Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

εγω παντως θα τα παραγγειλω. τα εχω παρει κιολας σημερα γιατι συμμετεχουν στη 48ωρη πανελλαδικη απεργια τα φαρμακεια και κανενα απο τα εφημερευοντα της περιοχης μου δεν το εχει. και η μικρη μου χωρις αυτο το γαλα τσιριζει ολη μερα απο τους πονους!

 

 

φυσικα και να παραγγειλεις!τα 10 κουτια με τα μεταφορικα βγαινουν 157 ευρω και εδω 280(aptamil1)!ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοφάκι... κανε το εξής...

παρε εκατο ευρώ...παρήγγειλε τα κ πες οτι πηρες κατι αλλο βρε παιδι μου..χαχαχαχα

και μετα πασαρέτα στη μικρη! Εγω παντως αν ειχαν τετοια διαφορά αυτο θα έκανα...σιγα μην το πλήρωνα 28ευρώ....

 

Link to comment
Share on other sites

Α...και να σας πω ενα παράδειγμα αισχρό...

Αυτο το χαλι http://www.flycarpet.gr/product.php?pid=2748 το έχει στα 90ευρώ στο σαιτ αυτο από οπου εχω αγοράσει τα χαλιά μου φετος

Χθες το απόγευμα βγήκα βόλτα στη γειτονιά μου...και το ειδα το ιδιο σε ενα μαγαζι, επειδη ειδα την τιμη...μπηκα μεσα να το δω και απο κοντα μην κανω λαθος...Ξερετε ποσο το έδινε με την έκπτωση και καλα σε μενα....???????? κάθεστε??????????

Μου το άφηνε στα 280ευρω....

Ειναι να μην τους βρίζεις μετα...??????????

 

Link to comment
Share on other sites

χε χε οντως αλλα εχει πολυ μαυρο για τα γουστα μου

Και με εκανε να αισθάνομαι και υπόχρεη ...το κ@#παιδο που μου κανει τοοοοοση έκπτωση ναι γιατί ξέχασα να σας γράψω την αρχική τιμη.... κάθεστε????????

Αρχική τιμή του χαλιου....350ευρώ!!!!!!!!!

Ελεος πια με τους μ@#ες αυτης της χώρας!

 

Εντιτ...

Πραγματικα αν το ειχα αγοράσει πχ αυτο το χαλι...καλα ουτε στα ονειρα μου να εχω να δωσω 350ευρω για χαλι, θα ενιωθα παααααααρα πολυ μεγάλο κορόιδο αν επεφτα στην ιστοσελίδα πανω που το εχει στα 100ευρω...!!!!!!!!!

Τοσο κοροιδο που θα πηγαινα να τον πλακώσω στο ξυλο....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για να χτυπησουμε οχι μονο την ακριβεια, αλλα και την αισχροκερδεια εις βαρος των Ελληνων καταναλωτων δειτε αυτα :www.britsuperstore.com και www.britishonlinesupermarket.com. Η μικρουλα μου που περναει βαρια τους κολικους, πινει το aptamil extra care το οποιο στην Ελλαδα κοστιζει 12,40 ευρω το κουτι των 400 γρ (σε μεγαλυτερη συσκευασια δεν βγαινει). Στην Αγγλια κυκλοφορει με την ονομασια aptamil comfort, οπου το κουτι των 900 γρ μου κοστιζει 17 ευρω περιπου αν παραγγειλω 10 κουτια που υπολογιζω οτι θα χρειαστω μεχρι να παει 6 μηνων και να περασουμε σε γαλα 2ης βρεφικης ηλικιας. Επισης το σιροπακι για τους κολικους grip water στην Ελλαδα κοστιζει 7 ευρω κι εκει το βρηκα με 4! Σε λιγο θα ψωνιζω ρυζια και μακαρονια απο Αγγλια μου φαινεται!

 

παρηγειλε τα !!!και εμεις με αυτο το γαλα ειχε σωθει ο μπεμπης το καημενο σπαραζε και η παιδιατρος εκανε 1 μηνα για να το αλλαξει:mad: απλα μην υπολογιζεις μεχρι 6 μηνων οτι θα το πινει γυρω στον 3ο θα ηρεμησει και θα πας στο κανονικο.

Link to comment
Share on other sites

για τις πρωινές....

 

Επιτέλους!!! Είχα σκυλιάσει να περιμένω πότε θα βγάλουν προσφορά.

Ειλικρινά σήμερα το πρωί είχαμε μείνει με 4 πάνες!!!

Φέυγω για να φορτώσω!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στελιτσα....σήμερα που ειναι -20% με την κάρτα κλάμπ καρφουρ παιρνουν κουπόνια!!! Ετσι μου ειπαν στο τηλεφωνο. Ενώ οταν η έκπτωση ειναι για όλους ανεξαιρέτως κάρτας δεν παίρνουν και κουπόνια!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα Carrefour το αφεντικό τρελάθηκε!

Πήρα 2 οικονομικες συσκευασιες babylino των 57 τεμαχιων που ειχαν αρχικη τιμη 18,75 έκαστη και:

-ειχε μια κοπελα που εδινε επιπλεον κουπονια 4 ευρω για καθε συσκευασία

-είχε -20% το carrefour

-και επιπλέον έδινε με καθε μεγαλη συσκευασία μιά μικρή δώρο!

Δηλαδή 18,75*2=37,5 οι μεγαλες και 9,87*2=19,74 οι μικρες, συνολο 57,24 και εδωσα 23,6.

Επιπλέον μου εδωσαν και ενα βιβλιαρακι με κουπόνια Nutricia!

Αυτά! (Πλέον στοκάρω και στη βιβλιοθήκη!) lol

Link to comment
Share on other sites

Στα Carrefour το αφεντικό τρελάθηκε!

Πήρα 2 οικονομικες συσκευασιες babylino των 57 τεμαχιων που ειχαν αρχικη τιμη 18,75 έκαστη και:

-ειχε μια κοπελα που εδινε επιπλεον κουπονια 4 ευρω για καθε συσκευασία

-είχε -20% το carrefour

-και επιπλέον έδινε με καθε μεγαλη συσκευασία μιά μικρή δώρο!

Δηλαδή 18,75*2=37,5 οι μεγαλες και 9,87*2=19,74 οι μικρες, συνολο 57,24 και εδωσα 23,6.

Επιπλέον μου εδωσαν και ενα βιβλιαρακι με κουπόνια Nutricia!

Αυτά! (Πλέον στοκάρω και στη βιβλιοθήκη!) lol

 

xaxaxa Ευγε στο δρομο που χαραξαν οι παλιότερες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...