Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διαχείριση τροφίμων


melita

Recommended Posts

Just now, Super.mum είπε:

Α πολύ ωραία να αγοράσω τότε φορητό ψυγείο .. έτσι και αλλιώς θα μας χρειαστεί και μετά για την παραλία .. για να παίρνουμε φαγητά μαζί 

Ουφ σκέφτομαι ότι έχω πολύ καιρό να κατέβω κάτω γιατί θα πάμε σε εξοχικό δικό μας και σκέφτομαι ότι το σπίτι είναι τόσο καιρό κλειστό και τι θα αντικρίσω ... αν είναι και να μαγειρεύω αυτοκτονώ :p 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Η αλήθεια είναι ότι δεν με νοιάζει να κουβαλάω .. από το να τα μαγειρέψω εκεί το προτιμώ γιατί θα γίνεται πανικός και δεν θα ξέρω από που να αρχίσω .. θα έχω και το μωρό να εξερευνεί τους ιστούς που έχουν σχηματιστεί σε κάθε γωνία του σπιτιού :p  Προτιμώ την πρώτη λύση ... δεν θα πάθει κάτι το φαγητό όμως να μην μπει αμέσως καταψύξει και για μια νύχτα να μείνει πρώτα συντήρηση και μετά την επόμενη να μπει κατάψυξη ; 

Κι εμένα κουραστικό μου φαίνεται το μαγείρεμα στις διακοπές γιατί θα έχεις κ τόσα ψώνια, κ μπορεί να μη βρεις αυτά που θες κλπ. Τα φορητά ψυγεία υπόσχονται μέχρι κ  24ωρες με παγοκύστες. Εμάς μας έσωσαν! Δεν θα πάθει κάτι στη συντήρηση αρκεί να υποβάλεις το συντομότερο μετά το μαγείρεμα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Sentir...natureza είπε:

Σε ψυγειακι με παγοκυστες (και παγο αν θελεις για να καλυφθουνε καλα) δεν πιστευω οτι υπαρχει θεμα για 4 ωρες.

Τέλεια ευχαριστώ πολύ πολύ !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...