Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποσυνδέεστε πολύ εύκολα?


Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?  

293

  1. 1. Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?

    • ναι συνέχεια με αποσυνδέει και μου γράφει να ξανασυνδεθώ
      118
    • μου συνέβη μερικές φορές και δεν είχε περάσει μεγάλο διάστημα απο την τελευταία δημοσίευση ή κίνησή μου στο φόρουμ.
      67
    • μου συνέβη μερικές φορές αλλά νομίζω είχε περάσει αρκετή ώρα απο την τελευταία μου δημοσίευση ή κίνηση στο φόρουμ
      29
    • όχι δεν μου συνέβη καθόλου να με πετάξει έξω το σύστημα - με κρατάει συνεδεμένη/-νο κανονικά
      80


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αγαπητέ μου admin δύο φορές έχω γράψει απάντηση σήμερα στο ίδιο θέμα, ήμουν συνδεδεμένη και δύο φορές όταν πατησα την καταχώριση απάντησης, με κατηύθυνε πάλι να συνδεθώ. Συνδέθηκα και αυτόματα μου έβγαλε μια ασπρη σελίδα με την ένδειξη done κάτω αριστερά και η απάντησή μου χάθηκε και τις δύο φορές. Εκνευρίστηκα γιατί μου έίχε πάρει ώρα και δεν έχω το χρόνο να την ξαναγράψω τρίτη φορά. Μήπως έχεις καμιά συμβουλή;

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως κάθε φορά που παρακαλουθώ άλλη σελίδα στο internet, και δευτερόλεπτα να περάσουν με πετάει έξω

 

Kι εγω το ιδιο παθαινω.Οταν ξαναγυρισω στη σελιδα με εχει "πεταξει" εξω...

an1cxyD0g411110NDc3MTRkfDQ1NDg2NjQ1ZGF8b3VyIGxpdHRsZSBzdGFyIQ.gifas1cEUz0g410010MTA4ODIwcGR8MDAwNDcxN2R8b3VyIGZhaXJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να επιλέξετε αυτόματη σύνδεση για όση ώρα θέλετε να είστε συνδεδεμένοι.Μετά κάνετε αποεπιλογή της αυτόματης σύνδεσης και αποσύνδεση και δε μπάινει κανείς μέχρι να ξανασυνδεθείτε μόνοι σας :).

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Και εμένα τον τελευταίο καιρό με πετάει συνεχώς έξω και στην σύνδεση μου από το σπίτι αλλά και από τη δουλειά. Και είναι εκνευρηστικό και όταν γράφεις ένα μήνυμα και μετά το χάνεις αλλά και επειδή δεν μπορείς να παρακολουθήσεις τα νέα θέματα αφού στην δευτερη σύνδεση σου, σου τα εμφανίζει ως διαβασμένα. Gavrias πως μπορείς να κάνεις αποεπιλογή της αυτόματης σύνδεσης?

Στη ζωή, το θέμα δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο.

Robert Louis Stevenson

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

για να επιλέξετε αυτοματη συνδεση,

 

 

αφου έχετε γράψει το ονομα χρηστη και το κωδικό πρόσβαση,

τσεκάρετε το κουτάκι, που γράφει αυτόματη σύνδεση.

 

 

 

Για να απενεργοποιήσετε την αυτόματη σύνδεση,

ενώ είσαστε συνεδεμένοι, πατήστε

 

Αποσύνδεση, βρίσκεται δεξιά δεξιά κάτω απο το όνομα χρήστη σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως με πεταει εξω και για αρκετη ωρα δεν μπορω να συνδεθω ομως οποιαδηποτε αλλη σελιδα να προσπαθησω να ανοιξω την ιδια στιγμη μου τις ανοιγει αμεσως αρα δεν ειναι θεμα δικης μου συνδεσης γιατι δεν θα μπορουσα οποιαδηποτε σελιδα να ανοιξω,δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

αν μπορείτε σημειώστε μας τι εννοείτε συγκεκριμένα

με το δεν μπορώ να συνδεθώ

 

αν εμφανίζεται κάποιο κείμενο,

τι φαίνεται στην οθόνη,

αν βλέπετε εκείνη τη στιγμή το φόρουμ και το όνομα χρήστη σας στα δεξιά

κτλ.

Δεν έχουμε παράπονα μέχρι στιγμής ότι κάποιος δεν μπορει να συνδεθεί, ενώ είναι ενεργός ο λογαριασμός και η ιστοσελίδα λειτουργεί κανονικά.

Όταν σας ξανασυμβει καταγράψτε ότι παρατηρείτε και σημειώστε το εδώ.

 

 

αυτόματη σύνδεση

 

Για να επιλέξετε αυτοματη συνδεση,

 

 

αφου έχετε γράψει το ονομα χρηστη και το κωδικό πρόσβαση,

τσεκάρετε το κουτάκι, που γράφει αυτόματη σύνδεση και μόνο τότε πατάτε υποβολή.

 

Επίσης λογικά στον περιηγητή σας θα εμφανιστεί η μπάρα που ρωτάει εάν θέλετε να αποθηκευτεί στον υπολογιστή σας αυτος ο κωδικός.

Πατήστε ναι.

΄΄Οταν θελήσετε να αποσυνδεθείτε, και να μην μπεί κάποιος άλλος στο λογαριασμό σας στο φόρουμ κατά λάθος,

πατάτε

αποσύνδεση. (πορτοκαλί γράμματα δεξιά, στο φόρουμ)

 

την επόμενη μέρα οταν θελήσετε να συνδεθείτε εκ νέου, και να σας κρατάει συνεδεμένες το συστημα, πάλι θα πρέπει να τσεκάρετε το κουτάκι της αυτόματης συνδεσης πριν πατήσετε υποβολή!

φεύγοντας πατάτε πάλι αποσύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μήπως θα μπορούσε να αλλάξει αυτό και η αυτόματη σύνδεση να γίνεται...αυτόματα ώστε να μη χρειάζεται να το κάνεις χειροκίνητα; Αν το ξεχάσω να την κλικάρω (καθώς δεν υπάρχει σε άλλα φόρουμ ούτε βέβαια και στα e-mail) τυχαίνει πολλές φορές να γράφω μισή ώρα (διατριβή) και να το χάσω. Είναι πολύ κουραστικό να ξαναγράφεις τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι εννοω, πολλες φορες εχω συνδεθει κανονικα μου ανοιγει για λιγη ωρα τις σελιδες του parents και ξαφνικα εκει που κανω κλικ για να μου ανοιξει μια σελιδα μου γραφει οτι δεν μπορει να συνδεθει προσπαθω ξανα αλλα τιποτα. Ομως αν παω στην αρχικη σελιδα και πατησω μια αλλη οποιαδηποτε σελιδα μου την ανοιγει κατευθειαν ξαναπροσπαθω να μπω στο parents τιποτα παλι μου βγαζει αδυνατη συνδεση και μπορω να μπω παλι οταν εχει περασει καποια ωρα. Ελπιζω να σας εδωσα να καταλαβετε τι συμβαινει

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

εμένα με πετάει κατι ώρες αιχμής, μου λέει ότι το συστημα είναι πολύ απασχολημένο, αν το αφήσω κανα τέταρτο μισάωρο, μερικές φορές και λιγότερο, μετά ξαναμπαίνω. Δεν διάβασα και τις δυο σελιδες μήπως το χετε ξαναγράψει, αλλά η απορία μού ήταν: πως γίνετααι αυτό, αφού αλλάξατε το σύστημα για να ''σηκώνει'' πιο πολλούς χρήστες; Μακάρι να διορθωθεί γιατί το πιο σπαστικό είναι ότι εμένα χάνονται οι απαντήσεις μου και μετά άντε να ξαναγράφεις!

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ μόλις προλαβαίνω να γράψω πως ....με πετάει συνέχεια έω και πολύ γρήγορα.Ελπίζω να με αφήσει να κάνω τη δημοσίευση! Καλημέρα!!!!!!!!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

δε με πεταει συχνα αλλα καθε μερα θα τυχει 3-4 φορες να κολαει κ να πεφτει η σελιδα κ μου βγαζει μηνυμα πως ο διακομιστης ειναι απασχολημενος.μετα απο κανενα 10λεπτο τεταρτο επανερχεται κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε να αλλάξει αυτό και η αυτόματη σύνδεση να γίνεται...αυτόματα ώστε να μη χρειάζεται να το κάνεις χειροκίνητα; Αν το ξεχάσω να την κλικάρω (καθώς δεν υπάρχει σε άλλα φόρουμ ούτε βέβαια και στα e-mail) τυχαίνει πολλές φορές να γράφω μισή ώρα (διατριβή) και να το χάσω. Είναι πολύ κουραστικό να ξαναγράφεις τα ίδια...

 

 

κ γω το εχω παθει αυτο γιαυτο οταν γραφω κατι για πολυ ωρα το κανω αντιγραφη κ σε περιπτωση που εχω αποσυνδεθει παω ξανα στο θεμα κ το κανω copy paste:p

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη Προσοχή

Αν αποσυνδεεσται ενω γράφετε

την ώρα που θα πατήσετε ή προεπισκόπηση ή καταχωρηση (απαντησης )

σας βγαζει το μηνμα

να ξαναδεθείτε !

σωστά?

πληκτρολογόντας εκ νέου λοιπόν το νικ και τον κωδικό σας

(στα πλαίσια που σας ζητήται)

μεταφέρεστε στην ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΑΣ

χωρίς καμία μεταβολή !!!!!!!

 

δεν χρειαζεται να κοπιαρετε και να κρατάτε τα κείμενα σας ... σε περίπτωση που αποσυνδεθείτε !!!!

αυτό εχει συμβεί μετα την αλλαγή του λειτουργικού του συστήματος με την αναβάθμιση στην vbullet!!!

τα καλά της ανανεωσης είναι αυτα !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μου συμβαίνει συνέχεια. Ίσως, μήπως γιατί μένω αρκετή ώρα μέσα; Πάντως, είναι κουραστικό να έχεις γράψει μία απάντηση ή ένα μήνυμα και να πρέπει πάλι να ξεκινήσεις από την αρχή.

αυτο παθαινω και εγω.το περιεργο ειναι οτι φαινομαι συνδεδεμενη.γιατι;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στην πραγματικότητα εγώ δεν έχω προβλήματα σύνδεσης ή αποσύνδεσης κατά τη διάρκεια του διαβάσματος κάποιων σελίδων ή υποβολής μηνυμάτων. Ο μόνος λόγος που καταθέτω τη δική μου εμπειρία εδώ, είναι επειδή κάποιες φορές με πετάει το σύστημα από το chat κι αυτό όχι τόσο συχνά. Δεν ξέρω αν βοηθάω σε κάτι με την αναφορά μου αυτή.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το AntiCrash

 

http://www.dachshundsoftware.com/index.html

 

Φυσικα θελει serial αυτο με pm.

Στις 26/2/2010 ηρθε στην ζωη ο γιοκας μου! Στις 11/4/2011 ηρθε και η κορουλα μου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω υπολογίσει το χρόνο αλλά αποσυνδέομαι πολύ εύκολα τελευταία. Έως να γράψω ένα μήνυμα θα πρέπει να ξαναβάλω τα στοιχεία μου.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...