Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια πήγα στα Carrefour και δεν είχαν καμία προσφορά στα babylino.

Τους ρωτησα κι όλας και είπαν ότι δεν ισχύει τίποτα τέτοιο...:evil:

Σε ποια πόλη εσείς αγοράσατε;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα πεμπτη στα καρφουρ εχει διαφορες προσφορες. ριξτε μια ματια και ο,τι σας βολευει!http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

τις προσφορες του καρφουρ θα τις αναρτω καθημερινα εγω γιατι ετσι κι αλλιως μπαινω για να βλεπω για μενα!

YXIop3.png

OTGTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια πήγα στα Carrefour και δεν είχαν καμία προσφορά στα babylino.

Τους ρωτησα κι όλας και είπαν ότι δεν ισχύει τίποτα τέτοιο...:evil:

Σε ποια πόλη εσείς αγοράσατε;

 

χθες που πηγα στο μαρινοπουλο(θεσσαλονικη) ειχε προσφορα στα babylino 1 μεγαλη συσκευασια+ 1 μικρη!!!

Link to comment
Share on other sites

και στο καρφουρ στη Θεσσαλονίκη ετσι ήταν η προσφορά πριν 3 μέρες

 

Ε όχι ρε κοριτσια...εδώ Κομοτηνή ΤΙΠΟΤΑ...απαράδεκτοι. Τι σόι αλυσίδα είναι; Αλλου ισχύουν και αλλού όχι; :evil:

 

Αύριο θα είμαι Θεσ/νίκη. Λέτε να βρω τίποτα ή θα έχουν τελειώσει και τζάμπα θα πάω;

 

Αν πάλι τηλεφωνήσω στα κεντρικά και διαμαρτυρηθώ "πιάνει" ή....τίποτα πάλι; Το έχει κάνει καμιά σας;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ -50% ΤΑ BABYLINO (μολις ειδα τη διαφημιση)

 

Ε, όχι ρε συ....ούτε Βερόπουλο έχουμε εδώ...:(:(:( Είναι για όλες τις συσκευασίες;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια πηγα βεροπουλο 7,98 τα beibylino μειον κουπονι 4 ευρω .τελικη τιμη 3,98

καλα δεν ειναι?το μεγαλο πακετο..ειναι και για τα μικρα πακετα...μην σας πουνε οτι δεν περνανε τα κουπονια..εμενα μου το περασανε...

και μια κρεμα nutricia με κομματια σοκολατας που πηρα ειχε εκπτωση,..το ειδα τωρα στην αποδειξη μου

Link to comment
Share on other sites

Για να χτυπησουμε οχι μονο την ακριβεια, αλλα και την αισχροκερδεια εις βαρος των Ελληνων καταναλωτων δειτε αυτα :http://www.britsuperstore.com και http://www.britishonlinesupermarket.com. Η μικρουλα μου που περναει βαρια τους κολικους, πινει το aptamil extra care το οποιο στην Ελλαδα κοστιζει 12,40 ευρω το κουτι των 400 γρ (σε μεγαλυτερη συσκευασια δεν βγαινει). Στην Αγγλια κυκλοφορει με την ονομασια aptamil comfort, οπου το κουτι των 900 γρ μου κοστιζει 17 ευρω περιπου αν παραγγειλω 10 κουτια που υπολογιζω οτι θα χρειαστω μεχρι να παει 6 μηνων και να περασουμε σε γαλα 2ης βρεφικης ηλικιας. Επισης το σιροπακι για τους κολικους grip water στην Ελλαδα κοστιζει 7 ευρω κι εκει το βρηκα με 4! Σε λιγο θα ψωνιζω ρυζια και μακαρονια απο Αγγλια μου φαινεται!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα μια οικονομική συσκευασία babylino( N 4) έκανε 8.40 -4ευρώ κουπόνι ,4.40 τελική τιμή,και μια μικρή συσκευασία (N 4) , 4.93 -2,50 E κουπόνι ,τελική τιμή 2.43 πολύ καλές τιμές ,όλες συκευασίες και όλη κωδικοί έχουν έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

εχει παραγγειλει μια γνωστη μου απο αυτο το σαιτ,πηρε 10 κουτια aptamil1.δυστηχως ο συζηγος μου φοβαται να παραγγειλει γαλα μιας και ειναι για την κορη του:roll:και πληρωνω το κουτι 28 ευρω αντι για 11 που εχει στο σαιτ:evil:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εχει παραγγειλει μια γνωστη μου απο αυτο το σαιτ,πηρε 10 κουτια aptamil1.δυστηχως ο συζηγος μου φοβαται να παραγγειλει γαλα μιας και ειναι για την κορη του:roll:και πληρωνω το κουτι 28 ευρω αντι για 11 που εχει στο σαιτ:evil:!

 

εγω παντως θα τα παραγγειλω. τα εχω παρει κιολας σημερα γιατι συμμετεχουν στη 48ωρη πανελλαδικη απεργια τα φαρμακεια και κανενα απο τα εφημερευοντα της περιοχης μου δεν το εχει. και η μικρη μου χωρις αυτο το γαλα τσιριζει ολη μερα απο τους πονους!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...