Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Λέτε να κάνουμε μια απόπειρα και να ζητήσουμε από την εταιρία;

Θα στείλω e-mail και θα ζητήσω. Πού ξέρεις μπορεί να πιάσει ε;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κούκλα, ακόμα κ να στείλουν που το αποκλείω, θα ναι για αυτά που πωλούνται στα σουπερ κ όχι στα φαρμακεία. Σκέψου ότι τα κουπόνια της Δελτα πχ μόνο τα σουπερ τα παίρνουν γιατί πολύ απλά μόνο από αυτά τα παίρνει πάλι πίσω η εταιρία

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω ποτε για κανενα γαλα.....

Εγω που της επαιρνα αντιαλλεργικο και ειδικο για κολικους...τα 400γρ 15,80ευρωωωω

αχχχχχχχχχχχχ ευτυχως στους 6 μηνες το κοψαμε και πηραμε το κανονικο....πολλα λεφτα..παρα πολλα...δυομιση κουτια την εβδομαδα αν θυμαμαι καλα!

 

Link to comment
Share on other sites

μπηκα και ξαναδιαβασα στο σαιτ της μιλουπα και οντως δεν στελνουν για τα γαλατα,εκανα λαθος

 

 

  • Υπάρχουν εκπτωτικά κουπόνια για τα προϊόντα της Milupa, που μπορείτε να μου αποστείλετε ταχυδρομικώς για το μωρό μου;

 

Βεβαίως. Εκπτωτικά κουπόνια υπάρχουν για τις βρεφικές κρέμες (δεν υπάρχουν όμως για τα βρεφικά γάλατα και τα ροφήματα).

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε τυχερουλα!! Και εγω της εδινα πρωτα το Νan Sensitive 0-6μηνων(απο 15,8 εως και 17ευρω το αγοραζα), και μετα το Nan 1 εως τους 12 μηνες και μετα εως 18μηνων Νan2 και απο τον Γενάρη ευτυχως για την τσέπη μας φρέσκο γάλα!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει μωρε...παντως ο μασουτης και το καρφουρ που παω συνεχεια μονο σε αυτα τα δυο δεν εχουν βγαλει ποτε προσφορά σε σκονες...και το εχω το παράπονο!!!

Ξερετε οτι εχω στειλει μειλ πχ στο καρφουρ οτι δεν εβγαζε προσφορα τις babylino???/

και μου ειχαν απαντησει να ειμαι σε ετοιμοτητα χαχαχαχα

και μετα τις βγάλανε

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλυτερα μπειτε σε αυτο

γιατι εχει οοοοοολα τα καταστηματα σε ολη την ελλάδα που προσφέρουν εκπτωση σε ανέργους με κάρτα οαεδ κτλπ

 

http://help.in.gr/symmaxia/

 

εγω θα το χρησιμοποιήσω απο 16 Ιουνιου.....

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει καμία αν δίνουν κουπόνια για γάλα σκόνη;

Παίρνουμε τώρα το Frisolac...

Στο φαρμακείο έχει 10?. Στα carrefour εδώ δεν το βρηκα θα δω όμως και στα άλλα μάρκετ αν το έχει.

Καμιά ιδέα;

 

Κανένα γάλα πρώτης βρεφικής ηλικίας δεν πωλείται (δεν επιτρέπεται) σε σούπερ μάρκετ. Από 6 μηνών και πάνω υπάρχουν και στα σ.μ. και στα φραμακεία.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κανένα γάλα πρώτης βρεφικής ηλικίας δεν πωλείται (δεν επιτρέπεται) σε σούπερ μάρκετ. Από 6 μηνών και πάνω υπάρχουν και στα σ.μ. και στα φραμακεία.

 

:-(:-(:-(

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα μπειτε σε αυτο

γιατι εχει οοοοοολα τα καταστηματα σε ολη την ελλάδα που προσφέρουν εκπτωση σε ανέργους με κάρτα οαεδ κτλπ

 

http://help.in.gr/symmaxia/

 

εγω θα το χρησιμοποιήσω απο 16 Ιουνιου.....

Kalamaraki, πολυ καλη πληροφορια:)! Μπραβο στην πρωτοβουλια του "Βημα" & της ΓΣΕ και συγχαρητηρια στους επαγγελματιες για την συμμετοχη τους.Θα ενημερωσω τους φονεις των παιδιων με τους οποιους εργαζομαι (ΑΜΕΑ) κ μια συναδελφο που μολις την απελυσαν..

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλυτερα μπειτε σε αυτο

γιατι εχει οοοοοολα τα καταστηματα σε ολη την ελλάδα που προσφέρουν εκπτωση σε ανέργους με κάρτα οαεδ κτλπ

 

http://help.in.gr/symmaxia/

 

εγω θα το χρησιμοποιήσω απο 16 Ιουνιου.....

 

 

Είσαι τέλεια!!!

Έστειλα αίτηση και για το δικό μου κατάστημα!!!

Κάνουμε που κάνουμε προσφορές διάφορες, τουλάχιστον να φαίνονται και να είναι και σε ομάδες που τις χρειάζονται περισσότερο!!!

Να είσαι καλά!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα γάλα πρώτης βρεφικής ηλικίας δεν πωλείται (δεν επιτρέπεται) σε σούπερ μάρκετ. Από 6 μηνών και πάνω υπάρχουν και στα σ.μ. και στα φραμακεία.

 

Ωχ! Σωστά. Το Frisogrow πίνουμε εμείς, που είναι "διάδοχος" του Frisolac για μεγαλύτερες ηλικίες (1-3 ετών). Γιαυτό και το βρίσκουμε στα σούπερ...

Σόρυ για την παραπλάνηση...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις είδα διαφήμιση του Βασιλόπουλου για την Φθηνόπολη.

-20% σε πάνες pampers easy up & active fit..

Τρέξτεεεεεεεεεεεεε................:):):)

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

koritsia ego stin mikri mu dino to NAN2 .....pira prohtes tilefono stin eterija kai rotisa jia kuponia . mu ipane oti stelnune pirane kai tin diewtinsi mu , elpizo sindoma na ta stilune

 

Αληθεια;;;;;Και εμεις αυτο παιρνουμε!Μηπως εχεις το τηλεφωνο της εταιρειας;;:)

eNortjK1UjIzNDewULIGXDAStAKi72.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...