Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτό είναι Αμερική και θα περάσει τελωνείο δές εδώ

http://www.mytoys.com/catalog/search?query=Trampolines&productsPerPage=20

ίσως αυτό http://www.mytoys.com/Hudora-Joey-Jump-Safety-Trampoline-140-cm/Garden-Trampolines/Trampolines/KID/com-mt.sp.ca01.15.01/1891441 (δεν ξέρω και τι ηλικίες ψάχνεις)

στο Γερμανικό σιτε έχει και ένα ακόμα

http://www.mytoys.de/catalog/search/?query=trampolin&productsPerPage=20

αυτό http://www.mytoys.de/laHobba-laHobba-Sicherheitstrampolin-Jump-In-2-0-140-cm/Gartentrampoline/Trampoline/KID/de-mt.sp.ca01.15.01/2118729

είναι η ίδια εταιρεία με έδρα την Γερμανία τα μεταφορικά είναι 15 ευρά ότι πάρεις :lol::lol: από όσο θυμάμαι

 

να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ακριβώς το ίδιο συνέβη και σε μένα. Πιο πριν στο chat live with an advisor προσπάθησε η κοπελιά να το φορτώσει στο paypal...

Το σύστημά τους είναι ανεπαρκέστατο.

 

Χρόνια πολλά σε όλες...

 

Φιλιώ, το έψαξα αρκετα. αυτοί θελουν ολα τα στοιχεια της καρτας να συμπιπτουν με αυτα του λογαριασμου σου που εχεις δημιουργησει σε αυτους. η τραπεζα μου ειχε χρησιμοποιησει το γραμμα b αντι v στο ονομα μου και γι αυτο δεν το εκαναν δεκτο. αλλα η ανοησια είναι οτι δεσμευουν τα λεφτα μας. την πρωτη φορα έλυσα το θεμα μεσω paypal μεσα σε 20 λεπτα κ σε τρεις εργασιμες τα ειδα στην καρτα μου. τη δευτερη φορα αποφασισα να μην κανω παραγγελια μεσω παυπαλ αλλα μεσω prepaid card. σε αυτη τη περιπτωση περιμενω 15 μερες να τα δω στην καρτα μου... σημερα εννοειται οτι θα μπουν...φαινεται η συναλλαγη σε εκκρεμοτητα... παντως καποια πραγματα που πηρα τελικα μεσω φιλης, είναι πολυ ωραια!! Πάντως μεσω παυπαλ βρισκεις ευκολοτερα λύση. αυτο ειναι δεδομενο πλεον. Χρόνια πολλα και σε εσενα!!

pQ97p3.png0YzPp3.png
Link to comment
Share on other sites

και το καλο.....δε ξερω ποσα θα βαλουν αλλα απο αυριο και για μια βδομαδα θα εχει κομματια σε προσφορα 50%, αντε θα βγαλω βολτα τα γατονια το σαββατο να ξανα τζουρεψω εκει μεσα...

 

50% θα έχουν τα ΝΕΧΤ ή και άλλα μαγαζιά π.χ. HM?

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Φιλιώ, το έψαξα αρκετα. αυτοί θελουν ολα τα στοιχεια της καρτας να συμπιπτουν με αυτα του λογαριασμου σου που εχεις δημιουργησει σε αυτους. η τραπεζα μου ειχε χρησιμοποιησει το γραμμα b αντι v στο ονομα μου και γι αυτο δεν το εκαναν δεκτο. αλλα η ανοησια είναι οτι δεσμευουν τα λεφτα μας. την πρωτη φορα έλυσα το θεμα μεσω paypal μεσα σε 20 λεπτα κ σε τρεις εργασιμες τα ειδα στην καρτα μου. τη δευτερη φορα αποφασισα να μην κανω παραγγελια μεσω παυπαλ αλλα μεσω prepaid card. σε αυτη τη περιπτωση περιμενω 15 μερες να τα δω στην καρτα μου... σημερα εννοειται οτι θα μπουν...φαινεται η συναλλαγη σε εκκρεμοτητα... παντως καποια πραγματα που πηρα τελικα μεσω φιλης, είναι πολυ ωραια!! Πάντως μεσω παυπαλ βρισκεις ευκολοτερα λύση. αυτο ειναι δεδομενο πλεον. Χρόνια πολλα και σε εσενα!!

 

Κάτι τέτοιο πρέπει να συνέβη και σε μένα εκείνη τη φορά.

Είναι λιγο κουραστικό να κολλάει πάντα κάπου η παραγγελία.

Οφείλω να πω πάντως ότι 2 φορές που έστειλα πίσω πράγματα μου έκαναν refund αμμέσως.

Link to comment
Share on other sites

http://www.walmart.com/ip/My-First-Trampoline-Airzone-Enclosure/10982839?findingMethod=rr

 

 

sorry για το πρηξιμο με εχουν φαει για τραμπολινο

 

απο δω παιρνω???? η παλι θα ζητανε τα μαλλια της κεφαλης μου/?

 

 

Aυτο σου το στελνει χωρις μεταφορικα

http://www.amazon.co.uk/Hudora-65175-Trampoline-Jumpingmat-Rebounding/dp/B000LZWDVS/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1303938312&sr=8-16

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Σε βρίσκω πάαααρα πολύ καλή !!! Το κομμάτι άπαιχτο, η μικρή θα κάψει καρδιές, με γειά !!!

 

Ακριβώς το ίδιο συνέβη και σε μένα. Πιο πριν στο chat live with an advisor προσπάθησε η κοπελιά να το φορτώσει στο paypal...

Το σύστημά τους είναι ανεπαρκέστατο.

 

Χρόνια πολλά σε όλες...

 

Τελικά δεν άκουσα κάποια που να ψώνισε ανεμπόδιστα από το συγκεκριμένο. Κρίμα γιατί έχει ωραία κομμάτια....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Goodmorning internet daughters!!!

Captain εγω ψωνισα απο το εν λογω καταστημα χωρις ιδιαιτερα προβληματα (εαν εξαιρεσουμε βεβαια το refund των 5ευρων που επιστραφει παραυτα μολις ανοιχθη claim στο paypal)...και να σε πω την αληθεια μου θα ψωνισω ξανα γιατι η ποιοτητα των ρουχων ειναι αρκετα καλη και σε σχεση μετις τιμες τους πολυ καλη...εγω πηρα πυτζαμες (2 set) με 11 ευρα (και τα 2) και τις εχω πλυνε βαλε ουτε εμπασαν ουτε τιποτα...και τα μπλουζακια ben10 που πηρα του υιου παρα πολυ καλο μακω πιο χοντρουλο απο αυτο του mandco...

 

edit -- παντως συμφωνω για το customer care τους....σχεδον ανυπαρκτο

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μην ακούω για Littlewoods!!!!!!!!!!!!!!!

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!

Με τίποτα δεν μπορώ να παραγγείλω!!!

Η διεύθυνση που έχω στην κάρτα μου είναι ανεπαρκής, αν βάλω αυτήν δεν θα μου έρθει ποτέ τίποτα!

Γκρρρρρρρρρ

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερες!

εφυγε η τσαντουλα, τα μαγιουδακια κλπ απο αμερικα και μου λεει οτι τα εστειλε μεσω....

 

A package was shipped to you on 04/27/2011 via U.S. Postal Service First-Class International, Parcel

 

σωστα δεν τα εστειλε? απλα ελτα ε?

μη μαλλιοτραβιεμαι.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

εφυγε η τσαντουλα, τα μαγιουδακια κλπ απο αμερικα και μου λεει οτι τα εστειλε μεσω....

 

A package was shipped to you on 04/27/2011 via U.S. Postal Service First-Class International, Parcel

 

σωστα δεν τα εστειλε? απλα ελτα ε?

μη μαλλιοτραβιεμαι.........

 

Ναι κοριτσακι...don't worry...USPS;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φόρτωσα με τα Littlewoods και ξέχασα να χαιρετήσω!

Το διαταύτα είναι πως μου είπαν να τους πάρω τηλ να βάλω την παραγγελία και να λυθεί το πρόβλημα!!!

 

 

Καλα δεν το εχετε ξανακανει αυτο????

(Καλημερα Ελευθεριτσα!!!!:lol:)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου

Μέρα παραλαβών και για μένα ψώνισα από το αμαζον κάτι κουτάλες σιλικόνης γιατί έχω βαρεθεί τις ξύλινες που δεν καθαρίζουν με τίποτα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας (τέτοιο ενθουσιασμό για ψώνια, έχω να νιώσω από την ημέρα που παρέλαβα τα πρώτα φορμάκια της κόρης μου χεχεχε)

το λοιπόν αγόρασα αυτή http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004SMS5VM/ref=oss_product και αυτή http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001COF9OU/ref=oss_product με την πρώτη μαγειρεύω ήδη το φαγάκι μας :lol::lol:

α........και τα μωρομάντηλα τα Huggies είναι πολύ καλά, δεν κολλάνε στα χέρια (βασικό για μένα) και η μυρουδιά δεν είναι άσχημη δεν τα δοκίμασα όμως ακόμα στο παιδί για να δω για ερεθισμούς νομίζω όμως ότι το πανάκι είναι "κάπως" κάτι δεν μου αρέσει.... νομίζω ότι τρίβεται εύκολα (τουλάχιστον στα χέρια που το δοκίμασα)

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν το εχετε ξανακανει αυτο????

(Καλημερα Ελευθεριτσα!!!!:lol:)

 

Ναι αλλά επιμένουν ό,τι έγινε η παραγγελία από άλλο λογαριασμό ενώ εγώ δεν είχα τότε ανοίξει κανένα άλλο λογαριασμό. Κάποια στιγμή θα τους πάρω μόνο και μόνο να δω αν θα λυθεί το πρόβλημα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για όποια παραγγείλει από dpam, βρήκα και χρησιμοποίησα κωδικό -5 Ευρώ και είναι ο εξής:

ΒΑΒΥ2011

 

κοριτσι απο ποιο dpam ψωνισες? στελνει ελλαδα? μα στο ντιλιβερι δεν αναφερει ετην ελλαδα.... ααα εχω χασει επεισοδια!!!!!

 

edit edit ! το χω, μαλλον το ελληνικο τους σαιτ λες....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσι απο ποιο dpam ψωνισες? στελνει ελλαδα? μα στο ντιλιβερι δεν αναφερει ετην ελλαδα.... ααα εχω χασει επεισοδια!!!!!

 

edit edit ! το χω, μαλλον το ελληνικο τους σαιτ λες....

 

Όχι βρε κοπελιά! Εδώ λεώ http://www.dpam.com

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

οκ οκ το βρηκα....! αποτι ειχα δει στο μωλ εχει απιθανα σχεδια αλλα οντως λιγο τσιμπημενες τιμες... φθηνα δεν τα λες....

αντε βαλε να δουμε τι πηρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φατε ματια ψαρια...... :D

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ οκ το βρηκα....! αποτι ειχα δει στο μωλ εχει απιθανα σχεδια αλλα οντως λιγο τσιμπημενες τιμες... φθηνα δεν τα λες....

αντε βαλε να δουμε τι πηρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φατε ματια ψαρια...... :D

 

Όχι βρε Ιριδούλα...δεν είναι καθόλου τσιμπημένες οι τιμές τους!Θα έλεγα ότι για τη ποιότητα και για τα σχέδια τους οι τιμές είναι πολύ καλές!!!Απλά είναι περίεργα τα νούμερα...τα βρίσκω λίγο στενά...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...