Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ασε καλαμαρι! παλι δτη γυρα θα βγω...να μαζεψω κανα μεγαλο βρακι για Β γιατι δε κραταει τοσο νερο που πινει χοχοχχοχοχοχοχοχοχοχο

οσο για το στοκ? τελειωνει! κατι σαν τα λεφτα ενα πραμα χαχαχαχαχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε ο τέλειος συντονισμός ήταν αυτός με τον Μασούτη. Σήμερα μόλις παρέλαβα τα πρώτα κουπόνια από την libero...

Έχω στοκ αλλά θα επισκεφτώ τον Μασούτη την Παρασκευή. Οπότε όποια πάει πρώτη ας μας πει πόσο βγαίνουν οι μεγάλες και οι μικρες συσκευασίες. Έχει μέσα και ένα κουπόνι 5?!!!

Πάω για το νούμερο 4 μου φαίνεται γιατί στα άλλα είμαι κομπλέ...καλά θα στοκάρω μέχρι το τέλος της χρονιάς μου φαίνεται ε;

:P:p:p:p

Άντε και μετά θα σας μοιράζω τα κουπόνια που θα μου στέλνουν...:roll:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! επειδή λέμε για τον ΒΑΣΙΛΑΓΑ ας δούμε και το φυλλάδιο του Μαιου.

http://3bmarkets.com/vass/index.php?option=com_flippingbook&book_id=7

έχει μωρομάντηλα pampers 1,29 τα 72 τεμάχια!!!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια απο Θεσσαλονικη τρεξτε στο ΜΑσουτη πηγα το πρωι κ πηρα libero γεμισα την αποθηκη μου ειχα κ κουπουνακια τελεια!!

Σε ευχαριστουμε καλαμαρακι!

 

Τιποτις!! Εγώ ακόμα δεν πήγα...ολο το πρωί εφτιαχνα γλυκά για αύριο..! Εκανα ενα εκμεκ καταίφι και ενα τζιζκεικ!!! Θα παω αφου σχολάσω και αν βρω ...τιποτα!

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια απο Θεσσαλονικη τρεξτε στο ΜΑσουτη πηγα το πρωι κ πηρα libero γεμισα την αποθηκη μου ειχα κ κουπουνακια τελεια!!

Σε ευχαριστουμε καλαμαρακι!

 

Θα μας πεις πόσο τις πήρες και τι μεγέθη και συσκευασίες;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

γελασα βρε κοριτσια με την ροσφορα στις βαλιτσες ,αφου δεν εχει μεινει φραγκο γ διακοπες τι να τις κανουμε τις βαλιτσες?

 

αυτο που μου αρεσε στο Βασιλοπουλο ειναι οτι δεν φοβηθηκε να κανει 50 % εκπτωση στα Λιμπερο πριν λιγο καιρο κ τα κοριτσια εφερναν συνεχεια απο την αποθηκη πανες ,οχι οπως ενα αλλο (να μην κατηγορηθω γ δυσφημηση) που μολις αδειαζουν τα ραφια δεν τα ξαναγεμιζει

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

[quote

αυτο που μου αρεσε στο Βασιλοπουλο ειναι οτι δεν φοβηθηκε να κανει 50 % εκπτωση στα Λιμπερο πριν λιγο καιρο κ τα κοριτσια εφερναν συνεχεια απο την αποθηκη πανες ,οχι οπως ενα αλλο (να μην κατηγορηθω γ δυσφημηση) που μολις αδειαζουν τα ραφια δεν τα ξαναγεμιζει

 

 

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγωπαντως στα αβ της μυτιληνης δεν βρηκα να παρω και νευριασα διοτι πηγα 3 φορες..την ωρα που πηγαινα ειχαν τελειωσει..με το σταγονομετρο τις φερνανε...

ασε που νομιζω οτι το νο 6 δεν το φερανε καθολου..

τι να λεμε τωρα ουτε καν μπειμπιλινο δεν εχουν λογω ελειψης χωρου λεει!εχουν pampes libero και care

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααα

Να σας πω ποσο πηρα τις πάνες χτες?

Λοιπόν ειχα δυο κουπόνια ενα των 2ευρώ και ενα των 5ευρώ (ειχα και αλλα αλλα τα εδωσα)

Πηρα μια οικονομική συσκευασία Νο6(12-22κιλά) τεμ52 αρχική 19,58ευρώ μειον στικερ 4ευρώ παμε στα 15,58 μειον 40% παμε στα 9,35ευρώ...μειον το κουπόνι των 5ευρω...4,35ευρώ.χαχαχαχα

Δευτερη συσκευασια Νο6 τη μικρη 10,35ευρώ αρχική μειον 2ευρώ στικερ παμε στα 8,35 μειον 40% παμε στα 5,01ευρώ....μειον 2ευρώ κουπόνι παμε στα 3,01ευρώ....

Συνολο 4,35+3,01= 7,36ευρώ...

Και το καλύτερο???????? Εβγαλε το σύστημα ποντών εκπτωση 6ευρώ..χαχαχα

Τις πήρα 1,36ευρώ..χαχαχα Πολυ το χαρηκα λεμε!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω δεν εχω ιδέα απο πόντους και κάρτες . θέλει κάποια διαδικασία ? και ποια σουπερμάρκετ το κάνουν ?

Τώρα που μετακόμισα , έχω κοντά μου σκλαβενίτη, γαλαξία, αβ και βερόπουλο . (μικρά υποκαταστήματα βέβαια , αλλα υπάρχει ποικιλία)

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααα

Να σας πω ποσο πηρα τις πάνες χτες?

Λοιπόν ειχα δυο κουπόνια ενα των 2ευρώ και ενα των 5ευρώ (ειχα και αλλα αλλα τα εδωσα)

Πηρα μια οικονομική συσκευασία Νο6(12-22κιλά) τεμ52 αρχική 19,58ευρώ μειον στικερ 4ευρώ παμε στα 15,58 μειον 40% παμε στα 9,35ευρώ...μειον το κουπόνι των 5ευρω...4,35ευρώ.χαχαχαχα

Δευτερη συσκευασια Νο6 τη μικρη 10,35ευρώ αρχική μειον 2ευρώ στικερ παμε στα 8,35 μειον 40% παμε στα 5,01ευρώ....μειον 2ευρώ κουπόνι παμε στα 3,01ευρώ....

Συνολο 4,35+3,01= 7,36ευρώ...

Και το καλύτερο???????? Εβγαλε το σύστημα ποντών εκπτωση 6ευρώ..χαχαχα

Τις πήρα 1,36ευρώ..χαχαχα Πολυ το χαρηκα λεμε!!!!!!!!

 

 

καλαμαρακι

που τα εκανες ολα αυτα;;;;;;;;;;;

ακουγεται πολυ ωραιοοοοοοοοοοοοοο..........

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι

που τα εκανες ολα αυτα;;;;;;;;;;;

ακουγεται πολυ ωραιοοοοοοοοοοοοοο..........

 

Στο Μασουτη! Απλα ημουν τυχερη ειχαν και στικερ πανω οι συσκευασίες, συν την εκπτωση -40% συν τα κουπόνια μου συν την εκπτωση απο τους ποντους στην κάρτα χε χε!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευτυχώς εδώ που έχουμε 4 μάρκετ Μασούτη και για να βρω τα libero που ήθελα μιας και τα ράφια ήταν άδεια πήγα σε 3 και τερμάτισα!! χαχαχα

 

Έχουμε και κάτι καλό στην πόλη μου ε;

2 ώρες έκανα μέχρι να επιστρέψω σπίτι...χαχαχα στο τσακ πρόλαβα την μικρή να την ταίσω!!!:lol::lol::lol:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...