Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα, συγνώμη για την καθυστέρηση, έλειπα εκτός Αθηνών, μόλις γύρισα και τσέκαρα τα μάιλ μου, δεν έχω οριστική απάντηση, με ρωτάει για ποσοστό εκπτωσης και της έγραψα τουλάχιστον 10%. Τιμές δεν πρόλαβα να τσεκάρω. Πάντως το δολάριο είναι φτηνότερο από την λίρα. Μόλις έχω νεώτερα θα σας πω.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο...Παρακολουθώ το forum καιρό, και έχω βρει και το site της jessica εδώ και αρκετό καιρό και έψαχνα να βρω κάποιον που να έχει παραγγείλει για να μάθω αν είναι οκ το site. Χάρηκα παααρα πολύ που έχετε πάρει φορεματάκια.Ελπίζω να καταφέρετε και την έκπτωση να επωφεληθούμε όλες. Για όσες ενδιαφέρονται έχω εντοπίσει και πολύ ωραία φορέματα στο http://www.promgirl.com/. Τρομερά σχέδια και απίθανα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nonito

το φόρεμα που έχω ποστάρει εγώ παραπάνω στη jessica αν διαλέξεις το all dresses στο σαιτ που προτείνεις είανι το δεύτερο που είναι και σε έκπτωση και ενώ εγώ θα το πάρω 55 δολλάρια κανονικά κάνει 150

έχω χ@στεί από τη χαρά μου τώρα:)

Link to comment
Share on other sites

nonito

το φόρεμα που έχω ποστάρει εγώ παραπάνω στη jessica αν διαλέξεις το all dresses στο σαιτ που προτείνεις είανι το δεύτερο που είναι και σε έκπτωση και ενώ εγώ θα το πάρω 55 δολλάρια κανονικά κάνει 150

έχω χ@στεί από τη χαρά μου τώρα:)

Ωχ!Όντως είναι ολόιδιο!!!Πω πω θέλει πολύ προσοχή..είπαμε να κάνουμε έξυπνη και οικονομική κίνηση, μη μας πιάσουνε και κότσους...Εγώ θα κάνω γάμο και βάφτιση μαζί και σκέφτομαι να βάλω ένα νυφικό φουντωτό με τα όλα του στην εκκλησία, να μου φύγει η μανία του νυφικού και ένα κοντό φόρεμα με τούλι στο τραπέζι...σκέφτομαι κάτι τέτοιο:

http://www.promgirl.com/_img/PRODUCTS/500/PromGirl-478070309.jpg (τραπέζι

http://www.jessicabrides.com/lib/showimg.asp?tb=Product&id=1376 (εκκλησία)

για πείτε σχόλια...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει το 2ο ειναι πολυ σικατο κ σαν χρωμα το λευκο του ταιριαζει απολυτα, αλλα κ ενα σμαραγδι θα το εδειχνε τελειως διαφορετικο.

 

age.png

τa ΜΩΡΑΚΙA ΜΟΥ ειναι το ΝΟΗΜΑ της ΖΩΗΣ μου!hpWgp3.png

 

CNy3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!Όντως είναι ολόιδιο!!!Πω πω θέλει πολύ προσοχή..είπαμε να κάνουμε έξυπνη και οικονομική κίνηση, μη μας πιάσουνε και κότσους...Εγώ θα κάνω γάμο και βάφτιση μαζί και σκέφτομαι να βάλω ένα νυφικό φουντωτό με τα όλα του στην εκκλησία, να μου φύγει η μανία του νυφικού και ένα κοντό φόρεμα με τούλι στο τραπέζι...σκέφτομαι κάτι τέτοιο:

http://www.promgirl.com/_img/PRODUCTS/500/PromGirl-478070309.jpg (τραπέζι

http://www.jessicabrides.com/lib/showimg.asp?tb=Product&id=1376 (εκκλησία)

για πείτε σχόλια...

 

Αυτό που διάλεξες για την εκκλησία ειναι πολύ ωραίο!!!! Μου αρεσει η ζωνη που εχει.

 

Στο άλλο σαιτ το promgirl.com εχει πολλά (για να μην πω όλα) που τα εχει και η jessica. Από κει τα αντιγραφει η κινεζουλα ή οι άλλοι τα πουλανε πιο ακριβα τα ιδια? ε?

Link to comment
Share on other sites

Χτες παρελαβα το φορεμα και εγω απο τη jessica.Ειλικρινα ειναι παρα πολυ καλο ανελπιστα καλο θα ελεγα.Λιγο μεγαλο βεβαια αλλα δεν ευθυνεται η jessica αλλα εγω γιατι απο τοτε που το παρηγγειλα εχασα 4 κιλα,αλλα οκ θα το στενεψω λιγο.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους σήμερα παρέλαβα και εγώ από την Κινεζούλα μετά από μεγάλη καθυστέρηση βέβαια τα φορέματα μου. Τα υφάσματα ήταν πολύ καλά , τα χρώματα όπως τα ζήτησα , πάρα πολύ καλοραμένα, φοδραρισμένα το ένα ε'ιχε και λεπτομέρειες με παγέτες πολύ προσεγμένα ...έπαθα πλάκα ...κι εμένα θέλουν λίγο στένεμα ...αλλά δεν θα έχω πρόβλημα πιστεύω ....μάλλον άξιζε τον κόπο ...γιατί με αυτά τα χρήματα δεν ξέρω αν θα έβρισκα κάτι τόσο καλοραμένο ...

Link to comment
Share on other sites

ε δε μπορώ να μη σπαμάρω

πείτε τώρα πώς χάνετε κιλά εσείς

κι εγώ σκέφτομαι τι νούμερο να παραγγείλω. οριακά είμαι στο δευτερο πιο μικρό(6?)αλλά σε δύο μήνες, δε θα χάσω τπτ εγώ?

:(

πήρατε μεγαλύτερο για να είστε σίγουρες και το στενεύετε έξω αν είναι?

πόσο πάει το στένεμα?

Link to comment
Share on other sites

οχι εγω ειχα μετρηθει και ειχα στειλει ακριβως τα μετρα μου,απλα μετα αδυνατισα.Το κοστος για το στενεμα δεν το ξερω ακριβως αλλα φανταζομαι οτι δεν θα μου παρει πανω απο 20 ευρω.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου απάντησε η ίδια η Jessica, έως τώρα μιλούσα με κάποια Sunny, μου γράφει λοιπόν πως δεν έχει την δυνατότητα να κάνει περεταίρω καλύτερες τιμές επειδή προσπαθεί όσο το δυνατόν τα υφάσματα που χρησιμοποιεί να είναι κοντά στο brand της φωτογραφίας.

Έχω ήδη παραγγείλει το δικό μου, μόλις το λάβω θα βάλω φώτο.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια όσες έχετε παραλάβει βάλετε αν γίνεται καμια φωτογραφία ώστε να δουμε και οι υπόλοιπες την ποιότητα των φορεμάτων!

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Nai βρε κοριτσια το ειχα ξαναπει παλιοτερα αλλα δε εβαλε καμια!! ας δουμε κατι

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πήγα το φόρεμα στην μοδίστρα για να μου το στενέψει λίγο και έμεινε άφωνη από την ραφή. Εγώ δεν της είπα από που το πήρα ....και εκείνη μου είπε ότι το ύφασμα είναι καλό και το ράψιμο εξαιρετικό από έξω σιφόν από μένα φόρεμα σατέν και φόδρα ...μου είπε ότι έιχε πολύ δουλειά και σαν ράψιμο αλλά και το κέντημα στο χέρι με τις παγιετούλες.....μου είπε χαρακτηριστικά πως είναι ράψιμο που το κάνουν πια μόνο σε ακριβά νυφικά .....γιατί έχει πολύ δουλειά και κοστίζει πολύ ....βέβαια το συγκεκριμένο φόρεμα ήταν από την σειρά νυφικών της jESSICA και ...έτσι εξηγείται και γιατί το φτιάχνανε 2 μήνες κοντά ....μετά την βάπτιση θα βάλω φωτο όσων έχω φτιάξει και του φορέματος .....γιατί δεν έχω χρόνο πολύ και δεν έχω ξαναανεβάσει φωτο άλλη φορά

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!Όντως είναι ολόιδιο!!!Πω πω θέλει πολύ προσοχή..είπαμε να κάνουμε έξυπνη και οικονομική κίνηση, μη μας πιάσουνε και κότσους...Εγώ θα κάνω γάμο και βάφτιση μαζί και σκέφτομαι να βάλω ένα νυφικό φουντωτό με τα όλα του στην εκκλησία, να μου φύγει η μανία του νυφικού και ένα κοντό φόρεμα με τούλι στο τραπέζι...σκέφτομαι κάτι τέτοιο:

http://www.promgirl.com/_img/PRODUCTS/500/PromGirl-478070309.jpg (τραπέζι

http://www.jessicabrides.com/lib/showimg.asp?tb=Product&id=1376 (εκκλησία)

για πείτε σχόλια...

 

 

Oμορφο το νυφικο, αλλα το φορεμα τα σπάει!

Link to comment
Share on other sites

showimg.asp?tb=Product&id=1306Αυτό σας αρέσει; Το παρήγγειλα δοκιμαστικά. Αν είναι καλό θα το φορέσω βέβαια του χρόνου που θα γίνω νονά.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...