Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

νομιζεις εχω καταλαβει γιατι οι ιδιωτικοι πρπει να χασουν τα δωρα τους????

απλα για συμπαρασταση !!!!! ασε εδω που φτασαμε για γελια ειμαστε πλεον

σου ειπα, δεν ειμαι δημοσιος, υποτιθεται δε τα κοβουν ακομα, αλλαααααααα

παντως συνταξη με ανηλικο αρχιζω να το ξεχναω πια!!!!!!!

ατιμο καρφουρ με τα 20%%%%% νομιζεις οτι δε παω???????

μου τη δινειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

 

 

21%????? ανεβαινει ο ΦΠΑ 4 και θελουν να βγαλουν 20!!!!!

εμπαρκο θελουν ολοι τους!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

νομιζεις εχω καταλαβει γιατι οι ιδιωτικοι πρπει να χασουν τα δωρα τους????

απλα για συμπαρασταση !!!!! ασε εδω που φτασαμε για γελια ειμαστε πλεον

σου ειπα, δεν ειμαι δημοσιος, υποτιθεται δε τα κοβουν ακομα, αλλαααααααα

 

βρε Γατούλα μου, συγνώμη και όλας αλλά με όλο το θάρρος:

Η μαμά του δημοσίου που έκατσε σε άδεια εγκυμοσύνης 1 χρόνο, γιατί δεν μου έκανε συμπαράσταση που έπρεπει να γυρίσω στο γραφείο όταν τα μωρά μου ήταν 2 μηνών??

Ο κύριος του δημοσίου που μιλάω στο τηλέφωνο καθημερινά λόγω της δουλειάς μου που φεύγει από το γραφείο του στις 11:20 (ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!) γιατί δεν μου κάνει συμπαράσταση όταν εγώ φεύγω στην καλύτερη 17:30 και συχνά στις 19:00, στις 20:00 και στις 22:00?

Η κυρία της βουλής που παίρνει 16 μισθούς γιατί δεν κάνει συμπαράσταση σε όλους τους υπολοίπους?

 

Συγνώμη βρε γατούλα και πάλι και δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, απλά να τα πω ήθελα.

Δεν χαίρομαι φυσικά για την κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε αυτή την στιγμή και ούτε για το ότι κάποιοι άνθρωποι θα χάσουν τα λεφτά τους που κάποιοι άλλοι τους υποσχέθηκαν!!

Τέλος πάντων, ξεφύγαμε του θέματος νομίζω.....τελικά το carrefour έχει προσφορά στα libero????

Link to comment
Share on other sites

βρε Γατούλα μου, συγνώμη και όλας αλλά με όλο το θάρρος:

Η μαμά του δημοσίου που έκατσε σε άδεια εγκυμοσύνης 1 χρόνο, γιατί δεν μου έκανε συμπαράσταση που έπρεπει να γυρίσω στο γραφείο όταν τα μωρά μου ήταν 2 μηνών??

Ο κύριος του δημοσίου που μιλάω στο τηλέφωνο καθημερινά λόγω της δουλειάς μου που φεύγει από το γραφείο του στις 11:20 (ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!) γιατί δεν μου κάνει συμπαράσταση όταν εγώ φεύγω στην καλύτερη 17:30 και συχνά στις 19:00, στις 20:00 και στις 22:00?

Η κυρία της βουλής που παίρνει 16 μισθούς γιατί δεν κάνει συμπαράσταση σε όλους τους υπολοίπους?

 

Συγνώμη βρε γατούλα και πάλι και δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά, απλά να τα πω ήθελα.

Δεν χαίρομαι φυσικά για την κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε αυτή την στιγμή και ούτε για το ότι κάποιοι άνθρωποι θα χάσουν τα λεφτά τους που κάποιοι άλλοι τους υποσχέθηκαν!!

Τέλος πάντων, ξεφύγαμε του θέματος νομίζω.....τελικά το carrefour έχει προσφορά στα libero????

 

Αχ βρε καρδία και εγώ συμφωνώ μαζί σου απλά ξέρείς ποιο είναι το δικό μου πρόβλημα ότι ο άντρας μου είναι στο πολεμικό ναυτικό και τελικά θαλασσοπνίγεται για 3 και εξήντα και κάτι άλλοι γαλονατόι τρώνε με χρυσά κουτάλια και όσο και να κόψουν απο αυτούς και πάλι θα έχουν να φάνε.

Κανονικά θα έπρεπε να υπήρχε μια κλίμακα για τους υψηλά αμοιβόμενους και για τους χαμηλόμισθους.

Καί τώρα στο θέμα μας εγώ πήρα πακέτο προσφοράς απο σκλαβενίτη με 6νομίζω πακέτα μωρομάντηλα με 11?:?

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε καρδία και εγώ συμφωνώ μαζί σου απλά ξέρείς ποιο είναι το δικό μου πρόβλημα ότι ο άντρας μου είναι στο πολεμικό ναυτικό και τελικά θαλασσοπνίγεται για 3 και εξήντα και κάτι άλλοι γαλονατόι τρώνε με χρυσά κουτάλια και όσο και να κόψουν απο αυτούς και πάλι θα έχουν να φάνε.

Κανονικά θα έπρεπε να υπήρχε μια κλίμακα για τους υψηλά αμοιβόμενους και για τους χαμηλόμισθους.

Καί τώρα στο θέμα μας εγώ πήρα πακέτο προσφοράς απο σκλαβενίτη με 6νομίζω πακέτα μωρομάντηλα με 11?:?

 

συγνώμη γιατί δεν κατάλαβα, πήρες πάνες από σκλαβενίτη ή μωρομάντηλα?

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω καρδια! με τη καταντια μας διαφωνω αλλα δε πιανει και τιποτα

273 νεοπροσληφθεντες στη Βουλη! νααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

που ειναι το εμοτικον

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνω καρδια! με τη καταντια μας διαφωνω αλλα δε πιανει και τιποτα

273 νεοπροσληφθεντες στη Βουλη! νααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

που ειναι το εμοτικον

 

τρέμω την στιγμή που θα βγει ο κόσμος στους δρόμους !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, μπαινω κι εγω στη κουβεντα σας!

 

Εγω λεω αμην και ποτε να βγει ο κοσμος στους δρομους μπας και εξεγερθουμε επιτελους και υπαρξει καμια αλλαγη γιατι μας εχουν γαλουχισει και μας εχουν φερει στα μετρα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ανυπομονω την ωρα και τη στιγμη που θα γινει το μπαμ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, μπαινω κι εγω στη κουβεντα σας!

 

Εγω λεω αμην και ποτε να βγει ο κοσμος στους δρομους μπας και εξεγερθουμε επιτελους και υπαρξει καμια αλλαγη γιατι μας εχουν γαλουχισει και μας εχουν φερει στα μετρα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ανυπομονω την ωρα και τη στιγμη που θα γινει το μπαμ!

 

 

συμφωνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οριστε και κατι που διαβασα μολις τωρα στο mail μου!

Ο Ελληνικός λαός θα σας στείλει εκεί που πρέπει την στιγμή που πρέπει.!

 

.ExternalClass #ecxfullpost {display:inline;} ELLHNES+ME+SHMAIES+2.jpg

 

Ετοιμάστε βαλίτσες...!

Κύριοι πολιτικοί που προδίδετε καθημερινά την πατρίδα μας, όλοι εσείς που επενδύσατε πάνω σε έναν κούφιο μηχανισμό της λαμογιάς και του ρουσφετιού για να εκλεγείτε ξανά και ξανά και να κλέψετε από τον κρατικό κορβανά ακόμα και το τελευταίο του Ευρώ. όλοι εσείς κύριοι της Βουλής, δεν θα αργήσει η στιγμή που θα αντιληφθείτε το μίσος και την αγανάκτηση των Ελλήνων!

Εσείς κύριοι των 2 μεγάλων κομμάτων αλλά και των μικρότερων, φέρατε την χώρα διαχρονικά στην κατάσταση της απόλυτης βύθισης. Κοιτάζατε αδίστακτα και αδηφάγα εδώ και δεκαετίες να αποκομίσετε το μεγαλύτερο δυνατό προσωπικό σας κέρδος αδιαφορώντας αν αυτό το προσωπικό κέρδος έκανε ζημιά στην πατρίδα μας, στον λαό ο οποίος βλακωδώς σας ψηφίζει, αλλά και στο μέλλον των παιδιών μας.

Αισθάνεστε υπερήφανοι κύριοι του ψεύτικου «καθωσπρεπισμού» που οι επόμενες γενιές.. τα παιδιά σας και τα εγγόνια σας θα εκτοξεύουν κατάρες εναντίων σας οι οποίες θα σας κυνηγούν αιωνίως; Αισθάνεστε υπερήφανοι κύριοι πολιτικοί που αρπάξατε την ψήφο μας για να αναλωθείτε σε παιχνίδια ανταγωνισμού μεταξύ σας για το ποιος «έφαγε» περισσότερα από τον Ελληνικό λαό; Αισθάνεστε υπερήφανοι που σχεδιασμένα και μεθοδευμένα μας έχετε φέρει σε μια κατάσταση οικονομικής κατάρρευσης και ταυτόχρονα σε μια κατάσταση κινδύνου της απώλειας της εθνικής μας κυριαρχίας; Αισθάνεστε υπερήφανοι για τα δεινά που θα έρθουν από εδώ και πέρα σε συνάρτηση και με την οικονομική αυτή κρίση αλλά και με τις μέχρι τώρα αποφάσεις σας σε εθνικά και κυριαρχικά θέματα; Το μέλλον της Ελλάδος κύριοι, τα παιδιά μας, τα Ελληνόπουλα μας, ίσως να κληθούν κάποια στιγμή να υπερασπιστούν την πατρίδα μας από τα δικά σας ιστορικά «λάθη», που ας μην γελιόμαστε ήταν μέρος του σχεδιασμού του συστήματος το οποίο όλοι σας υπηρετείτε. Η ώρα του καθολικού ξεσηκωμού πλησιάζει και ας μην το πιστεύετε κύριοι. Όταν όμως θα έρθει φροντίστε να έχετε έτοιμες βαλίτσες.!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εχω ξαναδει το βιντεο αλλα χωρις μεταφραση,

αυτο που εχω να πω ειναι οτι, συμφωνω με τα περισσοτερα απο αυτα που λεει,

αλλά αυτα που αναφερει προωθουν χρονια τωρα σε ολες τις χωρες οχι μονο την ελλαδα, οσο πιο αδυναμη ειναι μια χωρα τοσο περισσοτερες παραχωρησεις κανει, βλεπε ελλαδα και οχι μονο, το προβλημα ειναι το ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ, ολα τα συστηματα εχουν ακμη και παρακμη, ο καπιταλισμος ειναι στην παρακμη του....

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναδει το βιντεο αλλα χωρις μεταφραση,

αυτο που εχω να πω ειναι οτι, συμφωνω με τα περισσοτερα απο αυτα που λεει,

αλλά αυτα που αναφερει προωθουν χρονια τωρα σε ολες τις χωρες οχι μονο την ελλαδα, οσο πιο αδυναμη ειναι μια χωρα τοσο περισσοτερες παραχωρησεις κανει, βλεπε ελλαδα και οχι μονο, το προβλημα ειναι το ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ, ολα τα συστηματα εχουν ακμη και παρακμη, ο καπιταλισμος ειναι στην παρακμη του....

 

Aυτο που πιστευω εγω ειναι πως πρεπει να γινει ΕΞΕΓΕΡΣΗ... Αλλα ποιος θα κανει την αρχη? Ειδατε εχθες Τριανταφυλλοπουλο μηπως?

Σε καποια στιγμη εδειξε ενα βιντεο με τα γεγονοτα της Αργεντινης το 2001!

Εξεγερση κανονικοτατη! Αυτο θα γινει κι εδω... Απλα δεν ξερουμε το ποτε! Ισως εχθες το βραδυ να εγινε η αρχη, με την καταληψη της ΕΡΤ απο αδιοριστους εκπαιδευτικους...

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που πιστευω εγω ειναι πως πρεπει να γινει ΕΞΕΓΕΡΣΗ... Αλλα ποιος θα κανει την αρχη? Ειδατε εχθες Τριανταφυλλοπουλο μηπως?

Σε καποια στιγμη εδειξε ενα βιντεο με τα γεγονοτα της Αργεντινης το 2001!

Εξεγερση κανονικοτατη! Αυτο θα γινει κι εδω... Απλα δεν ξερουμε το ποτε! Ισως εχθες το βραδυ να εγινε η αρχη, με την καταληψη της ΕΡΤ απο αδιοριστους εκπαιδευτικους...

 

και τελικά στην αργεντινή τι έγινε μετά την εξέγερση; αλλαξε κάτι;

προσωπικά πιστευω οτι είτε εξεγερθούμε είτε όχι... το δντ και η ευρωπη, δεν θα κάνει πίσω. δεν θα αποκτήσουμε ξαφνικά λεφτά να πληρώσουμε αυτά που χρωστάμε.

καλα θα κανουμε να εξεγερθούμε!!!!!!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

και τελικά στην αργεντινή τι έγινε μετά την εξέγερση; αλλαξε κάτι;

προσωπικά πιστευω οτι είτε εξεγερθούμε είτε όχι... το δντ και η ευρωπη, δεν θα κάνει πίσω. δεν θα αποκτήσουμε ξαφνικά λεφτά να πληρώσουμε αυτά που χρωστάμε(???).

καλα θα κανουμε να εξεγερθούμε!!!!!!

 

ποιος θα πληρωσει τελικα? αυτοι που εχουν τα λιγα!

Δεν ξερω εαν ειδες το βιντεακι αλλα σε καποια στιγμη λεει οτι τελικα αναγκαζουν τους φτωχους να πληρωσουν το χρεος και αυτοι που επιβιωνουν ειναι οι λιγοι χαριν της εξουσιας!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...