Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Κι εγώ χτες το ανακάλυψα, ή μάλλον το εντόπισε ο άντρας μου! Εγώ το είχα στο φτύσιμο επειδή δεν είχε ωραία βιτρίνα:oops:

 

Μίλαγα με τη μαμά μου και με κατατόπισε. Ε, λοιπόν και εγώ για φτύσιμο το είχα... :oops:

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια!ξερει καμια για κουπονια pampers?δεν στελνουν πια τηλεφωνικα,μονο μεσω του club.εγω εχω κανει εγγραφη σχεδον 5 μηνες και δεν μου ηρθαν ποτε κουπονια.

 

και εγω ιανουαριο εκανα εγγραφη και τελος απριλη μου ηρθαν!οταν εκανες την εγγραφη σημειωσες το κουτακι που ελεγε να σου στελνουν ενημερωτικο υλικο και κουπονια???????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

στις οικονομικες συσκευασιες babylino και νομιζω και babygo ο βασιλοπουλος δινει 200 ποντους δλδ 6 ευρω επιστροφη στην επομενη αγορα σας.την εχει 18 και κατι- το κουπονακι -4 καπου 8 ευρω θα σου βγει

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι τιμές στα παιδικά παπούτσια είναι φωτιά αλλά βρήκα ένα μαγαζάκι στη Φιλαρέτου και Λασκαρίδου στην Καλλιθέα που έχει τα Agatha Ruiz de la Prada στα 35-40 ευρώ (καλοκαιρινά) δηλαδή μισή τιμή, και κάτι άλλα παπουτσάκια που πήραμε εμείς πεδιλάκια κοριτσίστικα 35 ευρώ ωραιότατα.

 

Λοιπόν, το πρωί σήμερα θα έβγαινα ούτως ή άλλως προς ανεύρεση παπουτσιών για την Αλεξάνδρα μου. Μετά το μήνυμά σου (να 'σαι καλά) έσπευσα και αγόρασα ένα ωραιότατο ζευγάρι πεδιλάκια δερμάτινα 29 ευρόπουλα. Αλλά δε βρήκα Agatha στο νούμερο που έψαχνα (24 ή 25). Νομίζω ότι σε αυτή τη μάρκα έχει μόνο μέχρι 23.

Έχω να πω ότι το μαγαζί έχει κάποια αρκετά συμπαθητικά παπουτσάκια και για αγόρια και για κορίτσια. Προφανώς όχι φετινά μοντέλα, αλλά ποιος νοιάζεται; Νά 'σαι καλά για την πληροφορία! Όντως η βιτρίνα δε γεμίζει το μάτι, αλλά μέσα έχει μεγάλη ποικιλία.

...........................

Επίσης, Γατούλα, το Kid Land που ανέφερες, τι μάρκες παπούτσια έχει;

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε η ιδέα, πήγα χτες αργά στη λαϊκή, βρήκα φράουλες με 2Ε το κιλό και πήρα ένα κιλό , τις έκοψα κομματάκια και τις έβαλα σε σακούλα και ταπεράκι στην κατάψυξη. Θα φάμε γρανίτα το καλοκαίρι :-P

 

μπορεις να φτιαξεις τις φραουλες πρωτα γρανιτα και μετα να τις βαλεις στη καταψυξη.Εγω ετσι κανω! υπαρχουν και τα γρανιτομπολακια που ξετρελενουν τα μικρα!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να φτιαξεις τις φραουλες πρωτα γρανιτα και μετα να τις βαλεις στη καταψυξη.Εγω ετσι κανω! υπαρχουν και τα γρανιτομπολακια που ξετρελενουν τα μικρα!!!

Φανταζομαι τις βγαζεις καμμια ωριτσα πριν και μετα τις σερβιρεις? (Παρεπιπτωντος την ακουσες την εκρηξη?)

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lbym.lilypie.com/7OHyp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Πεδιλάκια με 10 ευρώ.Με χαρούμενα χρώματα και σχεδιάκια άρεσαν πολύ στα παιδιά μου.Σε μαγαζί κροκοδιλίνο που έχει και άλλες μάρκες.Κοντά στο μετρό αιγάλεω οδος Μάκρης.Ενα στενό πριν την Θηβών.

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να φτιαξεις τις φραουλες πρωτα γρανιτα και μετα να τις βαλεις στη καταψυξη.Εγω ετσι κανω! υπαρχουν και τα γρανιτομπολακια που ξετρελενουν τα μικρα!!!

 

Μπορεις να μας γράψει την διαδικασία.Πως φτιαχνεις την γρανίτα?

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να φτιαξεις τις φραουλες πρωτα γρανιτα και μετα να τις βαλεις στη καταψυξη.Εγω ετσι κανω! υπαρχουν και τα γρανιτομπολακια που ξετρελενουν τα μικρα!!!

 

Τα γρανιτομπολακια από που τα παίρνεις; Και τι σχήμα έχουν;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουν τα ΙΚΕΑ αλλά δεν θυμάμαι τιμή και έχουν και τα JUMBO με 0,99 λεπτά τα 6. Είναι όπως είναι το παγωτό ξυλάκι.

 

Είναι μιας χρήσης;

 

Εμείς δεν έχουμε jumbo δυστυχώς...ούτε ΙΚΕΑ...

 

Υπάρχει κάποια καλή κοπέλα που θα μπορούσε να μου αγοράσει μερικά και να μου τα στείλει; Εννοείτε ότι θα τις τα πληρώσω μαζί με τα ταχυδρομικά έξοδα...

Ας μου στείλει Pm να συννενοηθούμε...θα με βοηθούσατε πολύ μιας και λόγω της μικρής δεν μπορούμε να πάμε στην διπλανή πόλη που έχει jumbo...:(

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν λεμε τα ιδια με τα κοριτσια δεν ειναι μιας χρησης και πιστευω οτι θα τα βρεις και σε καταστηματα με ειδη οικιακης χρησης,επισης αν γινεται παζαρι στην περιοχη σου θα βρεις και εκει

(τουλαχιστον εδω σε αυτους τα εχω δει,ρωτα δεν χανεις τιποτα)

4

Link to comment
Share on other sites

Είναι μιας χρήσης;

 

Εμείς δεν έχουμε jumbo δυστυχώς...ούτε ΙΚΕΑ...

 

Υπάρχει κάποια καλή κοπέλα που θα μπορούσε να μου αγοράσει μερικά και να μου τα στείλει; Εννοείτε ότι θα τις τα πληρώσω μαζί με τα ταχυδρομικά έξοδα...

Ας μου στείλει Pm να συννενοηθούμε...θα με βοηθούσατε πολύ μιας και λόγω της μικρής δεν μπορούμε να πάμε στην διπλανή πόλη που έχει jumbo...:(

 

Θα πηγαινα Ικεα απο βδομάδα καποια στιγμη, θες να στα πάρω??

 

Link to comment
Share on other sites

Θα πηγαινα Ικεα απο βδομάδα καποια στιγμη, θες να στα πάρω??

 

Αχ ναι ναι ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φυσικά και θέλω!!!! Πόσα τεμάχια έχει όμως; Και πόσο κοστίζουν περίπου θυμάσαι; Να σου ξαναστείλω το τηλέφωνό μου για να μου τηλεφωνήσεις όταν θα είσαι εκεί και να συννενοηθούμε;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα Καλα βρε , νομιζω ειναι τετραδα αν τα θυμαμαι καλα και εχει τεσσερα χρωματα μεσα το πακετάκι, πολυ φτηνα πρέπει να ειναι , τα εχει εκει στα ταπερ διπλα αν θυμαμαι καλα! Στειλε μου με πμ ξανα το κινητο σου και οταν παω θα σε παρω τηλ να μου πεις ποσα να σου παρω, καλα?

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα Καλα βρε , νομιζω ειναι τετραδα αν τα θυμαμαι καλα και εχει τεσσερα χρωματα μεσα το πακετάκι, πολυ φτηνα πρέπει να ειναι , τα εχει εκει στα ταπερ διπλα αν θυμαμαι καλα! Στειλε μου με πμ ξανα το κινητο σου και οταν παω θα σε παρω τηλ να μου πεις ποσα να σου παρω, καλα?

 

Όπως πάντα είσαι φοβερή!!!

Σε ευχαριστώ. Σου στέλνω Pm!

:lol::lol::lol::lol:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

χε χε ! Τιποτις....αφου σε βλεπω...τρώγεσαι εδω και ωρες...με την γρανίτα! χαχαχαχα Εισαι και λεχωνουλα...ε να σου κανουμε τα γουστα!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μας γράψει την διαδικασία.Πως φτιαχνεις την γρανίτα?

 

ναι. αυριο ομως γιατι τωρα κοιμουνται οι αντρες και δε μπορω να ψαξω να βρω το τετραδιο που εχω τα υλικα

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι τις βγαζεις καμμια ωριτσα πριν και μετα τις σερβιρεις? (Παρεπιπτωντος την ακουσες την εκρηξη?)

 

 

οχι τις βγαζεις,βρεχεις λιγο το γρανιτομπολακι και μιαμ μιαμ

οχι και για την εκρηξη, που- ποτε....καλα σε πιο πλανητη ζω????

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...