Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποσυνδέεστε πολύ εύκολα?


Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?  

293

  1. 1. Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?

    • ναι συνέχεια με αποσυνδέει και μου γράφει να ξανασυνδεθώ
      118
    • μου συνέβη μερικές φορές και δεν είχε περάσει μεγάλο διάστημα απο την τελευταία δημοσίευση ή κίνησή μου στο φόρουμ.
      67
    • μου συνέβη μερικές φορές αλλά νομίζω είχε περάσει αρκετή ώρα απο την τελευταία μου δημοσίευση ή κίνηση στο φόρουμ
      29
    • όχι δεν μου συνέβη καθόλου να με πετάξει έξω το σύστημα - με κρατάει συνεδεμένη/-νο κανονικά
      80


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ μπαίνω μόνο από τη δουλειά και ως γνωστών στο χώρο εργασίας μπορεί και κάποιος άλλος αν το θελήσει να έχει πρόσβαση στον υπολογιστή μου και φυσικά για το λόγο αυτό δεν θέλω να επιλέξω την αυτόματη σύνδεση .

 

Δεν υπάρχει άλλη λύση???

 

Εχθές το μεσημέρι μπήκα στο chat και τη μία ώρα που ήμουν μέσα με 'πέταξε' τουλάχιστον 5 φορές. Και το θέμα είναι ότι δεν είχα κάνει καθόλου minimize το παράθυρο. Αν π.χ. έγραφε κάποιο άλλο μέλος 3-4 σειρές χωρίς εγώ να απαντήσω κατευθείαν με 'πετούσε' έξω :(:evil:

 

Παιδιά είναι πολύ εκνευριστικό και όχι μόνο για σένα που το παθαίνεις αλλά και για τον άλλον που σου μιλάει να βλέπει ότι εσύ έχεις φύγει .......

εκτος απο το να πατας την αποσυνδεση πριν κλεισεις το παραθυρο φροντισε να μπαινεις απο τον mozilla και στις επιλογές βαλε να μην κραταει ιστορικό απο τη στιγμη που θα κλεισει το παραθυρο.δεν ξερω αν το έχει κ ο explorer ή το chrome

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εγω εχω επιλεγμενο μονιμα την αυτοματη συνδεση και στο browser αλλα με πεταει τις τελευταιες μερες ειδικα συχνα εξω κ μου ζηταει ξανα username password. ψηφισα το μου συνέβη μερικές φορές και δεν είχε περάσει μεγάλο διάστημα απο την τελευταία δημοσίευση ή κίνησή μου στο φόρουμ.

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Και εμένα με πετάει συνέχεια έξω και ενώ έχω πατήσει Αυτόματη Σύνδεση.

Επίσης σε κάποιο θέμα με πολλές σελίδες σε κάποιες με δείχνει συνδεδεμένη και σε άλλες χωρίς σύνδεση.

 

Τέλος τις τελευταίες βδομάδες κατά το μεσημέρι δεν μπορώ όχι μόνο να συνδεθώ αλλά δεν μπορώ να διαβάσω ούτε την αρχική σελίδα του φόρουμ. Μόλις πληκτρολογώ τον κωδικό και το nickname μου γράφει : Ο διακομηστής αυτή τη στιγμή είναι πολύ απασχολημένος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.

 

Γιατί ;

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με πετάει συνέχεια έξω και ενώ έχω πατήσει Αυτόματη Σύνδεση.

Επίσης σε κάποιο θέμα με πολλές σελίδες σε κάποιες με δείχνει συνδεδεμένη και σε άλλες χωρίς σύνδεση.

 

Τέλος τις τελευταίες βδομάδες κατά το μεσημέρι δεν μπορώ όχι μόνο να συνδεθώ αλλά δεν μπορώ να διαβάσω ούτε την αρχική σελίδα του φόρουμ. Μόλις πληκτρολογώ τον κωδικό και το nickname μου γράφει : Ο διακομηστής αυτή τη στιγμή είναι πολύ απασχολημένος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.

 

Γιατί ;

Κανείς; Καμία απάντηση;

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Και εμένα με πετάει συνέχεια έξω και ενώ έχω πατήσει Αυτόματη Σύνδεση.

Επίσης σε κάποιο θέμα με πολλές σελίδες σε κάποιες με δείχνει συνδεδεμένη και σε άλλες χωρίς σύνδεση.

 

Τέλος τις τελευταίες βδομάδες κατά το μεσημέρι δεν μπορώ όχι μόνο να συνδεθώ αλλά δεν μπορώ να διαβάσω ούτε την αρχική σελίδα του φόρουμ. Μόλις πληκτρολογώ τον κωδικό και το nickname μου γράφει : Ο διακομηστής αυτή τη στιγμή είναι πολύ απασχολημένος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.

 

Γιατί ;

Τι θα γίνει τελικά με αυτόν τον "διακομηστή" από την Παρασκευή δεν μπορώ να δω τα "Νέα Μυνήματα" ή τα "Σημερινά μηνύματα" μου βγάζει πάντα το ίδιο μήνυμα. Τι στο καλό μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα. Άφηστε που δεν μπορώ να αποσυνδεθώ. 100 φορές πατάω αποσύνδεση και ακόμα είμαι συνδεδεμένη. Τι φταίει τελικά.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

όταν ο διακομηστής (διακοσμητη όπως το λεω εγω :-) ) ειναι απασχολημένος

παει τελος ...

έχει μποτιλιάρει , σα να λεμε η Αθηνών Λαμίας στα διόδια Αφιδνων παρασκευή μεσημέρι .και δεν κινητέ φύλο !

Link to comment
Share on other sites

όταν ο διακομηστής (διακοσμητη όπως το λεω εγω :-) ) ειναι απασχολημένος

παει τελος ...

έχει μποτιλιάρει , σα να λεμε η Αθηνών Λαμίας στα διόδια Αφιδνων παρασκευή μεσημέρι .και δεν κινητέ φύλο !

Και δηλαδή συγνώμη από την Παρασκευή μέχρι σήμερα δεν έχει ξεμπλοκάρει; Τι κίνηση είναι αυτή βρε παιδί μου. Αυτό μου το έβγαζε καθημερινά από το μεσημέρι και μετά, τώρα το βγάζει συνέχεια. Πρέπει να μπαίνω σε ένα ένα θέμα ξεχωριστά για να βλέπω τα μηνύματα και φυσικά για να τα ανανεώνει πρέπει να πατάω Νέα Μηνύματα και πάλι από την αρχική σελίδα του φόρουμ.

Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για την απαντησή σου.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρκετά συχνά....σήμερα κιόλας μόλις πήγα να στείλω μια απάντηση σε ένα θέμα, μου έδειξε πως είμαι εκτός σύνδεσης ...και έκανα τόση ώρα να το ετοιμάσω ...εκνευρίστηκα λίγο είναι η αλήθεια !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτες τις μερες τα χει παιξει. μαλλον εχει πιο πολυ τραφικ απο οσο αντεχει ο σερβερ και γιαυτο ολο λεει ο διακομιστης ειναι απασχολημενος...συνηθως το παθαινε το μεσημερι κατα τις 2, αλλα σημερα απο τις 11 δε μπορουσα να μπω:confused:

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες τα χει παιξει. μαλλον εχει πιο πολυ τραφικ απο οσο αντεχει ο σερβερ και γιαυτο ολο λεει ο διακομιστης ειναι απασχολημενος...συνηθως το παθαινε το μεσημερι κατα τις 2, αλλα σημερα απο τις 11 δε μπορουσα να μπω:confused:

Ναι! Το 'χω προσέξει κι εγώ.... Ίσως τις ώρες αιχμής να κολλάει.

Παίζει σήμερα να κάνανε καμία αναβάθμιση οι admin...

Who knows!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στο καφέ ανακοινώσαν ότι οι τεχνικοί τους ψάχνουν λύση να αποκατασταθεί γρήγορα το φόρουμ. Από το πρωί κανείς δεν μπορούσε να συνδεθεί. Ελπίζω τώρα να λειτουργεί.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος να μου πει γιατί δεν έχω πρόσβαση σ ενα συγκεκριμένο ποστ?

Μήπως σε έχουν αποκλείσει οι admin....

Εάν είχες πάρει κάρτες για το συγκεκριμένο θέμα και παρόλα αυτά δεν έδειξες καλή συμπεριφορά, σε αποκλείνουν απο το θέμα αυτό.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...