Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

υπάρχει μήπως κάποιος που να μπορεί να μου πει για τον γυναικολόγο Δημητρίου Αλέξη?απο προσωπική εμπειρία καλύτερα κ όχι απο κάτι που ενδεχομένως να έχει ακούσει.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια γειά σας κ από μένα, είμαι στο 7ο μήνα και ψάχνω εναγωνίως γυναικολογο για τοκετό στο νερό - δεν είμαι ευχαριστημένη από τον τωρινό μου γυναικολόγο. Βρήκα σε forum τον κ Δεληγιαννίδη Μιχάλη, έχει καμία εμπειρία μαζί του? Επίσης έχετε εμπειρία από κάποιον κ Τζιόβα, επίσης κάνει τοκετούς στο νερό... Θα το εκτιμούσα πολύ αν με διαφωτίζατε, ο χρόνος τρέχει κ έχω κατααγχωθεί!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας κ από μένα, είμαι στο 7ο μήνα και ψάχνω εναγωνίως γυναικολογο για τοκετό στο νερό - δεν είμαι ευχαριστημένη από τον τωρινό μου γυναικολόγο. Βρήκα σε forum τον κ Δεληγιαννίδη Μιχάλη, έχει καμία εμπειρία μαζί του? Επίσης έχετε εμπειρία από κάποιον κ Τζιόβα, επίσης κάνει τοκετούς στο νερό... Θα το εκτιμούσα πολύ αν με διαφωτίζατε, ο χρόνος τρέχει κ έχω κατααγχωθεί!

 

ΔΕν έχω άποψη για τους γυναικολόγους αυτούς αλλά θυμάμαι μία φορά που το ανέφερα στο γιατρό μου είχε πει πως ο τοκετός στο νερο είναι για καλό για πολύτοκες γυναίκες. Τί να σου πω...μακάρι να μπορουσα να σε διαφωτίσω. Άντε με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε ολες καλά πως ο γυναικολόγος είναι καθαρά προσωπική υπόθεση και έχει να κάνει με το πως νιώθει η κάθε γυναίκα μπροστά στο γυναικολόγο της άρα δεν μπορείς κ να προτείνεις. Ειναι καθαρά θέμα εμπιστοσύνης και σιγουριάς.

Παρόλα αυτά τον δικό μου αγώνα στην απόκτηση παιδιού τον έκανα με τον ΤΣΑΠΙΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟ και αυτό γιατί στάθηκε στο πλευρό μου πρώτα σαν άνθρωπος και μετά σαν γιατρός.

Έμεινα έγκυος σε δίδυμα μετά από 2 χρόνια

και ύστερα από εξωσωματική με συνεργάτιδα που μου πρότεινε αυτός στο Γέννεσης θεσ/ νικης και γέννησα 2 υγιέστατα αγοράκια...

Είναι παλιός γιατρός, βρίσκεται ΤΣΙΜΙΣΚΗ 84 ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2310262101

Αξίζει να κανετε μια επίσκεψη.

 

θα συμφωνησω 1000% σε αυτο που λες...επεσα τυχαια στο μνμ σου κ επαθα σοκ..γιατι πραγματικα ο γιατρος που εσενα σου εδωσε τα θαυματακια σας εμενα δεν :(:(:(.......

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παπαγεωργίου σπυρος απλα κορυφη στις σερρες

 

πραγματι!ενα μεγάλο ευχαριστώ ειναι λίγο σε αυτον τον ΑΝΘΡΩΠΟ ΙΑΤΡΟ.η φιλη μου ειχε κανει β επιπεδου στη θεσσαλονικη μαζί του πέρισυ κ μου ειπε δεν πας κ εκει?και το ενστικτο να πω πήγα κ εμεινα.εχω 6 ημερες καθυστερηση πρωτη φορα κ πριν λιγο πηρα τα αποτελέσματα της β χοριακης κ ειναι 1380 αυριο το πρωι εχω υπέρηχο μετα απο 4 χρονια.πρωτη φορα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μαρθα Παππα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια καλησπερα κ απο μενα.ειναι η πρωτη φορα ποθ γραφω κ θα ηθελα να με φιαδωτισετε αν αθτο ειναι δυνατο.προσφατα αλλαξα γυναικολογο και πηγα στον κ. ανδρεα τζιοβα..μου φανηκε πολυ καλος υπαρχει καποια κοπελα που να τον γνωριζει??καλες η' κακες εντυπωσεις?? ευχαριστω

 

εγω εχω τον κ.Τζιοβα και ειμαι ευχαριστημένη, ειχαμε προσπαθήσει και για τοκετο στο νερο (ομως οντας πρωτοτοκη δεν τα καταφερα-παρολαυτα γεννησα φυσιολογικα με επισκληριδιο με 13 ώρες διαρκεια τοκετου χωρις ουτε μισο υπενιγμό για κ.τ.)

Επισης με τον ιδιο γιατρο φιλη κολλητης μου την ξεγεννησε φυσιολογικα τα διδυμακια της. αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας κ από μένα, είμαι στο 7ο μήνα και ψάχνω εναγωνίως γυναικολογο για τοκετό στο νερό - δεν είμαι ευχαριστημένη από τον τωρινό μου γυναικολόγο. Βρήκα σε forum τον κ Δεληγιαννίδη Μιχάλη, έχει καμία εμπειρία μαζί του? Επίσης έχετε εμπειρία από κάποιον κ Τζιόβα, επίσης κάνει τοκετούς στο νερό... Θα το εκτιμούσα πολύ αν με διαφωτίζατε, ο χρόνος τρέχει κ έχω κατααγχωθεί!

 

δες το #458 που απαντησα σε μια κοπελα σχετικα με τον κ.Τζιοβα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα κοριτσια,

εχει καιρο που ταλαιπωρουμε αναζητοντας γιατρο..ακουσα πολυ καλα λογια για σορτση , γκριμπιζη και μαμοπουλο.ξερει καμια τπτ σχετικα? επισης απο τιμες τι παιρνουν? θελω να ξεκινησω παλι αγωγη με κλομιφαινες που σημαινει οτι θα κανω 3-4 μαζεμενους υπερηχους κ αν ειναι να χρεωνουν καθε φορα για πλακα 50ευρα κλαψτα!

Link to comment
Share on other sites

Γκριμπίζης και ξερό ψωμί!!!!!! Δεν το συζητώ..ευγενικός, προσιτός και πάνω απ'ολα ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ! Πραγματικά με έσωσε γιατι λίγο έλειψε να με πετσοκόψει μια άσχετη γιατρός.. Στο ιατρείο βέβαια περιμένεις κανένα δίωρο γιατί έχει πάντα πολυ κόσμο αλλά πιστεύω πως αξίζει τον κόπο. Όσο για την πληρωμη για τον τοκετό μου είπε όποτε μπορέσω να τον πληρώσω, ήρθε στην κλινική με εξέτασε και τον πλήρωσα μετα απο 40 μέρες στο ιατρείο του όταν έβγαλα τα ράμματα (όπου και πάλι μου είπε το ίδιο, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να τον πλήρωνα αργότερα).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα ο Σορτσης ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ! μονοχνωτος ολιγομιλητος κ παντελως αδιαφορος! Τωρα ειμαι μεταξυ μαμοπουλου κ γκριμπιζη και επιδη θελω να γεννησω με το καλο σε νοσοκομειο δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι πιο οργανωμενο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
επισης την Βατση την γνωριζετε?

H Βάτση Θέα ,την είχα εγώ πριν την εγκυμοσύνη πολύ καλή ,απλή,φιλικη,προσιτή (την άλλαξα μονο & μόνο γιατι έκανα ομοιοπαθητική) ξεγέννησε την φίλη μου στο Γένεσις και πολύ οικονομική σε σύγκριση με κατι άλλους/ες.Μόνο καλά λόγια έχω να πω και επίσης φαν του φυσιολογικού τοκετού.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες,

 

Ειμαι καινούργια στην παρέα, θα ήθελα κ εγώ να ρώτησω αν γνωριζει κάποια απο εσάς τον Μοναστηριώτη. Μετά απο παλίνδρομη κυηση μου τον σύστησε ο γυναικολόγος μου ο οποίος δεν ασχολείται με μαιευτική πλέον.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες,

 

Ειμαι καινούργια στην παρέα, θα ήθελα κ εγώ να ρώτησω αν γνωριζει κάποια απο εσάς τον Μοναστηριώτη. Μετά απο παλίνδρομη κυηση μου τον σύστησε ο γυναικολόγος μου ο οποίος δεν ασχολείται με μαιευτική πλέον.

 

Ευχαριστώ

 

καλησπερα!

το συγκεκριμενο γυναικολογο τον ειχε μια γειτονισσα μου και ηταν απολυτα ικανοποιημενη!

και ειχε αρκετα δυσκολη εγκυμοσυνη με προβληματα μεχρι το τελος,με εισαγωγη στο νοσοκομειο κλπ!της φερθηκε αψογα!

Ο,ΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ,ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ...:cool:

TlqIp3.png

Link to comment
Share on other sites

mairoulaki σ'ευχαριστώ πολύ!!!

 

Θα κλείσω ραντεβού αυτήν τη βδομάδα οπότε θα έχω κ προσωπική άποψη. Ο γυναικολόγος μου είναι καθηγητής και δεν ασχολείται πλέον με εγκυμοσύνες. Του έχω φοβερή εμπιστοσύνη απλά δεν έχω δει να αναφέρεται το όνομα του καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia gnwrizei kapoia h eixe kapoia ebeiria apo t elenh mpilh(gunaikologo)?einai epeigon parakalw

 

τωρα το διαβασα ενα εχω να πω η γυναικα για μενα ειναι η καλυτερη γιατρς στον κοσμο!!!χαρης σε αυτην εχω αγκαλια το αγορακι μου,οσα ευχαριστω κ να της πω ειναι λιγα!!!!!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Δείτε και αυτό ...στη Θεσσαλονίκη αλλά και στην Αθήνα.

 

http://www.iakentro.gr

 

Γυναικολόγοι Νικόλαος και Ιωάννης Πράπας.

 

Όχι μόνο για εξωσωματική αλλά και για παρακολούθηση .

 

Εξαιρετικό κέντρο ,εξαιρετικοί γιατροί και εξαιρετικό προσωπικό .[/QUOT

ψαξτο λιγο καλυτερα

κανε google αναζητηση

θα βρεις πραγματα που θα εκπλαγεις!!!!!

:!:

Link to comment
Share on other sites

για τον Τσακο ξερει καμια?

 

ε[ισκρψη και 50αρικο,βασικα κανει πιο πολυ εξωσωματικες...και ...λυπαμαι τον ειχα ακποτε αλλα πριν την πρωτη εγκυμοσυνη τον εγκατελειψα...

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

ε[ισκρψη και 50αρικο,βασικα κανει πιο πολυ εξωσωματικες...και στ οφυσιολογικο τοκετο δεν κουραζεται πολυ...μετα απο καμια ωρ ατραβαει με κουταλες η σε παει καισαρικη...λυπαμαι τον ειχα ακποτε αλλα πριν την πρωτη εγκυμοσυνη τον εγκατελειψα...

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Καρανικόλα Βασω στο πλαγιάρι την γνωρίζει καμία σας? Τι γνωμη έχετε θέλω να κλείσω ραντεβού

 

 

 

την εχει μια φιλη μου ,ειναι πολυ ευχαριστημενη!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...