Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS


rena

Recommended Posts

Επειδή ενδιαφέρομαι για καρότσι της maclaren είναι κάποιος που να έχει παραλάβει από το http://www.pingpong-online.com να μας πει για την αξιοπιστία της παράδοσης κτλ? Για το bimbomarket πχ δεν έχει κανείς παράπονο.Swsw, ioanna21 (Αν δεν κάνω λάθος) είχατε σε προηγούμενα ποστ ότι έχετε παραγγείλει. Τι έγινε, σας ήρθαν?

Ευχαριστώ πολύ αλλά έχω μια αγωνία για τις αγορές μέσω ιντερνετ καθώς δεν έχω ξανακάνει και κρίμα να χαθούν τόσα λεφτά..

 

Ακόμα δεν έχω παραλάβει... (δεν έχουν αργησει πάντως, μου είχαν πει 4 εβδομάδες και φτάσαμε στην 4η εβδομάδα σήμερα). Μου έστειλαν email την Πέμπτη 15/1 ότι η παραγγελία έχει φύγει απ΄αυτούς και μου έδωσαν έναν κωδικό που έχω ενημερωση απο την courier που παρέλαβε για να βλέπω σε πιο στάδιο είναι μεταφορά τους. (δεν πολυκαταλαβαίνω αυτά που γράφουν) αλλά η ουσία είναι οτι έρχονται..... Τα περιμένω με αγωνία... και εγώ πρώτη φορά παραγγέλνω μέσω internet και έχω τις ανασφάλειες μου........

Πάντως μου φαίνεται αξιόπιστο και πολύ οργανωμένο... Αν δεν έρθουν μέχρι τέλος της εβδομάδας τότε θα αλλάξω γνώμη...

Πάντως μόλις παραλάβω θα σου στείλω pm.

 

Τα λέμε.....

 

Ιωάννα σε ευχαριστω πάρα πολύ! :)

Ενημέρωσε με αν μπορείς γιατί το πολύ σε κανα μήνα πρέπει να τα παραγγείλουμε αν είναι..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι...ήρθαν σε μια βδομάδα ανέπαφα σε τέλεια κατάσταση και χρέωση νομίζω ή 30 ή 40 δεν θυμάμαι ακριβώς...είχαμε πάρει καρότσι και καρεκλάκι αυτοκινήτου.

 

τελικά Jen πήρατε το huggy; και με το isofix που συζητούσατε;

Υπάρχουν 152 τρόποι να κρατήσεις ένα μωρό και είναι ΟΛΟΙ σωστοί!

 

Link to comment
Share on other sites

Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι...ήρθαν σε μια βδομάδα ανέπαφα σε τέλεια κατάσταση και χρέωση νομίζω ή 30 ή 40 δεν θυμάμαι ακριβώς...είχαμε πάρει καρότσι και καρεκλάκι αυτοκινήτου.

 

τελικά Jen πήρατε το huggy; και με το isofix που συζητούσατε;

 

Ναι τελικά ενώ λέγαμε να πάρουμε το maxi cosi cabriofix με isofix τελευταία στιγμή αλλάξαμε γνώμη για 2 λόγους

1. το huggy ίσως βολέψει πιο πολύ στην αρχή μιας και θα μπαίνει και στο καρότσι μας εύκολα βάλε βγαλε απο το αμάξι

2. το κόστος για το maxi cosi ήταν διπλάσιο και δεν ξέραμε αν άξιζε για λίγους μήνες...σίγουρα είναι πιο εύκολο στο βαλε βγάλε απο το αμαξι αλλα τι να το κανεις το βαλε βγαλε αν δεν εχεις να το βαλεις και στο καροτσι...

 

τεσπα δεν ξερω αν καναμε καλα αλλά επειδή το είχαμε ζαλίσει και άκρη δεν βγάζαμε τελικά πήραμε το huggy και ελπίζω να μην το μετανιώσουμε...πάντως 10 άτομα να ρωτήσεις 10 διαφορετικές γνώμες θα πάρεις και θα μπερδευτείς...τελικά αν δεν το δεις στην πραξη και μονος σου δεν θα εχεις πληρης άποψη... :roll:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικά ενώ λέγαμε να πάρουμε το maxi cosi cabriofix με isofix τελευταία στιγμή αλλάξαμε γνώμη για 2 λόγους

1. το huggy ίσως βολέψει πιο πολύ στην αρχή μιας και θα μπαίνει και στο καρότσι μας εύκολα βάλε βγαλε απο το αμάξι

2. το κόστος για το maxi cosi ήταν διπλάσιο και δεν ξέραμε αν άξιζε για λίγους μήνες...σίγουρα είναι πιο εύκολο στο βαλε βγάλε απο το αμαξι αλλα τι να το κανεις το βαλε βγαλε αν δεν εχεις να το βαλεις και στο καροτσι...

 

τεσπα δεν ξερω αν καναμε καλα αλλά επειδή το είχαμε ζαλίσει και άκρη δεν βγάζαμε τελικά πήραμε το huggy και ελπίζω να μην το μετανιώσουμε...πάντως 10 άτομα να ρωτήσεις 10 διαφορετικές γνώμες θα πάρεις και θα μπερδευτείς...τελικά αν δεν το δεις στην πραξη και μονος σου δεν θα εχεις πληρης άποψη... :roll:

 

δεν έχεις άδικο, ο καθένας βολεύεται διαφορετικά. Το maxi-cosi που άρεσε και σ' εμάς "κούμπωνε" ιδανικά πάνω στο "διαστημικό" quinny το οποίο όμως πέρα απο τη σχεδίαση ήταν βαρύτερο καρότσι και η κουκούλα του δεν κάλυπτε όσο της Inglesina.

Εμείς ακόμα δεν έχουμε βγει βόλτα για να δοκιμάσω το huggy αν και έχω δει όλα τα σχετικά βίντεο για την τοποθέτηση :P

 

Καλορίζικο!

Υπάρχουν 152 τρόποι να κρατήσεις ένα μωρό και είναι ΟΛΟΙ σωστοί!

 

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγαμε στο mothercare για να κανουμε τις πρωτες μας αγορες.

ενω ειμασταν σιγουροι για το πολυκαροτσι trenton deluxe ,οταν πηγαμε στο αμαξι να το δοκιμασουμε στο πορτ-μπαγκαζ ειδαμε με μεγαλη μας εκπληξη οτι ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ!!!!!.το αμαξι ειναι golf plus,(δεν το λες και μικρο).απογοητευτηκαμε πληρως.επισης ειναι παρα πολυ βαρυ σαν καροτσι και πολυ ογκωδες.

μετα απο μερικα λεπτα και ηρεμη σκεψη,καταληξαμε στο maclaren techno xlr.

ελαφρυ ,καλο κλεισιμο,λογικο σε ογκο και ποιοτικο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα πηγαμε στο mothercare για να κανουμε τις πρωτες μας αγορες.

ενω ειμασταν σιγουροι για το πολυκαροτσι trenton deluxe ,οταν πηγαμε στο αμαξι να το δοκιμασουμε στο πορτ-μπαγκαζ ειδαμε με μεγαλη μας εκπληξη οτι ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ!!!!!.το αμαξι ειναι golf plus,(δεν το λες και μικρο).απογοητευτηκαμε πληρως.επισης ειναι παρα πολυ βαρυ σαν καροτσι και πολυ ογκωδες.

μετα απο μερικα λεπτα και ηρεμη σκεψη,καταληξαμε στο maclaren techno xlr.

ελαφρυ ,καλο κλεισιμο,λογικο σε ογκο και ποιοτικο.

 

γειά σου violin έχουμε το ίδιο αμάξι! Έχετε αφαιρέσει το διπλό πάτωμα του πορτ-παγκάζ για τον έξτρα χώρο ώστε να χωράει το καρότσι?

 

πολύ όμορφο το xlr - καλορίζικο!

Υπάρχουν 152 τρόποι να κρατήσεις ένα μωρό και είναι ΟΛΟΙ σωστοί!

 

Link to comment
Share on other sites

το καλυμα δεν το αφαιρεσαμε,γιατι απο κατω εχουμε πραγματα του αυτοκινητου.

ετσι κι'αλλιως το καροτσι ηταν απογοητευτικο σε καποιους τομεις σημαντικους(βαρος,ογκος).

ευχαριστω για τις ευχες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας και απο εμενα.Εδω και 2 εβδομαδες ψαχνουμε καροτσι και εχουμε καταληξει σε 2 καροτσια απο ιδια εταιρεια.Το ενα ειναι το PEG-PEREGO TRIO FIX και το αλλο ειναι το PEG-PEREGO PLIKO SWITCH.Αυτο μου μας ειπαν οι πωλητριες ειναι οτι το πρωτο εχει σκληρη πλατη και θα υπαρξει προβλημα.Το δευτερο μας το βγαζουνε καλυτερο αν και διαβαζω εδω οτι ειναι βαρυ και πιο ψηλο και επισης εχω μπερδευτει αν εχει καλαθουνα ή οχι.Στο ιντερνετ βλεπω οτι εχει το καροτσι+καθισμα αυτοκινητου.Τα εχει κανενας πατερας-μητερα απο εδω για να μου πει εντυπωσεις?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΡΟΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠ ΌΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΟ :oops: .

1. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ SITE ΣΤΟ INTERNET?

2. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ STOKKE??

3. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΡΚΑ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΣΑΣ!!

5Nstp3.png

 

 

vgDUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις εχουμε ενα της chicco 3 σε1 μοντελο 2007.βολικο μονο λιγο μεγαλο,δηλαδη στο πορτ μπαγκαζ χωραει αυτο και 1 βαλιτσακι.εχει καροτσι ,καλαθουνα και ριλξ που μπαινοβγαινουν αρκετα ευκολα.εγω φαντασου τα χρησιμοποιουσα και στο σπιτι.το ριλαξ ακομα

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΡΟΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠ ΌΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΟ :oops: .

1. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ SITE ΣΤΟ INTERNET?

2. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ STOKKE??

3. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΡΚΑ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΣΑΣ!!

 

 

Έχω παραγγείλει αυτό

 

http://www.youtube.com/watch?v=6mtOZobRjSo&feature=related

as1cEXI0g410030MTYzZHwwMDk3NjVkfCYjOTE3OyYjOTUzOyYjOTYzOyYjOTQ1OyYjOTUzOyA.gif

as1cHr1-O6k0030NTk4MDVifDAwMDgzODlkfGNvbW1pbmcgc29vbg.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Buzz με το βελτιωμένο κάθισμα εγγυάται ξεχωριστή άνεση! Το εργονομικό σχέδιο είναι φιλικό προς το παιδί και το κάθισμα είναι φτιαγμένο από μαλακό υλικό με υψηλό επίπεδο αερισμού, αποφεύγοντας τον ιδρώτα τις ζεστές μέρες.

 

Αυτό το πολυλειτουργικό καρότσι προσφέρει 3 θέσεις προς τα εμπρός, 2 προς τα πίσω και ρυθμιζόμενο υποπόδιο.

Διαθέτει επαναστατικό μηχανισμό ανοίγματος που κάνει τη χρήση του πανεύκολη. Αν χρησιμοποιείτε καρέκλα γραφείου με προσαρμοζόμενο ύψος, γνωρίζετε τον μηχανισμό αυτόν. Είναι ιδιαίτερα μικρών διαστάσεων όταν κλείνει και ανοίγει με ένα άγγιγμα σε δευτερόλεπτα, χωρίς καθόλου κόπο.

 

 

Μοναδικός, επαναστατικός μηχανισμός που λειτουργεί με το άγγιγμα ενός κουμπιού.

Ανοίγει και κλείνει εύκολα με το ένα χέρι.

Βάρος 12 κιλών και μικρές διαστάσεις (80x20x60εκ)

Περιστρεφόμενος μπροστινός τροχός που κλειδώνει

Ιδανικό σύστημα ταξιδιού, σε συνδυασμό με το προαιρετικό κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi και το πορτ-μπεμπέ Dreami για χρήση από τη γέννηση

Ρυθμιζόμενο υποπόδιο

Περιλαμβάνει τσαντάκι και αντάπτορες για το κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi (Group 0+) και για το πορτ-μπεμπέ Dreami καθώς και αδιάβροχο

Προστατευτική μπάρα που αφαιρείται

Αναρτήσεις σε όλους τους τροχούς

 

Το Buzz 08 περιλαμβάνει επίσης ένα έξτρα ύφασμα το οποίο είναι πιο δροσερό και άνετο για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού

 

Αξεσουάρ: πορτ-μπεμπέ, εποχιακό σετ(κουνουπιέρα και αντιανεμικό πλαϊνό κάλυμμα), καλάθι, ομπρέλλα

as1cEXI0g410030MTYzZHwwMDk3NjVkfCYjOTE3OyYjOTUzOyYjOTYzOyYjOTQ1OyYjOTUzOyA.gif

as1cHr1-O6k0030NTk4MDVifDAwMDgzODlkfGNvbW1pbmcgc29vbg.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Buzz με το βελτιωμένο κάθισμα εγγυάται ξεχωριστή άνεση! Το εργονομικό σχέδιο είναι φιλικό προς το παιδί και το κάθισμα είναι φτιαγμένο από μαλακό υλικό με υψηλό επίπεδο αερισμού, αποφεύγοντας τον ιδρώτα τις ζεστές μέρες.

 

Αυτό το πολυλειτουργικό καρότσι προσφέρει 3 θέσεις προς τα εμπρός, 2 προς τα πίσω και ρυθμιζόμενο υποπόδιο.

Διαθέτει επαναστατικό μηχανισμό ανοίγματος που κάνει τη χρήση του πανεύκολη. Αν χρησιμοποιείτε καρέκλα γραφείου με προσαρμοζόμενο ύψος, γνωρίζετε τον μηχανισμό αυτόν. Είναι ιδιαίτερα μικρών διαστάσεων όταν κλείνει και ανοίγει με ένα άγγιγμα σε δευτερόλεπτα, χωρίς καθόλου κόπο.

 

 

Μοναδικός, επαναστατικός μηχανισμός που λειτουργεί με το άγγιγμα ενός κουμπιού.

Ανοίγει και κλείνει εύκολα με το ένα χέρι.

Βάρος 12 κιλών και μικρές διαστάσεις (80x20x60εκ)

Περιστρεφόμενος μπροστινός τροχός που κλειδώνει

Ιδανικό σύστημα ταξιδιού, σε συνδυασμό με το προαιρετικό κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi και το πορτ-μπεμπέ Dreami για χρήση από τη γέννηση

Ρυθμιζόμενο υποπόδιο

Περιλαμβάνει τσαντάκι και αντάπτορες για το κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi (Group 0+) και για το πορτ-μπεμπέ Dreami καθώς και αδιάβροχο

Προστατευτική μπάρα που αφαιρείται

Αναρτήσεις σε όλους τους τροχούς

 

Το Buzz 08 περιλαμβάνει επίσης ένα έξτρα ύφασμα το οποίο είναι πιο δροσερό και άνετο για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού

 

Αξεσουάρ: πορτ-μπεμπέ, εποχιακό σετ(κουνουπιέρα και αντιανεμικό πλαϊνό κάλυμμα), καλάθι, ομπρέλλα

 

Φοβερή περιγραφή! Έχεις προτείνει στην εταιρεία να τους διαφημίζεις το καροτσάκι??? :)

Εμένα πάντως με έπεισες... Αν δεν είχα καροτσάκι θα το αγόραζα... :lol:

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ STOKKE??

 

κι εμενα αυτο μ αρεσειαν και εχει μικρες ροδες...το εχει παρει καμια σας???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το Buzz με το βελτιωμένο κάθισμα εγγυάται ξεχωριστή άνεση! Το εργονομικό σχέδιο είναι φιλικό προς το παιδί και το κάθισμα είναι φτιαγμένο από μαλακό υλικό με υψηλό επίπεδο αερισμού, αποφεύγοντας τον ιδρώτα τις ζεστές μέρες.

 

Αυτό το πολυλειτουργικό καρότσι προσφέρει 3 θέσεις προς τα εμπρός, 2 προς τα πίσω και ρυθμιζόμενο υποπόδιο.

Διαθέτει επαναστατικό μηχανισμό ανοίγματος που κάνει τη χρήση του πανεύκολη. Αν χρησιμοποιείτε καρέκλα γραφείου με προσαρμοζόμενο ύψος, γνωρίζετε τον μηχανισμό αυτόν. Είναι ιδιαίτερα μικρών διαστάσεων όταν κλείνει και ανοίγει με ένα άγγιγμα σε δευτερόλεπτα, χωρίς καθόλου κόπο.

 

 

Μοναδικός, επαναστατικός μηχανισμός που λειτουργεί με το άγγιγμα ενός κουμπιού.

Ανοίγει και κλείνει εύκολα με το ένα χέρι.

Βάρος 12 κιλών και μικρές διαστάσεις (80x20x60εκ)

Περιστρεφόμενος μπροστινός τροχός που κλειδώνει

Ιδανικό σύστημα ταξιδιού, σε συνδυασμό με το προαιρετικό κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi και το πορτ-μπεμπέ Dreami για χρήση από τη γέννηση

Ρυθμιζόμενο υποπόδιο

Περιλαμβάνει τσαντάκι και αντάπτορες για το κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi (Group 0+) και για το πορτ-μπεμπέ Dreami καθώς και αδιάβροχο

Προστατευτική μπάρα που αφαιρείται

Αναρτήσεις σε όλους τους τροχούς

 

Το Buzz 08 περιλαμβάνει επίσης ένα έξτρα ύφασμα το οποίο είναι πιο δροσερό και άνετο για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού

 

Αξεσουάρ: πορτ-μπεμπέ, εποχιακό σετ(κουνουπιέρα και αντιανεμικό πλαϊνό κάλυμμα), καλάθι, ομπρέλλα

 

Φοβερή περιγραφή! Έχεις προτείνει στην εταιρεία να τους διαφημίζεις το καροτσάκι??? :)

Εμένα πάντως με έπεισες... Αν δεν είχα καροτσάκι θα το αγόραζα... :lol:

 

:D:D:lol: Smarula μη γελάς. Έχω κάνει απλή αντιγραφή. Ξέρω πόσο δύσκολα είναι να διαλέξεις ένα καρότσι! Παραπετώντας , αποφάσισες τελικά με ενδοεπικοινωνία;

as1cEXI0g410030MTYzZHwwMDk3NjVkfCYjOTE3OyYjOTUzOyYjOTYzOyYjOTQ1OyYjOTUzOyA.gif

as1cHr1-O6k0030NTk4MDVifDAwMDgzODlkfGNvbW1pbmcgc29vbg.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μεταξύ Quinny είμαι και Stokke. Πολύ ακριβά και τα δυο..

Νομίζω οτι το πρώτο είναι πιο πρακτικό από το δευτερο πάντως..το δευτερο είναι πιο πολύ φιγούρα και πιο βαρύ..θέλει πορτμπαγκαζ τεραστιο :cool:

Το quinny μου το δινουν σε πολύ καλή προσφορα με ποδοσακο κια αλλα αξεσουαρ :roll: κι εχω μπει στον πειρασμό!

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το Buzz με το βελτιωμένο κάθισμα εγγυάται ξεχωριστή άνεση! Το εργονομικό σχέδιο είναι φιλικό προς το παιδί και το κάθισμα είναι φτιαγμένο από μαλακό υλικό με υψηλό επίπεδο αερισμού, αποφεύγοντας τον ιδρώτα τις ζεστές μέρες.

 

Αυτό το πολυλειτουργικό καρότσι προσφέρει 3 θέσεις προς τα εμπρός, 2 προς τα πίσω και ρυθμιζόμενο υποπόδιο.

Διαθέτει επαναστατικό μηχανισμό ανοίγματος που κάνει τη χρήση του πανεύκολη. Αν χρησιμοποιείτε καρέκλα γραφείου με προσαρμοζόμενο ύψος, γνωρίζετε τον μηχανισμό αυτόν. Είναι ιδιαίτερα μικρών διαστάσεων όταν κλείνει και ανοίγει με ένα άγγιγμα σε δευτερόλεπτα, χωρίς καθόλου κόπο.

 

 

Μοναδικός, επαναστατικός μηχανισμός που λειτουργεί με το άγγιγμα ενός κουμπιού.

Ανοίγει και κλείνει εύκολα με το ένα χέρι.

Βάρος 12 κιλών και μικρές διαστάσεις (80x20x60εκ)

Περιστρεφόμενος μπροστινός τροχός που κλειδώνει

Ιδανικό σύστημα ταξιδιού, σε συνδυασμό με το προαιρετικό κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi και το πορτ-μπεμπέ Dreami για χρήση από τη γέννηση

Ρυθμιζόμενο υποπόδιο

Περιλαμβάνει τσαντάκι και αντάπτορες για το κάθισμα αυτοκινήτου της Maxi Cosi (Group 0+) και για το πορτ-μπεμπέ Dreami καθώς και αδιάβροχο

Προστατευτική μπάρα που αφαιρείται

Αναρτήσεις σε όλους τους τροχούς

 

Το Buzz 08 περιλαμβάνει επίσης ένα έξτρα ύφασμα το οποίο είναι πιο δροσερό και άνετο για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού

 

Αξεσουάρ: πορτ-μπεμπέ, εποχιακό σετ(κουνουπιέρα και αντιανεμικό πλαϊνό κάλυμμα), καλάθι, ομπρέλλα

 

Φοβερή περιγραφή! Έχεις προτείνει στην εταιρεία να τους διαφημίζεις το καροτσάκι??? :)

Εμένα πάντως με έπεισες... Αν δεν είχα καροτσάκι θα το αγόραζα... :lol:

 

:D:D:lol: Smarula μη γελάς. Έχω κάνει απλή αντιγραφή. Ξέρω πόσο δύσκολα είναι να διαλέξεις ένα καρότσι! Παραπετώντας , αποφάσισες τελικά με ενδοεπικοινωνία;

 

Τώρα μου το χάλασες... Πάνω που με είχες πείσει... Αν είναι από την εταιρεία δε μετράει... :)

Όσον αφορά την ενδοεπικοινωνία (που τόσο πολύ με έχει παιδέψει στο να πάρω μια απόφαση) μάλλον καταλήγω σε αυτή http://www.babysecurity.co.uk/p/601448/binatone-bm500-baby-monitor-35-screen---digital-camera-baby-monitor.html

και από βδομάδα την παραγγέλνω.. Θα γράψω στο ανάλογο θέμα..

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγαμε στο mothercare για να κανουμε τις πρωτες μας αγορες.

ενω ειμασταν σιγουροι για το πολυκαροτσι trenton deluxe ,οταν πηγαμε στο αμαξι να το δοκιμασουμε στο πορτ-μπαγκαζ ειδαμε με μεγαλη μας εκπληξη οτι ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ!!!!!.το αμαξι ειναι golf plus,(δεν το λες και μικρο).απογοητευτηκαμε πληρως.επισης ειναι παρα πολυ βαρυ σαν καροτσι και πολυ ογκωδες.

μετα απο μερικα λεπτα και ηρεμη σκεψη,καταληξαμε στο maclaren techno xlr.

ελαφρυ ,καλο κλεισιμο,λογικο σε ογκο και ποιοτικο.

 

Και εμείς αυτό έχουμε! :D Δεν θα το μετανιώσεις! Είναι μακράν η καλύτερη αγορά που κάναμε για τη μπουμπού μας και εμάς.

 

Όταν ψάχναμε και εμείς, ρώτησα φίλους και γνωστούς και τελικά διαπίστωσα πως όσοι αγόρασαν πολυκαρότσα ή τρίροδα κατέληξαν να αγοράσουν και ένα maclaren!!! :wink:

 

Καλοτάξιδο!!!!

.png
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να παραγγειλεις απο bimbomarket αντικαταβολη?

εγω οταν πηγα να προχωρησω μια παραγγελεια,στην μπαρα με τους τροπου πληρωμης δεν εβγαζε αντικαταβολη για Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να παραγγειλεις απο bimbomarket αντικαταβολη?

εγω οταν πηγα να προχωρησω μια παραγγελεια,στην μπαρα με τους τροπου πληρωμης δεν εβγαζε αντικαταβολη για Ελλαδα

Δυστυχως μόνο για Ιταλία ισχύει η αντικαταβολή !

Iwz1p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...