Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

κοριτσια ελαβα το φορεμα ειναι φοβεροοοοοο μπραβο στην κοπελα που μας το προτεινε το σιτε ,,,, οι ραφες στο φορεμα πολυ καλες το υφασμα τελειο με 3 στρωσεις απο μεσα... το νουμερο ακριβος απλα θα κανω αλλαγες στο σχεδιο ισως κοντο γιατι ειναι πολυ σαν νυφικο....αν το κανω κοντο ειναι ωραιο και αυτο που μου αρεσε στο φορεμα αυτο ειναι οτι εχει πισω κορδονι καιι αν παρεις κιλα μπορεις να το χαλαρωσεις αν αδυνατισεις μπορεις να το μαζεψεις και εγω εχω κοιλια απο την εγκυμοσινη και με μαζεψε και μου εκανε μια μεσηηηηηη.....τελεια....γιαυτο και το πηρα και απο το υφασμα που θα μεινει θα φτιαξω μπολερο γιατι εχω γαμο το οκτωβριο και θα βαλω αυτο ξανα μιας μονο η νυφη θα με δει σε αυτο το φορεμα στην βαπτιση....α.... δεν εδωσα τιποτα στο κουριερ γιατην μεταφορα αλλα ετσι για χαρτζιλικη 5 ευρω!!! αλλα εγω η ξανθια καταλαβα οτι η φροσομπαλ εδωσε 3 ευρω στο κουριερ για την παραδωση... ενω αυτη εδωσε μαλλον για χαρτζιλικη..( φροσομπαλλ) διορφωσε με αν κανω λαθος η λεω βλακιες...χι χι ξανθια που ειμαι......:oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ελαβα το φορεμα ειναι φοβεροοοοοο μπραβο στην κοπελα που μας το προτεινε το σιτε ,,,, οι ραφες στο φορεμα πολυ καλες το υφασμα τελειο με 3 στρωσεις απο μεσα... το νουμερο ακριβος απλα θα κανω αλλαγες στο σχεδιο ισως κοντο γιατι ειναι πολυ σαν νυφικο....αν το κανω κοντο ειναι ωραιο και αυτο που μου αρεσε στο φορεμα αυτο ειναι οτι εχει πισω κορδονι καιι αν παρεις κιλα μπορεις να το χαλαρωσεις αν αδυνατισεις μπορεις να το μαζεψεις και εγω εχω κοιλια απο την εγκυμοσινη και με μαζεψε και μου εκανε μια μεσηηηηηη.....τελεια....γιαυτο και το πηρα και απο το υφασμα που θα μεινει θα φτιαξω μπολερο γιατι εχω γαμο το οκτωβριο και θα βαλω αυτο ξανα μιας μονο η νυφη θα με δει σε αυτο το φορεμα στην βαπτιση....α.... δεν εδωσα τιποτα στο κουριερ γιατην μεταφορα αλλα ετσι για χαρτζιλικη 5 ευρω!!! αλλα εγω η ξανθια καταλαβα οτι η φροσομπαλ εδωσε 3 ευρω στο κουριερ για την παραδωση... ενω αυτη εδωσε μαλλον για χαρτζιλικη..( φροσομπαλλ) διορφωσε με αν κανω λαθος η λεω βλακιες...χι χι ξανθια που ειμαι......:oops::oops::oops::oops:

 

μπραβο!ποσο καιρο εκανε να ερθει;μεταφορικα ποσο;το φορεμα;βαλε καμια φωτο!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο!ποσο καιρο εκανε να ερθει;μεταφορικα ποσο;το φορεμα;βαλε καμια φωτο!

 

μεταφορικα εδωσα 40 ευρω ηταν 2 κιλα (αλλα στην συσκ του τντ εγγραφε 1.5 κιλα:roll::?:) http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3617 το φορεμα ειναι αυτο αλλα σε κοραλι χρωμα και επειδη ειναι σαν νυφικο οπως ειπα πιο πανω θα το κανω κοντο..εκανε ακριβος 1 μηνα..... αλλα αξιζει...τετοιο φορεμα εδω θα βρεις πανω απο 450 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω, πωωωω!!!!!!!!!ΑΠΙΘΑΝΟ κοριτσι το φόρεμα...Μπράβο....

Θα ειναι τέλειο πανω σου φαντάζομαι...

Το σχέδιο ειναι για όσες εχουν κοιλίτσα και οντως κάνει μέση...

Ήταν το βασικό χαρακτηριστικό του νυφικού μου...

 

Πόσο τελικά σου ήρθε ως φόρεμα;;;και πόσο καιρό;;;

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

μεταφορικα εδωσα 40 ευρω ηταν 2 κιλα (αλλα στην συσκ του τντ εγγραφε 1.5 κιλα:roll::?:) http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3617 το φορεμα ειναι αυτο αλλα σε κοραλι χρωμα και επειδη ειναι σαν νυφικο οπως ειπα πιο πανω θα το κανω κοντο..εκανε ακριβος 1 μηνα..... αλλα αξιζει...τετοιο φορεμα εδω θα βρεις πανω απο 450 ευρω

 

πολυ ωραιο!εμενα ενα που θελω μου ειπαν 65 αλλα φαινεται ελαφρυ.κοιτα παραπανω το λινκ,δεν προλαβαινω να το ξανα βαλω,πες αν σ αρεσει!εσενα ποσο πηγε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ωραιο!εμενα ενα που θελω μου ειπαν 65 αλλα φαινεται ελαφρυ.κοιτα παραπανω το λινκ,δεν προλαβαινω να το ξανα βαλω,πες αν σ αρεσει!εσενα ποσο πηγε;

 

Nαι ωραιο φορεμα μου αρεσει πολυ και ελαφρυ ακριβος οπως το λες!!!....γιαυτο και εγω θα το κανω κοντο μην σκασω...

σε αυτο το χρωμα θα παρεις??

Link to comment
Share on other sites

εχει για ολα τα γουστα..απο κλασικη γραμμη,φλοραλ και διαφορα σχεδια χρωματα και νουμερα!!σου λεω βιτρινα δε λεει κατι γιατι τα εχει ολα μαζι αλλα αξιζει να δεις...εγω πηρα ενα μαυρο κλασικο λιγο κατω απο το γονατο σε ισια γραμμη που φοριεται απο το πρωι ως το βραδυ αναλογα το παπουτσι με 80 ευρω..και ειχε τα πιο καλα απο 120 νομιζω...γενικα ειχε καλες τιμες!Θα ξαναπαω για να δω για την βαπτιση και αλλα σχεδια που θα βγαλει και θα σου πω ακριβως.Ειναι καπου στην Φρυνης μολις στριψεις απο Υμμητου..

 

Μηπως εχεις τα στοιχεια της - στην τσαντα η στην αποδειξεη πρεπει να υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ περιμένω 2 φορέματα από την Jessica και ούτε φωνή ούτε ακρόαση !

Μου είχε πει πως θα τα είχε έτοιμα πριν 20 ημέρες και όταν της έστειλα μήνυμα να την ρωτήσω μου είπε πως θέλει 2-3 ημέρες ακόμα για να τελειώσουν και μόλις αυτό συμβεί θα μου στείλει μήνυμα ....Περάσανε 10 ημέρες της ξαναέστειλα μήνυμα αλλά τίποτα απάντηση δεν έλαβα ....και τώρα είμαστε ήδη 20 ημέρες καθυστέρηση ....μήνυμα δεν μου στέλνει και δεν ΄ξέρω τι να κάνω.

Μένουν 20 ημέρες από την βάπτιση ...! θα έρθουνε στην ώρα τους ...γιατί δεν ξέρω και πως θα πέσουν στο σώμα ....ή θα τρέχω τελευταία στιγμή για φορέματα ...?

Και ήταν μέχρι τώρα τόσο συνεπής στην απαντήσεις της .....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω 2 φορέματα από την Jessica και ούτε φωνή ούτε ακρόαση !

Μου είχε πει πως θα τα είχε έτοιμα πριν 20 ημέρες και όταν της έστειλα μήνυμα να την ρωτήσω μου είπε πως θέλει 2-3 ημέρες ακόμα για να τελειώσουν και μόλις αυτό συμβεί θα μου στείλει μήνυμα ....Περάσανε 10 ημέρες της ξαναέστειλα μήνυμα αλλά τίποτα απάντηση δεν έλαβα ....και τώρα είμαστε ήδη 20 ημέρες καθυστέρηση ....μήνυμα δεν μου στέλνει και δεν ΄ξέρω τι να κάνω.

Μένουν 20 ημέρες από την βάπτιση ...! θα έρθουνε στην ώρα τους ...γιατί δεν ξέρω και πως θα πέσουν στο σώμα ....ή θα τρέχω τελευταία στιγμή για φορέματα ...?

Και ήταν μέχρι τώρα τόσο συνεπής στην απαντήσεις της .....:confused:

 

εγω λεω να στειλεις ενα μηνυμα με λιγο οξυ τονο.ωχ αγχωθηκα τωρα!!!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Της έστειλα ένα ....στο οποίο της έλεγα ότι έχουν μείνει μόλις 20 μέρες και επιτέλους θέλω να έχω τα φορέματα ( τα οποία τα έχω παραγγείλω από τέλος Μαρτίου !!! ) γιατί δεν μπορώ να μείνω ξεκρέμαστη ....της έγραψα επίσης πως ήθελα να δω τα φορέματα για να παραγγείλω κι άλλο αν μείνω ευχαριστημένη ...αλλά ότι τώρα με τις καθυστερήσεις δεν προλαβαίνω....

Δεν ξέρω έχω αγχωθεί πολύ ...

Link to comment
Share on other sites

Της έστειλα ένα ....στο οποίο της έλεγα ότι έχουν μείνει μόλις 20 μέρες και επιτέλους θέλω να έχω τα φορέματα ( τα οποία τα έχω παραγγείλω από τέλος Μαρτίου !!! ) γιατί δεν μπορώ να μείνω ξεκρέμαστη ....της έγραψα επίσης πως ήθελα να δω τα φορέματα για να παραγγείλω κι άλλο αν μείνω ευχαριστημένη ...αλλά ότι τώρα με τις καθυστερήσεις δεν προλαβαίνω....

Δεν ξέρω έχω αγχωθεί πολύ ...

 

καλε και εγω τελος μαρτιου τα παρηγγγειλα!!! και ειδη το εχω!!!! σεσενα γιατι τοσο πολυ???μηπς επειδη ειναι δυο?

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και αυτό. Αν και μου είπε ότι το ένα έχει πολύ δουλειά γιατί έχει περάσματα σε στρασάκια και πρέπει να μπουν ένα ένα....όμως μου είχε πει ότι θα τα έχω εγκαίρως...πιο πολύ με ανησυχεί που δεν μου απαντάει ενώ ήταν πολύ συνεπής.Έστειλε σε καμιά σας μήνυμα αυτή το τελευταίο 10ήμερο ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα μου εστειλε 27 μαιου αν δεν κανω λαθος... να μου πει οtι δεν με βρισκουν και να επικοινωνησω με τντ να μαθω τι εγινε, και να τις στειλω ξανα email οταν παραλλαβω....αυτα

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και αυτό. Αν και μου είπε ότι το ένα έχει πολύ δουλειά γιατί έχει περάσματα σε στρασάκια και πρέπει να μπουν ένα ένα....όμως μου είχε πει ότι θα τα έχω εγκαίρως...πιο πολύ με ανησυχεί που δεν μου απαντάει ενώ ήταν πολύ συνεπής.Έστειλε σε καμιά σας μήνυμα αυτή το τελευταίο 10ήμερο ?

 

σε εμενα εστειλε εχτες.κατι δε μου αρεσει....

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Ντέμπορα ειμαι σαν και εσενα. Υποτιθεται οτι θα παραλαμβανα αρχες Ιουνιου. Εστειλα μηνυμα την Παρασκευη και ακόμα δεν μου έχουν απαντησει.....έτσι σημερα εστειλα και δευτερο...αντε να δουμε..πάντως απογοητευτηκα γιατι εχεις κανει την παραγγελια πολύ καιρό και εγω τα παραγγείλα αρχες Μαιου ..ασε που ειναι 4 φορεματα.Μόλις εχω νέα θα σου απαντήσω

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Εγώ έχω παραγγείλει το 9718 που ανήκει στα νυφικά αλλά το έχω παραγγείλει σε γλυκό μπλε πετρόλ την βάπτιση του γιού μου που θα γίνει σε μοναστήρι και ήθελα κάτι σικάτο και σοβαρό .Επίσης έχω παραγγείλει και το 2403.

Μέχρι τώρα ξαναλέω δεν είχα κάποιο θέμα αλλά τώρα γιατί δεν μου απαντάει να μου πει κάτι δεν ξέρω ....ελπίζω πως κάτι θα γίνει ....θα της ξαναστείλω σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μπηκα πριν λιγο στη σελιδα της Jessica και ....εξαφανιζολ!!!!:shock::? Εβγαζε μονο κινεζικα (που δεν γνωριζω) και ελεγε οτι η σελιδα δεν βρεθηκε! Για ψαξτε το...Τυχαιο???? Μπορει....

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...