Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι λέτε αυτό?

http://img130.imageshack.us/i/60796999.jpg/

Ή αυτό?

http://img534.imageshack.us/i/6372v.jpg/

Θέλω να το πάρω για την βάφτιση του γιού μου που θα είναι τον Οκτώβριο ποιό από τα δυο λέτε βέβαια και το δεύτερο σε κάποιο άλλο χρώμα...

προτιμω το 2ο, και το χρωμα μου αρεσει να σου πω την αληθεια!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το δευτερο θα σου λεγα!

πολυ ωραια ρουχα κοριτσια..τελικα παρελαβε καμια κατι?εχω μια δυσπιστια σ αυτες τις αγορες απο το ιντερνετ για το ποσο τελικα θα φτασει το προιον γι αυτο ρωταω!

εγω θα βαφτισω τη μικρη μου τον ιουλιο.εχω ενα απλο μαυρο φορεματακι που λεγα να βαλω αλλα μου φαινεται θα ριξω μια ματια γιατι απο τιμες ειναι σουπερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πουλακι1989

εγω παραγγειλα το περιμενω τελος μαιου...και εγω αυτο περιμενω να δω αν ειναι δυσπιστο το σιτε!!μου αρεσαν και αλλα απο εκει ομως περιμενω να το παραλαβω πρωτα, και στις φιλες μου ειπα πρωτα να το παραλαβω και μετα να παραγγειλουν!! ομως κοιτα απο την αλλη μου εχουν στειλει παρα πολλα e-mail σχετικα με το τι χρωμα θελω, τι νουμερο, το σχεδιο ειμαστε σε επαφη σχεδον μερα παρα μερα ρωταει και ξανα ρωταει τι ακριβος θελω τους εστειλα τα χρηματα το απριλιο 24 νομιζω! αν ηταν απατη πιστευω απο την στιγμη που θα επαιρναν τα χρηματα δεν θα ειχα νεα τους ξανα...

Link to comment
Share on other sites

Θελω τη βοηθεια σας......!!!

Ειδα και γω τα φορεματα και μου αρεσε πολυ το νουμερο 1762 ..Οχι για καποιο συγκεκριμενο γεγονος...ομως οπως θα δειτε ειναι απλο....και φοριεται ...

Θελω να το παραγγειλω αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω .Προσπαθησα να γραφτω αλλα δεν τα καταφερα ...Βλεπετε δεν ξερω και πολλα αγγλικα..

Ειναι ευκολο να παραγγειλει κανεις?Κανει 30 λιρες?Δεν ξερω αν ειναι λιρες και ποσα ευρω αντιστοιχει?Επισης οσον αφορα τα χρωματα...Μου αρεσει αυτο το υφασμα που δειχνει η εικονα αλλα οχι το χρωμα..Ομως σαν υφασμα εχει μεσα κατι αναγλυφα σχεδιακια που στο χρωματολογια με τα υφασματα δεν βρηκα το αντιστοιχο σε αλλα χρωματα...Θα με βοηθησετε???

ulzbp3.png?RHvFPiSs3fxAp3.png?nm7c3Vpz
Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα με το εξης τροπο!!!! απο αγγλικα ουτε εγω καλα τα παω!! τι εκανα βρηκα μταφραστη στο google μεταφραζα απο ελληνικα στα αγγλικα θελει λιγη γνωση διοτι δεν τα μεταφραζει ακριβως οπως θελεις... τα χρηματα που βλεπεις στο σιτε ειναι αγγλικη λυρα,βρισκεις στο google μετατροπεα νομισματων και μετετρεψε απο λυρα σε ευρω... μετα μολις συνεννοηθεις.. θα σε ρωτησει τροπο πληρωμης,επειδη με το paypal δεν ηξερα εστειλα τα χρηματα μεσω western union... χρεωση 10 ευρω!!! ελπιζω να βοηθησα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια από θεσ/νικη

έχει ψωνίσει καμιά σας στο design by nikos?

ανατολικής θράκης 71 η δ/νση

τι τιμές έχει?

 

EIXA ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ EXTREME Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ! ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ EXTREME ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ!ΤΑ ΡΑΒΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι λέτε αυτό?

http://img130.imageshack.us/i/60796999.jpg/

Ή αυτό?

http://img534.imageshack.us/i/6372v.jpg/

Θέλω να το πάρω για την βάφτιση του γιού μου που θα είναι τον Οκτώβριο ποιό από τα δυο λέτε βέβαια και το δεύτερο σε κάποιο άλλο χρώμα...

eleftheriak μήπως θυμάσαι τον κωδικό απο το πρώτο φόρεμα?Κάτι τέτοιο ψάχνω για ένα γάμο που έχω τον Ιούλιο.:)

Link to comment
Share on other sites

eleftheriak μήπως θυμάσαι τον κωδικό απο το πρώτο φόρεμα?Κάτι τέτοιο ψάχνω για ένα γάμο που έχω τον Ιούλιο.:)

Είναι το 6079 και εμένα αυτό μου αρέσει περισσότερο και μάλλον σε αυτό θα καταλήξω

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω κατι??

εχει παρει καμια σας παπουτσια απο το site που φαινεται στο forum http://www.myshoe.gr

εχει ωραια σχεδια και καλες τιμες,αλλα δε ξερω απο ποιοτητα τι λενε

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες έχουν παραλάβει από το συγκεκριμένο σάιτ πόσες μέρες έκανε η αποστολή; Σας ήρθε σπίτι ενημέρωση από το ταχυδρομείο ή σας το έφεραν σπίτι. Πού θα μπορούσα να απευθυνθώ μια που η παραγγελεία μου έφυγε από Κίνα την πρωτομαγιά;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είπε θα μου το στείλει σε λίγες μέρες οπότε δεν ξέρω ακόμα να σου πω. Παντως μου είπε πως μόλις το στείλει θα μου γράψει οδηγίες παραλαβής . Εσένα δεν σου έστειλε μήνυμα ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια όσες έχουν παραλάβει από το συγκεκριμένο σάιτ πόσες μέρες έκανε η αποστολή; Σας ήρθε σπίτι ενημέρωση από το ταχυδρομείο ή σας το έφεραν σπίτι. Πού θα μπορούσα να απευθυνθώ μια που η παραγγελεία μου έφυγε από Κίνα την πρωτομαγιά;

..Συνηθως σου δινουν ενα τρακινγκ ναμπερ (tracking number) το οποιο ειναι ενας αριθμος που "εντοπιζει" το δεμα σου. Ρωτησε την για αυτο το νουμερο. Με αυτο το νουμερο, μπαινεις στην σελιδα της μεταφορικης -με την οποια εστειλε το δεμα σου-,γραφεις αυτο το νουμερο κ σου δειχνει που βρισκεται το δεμα σου;) Με το καλο να παραλαβεις!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

..Συνηθως σου δινουν ενα τρακινγκ ναμπερ (tracking number) το οποιο ειναι ενας αριθμος που "εντοπιζει" το δεμα σου. Ρωτησε την για αυτο το νουμερο. Με αυτο το νουμερο, μπαινεις στην σελιδα της μεταφορικης -με την οποια εστειλε το δεμα σου-,γραφεις αυτο το νουμερο κ σου δειχνει που βρισκεται το δεμα σου;) Με το καλο να παραλαβεις!

Μου το έχουν δώσει και από τις 3 Μαϊου λέει ότι έφυγε από το Πεκίνο.

Η σαννυ που μου απαντησε με μέιλ μου είπε πώς δεν ξέρει γιατί έχει καθηστερήσει τόσο και να επικοινωνήσω με το εδώ γραφείο της EMS αλλά δεν ξέρω ούτε τηλέφωνο ουτε τίποτα. Στο google βγάζει μόνο το κινέζικο.

Ξέρει κάποια να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω κατι??

εχει παρει καμια σας παπουτσια απο το site που φαινεται στο forum http://www.myshoe.gr

εχει ωραια σχεδια και καλες τιμες,αλλα δε ξερω απο ποιοτητα τι λενε

 

 

καμια???

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα τελικά και μου είπε μια κοπέλα ότι θα πάει πρώτα τελωνείο, θα εκτελωνιστεί ο Θεός ξέρει πότε και μετά θα το πάρω.

Καλόν Αύγουστο το βλέπω....

ΤΕΛΩΝΕΙΟ......:shock:Αυτο σημαινει οτι θα πληρωσουμε και αλλα??? διοτι εδωσα ειδη 135 ευρω για το φορεμα!!!!! χρυσο θα μου βγει...........:o

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΩΝΕΙΟ......:shock:Αυτο σημαινει οτι θα πληρωσουμε και αλλα??? διοτι εδωσα ειδη 135 ευρω για το φορεμα!!!!! χρυσο θα μου βγει...........:o

Σήμερα το πρωί εντελώς απροσδόκητα ήρθαν τα φορέματα.

Ούτε τελωνείο πέρασαν ούτε τίποτα. Μου τα έφερε ένας νεαρός και πλήρωσα 3 ευρώ.

Τα φορέματα είναι ακριβώς όπως τα είδα στις φωτογραφίες. Τα υφάσματα είναι εντάξει, αλλά έκαναν λάθος στο χρώμα και ενώ ήταν κοντά στις φωτό μου τα έστειλαν μακριά. Τα έδωσα σε μια μοδίστρα για κόντημα.

Όμως είναι καλοραμένα και μου έπεσαν ακριβώς στο σώμα μου.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί εντελώς απροσδόκητα ήρθαν τα φορέματα.

Ούτε τελωνείο πέρασαν ούτε τίποτα. Μου τα έφερε ένας νεαρός και πλήρωσα 3 ευρώ.

Τα φορέματα είναι ακριβώς όπως τα είδα στις φωτογραφίες. Τα υφάσματα είναι εντάξει, αλλά έκαναν λάθος στο χρώμα και ενώ ήταν κοντά στις φωτό μου τα έστειλαν μακριά. Τα έδωσα σε μια μοδίστρα για κόντημα.

Όμως είναι καλοραμένα και μου έπεσαν ακριβώς στο σώμα μου.

καλοφορετο να ειναι !!!! ωραια!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!:P:p:p:p:pπεριμενω και εγω το δικο μου....

ενταξει 3 ευρω δεν ειναι τιποτα γιατι ελεγα αν ηταν παραπανω τοτε δεν θα αξιζε να ξανα παραγγειλω διοτι ειχα δωσει ειδη 135 ευρω αλλα αν ειναι τοσα λιγα σιγαα:lol::lol::lol::lol::lol:..αλλα τι ουτε ενα τηλ δεν σε πηραν και αν θα ελειπες???? και τι το χρωμα ειναι ασχημο δεν σου αρεσει?? τι χρωμα ζητησες??? και τι σου εστειλαν.???..διοτι και εγω κοραλι θελω και η κινεζα ολο για πορτοκαλι μου ελεγε!!! λες να μου ερθει και σεμενα σε αλλο χρωμα?

και κατι ακομα συγνωμη που σε κουρασα σε παρακαλω επειδη σκεφτομαι να το κοντηνω αν δεν μου αρεσει...μπορεις να μου πεις ποσα σου πηρε η μοδιστρα αν δεν ειναι μυστικο, για να ξερω τι τιμες παιζουν στην αγορα...διοτι εχω γνωστες δυο μοδιστρες αλλα να ξερω κατι και απο τιμες...αν θες στειλε πμ...ευχαριστω εκ των προτερων.....

Link to comment
Share on other sites

Marag, για άλλη μία φορά ταιριάζουν τα γούστα μας, χτες βράδυ παρήγγειλα από το Myshoe.gr.

Διάλεξα δύο πέδιλα, θα σου πω εντυπώσεις όταν παραλάβω!

 

Τέλεια θα περιμένω νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...