Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sheena

Recommended Posts

Kι από μένα, ευχές αυτό τα βάθη της καρδιάς μου για καλή επιτυχία!

 

Φαίνεται ότι ο γιατρός που διαλέξατε φημίζεται για τις ικανότητές του, άρα είστε σε καλά χέρια!!

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σίνα καλημέρα !

 

Εύχομαι ο νεός Χριστός που θα γεννηθει σε 4 ημέρες ,

 

να σας φέρει υγεία , ευτηχία και αγάπη!

 

Να είστε καλά ! Πολλά Φιλιά στον Νικολάκη!!!

 

Σας αγαπάμε και σας σκεφτόμαστε πολύυυυ!!!! :D

 

 

12682mtunl18w57.gif

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous sas.

O Nikolas ekane to proto xirourgio stis 11 Dekembriou kai emine se katastoli gia 9 meres. Se afto to stadio epimikinane to kato meros tou oisofagou.

Afti ti stigmi pou milame ine kala, exei ksipnisei kai anaroni.

To epomeno xirourgio exi programmatisti arxes Ianouariou kai telos Ianouariou tha pragmatopoiithi i enosi tou oisofagou.

Efxome se olous sas Kala Xristougenna kai eftixismenos o kenourios xronos, gematos igia.

 

Sheena

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπελα μου δεν ξερεις με τι αγωνια περιμενα αυτο το μηνυμα σου! Μπραβο κοριτσι μου και μπραβο στο Νικολα μας!! Ολα θα πανε καλα γλυκια μου!! Η σκεψη μας ειναι μαζι σας, οι ευχες μας σας συνοδευουν, ο Χριστουλης να το προστατευει και ολα θα πανε καλα. Να του δωσεις ενα γλυκο φιλακι απο ολες μας! Ενημερωνε μας!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ελπίζω ότι με τη βοήθεια του Θεού ο μικρός Νικόλας να γίνει σύντομα καλά και η περιπέτεια αυτή να είναι μόνο μια κακή ανάμνηση. Καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα!

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ελπίζω ότι με τη βοήθεια του Θεού ο μικρός Νικόλας να γίνει σύντομα καλά και η περιπέτεια αυτή να είναι μόνο μια κακή ανάμνηση. Καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα!

 

Καλά Χριστούγεννα και απο εμάς.

Καλή έκβαση και στις επόμενες επεμβάσεις. Φιλιά στον Νικόλα απο όλες/όλους μας :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά για το μικρό μας Νικόλα!!! Όπως λέει και η ilonka μας, είναι πραγματικό αντράκι!!! :wink::wink::wink::wink:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται πολυ κουραγιο, πιστη και θεληση ολο αυτο και εσεις τα εχετε ολα.Πραγματικα σας θαυμαζω για την δυναμη σας σαν οικογενεια!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να τελειωσουν γρηγορα και να γυρισετε στο σπιτακι σας με τον Νικολα σας υγειη και χαρουμενο να τρωει πλεον μοναχουλης του. :D:D

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟΛΑ !!! Εισαι παλικαρι !!! Χαιρομαι τοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ που πηγαν ολα καλα μεχρι τωρα, οπως θα πανε και τα υπολοιπα !!! Χρονια πολλα και ΚΑΛΑ απο εμας, Καλα Χριστούγεννα και με το καλό το Νέο Έτος...

Και απο την Αγγελιάναν μας στον Νικόλα...

"Χρστου΄γεννα Πρωτούγεννα Πρωτη γιορτη του χρόνου..." είπε να του πούμε αυτο το τραγουδάκι να γινει καλα.... :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο στο Νικόλα και σε εσάς που είσασταν δυνατοί και είχατε κόυράγιο και αισιοδοξία!!! Το πράγμα φάνηκε και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και μετά!!!!ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ο καινούργιος χρόνος να φέρει σε όλη την οικογένεια σας ΥΓΕΙΑ!!!!

΄Φιλιά στον Νικόλα που έχει καρδιά γίγαντα!!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ομρφα νεα!!!!μπραβο σε ολους σας!

Ευχομαι καλη συνεχεια και ο νεος χρονος να σας φερει υγεια και τον Νικολα σας γερο και χαρουμενο χωρις καμια μα καμια δυσκολια!!!!

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ελπίζω ότι με τη βοήθεια του Θεού ο μικρός Νικόλας να γίνει σύντομα καλά και η περιπέτεια αυτή να είναι μόνο μια κακή ανάμνηση. Καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα!

 

Επιτέλους τα ευχάριστα νέα!!!

Μπράβο στο μικρό Νικόλα αλλά και σε εσάς που είσασταν δυνατοί και είχατε κουράγιο και αισιοδοξία!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ο καινούργιος χρόνος να φέρει σε όλη την οικογένεια σας ΥΓΕΙΑ!!!!

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ελπίζω ότι με τη βοήθεια του Θεού ο μικρός Νικόλας να γίνει σύντομα καλά και η περιπέτεια αυτή να είναι μόνο μια κακή ανάμνηση. Καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα!

 

Μράβο στον Νικόλα. :D:D:D:D:D:D

 

Καλά Χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Νικόλα!

Με το καλό να τελειώσει η περιπέτειά του και επιστρέψετε στο σπιτάκι σας!

Να είστε καλά! Και η καινούρια χρονιά μόνο ευχάριστα να σας επιφυλάσει!

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...