Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φυσιολογική σύλληψη με χαμηλή AMH


Recommended Posts

Κ αριστεα κοριτσι μου βρες ενα γιατρο να σε εμπνεει γιατι σιγουρα εμεις σου λεμε την γνωμη μας μεσα απο τις εμπειριες μας ομως ενας εμπειρος γιατρος κ ειδικα σε θεματα υπογονιμοτητας ξερει καλητερα να σου πει τι θα κανεις. Εγω για να μην χανω χρονο θα ξαναεκανα την αμη ισως σε καποιο μαιευτηριο που εχει κεντρο εξωσωματικης κ ειδικευετε σε τετοιες εξετασεις. Κ εφοσον σου ερθει αμεσα η περιοδος κανεις κ τις υπολοιπες ορμονικες κ τον υπερηχο σου. Ομως βρες ενα γιατρο που θα νιωθεις οτι ασχολητε μαζι σου κ ουτε σε κλεβει αλλα ουτε κ σε παραμυθιαζει με ψευτικες ελπιδες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aριστεα εγω γνωριζω πολλες γυναικες με πολυ χαμηλη αμη που εκαναν παιδακια.η αμη εδω κ καιρο αμφισβητειται παρα πολυ σαν εξεταση.υπαρχει κ αναλογο θεμα εδω μεσα.μια χαρα ειναι οι ορμονες σου.κ υπερηχογραφικα εισαι καλα λογικα.επανελαβε τες κ σε αλλο κυκλο.δες κ αλλο γιατρο κ προσεχε που πηγαινεις γιατι τα δανεικα τα εχουν για καραμελες.

Link to comment
Share on other sites

Rosali καλά κάνεις και παρεμβαίνεις! Χρειαζόμαστε εμπειρίες!

 

λουκουμαδάκι μου είπε να πάρω τηλέφωνο όταν αδιαθετήσω. Εφόσον λέτε ότι η 2η μέρα είναι καλύτερη, τότε θα του πω ότι δεν θέλω τεστ ΠΑΠ, αλλά να το κάνουμε όποτε πρέπει για να δούμε αυτά που μας καίνε.

 

summer wine κι όμως δεν έχω γράψει τίποτα λάθος!

 

ninaki80 θα πάω και αλλού! Ο συγκεκριμένος με πήρε λίγο απ' τα μούτρα και τσίνισε που δεν ήθελα εκείνη τη στιγμή να κάνω το υπερηχογράφημα. Ούτε το σοκ που έπαθα δεν σεβάστηκε.

 

Μήπως μπορείτε να μου πείτε που αλλού θα μπορούσα να κάνω το υπερηχογράφημα (κάπου με εμπειρία σε τέτοια θέματα), γιατί μου έχει μπει η τρελή σκέψη μήπως μου πει ψέματα για το τι θα δείξει. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Rosali καλά κάνεις και παρεμβαίνεις! Χρειαζόμαστε εμπειρίες!

 

λουκουμαδάκι μου είπε να πάρω τηλέφωνο όταν αδιαθετήσω. Εφόσον λέτε ότι η 2η μέρα είναι καλύτερη, τότε θα του πω ότι δεν θέλω τεστ ΠΑΠ, αλλά να το κάνουμε όποτε πρέπει για να δούμε αυτά που μας καίνε.

 

summer wine κι όμως δεν έχω γράψει τίποτα λάθος!

 

ninaki80 θα πάω και αλλού! Ο συγκεκριμένος με πήρε λίγο απ' τα μούτρα και τσίνισε που δεν ήθελα εκείνη τη στιγμή να κάνω το υπερηχογράφημα. Ούτε το σοκ που έπαθα δεν σεβάστηκε.

 

Μήπως μπορείτε να μου πείτε που αλλού θα μπορούσα να κάνω το υπερηχογράφημα (κάπου με εμπειρία σε τέτοια θέματα), γιατί μου έχει μπει η τρελή σκέψη μήπως μου πει ψέματα για το τι θα δείξει. :confused:

 

Αχ κοριτσι λογικο ειναι να εχεις σοκαριστει. Οι γιατροι ειναι καπως αποτομοι γιατι εχουν δει κ αυτοι πολλα κ εχουν γινει λιγο αναισθητοι. Εγω σου ειπα που πηγα κ ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος αφου μεχρι κ το ανχος μου καταλαβε κ ειπε να με κερασει κατι για να χαλαρωσω. Τωρα αναλογα κ που κοντα μενεις αν θες να βρεις κατι φθηνοτερο μπορεις να βρεις ενα καλο γυναικολογο να σου κανει υπερηχο τα ωοθηλακια ολοι τα βλεπουν κ ολοι μετρανε τις ωοθηκες αν του πεις πιο ειναι το θεμα σου θα ξερει να σου πει πιστευω ενας καλος γυναικολογος στη γειτονια σου.

Link to comment
Share on other sites

Rosali καλά κάνεις και παρεμβαίνεις! Χρειαζόμαστε εμπειρίες!

 

λουκουμαδάκι μου είπε να πάρω τηλέφωνο όταν αδιαθετήσω. Εφόσον λέτε ότι η 2η μέρα είναι καλύτερη, τότε θα του πω ότι δεν θέλω τεστ ΠΑΠ, αλλά να το κάνουμε όποτε πρέπει για να δούμε αυτά που μας καίνε.

 

summer wine κι όμως δεν έχω γράψει τίποτα λάθος!

 

ninaki80 θα πάω και αλλού! Ο συγκεκριμένος με πήρε λίγο απ' τα μούτρα και τσίνισε που δεν ήθελα εκείνη τη στιγμή να κάνω το υπερηχογράφημα. Ούτε το σοκ που έπαθα δεν σεβάστηκε.

 

Μήπως μπορείτε να μου πείτε που αλλού θα μπορούσα να κάνω το υπερηχογράφημα (κάπου με εμπειρία σε τέτοια θέματα), γιατί μου έχει μπει η τρελή σκέψη μήπως μου πει ψέματα για το τι θα δείξει. :confused:

αριστέα ψέματα δε μπορεί να σου πει. άλλωστε θα βλέπεις και εσύ στην οθόνη μπορείς και εσύ να τα μετρήσεις και θα σου δώσει και τον υπέρηχο σε 'φωτογραφία' μετά! τώρα αν δε σου ενέπνευσε ασφάλεια και εμπιστοσύνη ψάξε για έναν καλύτερο γιατρό έτσι και αλλιώς είναι τόσοι πολλοί οι καλοί! γνώμη μου να πας δεύτερη μέρα αλλά να ξαναπάς να κάνεις παπ τεστ άσχετα με την όλη φάση! και αφού υπάρχει περίπτωση να μπείτε σε ιστορίες υποβοηθούμενης (ή και επειδή προσπαθείτε απλά) κάνε και έναν κολπικό έλεγχο για μικρόβια και ιούς μυκόπλασμα ουρεοπλασμα χλαμύδια κλπ κλπ αν δεν έχεις κάνει τον τελευταίο χρόνο (αφού θα πας για παπ ευκαιρία είναι)!

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Θέλω τα φώτα σας! Νομίζω ότι αδιαθέτησα! Δεν ξέρω όμως, αν αυτό που έχω θεωρείται περίοδος. Τι να κάνω; Να πάρω τηλέφωνο για υπέρηχο και να πάω να κάνω και τις εξετάσεις; Κι αν ναι, το θέμα είναι πως είναι Παρασκευή, μεσολαβεί Σ/Κ, και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. Ο υπέρηχος δεν ξέρω αν γίνεται Σάββατο. Κι αν γίνεται, πως θα προλάβω να πάω και για αίμα, γιατί οι υπέρηχοι, εκεί που πάω, γίνονται μόνο πρωί μου έχουν πει. Αν τον κάνω Δευτέρα θα είναι σωστό;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Θέλω τα φώτα σας! Νομίζω ότι αδιαθέτησα! Δεν ξέρω όμως, αν αυτό που έχω θεωρείται περίοδος. Τι να κάνω; Να πάρω τηλέφωνο για υπέρηχο και να πάω να κάνω και τις εξετάσεις; Κι αν ναι, το θέμα είναι πως είναι Παρασκευή, μεσολαβεί Σ/Κ, και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. Ο υπέρηχος δεν ξέρω αν γίνεται Σάββατο. Κι αν γίνεται, πως θα προλάβω να πάω και για αίμα, γιατί οι υπέρηχοι, εκεί που πάω, γίνονται μόνο πρωί μου έχουν πει. Αν τον κάνω Δευτέρα θα είναι σωστό;

 

Κανονικά ειναι να πας αυριο που θα ειναι δεύτερη μερα περιοδου σωστά?

Κλείνεις ραντεβού σημερα για αυριο και αν δεν ειναι κανονική η ΡΟΗ του αίματος δεν πας αυριο. Βλέποντας και κάνοντας.....

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ειναι να πας αυριο που θα ειναι δεύτερη μερα περιοδου σωστά?

Κλείνεις ραντεβού σημερα για αυριο και αν δεν ειναι κανονική η ΡΟΗ του αίματος δεν πας αυριο. Βλέποντας και κάνοντας.....

 

Κάντι δεν έχω κανονική ροή. Χθες ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου και μετά είδα λίγο αίμα. Έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου, αλλά όχι κανονική περίοδο. Να κλείσω ραντεβού και να κάνω και τις εξετάσεις; Κι αν ναι, πότε;

Link to comment
Share on other sites

Κάντι δεν έχω κανονική ροή. Χθες ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου και μετά είδα λίγο αίμα. Έχω τα κλασικά συμπτώματα περιόδου, αλλά όχι κανονική περίοδο. Να κλείσω ραντεβού και να κάνω και τις εξετάσεις; Κι αν ναι, πότε;

 

Αν μεχρι αυριο σου εχει κατέβει κανονικά η περίοδος να πας, αλλιώς ακύρωσε το.

Χωρίς περιοδο να μην κανεις τις εξετάσεις.

Θα δεις αιμα και την δεύτερη ημέρα κανονικής περιοδου κανεις τις εξετάσεις σου, αν πέφτει Κυριακή θα πας την Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Θέλω τα φώτα σας! Νομίζω ότι αδιαθέτησα! Δεν ξέρω όμως, αν αυτό που έχω θεωρείται περίοδος. Τι να κάνω; Να πάρω τηλέφωνο για υπέρηχο και να πάω να κάνω και τις εξετάσεις; Κι αν ναι, το θέμα είναι πως είναι Παρασκευή, μεσολαβεί Σ/Κ, και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. Ο υπέρηχος δεν ξέρω αν γίνεται Σάββατο. Κι αν γίνεται, πως θα προλάβω να πάω και για αίμα, γιατί οι υπέρηχοι, εκεί που πάω, γίνονται μόνο πρωί μου έχουν πει. Αν τον κάνω Δευτέρα θα είναι σωστό;

εεεεε!!! βρε μην αγχώνεσαι!!! :rolleyes: και σήμερα να σου έρθει κανονική ροή μέχρι το βράδυ, δευτέρα πρωί δεν θα έχεις κλείσει 3 24ωρα! θα πας δευτέρα πρωί! είπαμε δεύτερη μέρα αλλά τυχαίνουν και κυριακές! πάμε δευτέρα πρωί! δίνεις αίμα και πας για τον υπέρηχο μετά!

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεε!!! βρε μην αγχώνεσαι!!! :rolleyes: και σήμερα να σου έρθει κανονική ροή μέχρι το βράδυ, δευτέρα πρωί δεν θα έχεις κλείσει 3 24ωρα! θα πας δευτέρα πρωί! είπαμε δεύτερη μέρα αλλά τυχαίνουν και κυριακές! πάμε δευτέρα πρωί! δίνεις αίμα και πας για τον υπέρηχο μετά!

 

Μακάρι να μου έρθει κανονικά σήμερα να ξεμπερδεύω. Τη Δευτέρα θα πάω για αίμα, αν έρθει σήμερα. Τώρα, όσον αφορά το γιατρό, τι θα του πω; Δεν μιλάω εγώ απευθείας μαζί του, γι' αυτό έγινε η βλακεία και μου έκλεισε ραντεβού για να κάνω τεστ ΠΑΠ, ενώ είχα πει ότι δεν το θεωρώ απαραίτητο. Αλλά, έτσι κι αλλιώς, ΠΟΤΕ δεν μου είπε για το ποια ημέρα του κύκλου μου θεωρεί κατάλληλη για υπέρηχο. Γιατί τέτοια ασυνεννοησία και ταλαιπωρία;

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μου έρθει κανονικά σήμερα να ξεμπερδεύω. Τη Δευτέρα θα πάω για αίμα, αν έρθει σήμερα. Τώρα, όσον αφορά το γιατρό, τι θα του πω; Δεν μιλάω εγώ απευθείας μαζί του, γι' αυτό έγινε η βλακεία και μου έκλεισε ραντεβού για να κάνω τεστ ΠΑΠ, ενώ είχα πει ότι δεν το θεωρώ απαραίτητο. Αλλά, έτσι κι αλλιώς, ΠΟΤΕ δεν μου είπε για το ποια ημέρα του κύκλου μου θεωρεί κατάλληλη για υπέρηχο. Γιατί τέτοια ασυνεννοησία και ταλαιπωρία;

βρε ο γιατρός που να ξέρει τι θέλεις εσύ αν δεν μιλάτε απ'ευθείας;! αυτός είδε τις εξετάσεις, σου είπε το και το, σου είπε έλα να κάνουμε υπέρηχο και είπες δε θέλω. μετά μίλησες με την άλλη και σου είπε έλα για παπ τάδε μέρα χωρίς να ξέρεις τι μεταφέρθηκε επ'ακριβώς στο γιατρό! πάρε σήμερα τηλ και πες είμαι η τάδε αδιαθέτησα/αδιαθετώ θέλω έναν υπέρηχο τη δευτέρα αυτόν που δεν έκανα στο ραντεβού για να δούμε τις ωοθήκες και τα ωάρια και να μιλήσουμε με το γιατρό για τα επόμενα βήματα και δεν μπορώ να περιμένω γιατί μετά ο άλλος κύκλος πέφτει πρωτοχρονιά! και θα κρατήσουμε και το ραντεβού για 8η μέρα για το τεστ παπ! απλά και όμορφα.

αν δεις ότι πάλι δεν μπορείς να συνεννοηθείς με το σπασμένο τηλέφωνο γραμματείας/γιατρού κάνε τώρα τις αιματολογικές σου πήγαινε για το παπ και μίλα με το γιατρό ή αν δεν σε ενδιαφέρει να τον κρατήσεις βρες κάποιον άλλο αργότερα! εσύ να νιώθεις καλά και σε επικοινωνία είναι πολύ σημαντικό! όχι άγχος!

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!Συγνώμη που παρεμβαίνω στην παρέα σας αλλά και εγώ με τα ίδια προβλήματα είμαι... Αριστεα και εγώ με χαμηλή ΑΜΗ (0,6 NG/ML) o γιατρος μου μου συζήτησε να μπούμε κατευθείαν στο ψητό με φάρμακα για ένα διάστημα και παρακολούθηση και μετά για εξωσωματική. Υπέρηχο δεν κάναμε όταν συζητήσαμε τα δεδομένα. Υποθέτω όμως γιατί είχα κάνιε πριν λίγες ημέρες τεστ παπ και με είχε εξετάσει. Παντως εγώ σήμερα αύριο περιμένω να αδιαθετήσω για να κάνω σαλπιγγογραφία και να ξεκινήσω τα φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!Συγνώμη που παρεμβαίνω στην παρέα σας αλλά και εγώ με τα ίδια προβλήματα είμαι... Αριστεα και εγώ με χαμηλή ΑΜΗ (0,6 NG/ML) o γιατρος μου μου συζήτησε να μπούμε κατευθείαν στο ψητό με φάρμακα για ένα διάστημα και παρακολούθηση και μετά για εξωσωματική. Υπέρηχο δεν κάναμε όταν συζητήσαμε τα δεδομένα. Υποθέτω όμως γιατί είχα κάνιε πριν λίγες ημέρες τεστ παπ και με είχε εξετάσει. Παντως εγώ σήμερα αύριο περιμένω να αδιαθετήσω για να κάνω σαλπιγγογραφία και να ξεκινήσω τα φάρμακα.

γεια σου zinov! τι συγγνώμη και τι παρέμβαση όλες εδώ με το ίδιο θέμα είμαστε και καλό είναι να λέμε και τις απόψεις μας και τις εμπειρίες μας! αν είναι ο γιατρός σου ο σταθερός και όλες οι αιματολογικές/ορμονολογικές σου συνάδουν με την άμη τότε σίγουρα σε 'γνωρίζει' και έχει δει τις ωοθήκες σου κάποια στιγμή! το περίεργο με την αριστέα είναι ότι η άμη της είναι σχεδόν 0 ενώ οι υπόλοιπες ορμονολογικές εκ πρώτης ανάγνωσης δεν 'ταιριάζουν' για αυτό της είπαμε δες τις ωοθήκες σου πριν βγάλεις οποιοδήποτε συμπέρασμα..

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι?εμαμα κανενας απο τους δυο γυναικολογους που παει δεν μ ειπα να δω την ΑΜΗ..μονο αλλες ορμονες εκανα..πρεπει λετε να το κοιταξω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια να ρωτησω κατι?εμαμα κανενας απο τους δυο γυναικολογους που παει δεν μ ειπα να δω την ΑΜΗ..μονο αλλες ορμονες εκανα..πρεπει λετε να το κοιταξω?

 

Ποσο χρονων εισαι??

Link to comment
Share on other sites

25..λες να το κανουν απο 30 και πανω?

 

Ναι βρε δεν εχεις αναγκη. Η αμη δειχνει τα αποθεματα των ωαριων δεν νομιζω οτι τοσο μικρη εχεις προβλημα. Ειναι απειροελαχιστες οι περιπτωσεις που εχεις θεμα τοσο μικρη. Θα δεις κ τις αλλες ορμονες κ θα σου πει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε δεν εχεις αναγκη. Η αμη δειχνει τα αποθεματα των ωαριων δεν νομιζω οτι τοσο μικρη εχεις προβλημα. Ειναι απειροελαχιστες οι περιπτωσεις που εχεις θεμα τοσο μικρη. Θα δεις κ τις αλλες ορμονες κ θα σου πει.

εγω εχω κανει τις εξης

TSH 2.49

FSH 5.6

LH 5.1

PRL 19.2

E2 35.6

Καλες ειναι μου ειπαν απλα μιας και εδω υπαρχουν πολλες κοπελες μηπως καποια βλεπει κατι που δεν ξερω?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει τις εξης

TSH 2.49

FSH 5.6

LH 5.1

PRL 19.2

E2 35.6

Καλες ειναι μου ειπαν απλα μιας και εδω υπαρχουν πολλες κοπελες μηπως καποια βλεπει κατι που δεν ξερω?

 

Οχι ειναι τελειες!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω νεότερα! Πήγα κι έκανα το υπερηχογράφημα τελικά κι ο γιατρός δεν πίστευε αυτό που έβλεπε! Δεν είχε καμία σχέση με την AMH και ήταν η εικόνα πολύ καλύτερη κι απ' ότι περίμενε για την ηλικία μου! Με έβαλε και επανέλαβα AMH, E2, PRG, FSH και LH. Η AMH αυτή τη φορά βγήκε 21 κάτι. Κόντεψε να με στείλει στον άλλο κόσμο αυτή η εξέταση... Μου είπε επίσης, ότι έχω πολυκυστικές, και γι' αυτό έχω άστατο κύκλο, και αυτή τη φορά η περίοδος μου δεν ήταν κανονική. Η LH είναι πάνω απ' το όριο αυτή τη φορά, αλλά μου είχε αναφέρει ότι ίσως οι εξετάσεις δεν έβγαιναν καλές αυτό το μήνα, γιατί είδε ένα ωοθυλάκιο που είχε ξεμείνει από τον προηγούμενο κύκλο και δημιούργησε το πρόβλημα (αν τα θυμάμαι καλά). Θα ξανακλείσουμε ραντεβού μαζί του και θα μας πει. Έκανε και ο άντρας μου ξανά σπερμοδιάγραμμα και βγήκε χειρότερο απ' το προηγούμενο. Το χρυσοπληρώσαμε κιόλας και πήραμε μισή κόλλα Α4 που δεν έλεγε σχεδόν τίποτα, σε σύγκριση με αυτό που είχαμε κάνει σε κάποιο μικροβιολογικό της περιοχής μας. :mad:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει τις εξης

TSH 2.49

FSH 5.6

LH 5.1

PRL 19.2

E2 35.6

Καλες ειναι μου ειπαν απλα μιας και εδω υπαρχουν πολλες κοπελες μηπως καποια βλεπει κατι που δεν ξερω?

Οι εξετασεις εγιναν 2η-3η ημερα κυκλου?Μετα απο τοσα που εχω περασει ακομη δεν ξερω τιποτα νομιζω.Χωρις να ειμαι ειδικος η προλακτινη, η οποια καλο ειναι να γινεται 5η ημερα κυκλου(σαφως δεν ειναι προβλημα αν εγινε νωριτερα) μου ειπε η ενδοκρινολογος ειναι καλυτερα να ειναι κατω απο 15.Με ιδανικες τιμες 11 και ισως κατω απο 10.κλπ..Αυτο δεν ειναι προβλημα καθολου.Το πολυ πολυ να σου δωσουν κατι μια φορα την εβδομαδα.Και αμεσως κατεβαινει.Και παλι μπορει με τη συνολικη σου εικονα να σου πουνε οτι εισαι οκ.Και η tsh ειναι μια χαρα.Να μην ανεβει ομως.Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω νεότερα! Πήγα κι έκανα το υπερηχογράφημα τελικά κι ο γιατρός δεν πίστευε αυτό που έβλεπε! Δεν είχε καμία σχέση με την AMH και ήταν η εικόνα πολύ καλύτερη κι απ' ότι περίμενε για την ηλικία μου! Με έβαλε και επανέλαβα AMH, E2, PRG, FSH και LH. Η AMH αυτή τη φορά βγήκε 21 κάτι. Κόντεψε να με στείλει στον άλλο κόσμο αυτή η εξέταση... Μου είπε επίσης, ότι έχω πολυκυστικές, και γι' αυτό έχω άστατο κύκλο, και αυτή τη φορά η περίοδος μου δεν ήταν κανονική. Η LH είναι πάνω απ' το όριο αυτή τη φορά, αλλά μου είχε αναφέρει ότι ίσως οι εξετάσεις δεν έβγαιναν καλές αυτό το μήνα, γιατί είδε ένα ωοθυλάκιο που είχε ξεμείνει από τον προηγούμενο κύκλο και δημιούργησε το πρόβλημα (αν τα θυμάμαι καλά). Θα ξανακλείσουμε ραντεβού μαζί του και θα μας πει. Έκανε και ο άντρας μου ξανά σπερμοδιάγραμμα και βγήκε χειρότερο απ' το προηγούμενο. Το χρυσοπληρώσαμε κιόλας και πήραμε μισή κόλλα Α4 που δεν έλεγε σχεδόν τίποτα, σε σύγκριση με αυτό που είχαμε κάνει σε κάποιο μικροβιολογικό της περιοχής μας. :mad:

 

Μπραβο κοριτσι ειδες τελικα που σου λεγαμε ολες να ξανακανεις την εξεταση?? Πω πω σε λιγο πτυχιο θα παρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσι ειδες τελικα που σου λεγαμε ολες να ξανακανεις την εξεταση?? Πω πω σε λιγο πτυχιο θα παρουμε!!!

 

ninaki80 με βοηθήσατε πολύ όλες σας! Βάδιζα εντελώς στα τυφλά! Να 'στε καλά βρε κορίτσια και να έχετε το νου σας! Είδατε τι πήγα να πάθω από ένα λάθος... Τώρα με έχουν αγχώσει οι επαναληπτικές που έκανα. Δεν ξέρω αν οφείλονται στον άστατο κύκλο και στη μη φυσιολογική περίοδο που είχα αυτό το μήνα. Μέχρι το ραντεβού θα σκάσω πάλι. :?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...