Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

καλα θα διαβαζω λιγο λιγο και θα τη βρω την ακρη παντως αυτα τα μπονι τζιν πολυ ωραια φαινονται

 

Μόνο ωραία, μμμμμμμμμμμμ

 

ερωτηση

επειδη εχω μια μουρλα με τα μαγιοραλ υπαρχει ονλαιν να παρω???

 

http://www.justdresses.co.uk/index.php?inc=1&make=2 με 8 λίρες μεταφορικά ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια Πολλά σε όλους!!! Να έχουμε υγεία και όλα τα άλλα έρχονται...

Στο θέμα μας λοιπόν, έχω λατρέψει αυτό το φόρεμα http://www.dhgate.com/strapless-chiffon-ankle-length-formal-gown/p-ff8080812a45e0ae012a656eb88d5fe2.html#1.

 

Να το ρισκάρω;

Link to comment
Share on other sites

στελλα γεια σου!

 

Για νεογεννητο πολυ ωραιο δωρο και οικονομικο ειναι αυτο. Εγω παντα αυτο παιρνω. Βγαινει στα 26 ευρω περιπου και ειναι ο αποστειρωτης , μαζι μπουκαλι & βουρτσα

 

αχ ειναι δευτερο μωρο τα εχουν αυταααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια χρόνια πολλά και απο εμένα! λοιπόν θέλω να πάρω αθτο αλλα απο αμαζον.κομ. να το πάρω ή μπα λέτε? θυμήστε μου πληρώνουμε και κάτι έχτρα?

http://www.amazon.com/Chauvet-B-250-Bubble-Machine/dp/B000LXTKMK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1303817970&sr=8-1

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!!! Να έχουμε υγεία και όλα τα άλλα έρχονται...

Στο θέμα μας λοιπόν, έχω λατρέψει αυτό το φόρεμα http://www.dhgate.com/strapless-chiffon-ankle-length-formal-gown/p-ff8080812a45e0ae012a656eb88d5fe2.html#1.

 

Να το ρισκάρω;

 

Anastasia, λίγο Κίνα μου μυρίζει αλλά όλα από εκεί δεν είναι στο τέλος τέλος ? Το φόρεμα είναι σούπερ - αν το υποστηρίζεις και ο σωματότυπός σου :wink: - και έχει πειπαλ. Αν το αποφασίσεις, πες εντυπώσεις.

 

chatziko ποιο πηρες?? δεν το βλεπω...

πηρα κ αυτο http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120713773606&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

 

Πολύ καλό !!!! Βρε το σάιτ που έβαλα είναι το μεγεθολόγιο της μπόντεν. Είχα πάρει αυτό

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=230604927581&si=RJd%252FgG1qhfJqbbfsJlZEI5a5Q7s%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT

 

και είναι τέλειο.

 

σ αγαπαωωωωωωωωωωωωω

ξερεις ποσο καιρο ψαχνω μαγιοραλ?????????????

 

Όχι εμένα, το καλαμαράκι νομίζω το έχει ξετρυπώσει αυτό, έχει υπέροχα φορέματα και τα μαγιοράλ σε καλές τιμές. Έχει κάτι λίγα και το ebay αλλά καμμία σχέση, σε τιμές και ποικιλία. Καλά ψώνια!!!!:lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χρόνια πολλά και απο εμένα! λοιπόν θέλω να πάρω αθτο αλλα απο αμαζον.κομ. να το πάρω ή μπα λέτε? θυμήστε μου πληρώνουμε και κάτι έχτρα?

http://www.amazon.com/Chauvet-B-250-Bubble-Machine/dp/B000LXTKMK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1303817970&sr=8-1

 

Κατ' αρχήν, να πω ότι δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό :shock::shock: Τελοσπάντων, το αμερικάνικο άμαζον - στο οποίο κοιτάς - το έχει 70 δολλάρια και 0 μεταφορικά καθότι πωλητής το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ, ψιλορισκάρεις όμως το τελωνείο νομίζω. Ας πει και κάποια πιο έμπειρη.

 

Στο αγγλικό που το κοίταξα το έχει 50 λίρες και 40 λίρες μεταφορικά (όχι το ΑΜΑΖΟΝ πωλητής), τσιμπημένο αλλά σίγουρα χωρίς τον φόβο τελωνείου.

 

Ας πει και κάποια πιο έμπειρη, θεωρώ ότι ο κίνδυνος του τελωνείου ελλοχεύει και στο αμερικάνικο ΑΜΑΖΟΝ, n'est-ce pas ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Anastasia, λίγο Κίνα μου μυρίζει αλλά όλα από εκεί δεν είναι στο τέλος τέλος ? Το φόρεμα είναι σούπερ - αν το υποστηρίζεις και ο σωματότυπός σου :wink: - και έχει πειπαλ. Αν το αποφασίσεις, πες εντυπώσεις.

 

Σχετικά με το σωματότυπο μου έχει μείνει κοιλιά, αλλά κατά τα άλλα είμαι νορμάλ (σχετικά).Λέτε να δείχνει την κοιλιά αυτό το σχέδιο ή την καμουφλάρει;(εγώ ποντάρω στο δεύτερο).

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλες!!!

 

Όσα κοριτσάκια ενδιαφέρονται για τα vertbaudent (το έγραψα σωστά;) δείτε και στο laredoute...τα έφερε και αυτά αλλά από τιμές δε ξέρω τι παίζει...τουλάχιστον είναι ένας τρόπος να τα αποκτήσουν όσες θέλαν και δε μπορούσαν λόγω Αγγλίας...

 

ΜΑΡΙΤΑ τα κοιτάω τώρα και δεν βλέπω σοβαρές διαφορές από Αγγλία.

Π.χ. αυτά τα τιραντάκια http://www.vertbaudet.co.uk/happy-price-girls-pack-of-3-vest-tops-yellow-light-solid.htm?ProductId=700230040&FiltreCouleur=6469&t=6 τα έχει 10 λίρες (11,30 ευρώ) στην Αγγλία και 12,5 ευρώ εδώ. Ή αυτό εδώ http://www.vertbaudet.co.uk/girls-top-bright-pink.htm?ProductId=700230073&FiltreCouleur=6640&t=6 11 λίρες στην Αγγλία (12,5 ευρώ) και 13,8 εδώ.

 

Καλό φαίνεται και γλυτώνεις και το περσοναλ σόπερ και τα μεταφορικά από Αγγλία.

 

Η ποιότητα πολύ καλή, τα συστήνω. Thanks Maritaki.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!Χρονια πολλα,Χριστος ανεστη!

 

Μια ερωτηση κι αν μπορειτε μου απαντατε..

θελω να παρω κατι απο etsy και να πληρωσω μεσω paypal.

Η καρτα μου ομως που ειναι συνδεδεμενη στο paypal δεν εχει ολο το απαραιτητο ποσο μεσα αλλα ενα μερος..

Μπορω να κανω την αγορα σημερα και να βαλω τα χρηματα αυριο ή πρεπει οπωσδηποτε να περιμενω μεχρι αυριο βραδυ που θα φαινονται στην καρτα???

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη!Βλέπω επιστρέψατε όλες δρυμήτερες!

 

Για δες και αυτό 100% βαμβάκι λεει

 

http://www.justdresses.co.uk/index.php?inc=5&drid=2413

 

 

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τη βοήθεια!Έβαλα στο μάτι το πρώτο που μου πρότεινε η stacy και ένα λευκό με ροζ λουλουδικό της bonnie jean επίσης (@chatzico thanxs again!!). Μάλλον θα τα παραγγείλω και τα δύο. Άλλωστε χαμένα δε θα πάνε με τίποτα!

 

Καλημερα και χρονια πολλα!

 

Εχουμε κανενα site με βρεφικο γαλα? Almiron για παραδειγμα? 'Η οτιδηποτε αλλο?

 

Καποια στιγμη καπου τα χα δει, αλλα τωρα δε μπορω να τα βρω...

 

Εγώ χτύπησα 2 κουτιά frezylac2 από parapharmacie, αλλά νομίζω ότι έχει και άλλες μάρκες.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Χριστός Ανέστη!

Πώς περάσαμε; Φάγαμε κατσικάκι/αρνάκι;:P

 

 

...

http://www.justdresses.co.uk/index.php?inc=1&make=2 με 8 λίρες μεταφορικά ?

 

Aχ θέλω κι εγώ να κάνω κοριτσάκι!!!!

 

.... έχω λατρέψει αυτό το φόρεμα http://www.dhgate.com/strapless-chiffon-ankle-length-formal-gown/p-ff8080812a45e0ae012a656eb88d5fe2.html#1.

 

Να το ρισκάρω;

 

 

Πάντως είναι πολύ ωραίο....

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Χρονια πολλα,Χριστος ανεστη!

 

Μια ερωτηση κι αν μπορειτε μου απαντατε..

θελω να παρω κατι απο etsy και να πληρωσω μεσω paypal.

Η καρτα μου ομως που ειναι συνδεδεμενη στο paypal δεν εχει ολο το απαραιτητο ποσο μεσα αλλα ενα μερος..

Μπορω να κανω την αγορα σημερα και να βαλω τα χρηματα αυριο ή πρεπει οπωσδηποτε να περιμενω μεχρι αυριο βραδυ που θα φαινονται στην καρτα???

 

Λοιπον το paypal το λειτουργεις απ οτι καταλαβα με την μεθοδο της χρεωστικης καρτας ή της προπληρωμενης...

Ειτε ετσι ειτε αλλιως μολις βαλεις λεφτα ειτε στην μια ειτε στην αλλη τοτε αυτοματα μπαινουν στον λογαριασμο σου ΕΚΤΟΣ και αν κανεις καταθεση σε ΑΤΜ μηχανημα οποτε τα λεφτα φαινονται την αλλη μερα το πρωι που θα παει ο υπαλληλος να παρει τις καταθεσεις μεσα στα φακελακια και τις ελεγξει...

 

Κανεις την αγορα οταν εχεις λοιπον στον λογαριασμο τα χρηματα αλλα μπορει να τα βαλεις στο καλαθι ή στην wishlist και οταν τα λεφτα ειναι εκει κανεις και την πληρωμη.

 

Ελπιζω να σε βοηθησα....

.png

v3ywp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τη βοήθεια!Έβαλα στο μάτι το πρώτο που μου πρότεινε η stacy και ένα λευκό με ροζ λουλουδικό της bonnie jean επίσης (@chatzico thanxs again!!). Μάλλον θα τα παραγγείλω και τα δύο. Άλλωστε χαμένα δε θα πάνε με τίποτα!

 

Ναι μωρέ πάρτα, στο φινάλε δύο φορεματάκια είναι, ψυχή έχουν ? Πόσο θα πάνε πιά ? Με γειά εκ των προτέρων.:lol:

 

Aχ θέλω κι εγώ να κάνω κοριτσάκι!!!!

 

Να βάλεις στόχους στην ζωή σου:lol::wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΦΛΟ χρόνια πολλά και σένα. Ζεστή και ηλιόλουστη Σουηδία, απίστευτο !!!!

 

Έχω πάει στο Γκέτεμποργκ, ωραία πόλη αλλά σκοτάδι ... και καθόλου χιόνι :cry::cry::cry: Η μαυρόγατα όπου πάει φεύγει το χιόνι :cry::cry: Ωραία πόλη πάντως το Γκέτεμποργκ

 

Για θύμισέ μου ποιό καρότσι έψαχνες, μήπως το θέλει ο ανηψιός :lol::lol:

Ναι ναι ζεστη!!!Σου αρεσε το Γκετεμποργκ...εε...ειναι ιδιαιτερη πολη,μοιαζει με Ολλανδια,αφου χτιστηκε απ αυτους..Η Στοκχολμη ειναι πιο ομορφη,εχω ζησει και στις δυο..στο πρωτο ενα χρονο και τα υπολοιπα 4 στη Στοκχολμη.

Λοιπον το καροτσι ειναι αυτο....

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=310313515653&si=LC1o3atX3sgw3AYiZzjZZPEhQAA%253D&viewitem=

 

ειναι μαμας εντ παπας και συμβαινει το εξης pαραξενο με τον πωλητη...αν ψαξεις στα items for sale δε θα βρεις τιποτε,βαζει συνεχεια αυτο το καροτσι...αν περιμενεις ομως κανα δυο μερες θα το κανει relisted.Εγω το πηρα 80 Ε.....ειναι πολυ πιο ακριβο και εχει και καλες κριτικες.

Αν αρεσει στον ανιψουλη,χτυπα το...απ οτι βλεπω εισαι εξπερ!!!;)

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα ειπα????

Ε Χριστος Ανεστη κιολας για τις Νεξτχολικ εδω μεσα

Ειπα να επενδυσω ενα κενο που ειχα -ατιμο καλαμαρι- και να παω να παρω μια τζουρα απο Νεξτ να στανιαρω μερες που ειναι. Παω και εγω Π Ραλλη και....σνιφ.....κλειστοοοοοοοοο

Μεταφερθηκαμε River West Κηφισου 96-98 κολλητα στο ΙΚΕΑ

Αντε παω και εγω, αααααα ωραααιιιιιααααα και εμπορικο κεντρο και Ικεα

και να ψαχνω..πουντο πουντο....και παω 1ο οροφο

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ-ΑΝΔΡΙΚΑ-ΠΑΙΔΙΚΑ

με διαπερασε μια ανατριχιλα χαχαχαχαχχαχαχαχα

 

ατιμο καλαμαρι ο καφες σου μου πηγε 150 ευρα ...για μεναααααααααααααααααα

2 ωρες πηγαινα ερχομουνα...τι ευτυχια να μπαινεις σε ενα νουμερο παντα χαχαχαχα

 

 

και το καλο.....δε ξερω ποσα θα βαλουν αλλα απο αυριο και για μια βδομαδα θα εχει κομματια σε προσφορα 50%, αντε θα βγαλω βολτα τα γατονια το σαββατο να ξανα τζουρεψω εκει μεσα

 

δε ξερω αλλα θα διαμαρτυρηθω, θα απαιτησω εκπτωση απο δαυτους

ειμαι πολυυυυυυυ κολλημενη τελικα

εχουν βαλει φανταστικα σχεδιακια

κρατηθηκα, κοιταζα τιμες και εφευγα

που θα παει θα ξαναρθουν και οι ατιμες εκπτωσεις

μεχρι τοτε? ebay-holic και ξερο ψωμι

 

 

διπλα εχει και μαγιοραλ για λοιπες φανατικες

αλλα δε προλαβα να δω

τελειωσε το κενο μου

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια ερώτηση: είδα αυτό στο amazon https://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC2000-Nappy-Disposal-System/dp/B000UODTXG/ref=sr_1_3?s=baby&ie=UTF8&qid=1303478306&sr=1-3. Πιστεύετε πως αξίζει τον κόπο ή πεταμένα λεφτά;

 

εγω ζήτησα για δώρο ένα της tomme tippe θεωρώντας το "πολυτέλεια" αλλά αφου είχα εξαντλήσει τις εναλλακτικές δώρων, λέω δεν ζητάω αυτό.... Ειλικρινά για μένα ήταν σωτήριο.... Το πρώτο διάστημα που οι αλλαγές ειναι συχνές αλλά και στην πορεία που είναι λιγότερες μεν αλλά περισσότερο δύσοσμες είναι ότι πρέπει... Πιάνει ελάχιστο χώρο, δεν έχεις μυρωδιές και δεν χρειάζεται να κατεβάζεις σκουπίδια συνέχεια... Όσο για τα ανταλλακτικά, εγώ παίρνω τριάδες απο το amazon που τις βάζει συχνά σε προσφορά και μου ερχονται οικονομικότατα. Αν και δεν σου κρύβω ότι όταν η πάνα έχει μονο τσια μπορει και να την πετάξω στα κανονικά σκουπίδια, όπως βολευτώ....

Για να καταλήξω.... είναι είδος πολυτελείας μέν, δηλαδή δεν ειναι και είδος πρώτης ανάγκης, αλλά ωστόσο είναι πολύ χρήσιμο

L0Zkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν, να πω ότι δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό :shock::shock: Τελοσπάντων, το αμερικάνικο άμαζον - στο οποίο κοιτάς - το έχει 70 δολλάρια και 0 μεταφορικά καθότι πωλητής το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ, ψιλορισκάρεις όμως το τελωνείο νομίζω. Ας πει και κάποια πιο έμπειρη.

 

Στο αγγλικό που το κοίταξα το έχει 50 λίρες και 40 λίρες μεταφορικά (όχι το ΑΜΑΖΟΝ πωλητής), τσιμπημένο αλλά σίγουρα χωρίς τον φόβο τελωνείου.

 

Ας πει και κάποια πιο έμπειρη, θεωρώ ότι ο κίνδυνος του τελωνείου ελλοχεύει και στο αμερικάνικο ΑΜΑΖΟΝ, n'est-ce pas ?

 

 

εμενα μου βγαζει 137 δολαρια μεταφορικα:shock::!::!:,δεν εχει καν επιλογη για δωρεαν.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

maria-1976 (eimaste stin idia ilikia :-)) mporeis na mou peis ti poso peripou eixes paraggeilei- mipws ayto paizei rolo??? kai an itan to paketo megalo/bari??

poses imeres ekanan na erthoun?? kai me ti etaireia irthan thimasai???

se eyxaristw poly!!!!

 

ειχα παρει το καλοκαιρι και τα χριστουγεννα τα χριστουγεννα το φορεματακι εκανε γυρω στα 90 δολαρια και ηρθε με το ταχυδρομειο με χαρτακι, τωρα και τα καλοκαιρινα γυρω στα 150 δολαρια ηταν.

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα,

Δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ το MyUKmail, αλλά τώρα ξαναψάχνω το θέμα με τις πάνες (μετά απο την απογοήτευση με το Amazon).

Εχει παραγγείλει καμιά πάμπερς από Amazon μέσω MyUKmail? Συμφέρει?

Γενικά , υπάχουν περιπτώσεις που συμφέρει να μεσολαβει το MyUKmail και έρχονται πιο φτηνά τα μεταφορικά?

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ζεστη!!!Σου αρεσε το Γκετεμποργκ...εε...ειναι ιδιαιτερη πολη,μοιαζει με Ολλανδια,αφου χτιστηκε απ αυτους..Η Στοκχολμη ειναι πιο ομορφη,εχω ζησει και στις δυο..στο πρωτο ενα χρονο και τα υπολοιπα 4 στη Στοκχολμη.

Λοιπον το καροτσι ειναι αυτο....

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=310313515653&si=LC1o3atX3sgw3AYiZzjZZPEhQAA%253D&viewitem=

 

ειναι μαμας εντ παπας και συμβαινει το εξης pαραξενο με τον πωλητη...αν ψαξεις στα items for sale δε θα βρεις τιποτε,βαζει συνεχεια αυτο το καροτσι...αν περιμενεις ομως κανα δυο μερες θα το κανει relisted.Εγω το πηρα 80 Ε.....ειναι πολυ πιο ακριβο και εχει και καλες κριτικες.

Αν αρεσει στον ανιψουλη,χτυπα το...απ οτι βλεπω εισαι εξπερ!!!;)

 

Δεν πρόλαβα να πάω Στοκχόλμη, σνιφ, άλλη φορά, λέμε τώρα. Το καρότσι είναι πολύ καλό, με γειά, την μάρκα δεν την ξέρω, νομίζω μια φορά την έχω ξανακούσει εδώ, μάλλον για ρούχα (?). Ευχαριστώ !!!!

 

εμενα μου βγαζει 137 δολαρια μεταφορικα:shock::!::!:,δεν εχει καν επιλογη για δωρεαν.

 

Γκράντε πατάτα :oops::oops::oops: Όταν το δοκίμασα, το έδινε έτσι όπως έγραψα, κάποια μακακία θα έκανα, σόρυ. Όντως τώρα δίνει αυτό

 

 

Shipping to:

  • ....................
  • PIRAEUS, ATTICA
  • Greece
  • Phone: .............

Shipping Options: (Learn more) Shipping Method: Priority International Courier (averages 2-4 days) Need to ? Estimated delivery date for this item: April 29, 2011 - May 3, 2011

Estimated ship date for this item: April 27, 2011 </B>Chauvet B-250 Bubble Machine

$69.99 - Quantity: 1 - In Stock

Condition: New

Sold by: Amazon Export Sales, Inc.

Gift options None

bottom-left-tan-corner._V192256725_.gifbottom-right-tan-corner._V192198821_.gif

 

spc-tl-inside-drksnd._V192194390_.gifOrder Summary spc-tr-inside-drksnd._V192194377_.gifAmazon Currency Converter Shopping at Amazon.com just got easier!

  • Review and place your order in your local currency.
  • You'll know the total cost of your purchase in your local currency.
  • The exchange rate includes all foreign currency conversion charges. The order total is the amount that will appear on your card statement.
  • We'll use the original exchange rate for any refunds.
  • You can always place your order in USD by using the “Switch Currency” button.

For more information, please visit our Amazon Currency Converter FAQ

Great News! For your convenience, you now have the option to review and place your order in EUR by choosing EUR below. (Learn More) Items: USD 69.99 Shipping & Handling: USD 137.81 pixel-grey._V192251177_.gif Total Before Tax: USD 207.80 Estimated Tax To Be Collected:* USD 0.00 Import Fees Deposit USD 51.63 transparent-pixel._V192234675_.gifOrder Total: USD 259.43 Great News! Amazon Currency Converter now makes it convenient for you to review and place your order in EUR. (Learn More) Items: EUR 49,72 Shipping & Handling: EUR 97,88 pixel-grey._V192251177_.gif Total Before Tax: EUR 184,27 Estimated Tax To Be Collected:* EUR 0,00 Import Fees Deposit EUR 36,67 transparent-pixel._V192234675_.gifOrder Total: EUR 184,27 Switch Currency EUR USD Applicable Exchange Rate is 1 USD = 0.7102742264 EUR (includes all fees and charges)

View Exchange Rate Why didn't I qualify for FREE Super Saver Shipping?

 

Και στο αγγλικό ΑΜΑΖΟΝ αυτό

 

 

Dispatching to:

  • .............
  • .................
  • PIRAEUS, ATTICA 18539
  • Greece

Delivery Options: ( Learn more) Delivery Method: Standard (3-7 business days)

 

Order Summary spc-tr-inside-drksnd._V192187725_.gifItems: £64.05 Postage & Packing: £45.92 transparent-pixel._V192199769_.gifOrder Total: £109.97

Amazon.co.uk Order Summary Items: £11.46 Postage & Packing: £4.81 pixel-grey._V192197448_.gif Total before VAT: £16.27 VAT: £3.75 transparent-pixel._V192199769_.gifOrder Total: £20.02 Amazon.co.uk Marketplace Order Summary Items: £49.95 Postage & Packing: £40.00 Promotion Applied: -£0.00 transparent-pixel._V192199769_.gifTotal: £89.95

Order Totals includes VAT.

See details.carrot._V192253931_.gif

ΣΥΓΓΝΩΜΗ :oops::oops::oops::oops:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Ερώτηση για γνώστες του ebay. Σε περίπτωση που δεν έχει στείλει πωλητής ακόμα μία αγορά μου case που ανοίγω στο ebay ή στο paypal (ή και στα 2); Ο πωλητής δεν εχει επικοινωνήσει μαζί μου παρ'όλες τις ερωτήσεις μου και αυριο κλείνουν 45 ημέρες από την πληρωμή. Από τα ΕΛΤΑ της περιοχής μου δεν έχω κανένα πρόβλημα (ποτέ δεν μου έχουν χάσει κάτι, πάντα με τα χαρτάκια τους και της ειδοποιήσεις του και όλα τους, τους ξέρω χρόνια και πάντα με εξυπηρετούν). Άνοιξα case στο ebay εχθές αλλά μου είπαν να περιμένω μέχρι τις 6 Μαϊ. Αν όμως δεν κάνουν κάτι θα εχουν περάσει οι 45 ημέρες που δίνει περιθώριο το Paypal. Μήπως πρέπει να ανοίξω και εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...