Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα, την Κυριακή 18 Νοεμβρίου!


Recommended Posts

ΤΡΩΜΕ ΤΡΩΜΕ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΜΑ ΘΕΣ!

ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΠΟΥΦΕ Κ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ

ΝΑ ΦΕΡΕΙ Κ ΜΙΑ ΣΠΙΤΙΚΗ ΛΙΧΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιός θα μας στείλει φωτό? :)

αν δημοσιευτεί μπορώ να επεξεργαστώ κάποια να μη φαίνονται καθάρά τα πρόσωπα έάν το θέλετε.

 

δηλαδή, τις φωτό που υπάρχουν να τις πάρουμε με πμ, και να δημοσιεύσουμε και μερικές με θολωμένες τις φατσούλες εφ όσον το επιθυμείτε.

ποιος έχει φωτό ?

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

 

ΡΟΥΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑ ΤΙΚΕΡΣ ΕΙΝΑΙ

ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!

 

Συμφωνώ απολύτως!!!!! Ιδίως η μεγάλη κορίτσια ....θα την κυνηγάει η Ρούλα....

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω εσεις να φερετε το κορμι σας και εγω τις πιτσες :lol: Μια χαλαρη Κυριακη εχετε να παρετε τα παιδια και τους αντρες σας να πατε βολτα και θα κατσετε να μαγειρεψετε?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω εσεις να φερετε το κορμι σας και εγω τις πιτσες :lol: Μια χαλαρη Κυριακη εχετε να παρετε τα παιδια και τους αντρες σας να πατε βολτα και θα κατσετε να μαγειρεψετε?

 

 

 

 

ΝΙΝΕΤΤΑ :D:D:D:D:D:D:D:D6725fbrr99bl5w.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

ΡΟΥΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑ ΤΙΚΕΡΣ ΕΙΝΑΙ

ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!

 

Συμφωνώ απολύτως!!!!! Ιδίως η μεγάλη κορίτσια ....θα την κυνηγάει η Ρούλα....

 

Το "θα" μου άρεσε πολύ :lol::lol::lol: Λούις έχω καταντήσει η γυναίκα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε σεις ακόμα δεν έχετε καλοχωνέψει τα κρουασανάκια, πίτσες ονειρεύεστε; :)

 

Λοιπόν αφού επιστρέψαμε και μεις στη βάση μας και μετά από ατέλειωτα πλυντήρια και σιδερώματα βρήκα λίγο χρόνο να κάνω και εγώ το σχόλιό μου για τη συνάντηση.

 

Περασαμε πολυ ομορφα... επειδη ημασταν σχεδον ολοι καπνιζοντες το πηγαιναμε εναλλαξ με τους συζυγους μεσα εξω... φυσικα με το γνωστο "εσυ καπνισες τωρα σειρα μου"

Καλά μιλάμε βγάλαμε τα απωθημένα μας. Είναι ωραίο να έχεις γύρω σου ανθρώπους με τα ίδια πάθη :)

 

Οντως ήταν πάρα πολύ ωραία όλοι ήμασταν μια παρέα ακόμα και οι σύζυγοι κατάφεραν να κάνουν παρέα μεταξύ τους.

Έτσι ακριβώς όπως τα λέει η Ρούλα αν και υποψιάζομαι ότι οι άντρες μας έδεσαν γιατί έκανε ο καθένας τα παράπονά του στον άλλον (για μας εννοείται) :)

 

Λοιπόν επειδή όλο παραθέσεις κάνω και τίποτα δικό μου δεν είπα να πω σε όλες και όλους ότι χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και ότι αν και για μας είναι λίγο δύσκολο λόγω απόστασης να ερχόμαστε σε κάθε συνάντηση σίγουρα θέλουμε να σας ξαναδούμε

Link to comment
Share on other sites

Εβίτα μου χαρήκαμε και μεις που γνωρίσαμε και εσένα και τους 2 άντρες της ζωής σου! Καλά ο μικρός δεν παίζεται... (να μη πω για τον γιο της Μαριλένας (γούτσου γούτσου) η οποία όλο για την Αγγελιάνα λέει και τον γιό της δεν τον παινεύει......) Μαριλένα οι μάνες έχουν αδυναμία στους γιους!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Μαρακι μου να σαι καλα για τα καλα σου λογια για τα νινακια μου... αλλα δεν εχω αδυναμια... Και τα δυο το ιδιο ειναι για εμενα !!! Απλα ο μπεμπης ειναι ακομα τζουνιορ για να μπορω να πω πραγματα... Κατσε να μεγαλωσει κι αυτος και θα δειτε.... χαχα

Τα λατρευω μωρε τα ζουζουνιααααααααα μου !

 

Ασχετο, ΔΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα καμμια φωτο θα δουμε ποτε ? !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά ρε σεις ακόμα δεν έχετε καλοχωνέψει τα κρουασανάκια, πίτσες ονειρεύεστε; :)

 

Λοιπόν αφού επιστρέψαμε και μεις στη βάση μας και μετά από ατέλειωτα πλυντήρια και σιδερώματα βρήκα λίγο χρόνο να κάνω και εγώ το σχόλιό μου για τη συνάντηση.

 

Περασαμε πολυ ομορφα... επειδη ημασταν σχεδον ολοι καπνιζοντες το πηγαιναμε εναλλαξ με τους συζυγους μεσα εξω... φυσικα με το γνωστο "εσυ καπνισες τωρα σειρα μου"

Καλά μιλάμε βγάλαμε τα απωθημένα μας. Είναι ωραίο να έχεις γύρω σου ανθρώπους με τα ίδια πάθη :)

 

Οντως ήταν πάρα πολύ ωραία όλοι ήμασταν μια παρέα ακόμα και οι σύζυγοι κατάφεραν να κάνουν παρέα μεταξύ τους.

Έτσι ακριβώς όπως τα λέει η Ρούλα αν και υποψιάζομαι ότι οι άντρες μας έδεσαν γιατί έκανε ο καθένας τα παράπονά του στον άλλον (για μας εννοείται) :)

 

Λοιπόν επειδή όλο παραθέσεις κάνω και τίποτα δικό μου δεν είπα να πω σε όλες και όλους ότι χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και ότι αν και για μας είναι λίγο δύσκολο λόγω απόστασης να ερχόμαστε σε κάθε συνάντηση σίγουρα θέλουμε να σας ξαναδούμε

 

 

Ο μικρός είναι ο μαγουλίτσας ... γούτσι γούτσι !!! :lol: Να τον χαίρεσαι και ελπίζω να τον ξαναδώ σύντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε στην φωτογραφία τον εαυτό σας, που βρίσκεται εδώ ( http://parents.org.gr/index ) δίπλα στο άρθρο για το φόρουμ

αν ναί,

να γίνουν ακόμα πιο θολά.

 

είναι απο την φωτογραφία που μου έστειλε η dora,

εαν κάποιος αντιτίθεται στο να φαίνεται εκεί αυτή η φωτό θα μπορούμε με το photoshop να τον "βγάλουμε" έτσι ώστε να μη φαίνεται!

στείλτε μου πμ αν θέλετε να αλλάξει.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρία μου εγώ δεν έχω κανενα πρόβλημα, αν έχεις φωτογραφίες από τη συνάντηση θα μπορούσες να μου τις στείλεις με πμ??

και εγώ δεν έχω πρόβλημα και το ξέρεις μάλιστα θα ήθελα να μου στέιλεις και μένα όλες τις φώτο της συνάντησης!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αφου καμία δεν εχει προβλημα ποσταρω μια φωτο από τη συναντηση....

Αλλωστε μαυρη και αραχνη ειναι αφου δεν αναβε το φλας...

Αν παρολα αυτα καποια εχει προβλημα ας μου στειλει πμ να την ξαναβγαλω..

 

http://i132.photobucket.com/albums/q11/doragli/1-6.jpg

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χεχε τελεια η φωτογραφια κοριτσια :D

 

Συμφωνώ τέλεια , πολύ ωραία!!!

...να μας συστηνόσασταν κι'όλας μια χαρά θα ήταν!!! :lol::lol::lol:(που λέει ο λόγος)....λοιπόν ας κοιτάξω μέσα απο την μαγική μου σφαίρα....

πρώτη από αριστερά(καθηστή)....πρέπει να είναι η .....Ντίνα μας!!!!! :shock:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Από αριστερά προς τα δεξιά και όρθιες είμαστε:

Μαρία Στυλιανάκη , Dora, Angela (εγώ)

 

κάτω από αριστερά προς τα δεξιά:

Ντινατ, Ελισάβετ, Ρούλα και μικρή Δανάη, Νιννέτα, Ζanna, evita και υιός, Μαριλέννα με τον υιό αγκαλιά και την κόρη Αγγελιάννα στα πόδια της !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...