Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Nα σε ρωτησω κατι?Αυτον τον κωδικο που αναφερεισ μπορει να τον χρησιμοποιησει οποιοσδηποτε?Δηλαδη αν κανω παραγγελια μπορω να τον βαλω κι εγω?

 

Ναι βρε για αυτο σας το εβαλα, ειναι κοινός κωδικός το λεει και στο γκρουπ τους στο φεις, κανε μια δοκιμάστική παραγγελια και θα δεις.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε κοριτσια,θελω να παρω κατ απ το σειτ αυτο.εχω παρει και αλλα πραγματα απο εκει.αλλα μεσω γερμανια.μου τα εφερναν οι φιλοι μου...

τωρα θελω να μου τ στηλουν εδω ελλαδα...ενα καθησμα για τ αυτοκινητο για τον γιο μου..αν και γραφei οτι στελνουν εδω...στο τελοσ τησ παραγγελειας,μου βγαζει,οτι δεν το στελνουν ελλαδα,γιατι λεει,οτι ειναι ογκωδεις!!1:confused:

 

 

Αυτο έπαθα κ γω σημερα με το mytoys. μολις πήγα να κανω checkout έβγαλε το μηνυμα ότι είναι ογκωδες το καθισμα. Κρίμα!! Κάθισμα παρήγγειλα τελικα από το bimbomarket.it το γραφω λίγο πιο πανω κ έχω βρει και ένα κωδικο bonus05 που σου κανει πέντε ευρω έκπτωση.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια οποιες ενδιαφέρεστε για crocs στο www.swimbabes.co.uk έβγαλε προσφορά δωρεάν μεταφορικά με τον κωδικό FRCROC αγοράζοντας μονο crocs, ισχύει γιατι μολις αγόρασα το δώρο του ανιψιου μου που γενεθλιάζει σε λιγες μέρες και κλεινει τα 4 το μαναράκι μου! Του πήρα αυτά http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_86&products_id=1153 με 19λιρες , στο ebay τα εβρισκα τα φθηνοτερα με 20λιρες συν μεταφορικά

 

 

Καλαμάριους είσαι θεά!

Ερώτηση: Μπαίνω στο crocs.eu για να δω το size chart και βλ΄πεω ότι το μικρότερο είναι το UK2-3 ή ευρωπαικό 19-20. Στο δε swimbabes για το συγκεκριμένο σχέδιο τι πρεπει να παραγγείλω???http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_86&products_id=277. Γενικά έχουμε μικρό πατουσάκι. Σκέψου ότι ακόμη στα inch-blue φοράμε το 0-6m & τα 6-12m μας κολυμπάνε.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο έπαθα κ γω σημερα με το mytoys. μολις πήγα να κανω checkout έβγαλε το μηνυμα ότι είναι ογκωδες το καθισμα. Κρίμα!! Κάθισμα παρήγγειλα τελικα από το bimbomarket.it το γραφω λίγο πιο πανω κ έχω βρει και ένα κωδικο bonus05 που σου κανει πέντε ευρω έκπτωση.
αι στο καλο!! αφου πληρωνοθμε ουτος ι αλλος τα 15 ευρω???:mad:στοσ εστιλα μνμ.τουσ τα εχωσα λιγο!!! ειμαι τοσα χρονια πελατισσα!!!

αθτο το σειτ που γραφεις απο που ειναι????ειναι αξιοπιστο?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ στεναχωρημένη:cry::cry::cry:, το πολύτιμο στεγνωτήριο μου:cry::cry::cry:,

 

http://www.skroutz.gr/s/96191/Whirlpool-AWZ-760.html

 

που εδώ και 2,5 χρόνια με είχε γλυτώσει από το σίδερο που το μισώ (σιδέρωνα κάνα 2ωρο τον μήνα ΜΟΝΟ!!!) χάλασε:evil: και δεν συμφέρει να το φτιάξω, μόνο τα υλικά (πλακέτα και αντίσταση) πάνε 250 ευρώ. Δεν το φτιάχνω .... δεν αξίζει.

 

Τι προτείνετε ? Εσείς, αν έχετε, ποιό έχετε ? Είστε ευχαριστημένες ? Θέλω να βγάζει τα ρούχα έτοιμα για ντουλάπα ως επί το πλείστον - είπαμε ξέμαθα, μόνο 2 ώρες τον μήνα σίδερο -, άντε και καμμιά ψιλή τσαλάκα δεν την καλοβλέπω κιόλας :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Πείτε μωρέ...........

 

τωρα εγω να το πω το αυτονοητο χατζικουλι μου???? γιατι δεν παιρνεις το ιδιο? στη χειροτερη θα σου κρατησει αλλα 2-3 χρονακια..... αφου εισαι τοσο ευχαριστημενη γιατι να ρισκαρεις αγοραζοντας καποιο αλλο? ή παρε ενα πιο καινουργιο μοντελο απο αυτο που ειχες....

προσωπικα τετοιες συσκευες ακριβες ηλεκτρικες αγοραζω σχεδον παντα απο κοτσοβολο και βαζω 5ετη εγγυηση αντικαταστασης. ετσι εχω το κεφαλι μου ησυχο για 5 χρονια.... ε μετα οτι εινια να γινει ας γινει....

το δικο μου πλυντηριο-στεγνωτηριο αριστον τα φτυσε στα 3 χρονια.... αλλα μου κανει εντυπωση που λες οτι τα βγαζει ατσαλακωτα, εμενα τα τσαλακωνει πολυ αλλα αν τα βγαλεις και τα διπλωσεις σχετικα γρηγορα ερχονται στα ισα τους... ισως ομως εχει σημασια οτι το δικο σου εινια μονο στεγνωτηριο.... αυτα!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αι στο καλο!! αφου πληρωνοθμε ουτος ι αλλος τα 15 ευρω???:mad:στοσ εστιλα μνμ.τουσ τα εχωσα λιγο!!! ειμαι τοσα χρονια πελατισσα!!!

αθτο το σειτ που γραφεις απο που ειναι????ειναι αξιοπιστο?

 

 

Δεν εχω ξαναψωνίσει. βασικα είμαι καινουρια στο internet shopping. To έχει νομιζω στη λίστα με τα eshops το καλαμαρακι. τσεκαρε το για σιγουρα. λέει ότι ο χρονος παραδοσης είναι 3-5 μερες με dhl. Aν θες περιμενε καμια βδομαδα να σου πω τι θα γίνει.

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κατ΄αρχην Χριστος Ανεστη!

Οι αγγλοι εχουν αργια αυριο λογω του βασιλικου γαμου?

 

ναι ειναι! μολις ρωτησα την αγγλιδουλα που βριζομασταν προηγουμενως... τα βρηκαμε τελικα... ε ας μη χαλασουμε τις καρδιες μας....

το πολυ πολυ το used φορεματακι ας το βαλει 2 φορες να παιξθει στις κουνιες στα χωματα... με 5 ευρω, ουτε το μανικι δε θα παιρνα... και εινια και πανεμορφο........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικο και μενα για αυριο (μη χε$%$#%)

 

Postage Information

 

Please be aware that due to the Royal Wedding (Friday April 29th)

Plus the May Bank Holiday (Monday May 2nd)

there will be unavoidable delays to the postal service within and from the

UK around these dates and your item may take longer to arrive than usual.

 

Thank you for your patience

 

 

...Ιριδακι, περα τι εγινε , ηταν αναλυτικο το μηνυμα της

αλλα σου λεω εχω παρει τετοια και δε το πιστευω

μονο απο το τροπο της φωτο που εβαλε φαινεται οτι προσεχει τι στελνει

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικο και μενα για αυριο (μη χε$%$#%)

 

Postage Information

 

Please be aware that due to the Royal Wedding (Friday April 29th)

Plus the May Bank Holiday (Monday May 2nd)

there will be unavoidable delays to the postal service within and from the

UK around these dates and your item may take longer to arrive than usual.

 

Thank you for your patience

 

ασε τα εχω παρει στο κρανιο με τις αργιες τους και δεν μπροω να συνεννοηθω μαζι τους.

Μετα λενε για του ελληνες και τις αργιες δεν κοιτανε οι Αγγλοι που οπου γαμος του πριγκιπα Ουιλιαμ και χαρα η βασιλω πρωτη.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mόλις μου ήρθε flash ότι έχω ένα κωδικό για 20% έκπτωση στα Gymboree που δυστυχώς ισχύει μέχρι 30/4 (Δηλαδή αύριο). Aν τον θέλει κάποιος ας μου πει..εγώ χρησιμοποίησα τα Gymbacks οπότε δεν μου επιτρέπονται άλλες αγορές...

Link to comment
Share on other sites

marilia12 και irida, ευχαριστώ !!! Με έχει πιάσει μεγάλη τσαντίλα, δεν θέλω να ξαναπάρω της ίδιας εταιρείας, για τον αυτονόητο λόγο, γι' αυτό ρωτώ ποιό έχετε και αν είστε ευχαριστημένες. Πολλοί έχουν πάρει και δεν είναι, δεν με νοιάζει όπως καταλαβαίνετε απλά να στεγνώνει, θέλω να μην σιδερώνω. Ουφ, θα δώ.

 

Ιριδάκι, μην προκαταβάλλεσαι τόσο για τα φορεματάκια, έχουν δίκιο τα κορίτσια. Στην φωτό, φαίνονται άριστα. Έχω πάρει και used κομμάτια και ήταν πολύ καλά, μια φορά, ένα φαινόταν αρκετά φορεμένο σ'ενα lot που είχα κερδίσει αλλά τα άλλα ρούχα ήταν ΟΚ οπότε δεν με πολυένοιαξε, το έστειλα στην Σερβία. Και άλλη μια φορά, είχα κερδίσει δύο από ΗΠΑ, το ένα ρέαρ εντίσιονς σούπερ το άλλο χειροποίητο, πολύ ωραίο αλλά θέλει ένα γάζωμα παντού γιατί φοβάμαι ότι το αστροπελέκι μου θα το εκδώσει σε τεύχη. Γενικά πάντως είμαι ευχαριστημένη. Κάτσε να τα δείς πρώτα.

 

Καλημέρα !!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΝΤΙΤ Άτσα η καταραμένη χώρα, αργία για τον πρίγκηπα που στεφανώνεται - και μέγα άγχος για το νυφικό της Κέιτ, λέτε να πάει με κανένα μίνι, ξώπλατο, ξωμπάλκονο, όλα έξω ? μπορεί να αυτοκτονήσουν ομαδικά - και μεταφορά της αργίας της Πρωτομαγιάς την Δευτέρα!!! Δεν τους το είχα .....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλαμάριους είσαι θεά!

Ερώτηση: Μπαίνω στο crocs.eu για να δω το size chart και βλ΄πεω ότι το μικρότερο είναι το UK2-3 ή ευρωπαικό 19-20. Στο δε swimbabes για το συγκεκριμένο σχέδιο τι πρεπει να παραγγείλω???http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_86&products_id=277. Γενικά έχουμε μικρό πατουσάκι. Σκέψου ότι ακόμη στα inch-blue φοράμε το 0-6m & τα 6-12m μας κολυμπάνε.

 

Καλημερα Μπιθόνι μου,

κοιτα εχεις δικιο που μπερδευτηκες και εγω δεν το κατάλαβα.:confused::confused:......αλλα επειδή εμενα αυτό το 2/4 που εχει δεν μου κολλάει , δεν τους στέλνεις ενα γραμματακι λεγοντας τους οτι θες το 19-20 σε αυτο το σχεδιάκι και οτι μπερδευτηκες με το listing τους και ποιο πρεπει να παραγγείλεις. Απαντουν αμεσα πάντως

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ: Μήπως ξέρει καμία αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο ebay, π.χ. αναζητάς μια μαρκα σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος. Να σε ενημερώνει για τις νέες καταχωρήσεις χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κάθε μέρα και νέες αναζητήσεις?

Link to comment
Share on other sites

...εννοειται οτι προηγουμενως στο advanced search εχω διαλεξει να αποστελλει Ελλαδα...

Indeed, my dear...indeed!!!!!:cool::cool::cool::cool:

 

Τί επιλογή πατάς για να βλέπεις μόνο οτι αποστέλλεται στην Ελλάδα;

 

Καλημέρα κορίτσια :)

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΡΩΤΗΣΗ: Μήπως ξέρει καμία αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο ebay, π.χ. αναζητάς μια μαρκα σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος. Να σε ενημερώνει για τις νέες καταχωρήσεις χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κάθε μέρα και νέες αναζητήσεις?

 

αφου θα εχεις κανει την αναζήτηση σου πχ μαρκα και μεγεθος (αν και το μεγεθος θα προτεινα να μη το βαλεις γιατι πολλες φορες τα listing τους σε μεγέθη ειναι ανω κατω...πχ βαζουν το ονομα και δεν βαζουν μεγεθος αλλα το εχει μεσα σε επιλογή οχι στον τιτλο, ή βαζουν ονομα και βαζουν εκ σε υψος.)

μετα οταν θα σου βγαλει τα αποτελεσματα σου εχει εκει που λεει ποσα πχ αποτελεσματα διπλα γραφει

 

465 results found for hello kitty, New

Save search

Preferences: Items listed with PayPal Edit preferences | Clear preferences

 

Εσυ θα πατήσεις το Save search και οποτε βγαινει κατι νεο θα σου στελνει μυνημα αλλα και παλι δεν σημαινει οτι θα σου βγαζει τα παντα....

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ: Μήπως ξέρει καμία αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο ebay, π.χ. αναζητάς μια μαρκα σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος. Να σε ενημερώνει για τις νέες καταχωρήσεις χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κάθε μέρα και νέες αναζητήσεις?

 

αφου κανεις τις επιλογες που θες μετα πατα το κουτακι απο κατω και δεξια που λεει "save this search" και θα σου στελνει εμαιλ καθε μερα με τα νεα προιοντα που ταιριαζουν...

 

Ιριδάκι, μην προκαταβάλλεσαι τόσο για τα φορεματάκια, έχουν δίκιο τα κορίτσια. Στην φωτό, φαίνονται άριστα. Έχω πάρει και used κομμάτια και ήταν πολύ καλά, μια φορά, ένα φαινόταν αρκετά φορεμένο σ'ενα lot που είχα κερδίσει αλλά τα άλλα ρούχα ήταν ΟΚ οπότε δεν με πολυένοιαξε, το έστειλα στην Σερβία. Και άλλη μια φορά, είχα κερδίσει δύο από ΗΠΑ, το ένα ρέαρ εντίσιονς σούπερ το άλλο χειροποίητο, πολύ ωραίο αλλά θέλει ένα γάζωμα παντού γιατί φοβάμαι ότι το αστροπελέκι μου θα το εκδώσει σε τεύχη. Γενικά πάντως είμαι ευχαριστημένη. Κάτσε να τα δείς πρώτα.

 

 

ενημερωτικο και μενα για αυριο (μη χε$%$#%)

 

Postage Information

 

Please be aware that due to the Royal Wedding (Friday April 29th)

Plus the May Bank Holiday (Monday May 2nd)

there will be unavoidable delays to the postal service within and from the

UK around these dates and your item may take longer to arrive than usual.

 

Thank you for your patience

 

 

...Ιριδακι, περα τι εγινε , ηταν αναλυτικο το μηνυμα της

αλλα σου λεω εχω παρει τετοια και δε το πιστευω

μονο απο το τροπο της φωτο που εβαλε φαινεται οτι προσεχει τι στελνει

 

 

με πεισατε! της ειπα να τα στειλει!!!!!!!!!!

απλα με τσαντισε που απο την αρχη στραβωσε, οτι αυτη το λεγε οτι ειναι γιουσντ ενω δε το λεγε και μετα μου οτι δε χρειαζεται να την απειλω και οτι θα χαρει να μου κανει ριφαντ κλπ.....

παντως δε μπορω να πω μου στειλε κι ααααλλες 5 φωτο να το δω πιο προσεχτικα και πραγματικα δε φαινεται να χει τιποτα....

 

 

αργιες αργιες αλλα εκει το σαββατο τα ελτα δουλευουν μια χαρα!!! σαββατο ειπε θα μου τα κανει ποστ.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ: Μήπως ξέρει καμία αν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο ebay, π.χ. αναζητάς μια μαρκα σε ένα συγκεκριμένο μέγεθος. Να σε ενημερώνει για τις νέες καταχωρήσεις χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κάθε μέρα και νέες αναζητήσεις?

 

To έχω κάνει και μου έρχεται ενημέρωση στο μέιλ μου κάθε μέρα. Πάς στο advanced search, βάζεις τις επιλογές και τους περιορισμούς που θες, σου βγάζει το αποτέλεσμα της έρευνας. Πάνω αριστερά, εκεί που γράφει πόσα κομμάτια βρήκε με τις προδιαγραφές που έθεσες, γράφει save search. Έτσι λαμβάνεις καθημερινά ενημέρωση στο μέιλ σου για τα νέα κομμάτια που έχουν προστεθεί στην λίστα. Αν στο μύνημα αυτό πατήσεις στο more, θα σου βγάλει το σύνολο των αποτελεσμάτων που κρεμιώνται στην έρευνά σου.

 

ΕΝΤΙΤ Ούπς, πολλές απαντήσεις στο ερώτημά σου. Καλά ψώνια !!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ebayholics με τα ολα μας!!!!!!!!!!

επι της ευκαιριας εφτιαξα κι εγω τα δικα μου search

αν και αν πατησεις να σου βγαλει μονο αυτα που στελνονται ελλαδα βγαζει πολυ πιο λιγα αποτελεσματα... εγω τα μισα ρουχαλακια τα χω παρει απο ατομα που δεν ειχαν εξαρχης την ελλαντα μεσα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα το πρωί τα πέδιλα της μικρής από την ΛΙΣΑ στο myweepiggies. Eίναι απλά άψογα, όπως συνήθως.

 

ΑΛΛΑ παρατήρησα το εξής. Μέσα, στον πάτο, γράφει ΑΓΚΑΘΑ ΡΟΥΙΖ ΝΤΕ ΛΑ ΠΡΑΝΤΑ, ΟΚ. Στην σόλα όμως γράφει ΓΚΑΡΒΑΛΙΝ !!! Έχω πάρει πολλές φορές άγκαθα και δεν το έχω ξαναδεί. Δεν σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά, να εξηγούμαι, αλλά λέω μήπως αυτό ήταν το 'ελάττωμά' τους και γι'αυτό τα πήρε σε καλή τιμή και τα πουλάει και σε καλή τιμή.

 

Όσες πήρατε, μπορείτε να δείτε τα δικά σας αν γράφουν το ίδιο ? Από περιέργεια δηλαδή. Δεν έχω πρόβλημα, σιγά το 'ελάττωμα', αν είναι τέτοια, να τα παίρνει η κοπέλα για να αγοράζουμε και εμείς :wink:;-):wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα το πρωί τα πέδιλα της μικρής από την ΛΙΣΑ στο myweepiggies. Eίναι απλά άψογα, όπως συνήθως.

 

ΑΛΛΑ παρατήρησα το εξής. Μέσα, στον πάτο, γράφει ΑΓΚΑΘΑ ΡΟΥΙΖ ΝΤΕ ΛΑ ΠΡΑΝΤΑ, ΟΚ. Στην σόλα όμως γράφει ΓΚΑΡΒΑΛΙΝ !!! Έχω πάρει πολλές φορές άγκαθα και δεν το έχω ξαναδεί. Δεν σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά, να εξηγούμαι, αλλά λέω μήπως αυτό ήταν το 'ελάττωμά' τους και γι'αυτό τα πήρε σε καλή τιμή και τα πουλάει και σε καλή τιμή.

 

Όσες πήρατε, μπορείτε να δείτε τα δικά σας αν γράφουν το ίδιο ? Από περιέργεια δηλαδή. Δεν έχω πρόβλημα, σιγά το 'ελάττωμα', αν είναι τέτοια, να τα παίρνει η κοπέλα για να αγοράζουμε και εμείς :wink:;-):wink:

 

 

στη σολα απο κατω εννοεις ε? το ειχα δει κι εγω αλλα το θεωρησα φυσιολογικο γιατι τα κοριτσια ειχαν πει οτι ειναι το ιδιο εργοστασιο... δηλαδη τα πραντα απο ελλαδα δεν το γραφουν? ααααα οταν παω σπιτι θα δω!!!!!!!!!!!! και τι γραφουν τα ελληνικα???

παντως δεν θα το λεγα ελαττωμα... αυτη τα παιρνει απο το εργοστασιο μου ειχε πει κατευθειαν.... και πως, σε ολα τα σχεδια εχουνε το ιδιο "λαθος" ? μπα, απλως ετσι τα βγαζουν, αλλα γιατι?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ερώτηση για γνώστες του ebay. Σε περίπτωση που δεν έχει στείλει πωλητής ακόμα μία αγορά μου case που ανοίγω στο ebay ή στο paypal (ή και στα 2); Ο πωλητής δεν εχει επικοινωνήσει μαζί μου παρ'όλες τις ερωτήσεις μου και αυριο κλείνουν 45 ημέρες από την πληρωμή. Από τα ΕΛΤΑ της περιοχής μου δεν έχω κανένα πρόβλημα (ποτέ δεν μου έχουν χάσει κάτι, πάντα με τα χαρτάκια τους και της ειδοποιήσεις του και όλα τους, τους ξέρω χρόνια και πάντα με εξυπηρετούν). Άνοιξα case στο ebay εχθές αλλά μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 6 Μαϊ. Αν όμως δεν κάνουν κάτι θα εχουν περάσει οι 45 ημέρες που δίνει περιθώριο το Paypal. Μήπως πρέπει να ανοίξω και εκεί;

 

Ανοιξε case και στα δυο και αστους και τους 2 να βγαλουν ακρη.

Προειδοποιησε τον τυπακι απο το ebay οτι θα αφησεις αρνητικο σχολιο αν δεν σου απαντησει και σου πει ποτε εστειλε το δεμα και τι αριθμο φορτωτικης ή κατι τετοιο εχει το δεμα σου.

Πες του οτι ανοιγεις case και στο ebay & paypal και περιμενε να δεις τι θα γινει!

.png

v3ywp3.png

Link to comment
Share on other sites

στη σολα απο κατω εννοεις ε? το ειχα δει κι εγω αλλα το θεωρησα φυσιολογικο γιατι τα κοριτσια ειχαν πει οτι ειναι το ιδιο εργοστασιο... δηλαδη τα πραντα απο ελλαδα δεν το γραφουν? ααααα οταν παω σπιτι θα δω!!!!!!!!!!!! και τι γραφουν τα ελληνικα???

παντως δεν θα το λεγα ελαττωμα... αυτη τα παιρνει απο το εργοστασιο μου ειχε πει κατευθειαν.... και πως, σε ολα τα σχεδια εχουνε το ιδιο "λαθος" ? μπα, απλως ετσι τα βγαζουν, αλλα γιατι?

 

Ιριδούλα, δεν είναι ελάττωμα, δεν το θεωρώ ελάττωμα, αν δηλαδή η κοπέλα τα παίρνει με αυτό το ελάττωμα, τέτοια να βρίσκει να παίρνει, να παίρνουμε και εμείς !!! Λέω ότι ίσως έγινε κάποιο λάθος με το εργοστάσιο (προβληματική παρτίδα ?) και τα έβγαλαν εκτός αγοράς και έτσι τα βρήκε η ΛΙΣΑ και μας τα δίνει τώρα.

 

Από περιέργεια ρωτάω, αν το έχει παρατηρήσει και κάποια άλλη.

 

Παρεμπιπτόντως, κοίταξα την χρέωση του ταχυδρομείου για τα δύο ζευγάρια πέδιλα που μου έστειλε και ήταν 5,36 λίρες. Αυτά για αυτούς που χρεώνουν τρελά μεταφορικά από το ebay !!!!:wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...