Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικογενειακό πρόβλημα - Και ο Θεός μαζί μας...


Marilena

Recommended Posts

ΜΑΜΑ ????????? Τι λες τωρα ? Πας καλα ? Κα Αννα την λέω...

Απλα επειδη ΚΑΙ αυτη ειναι τοσο μαλ...η οσο και οι δικοι μου, αποφασισαμε με τον συζυγο... ΜΑΚΡΥΑ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που θα πάει.......... θα το γράψω το ρημάδι το βιβλίο και με την ευγενική χορηγία της συμπεθέρας demi θα το τυπώσουμε και θα σας το μοιράσουμε.

 

Κουκλίτσα δεν πειράζει που δεν έχεις παιδί, το "ιατρείο" δέχεται και "νύφες άνευ τέκνων". :D:D:D

Όλοι οι καλοί χωράνε (όσοι τουλάχιστον δεν ασχολούνται με το σπίτι μου).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα επανελθω στο θεμα.... Δεν υπάρχει καμμια ουσιαστικη εξελιξη... Δυστυχως τα Χριστουγεννα πλησιαζουν και δεν ξερω τι θα γινει.... Δεν αντεχω αλλο.... Εν τω μεταξυ θελω να σας πω ότι ειμαι σε μαυρη ψυχολογια οσο ερχονται οι γιορτες... Με εχει τσακισει ολο αυτο το θεμα... Γι αυτο και αποφασισαμε να παμε ταξιδάκι, αλλα και πάλι το μυαλο και η ψυχη μου... ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ψηλη........ τι ειπες ? Για κουνα το κεφαλι σου ..... χαχα!!!

 

Αν εξακολουθείς να πληρώνεις ΔΕΗ κλπ... τότε καλά να πάθεις τι να πω....το ξέρω είμαι σκληρή.

Ψιτ που'σαι κοντή............. θα τα πούμε από κοντά στην γιορτή.

Link to comment
Share on other sites

Ψηλη........ τι ειπες ? Για κουνα το κεφαλι σου ..... χαχα!!!

 

Αν εξακολουθείς να πληρώνεις ΔΕΗ κλπ... τότε καλά να πάθεις τι να πω....το ξέρω είμαι σκληρή.

Ψιτ που'σαι κοντή............. θα τα πούμε από κοντά στην γιορτή.

 

Καλά έχω πάθει με την αναισθησία τους!!!

Ψηλή και κοντή θα τα πούμε στην γιορτή ,

σας χαιρετώ η .... χοντρή!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μίμικα στη γιορτή θα καταλάβεις γιατί μιλάμε, εγώ περνάω 2 κεφάλια τη Μαριλένα στο ύψος και όταν συζητάμε, κάθομαι καθιστή και η Μαριλένα όρθια δίπλα μου και είμαστε μια χαρά.

Βέβαια η 'Αντζελα δεν είναι χοντρή που λέει, λίγα πιασιματάκια έχει μόνο..... τι να πούνε και οι χοντρές χοντρές δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

...Βέβαια η 'Αντζελα δεν είναι χοντρή που λέει, λίγα πιασιματάκια έχει μόνο..... τι να πούνε και οι χοντρές χοντρές δηλαδή?

 

Τι να πούν ;;;

ελα μου ντε;;;

ότι πέρνουν για μέτρο εμένα;;; πχ. μία Αντζελα,μιαμιση Αντζελα, δύο Αντζελα... :oops: ...έ δεν έχει πιο πάνω, θα λέγεται αερόστατο Ζεππελιν μετά!!!! :wink::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΜΑ ????????? Τι λες τωρα ? Πας καλα ? Κα Αννα την λέω...

Απλα επειδη ΚΑΙ αυτη ειναι τοσο μαλ...η οσο και οι δικοι μου, αποφασισαμε με τον συζυγο... ΜΑΚΡΥΑ !!!

 

με όλο το θάρρος βρε Μαριλένα μου, δεν είναι λίγο βαρύ να λες μαλ...ους τους γονείς σου, ό,τι και να κάνουν? μην τους μιλάς, κράτα τους μακρυά, κάνε ότιδήποτε αλλά με ξενίζει λίγο να βλέπων γραμμένο το μαλ...για γονείς..κάπως βαρύ μου φαίνεται...και ας έχεις όλο το δικιο με το μέρος σου.. :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανυπομονω να σας γνωρισω βρε κοριτσια να καταλαβω και πως ειστε!

Οποιος μπαινει μεσα θα λεει : "γεια σας με λενε Μικαελα και ειμαι καλα!" ??????????

 

Τα ίδια μου έλεγε και ο άντρας μου όταν ήταν να πάμε στη συνάντηση αλλά επειδή ο παιδότοπος της Νινέττας ήταν κλεισμένος μόνο για μας δεν υπήρχε πρόβλημα. Εννοείται βέβαια πως θα λες είμαι η Μικαέλα-Μιμίκα, όπως έλεγα εγώ Εβίτα-Βούλα. :) Τώρα αν τύχει να γίνει καμιά συνάντηση σε κανένα πάρκο θα νομίζουν οι περαστικοί ότι είναι το candid camera και πηγαίνουν άγνωστοι και τους συστήνονται με 2 ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

Τασία μου πιστεψέ με εμένα με ξενίζει πιο πολύ... Σκεψου που εφτασα.... επιασα πάτο !!!

 

Μίμικα στη γιορτή θα καταλάβεις γιατί μιλάμε, εγώ περνάω 2 κεφάλια τη Μαριλένα στο ύψος και όταν συζητάμε, κάθομαι καθιστή και η Μαριλένα όρθια δίπλα μου και είμαστε μια χαρά.

Βέβαια η 'Αντζελα δεν είναι χοντρή που λέει, λίγα πιασιματάκια έχει μόνο..... τι να πούνε και οι χοντρές χοντρές δηλαδή?

 

Καλα τα λεει η ψηλη... Να πεις εμενα χοντρη το καταλαβαίνω... Α... ψηλη, μην λες ψέμματα, ακου εγω ορθια κι εσυ καθιστη.... και ειμαστε μια χαρα !!! Χαχα... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...