Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια επειδη ειναι αδυνατον να διαβασω οοοοολες τις σελιδες αν και κρατησα μερικα σαιτ και απ το καλαμαρακι που εχει τη λιστα και καποια αλλα θελω να ρωτησω

εχω προβλημα κινητικο και δε μπορω να βγω για ψωνια

τα ρουχα αυτα τα μπονι τζιν μου αρεσαν και εχω να κανω κατι δωρακια ποιοτικα ειναι καλα η ειναι τιποτα βαμβακολυκρες και φαινονται ωραια? και επισης ηθελα να ρωτησω οι πανες απο το αμαζον συμφερουν??? ο αντρας μου λεει οτι εχουν τελωνειο και δε συμφερει

 

πειτε μου σας παρακαλω δυο τρια καλα σαιρ για παιδικα ρουχακια γιατι απο τη λιστα δε βρισκω και ενα ενα τα μηνυματα δε διαβαζονται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα και χρονια πολλα,

 

http://www.sportsdirect.com/nike-court-tradition-v2-infants-025054

 

σε αυτό το σαιτ βλέπω πολύ καλές εκπτώσεις και σκεφτόμουν να αγοράσω κάποια για τον γιο μου και εμένα....δεν μπορώ να βρώ όμως αν αποστέλει Ελλάδα και πόσο χρεώνει μεταφορικά;;;

μήπως έχει κάποια ψωνίσει και ξέρει;;;

αν όχι , μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο άλλο σαιτ με ανάλογες τιμες;;;

ευχαριστώ.

 

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΙς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ

Agakir έχω ψωνίσει 2 φορές από εκεί, όντως πάρα πολλά τα μεταφορικά αλλά και τις 2 φορές οι παραγγελίες μου περνούσαν τα 300 Ευρώ. Για λίγα πράγματα δεν σε συμφέρει.

Πρόσφατα ψώνισα από εδώ www.jjbsports.co.uk

Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Δεν έχει την ποικιλία που έχει το πρώτο αλλά ποιοτικά τα ρούχα και παπούτσια του μου φάνηκαν καλύτερα και πιο ποιοτικά. Ίσως το πρώτο και να μην έχει αυθεντικά προιόντα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως συζητάτε για παπουτσάκια agatha ruiz prada, το έχω ξαναγράψει βέβαια, αλλά η επανάληψη δεν κάνει κακό! 

Εγώ έχω πάρει από το http://www.shoespanish.com, στέλνει δωρεάν χωρίς μεταφορικά και έχει σχέδια και των 2 προηγουμένων ετών. Μια συμβουλή: πηγαίντε σε μαγαζί και δοκιμάστε με τα παιδάκια σας πριν αγοράσετε, να είστε σίγουρες για το νουμεράκι. Η ίδια ιστοσελίδα έχει και τα garvalin επίσης πολύ καλή μάρκα!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως συζητάτε για παπουτσάκια agatha ruiz prada, το έχω ξαναγράψει βέβαια, αλλά η επανάληψη δεν κάνει κακό! 

Εγώ έχω πάρει από το www.shoespanish.com, στέλνει δωρεάν χωρίς μεταφορικά και έχει σχέδια και των 2 προηγουμένων ετών. Μια συμβουλή: πηγαίντε σε μαγαζί και δοκιμάστε με τα παιδάκια σας πριν αγοράσετε, να είστε σίγουρες για το νουμεράκι. Η ίδια ιστοσελίδα έχει και τα garvalin επίσης πολύ καλή μάρκα!

 

 

σε αυτο το σαιτ μπαινω και τα φλερταρω :P.αλλα δεν θεωρω οτι εχει δωρεαν μεταφορικα.20 ευρω παραπανω δινει ενα ζευγαρι agatha στην ελλαδα σε σχεση με την τιμη που εχει στην σελιδα με επιλογη χωρας ισπανια.ειναι αρκετα τσιμπημενα 'μεταφορικα'.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και χρονια πολλα!

 

Εχουμε κανενα site με βρεφικο γαλα? Almiron για παραδειγμα? 'Η οτιδηποτε αλλο?

 

Καποια στιγμη καπου τα χα δει, αλλα τωρα δε μπορω να τα βρω...

 

 

Link to comment
Share on other sites

...στο θεμα μας τωρα!!!! Βρε κοριτσια ψαχνω να βρω ρουχαλακι bonnie jean στο ebay για κοριτσακι 7 χρονων και δεν εχει...σταματανε στο 6x αλλα συμφωνα με το chart size εγω θελω 7...μη σας πω 8 γιατι το κοριτσακι ειναι 1,30 (αν και ζυγιζει 25 κιλα)...μαλλον πρεπει να ψαξω και στο αμερικανικο ε?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

τα ρουχα αυτα τα μπονι τζιν μου αρεσαν και εχω να κανω κατι δωρακια ποιοτικα ειναι καλα η ειναι τιποτα βαμβακολυκρες και φαινονται ωραια? και επισης ηθελα να ρωτησω οι πανες απο το αμαζον συμφερουν??? ο αντρας μου λεει οτι εχουν τελωνειο και δε συμφερει

 

πειτε μου σας παρακαλω δυο τρια καλα σαιρ για παιδικα ρουχακια γιατι απο τη λιστα δε βρισκω και ενα ενα τα μηνυματα δε διαβαζονται!

 

Στέλλα, χριστός ανέστη, καλώς πέρασες και από εδώ !!!!

 

Λοιπόν, τα bonnie jean & τα rare editions είναι άψογης ποιότητας. Προσωπικά για μένα δηλ., για να σου δώσω μια τάξη μεγέθους σκέψου τα λαπεν, διπλασίασε τουλάχιστον την ποιότητα και όσο για τιμές ..... :lol::lol: Ότι έχω πάρει, μας έχει κατενθουσιάσει :lol::lol:

 

Πάνες από το αμαζον, όχι κατευθείαν, δεν στέλνει, μόνο μέσω MyUkMail. Αν θες κατευθείαν, δες στο ubershop, πρέπει να το έχει στην λίστα του το καλαμαράκι. Τελωνείο σε ότι είναι από χώρα κράτος μέλος της Ε.Ε. δεν παίζει καθόλου.

 

Για ρούχα, δες στο mandco και στο ebay (next, mothercare κλτ.). Τον χειμώνα ψώνισα μέσω MyUkMail από το Vertbaudet & Pumpkin Patch, αναλογία τιμής ποιότητας άψογη (π.χ. φόρμα βελούδινη για την μικρή γύρω 15-20 ευρώ, ούτε στην λαική νομίζω). Τι ηλικίας είναι τα παιδιά σου ? Ας πει και καμμιά άλλη, πιο έμπειρη.

 

Βλέπω πως συζητάτε για παπουτσάκια agatha ruiz prada, το έχω ξαναγράψει βέβαια, αλλά η επανάληψη δεν κάνει κακό! 

Εγώ έχω πάρει από το www.shoespanish.com, στέλνει δωρεάν χωρίς μεταφορικά και έχει σχέδια και των 2 προηγουμένων ετών. Μια συμβουλή: πηγαίντε σε μαγαζί και δοκιμάστε με τα παιδάκια σας πριν αγοράσετε, να είστε σίγουρες για το νουμεράκι. Η ίδια ιστοσελίδα έχει και τα garvalin επίσης πολύ καλή μάρκα!

 

ΙΩΑΝΝΑ Κ, η επανάληψη δεν κάνει κακό ΑΛΛΑ η επανάληψη των τιμών των ελληνικών συμβατικών μαγαζιών στις τιμές του εν λόγω σάιτ κάνει :lol::lol: Νομίζω είναι οι ίδιες τιμές πάνω κάτω, π.χ. τα άγκαθα παίζουν γύρω στα 70 και εδώ γύρω στα 75.....

Τα γκαρβαλίν και τα μπιομεκάνικς είναι του ίδιου εργοστασίου. Τα άγκαθα είναι για κορίτσια, τα γκαρβαλίν για αγόρια και κορίτσια και τα μπιομεκάνικς για αγόρια. Έχει και αλλού βέβαια σε πολύ καλύτερες τιμές, μην σου πώ και τις μισές τιμές 8-)8-):cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

...στο θεμα μας τωρα!!!! Βρε κοριτσια ψαχνω να βρω ρουχαλακι bonnie jean στο ebay για κοριτσακι 7 χρονων και δεν εχει...σταματανε στο 6x αλλα συμφωνα με το chart size εγω θελω 7...μη σας πω 8 γιατι το κοριτσακι ειναι 1,30 (αν και ζυγιζει 25 κιλα)...μαλλον πρεπει να ψαξω και στο αμερικανικο ε?

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΠΙΛΟΤΙΣΣΑ, να μας ζήσουν τα ικαράκια μας βρε :lol::lol:

 

Κοίτα εδώ

 

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=bonnie+jean+size+7&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=bonnie+jean+size+7&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Zip+code&_fsct=&LH_SubLocation=1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=1&_fsradio2=%26LH_AvailTo%3D1&_saact=80&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

 

Εσύ τολμάς και τσακίζεις τα gymboree από ΗΠΑ, και κολλάς σε ένα φορεματάκι από το αμερικάνικο ebay, που μπορείς να πεις και στον πωλητή να αναγράψει στον φάκελο 'δώρο' ή μικρότερη αξία ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Captain ημουνα σιγουρη οτι θα μου απαντουσες εσυ!!!!! χιχιχιχιχιχι:lol::lol::lol:

Μολις τα ειδα...μου τα εβγαλε και στο αγγλικο...μωρε απλα φοβαμαι για το εαν θα της κανει...εσυ δεν εγραψες οτι ειναι λιγο μπολικη η φορμα τους? Αλλα το 6x δεν θα της κανει σιγουρα στο υψος, στο 7 ειναι μεσα οριακα αλλα δεν θελω να της παρω το 8 γιατι ειναι αδυνατουλα και θελω να το φορεσει το καλοκαιρι σε γαμους και στη βαφτιση της μικρης μου (ειναι κορη της κουμπαρας μου)...το πολυ πολυ να πω στη μαμα της να την ταισει λιγακι παραπανω, να κοψουν και το κολυμβητηριο...:wink:

Εσυ που τα εχεις ξεσκισει τα Bonnie πανω εκτος απο το νουμερο γραφουν και διαστασεις??

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όχου ρε γμτ γιατί έτσι? Περιμένω και εγώ άλλη μια παραγγελία από αυτούς. Να ρωτήσω κάτι? Τα χρήματα που ζητάνε πώς τα βγάζουν? Με τι κριτήριο? Για 45 Ευρώ παραγγελία να ζητάνε τα διπλάσια για εκτελωνισμό είναι κουφο, δεν είναι?

Νομίζω πως θα χάσεις τα 45 Ευρώ αν δεν παραλάβεις το δέμα σου αλλά προκειμένουν να πληρώσεις 150 για αυτή την παραγγελία...τι να σου πω.

 

Κι εγώ έτσι την πάτησα με τα Gymboree. Όμως είχα επιλέξει το express delivery (25 δολλάρια) που γίνεται μέσω feedex.

Κάποιες εκατοντάδες σελίδες πιο πίσω, διάβασα εκ των υστέρων ότι όταν η αποστολή γίνεται με courier κοστίζει πολύ ο εκτελωνισμός, διάφορα άλλα τέλη κλπ συν ότι σου χρεώνουν και "αποθήκευτρα" εάν περάσουν 4 μέρες και δεν τα παραλάβεις. Αν πάλι επιλέξεις το standard delivery (20 δολλάρια) αργεί λίγο αλλά πληρώνεις κάτι ψιλά στα ΕΛΤΑ.

Γενικώς από Αμερική, έχω καταλάβει ότι πρέπει να αποφεύγουμε τις εταιρίες courier και σε ότι αφορά τα ΕΛΤΑ, εξαρτάται από το πώς ξύπνησανε ο εφοριακός και ο ταχυδρόμος ....

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλες!!!

 

Όσα κοριτσάκια ενδιαφέρονται για τα vertbaudent (το έγραψα σωστά;) δείτε και στο laredoute...τα έφερε και αυτά αλλά από τιμές δε ξέρω τι παίζει...τουλάχιστον είναι ένας τρόπος να τα αποκτήσουν όσες θέλαν και δε μπορούσαν λόγω Αγγλίας...

Link to comment
Share on other sites

Captain ημουνα σιγουρη οτι θα μου απαντουσες εσυ!!!!! χιχιχιχιχιχι:lol::lol::lol:

Μολις τα ειδα...μου τα εβγαλε και στο αγγλικο...μωρε απλα φοβαμαι για το εαν θα της κανει...εσυ δεν εγραψες οτι ειναι λιγο μπολικη η φορμα τους? Αλλα το 6x δεν θα της κανει σιγουρα στο υψος, στο 7 ειναι μεσα οριακα αλλα δεν θελω να της παρω το 8 γιατι ειναι αδυνατουλα και θελω να το φορεσει το καλοκαιρι σε γαμους και στη βαφτιση της μικρης μου (ειναι κορη της κουμπαρας μου)...το πολυ πολυ να πω στη μαμα της να την ταισει λιγακι παραπανω, να κοψουν και το κολυμβητηριο...:wink:

Εσυ που τα εχεις ξεσκισει τα Bonnie πανω εκτος απο το νουμερο γραφουν και διαστασεις??

 

Δες εδώ

 

http://girlsdressshop.com/size-chart

 

έχει το σάιζ τσάρτ των μπονι τζιν, αν ήμουν λίγο πιο θαρραλέα, θα αγόραζα από εδώ, αλλά κωλ...ω λόγω ΉΠΑ. Μην αρρωστήσεις με τις τιμές ε ? Από ότι θυμάμαι, δεν γράφουν επάνω διαστάσεις. Στην δική μου την πάτησα και πήρα 6άρι (για να της κάνουν και του χρόνου, τέτοιος γύφτος, τελικά θα τα βάλει του χρόνου για πρώτη φορά το παιδί και τώρα ξαναψωνίζω :lol::lol:).

 

...........Γενικώς από Αμερική, έχω καταλάβει ότι πρέπει να αποφεύγουμε τις εταιρίες courier και σε ότι αφορά τα ΕΛΤΑ, εξαρτάται από το πώς ξύπνησανε ο εφοριακός και ο ταχυδρόμος ....

Ο τελώνης καλή μου, ο τελώνης. Μην ξυπνάς και άλλες ειδικότητες του φίλτατου Υπ.Οικ. Δεν ξέρεις τι μπορεί να προκύψει ........:lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στέλλα, χριστός ανέστη, καλώς πέρασες και από εδώ !!!!

 

Λοιπόν, τα bonnie jean & τα rare editions είναι άψογης ποιότητας. Προσωπικά για μένα δηλ., για να σου δώσω μια τάξη μεγέθους σκέψου τα λαπεν, διπλασίασε τουλάχιστον την ποιότητα και όσο για τιμές ..... :lol::lol: Ότι έχω πάρει, μας έχει κατενθουσιάσει :lol::lol:

 

Πάνες από το αμαζον, όχι κατευθείαν, δεν στέλνει, μόνο μέσω MyUkMail. Αν θες κατευθείαν, δες στο ubershop, πρέπει να το έχει στην λίστα του το καλαμαράκι. Τελωνείο σε ότι είναι από χώρα κράτος μέλος της Ε.Ε. δεν παίζει καθόλου.

 

Για ρούχα, δες στο mandco και στο ebay (next, mothercare κλτ.). Τον χειμώνα ψώνισα μέσω MyUkMail από το Vertbaudet & Pumpkin Patch, αναλογία τιμής ποιότητας άψογη (π.χ. φόρμα βελούδινη για την μικρή γύρω 15-20 ευρώ, ούτε στην λαική νομίζω). Τι ηλικίας είναι τα παιδιά σου ? Ας πει και καμμιά άλλη, πιο έμπειρη.

 

 

 

ΙΩΑΝΝΑ Κ, η επανάληψη δεν κάνει κακό ΑΛΛΑ η επανάληψη των τιμών των ελληνικών συμβατικών μαγαζιών στις τιμές του εν λόγω σάιτ κάνει :lol::lol: Νομίζω είναι οι ίδιες τιμές πάνω κάτω, π.χ. τα άγκαθα παίζουν γύρω στα 70 και εδώ γύρω στα 75.....

Τα γκαρβαλίν και τα μπιομεκάνικς είναι του ίδιου εργοστασίου. Τα άγκαθα είναι για κορίτσια, τα γκαρβαλίν για αγόρια και κορίτσια και τα μπιομεκάνικς για αγόρια. Έχει και αλλού βέβαια σε πολύ καλύτερες τιμές, μην σου πώ και τις μισές τιμές 8-)8-):cool:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΟΡΡΥ!!!δεν ήθελα με τίποτα να σας παραπλανήσω!!Το έγραψα και πιο πανω, ότι μόλις το αντελήφθην!!:oops::oops::oops:

Περιμένω διευθύνσεις για καλές τιμές!!!!!;);)

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!

 

Εχουμε κανενα site με βρεφικο γαλα? Almiron για παραδειγμα? 'Η οτιδηποτε αλλο?

 

Καποια στιγμη καπου τα χα δει, αλλα τωρα δε μπορω να τα βρω...

 

 

Το http://www.apo-rot.de καλή μου άκτιβ!Χρόνια πολλά!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδις αυτο το size chart συμφωνει με τα ρουχα που πηρες???

(επισης ειμαι σιγουρη οτι στεναχωριεσαι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ που τωρα ξαναψωνιζεις!!!!)

 

Ναι, είναι πολύ κατατοπιστικό, έχει μέχρι και μετρήσεις για το κορσάζ και το μανίκι αν θυμάμαι καλά. Αν το είχα ακολουθήσει, δεν θα ήμουν σε αυτή την δεινή θέση που είμαι τώρα, να ξαναψωνίζω δηλαδή, μπουχουχουχου:cry: Με πόνο καρδιάς το κάνω, τα σιχαίνομαι αυτά, ψώνια άριστης ποιότητας ονλαιν σε εξευτελιστικές τιμές :cry::cry::cry:

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΟΡΡΥ!!!δεν ήθελα με τίποτα να σας παραπλανήσω!!Το έγραψα και πιο πανω, ότι μόλις το αντελήφθην!!:oops::oops::oops:

Περιμένω διευθύνσεις για καλές τιμές!!!!!;);)

 

Καλά βρε, δεν έκανες και τίποτα κακό, έχει ξανασυζητηθεί το θέμα του shoespanish.

 

Λοιπόν, τι θές ? Θες ονλαιν ? Ιδού

 

1. http://www.kidsshoes2u.co.uk/

2. http://www.designershoesforkids.co.uk/

3. http://www.paresfootwear.co.uk/store/

4. http://www.myweepiggies.co.uk/

το τελευταίο είναι μεγάλη ανακάλυψη της ΙΡΙΔΑΣ, πριν ψωνίσεις στείλε μειλ στην ΛΙΣΑ και πεστης ότι είσαι μέλος του φόρουμ εδώ. Θα σου κάνει έκπτωση 15% (όσα ζευγάρια και αν πάρεις) και δεν θα σου χρεώσει μεταφορικά αν κάνεις παραγγελία μέχρι 2 ζευγάρια. Κοινώς, αν θές 3 ζευγάρια π.χ. κάνε δύο παραγγελίες. Η κοπέλα είναι φοβερή.

 

Δες τα μεταφορικά από όλα και δες τι σε συμφέρει. Π.χ. κάνα 2-3-4-όσα θέλω ακόμα, με συμφέρει να τα πάρω μέσω MyUkMail.

 

Θες να στηρίξεις την εγχώρια αγορά ? Ιδού

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1997961&postcount=24617

 

Ψωνίζω από εδώ αρκετά χρόνια, έχει και για ενήλικες. Τιμές στο 1/2 των μαγαζιών. Πήρα αυτά http://www.paresfootwear.co.uk/store/product/217529/Agatha-Prada-Shoe-101937-Red/ την προηγούμενη εβδομάδα με 37,5 ευρώ....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

BEBUTSIKO δες εδώ

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1951562&postcount=22031

 

νομίζω το περιγράφει άψογα.

 

Τα ψώνια σου είναι άψογα. Μ' αρέσουν και εμένα τα μποντεν, πως τα έψαξες, π.χ. έβαλες boden size ... available to Greece ? Για βοήθα μωρέ ...

 

 

Σματς σμουτς !!!

 

καλημερα....

χατζικο μου σ αρεσουν???

ειχα αγχωθει λιγο γιατι ανεβηκαν πολυ οι τιμες και ελεγα μηπως κανω πατατια , αλλα μ αρεσαν !!! ελπιζω να ειναι κ το νουμερο καλο γιατι φοραω 12, αλλα πηρα 2-3 κιλακια, θα δουμε...καλα η πιτζαμα δεν εχει κ πολυ σημασια το νουμερο

εβαλα στην αναζητηση boden 14 , mono αυτο!!!

οσο για την πληρωμη, ελαβα μειλ με τις αγορες και τα συνολικα μεταφορικα, η πωλητρια θεα...νιωθω οτι την γνωριζω μετα απο τοσα μειλ δε...

 

αγορασα κ κατι αλλο, πιο ωραιο απο αυτα θα στο βαλω μολις καταφερω

 

πρωτη φορα αγορασα σε δημοπρασια, και εκανα χρηση του max bid, καλα δεν τα πηγα?? καλη μαθητρια δεν ειμαι τελικα???, και εσεις πολυ καλες δασκαλες:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....

χατζικο μου σ αρεσουν???

ειχα αγχωθει λιγο γιατι ανεβηκαν πολυ οι τιμες και ελεγα μηπως κανω πατατια , αλλα μ αρεσαν !!! ελπιζω να ειναι κ το νουμερο καλο γιατι φοραω 12, αλλα πηρα 2-3 κιλακια, θα δουμε...καλα η πιτζαμα δεν εχει κ πολυ σημασια το νουμερο

εβαλα στην αναζητηση boden 14 , mono αυτο!!!

οσο για την πληρωμη, ελαβα μειλ με τις αγορες και τα συνολικα μεταφορικα, η πωλητρια θεα...νιωθω οτι την γνωριζω μετα απο τοσα μειλ δε...

 

αγορασα κ κατι αλλο, πιο ωραιο απο αυτα θα στο βαλω μολις καταφερω

 

πρωτη φορα αγορασα σε δημοπρασια, και εκανα χρηση του max bid, καλα δεν τα πηγα?? καλη μαθητρια δεν ειμαι τελικα???, και εσεις πολυ καλες δασκαλες:P:p:p

 

Καλημέρα. Αν μ' αρέσουν ? Ψοφώ (και για γυναικεία και για παιδικά) αλλά είναι λίγο τσιμπημένα :cry:, δεν ξέρω τι κάνουν στις εκπτώσεις βέβαια. Μέχρι τότε καλό είναι και το ebay :wink:

 

Δες εδώ

 

http://www.boden.co.uk/en-GB/Womens-Dresses/Knee-Length-Dresses/WH249/Womens-Notch-Neck-Shift.html

 

είναι το size chart τους, με όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες 8-):cool:

 

Αλήθεια που κυκλοφορείς ? Την φούστα την βρήκα ίδια σε ελαφρώς used αλλά ακολουθώ την σοφή συμβουλή της good luck, κάνε υπομονή και μην μπιντάρεις από νωρίς. Έτσι χτύπησα και το σετάκι που έβαλα στην προηγούμενη σελίδα, χι χι χι χι. Τελικά το μαξ μπιντ δουλεύει καλά. Πρόσεχε μόνο στις επιλογές, να πηγαίνεις advanced search και να επιλέγεις LOCATION : only show items available to Greece. Αν σου αρέσει κάτι και ο πωλητής δεν στέλνει Ελλάδα, στείλε του ένα μέιλ, αγαπηστικό και λατρευτικό ('καλέ τι ωραία πράγματα έχετε, καλέ πως μ' αρέσουν, καλέ πως τα λέτε, καλέ γιατί δεν στέλνετε του δι Γκρις' ξέρεις τέτοια και αν έχεις καλό rating θα σου στείλει) :wink::wink:

 

Ας είναι καλά οι βετεράνες, που μοιράστηκαν την γνώση τους με εμάς και τα λεφτά τους στις δοκιμαστικές αγορές ως να μάθουν.... και να μάθουν και εμάς. Τα σέβη μου :lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

πωπω χαθηκα παλι!

τα αγορια μου ειναι 4 και 2 αλλα εχω και υποχρεωσεις χιχιχι σε κοριτσακια και σε νεογεννητα

και ειναι χασιμο που να πρωτοκοιταξω............καλα θα διαβαζω λιγο λιγο και θα τη βρω την ακρη παντως αυτα τα μπονι τζιν πολυ ωραια φαινονται

 

ερωτηση

επειδη εχω μια μουρλα με τα μαγιοραλ υπαρχει ονλαιν να παρω???

Link to comment
Share on other sites

πωπω χαθηκα παλι!

τα αγορια μου ειναι 4 και 2 αλλα εχω και υποχρεωσεις χιχιχι σε κοριτσακια και σε νεογεννητα

και ειναι χασιμο που να πρωτοκοιταξω............καλα θα διαβαζω λιγο λιγο και θα τη βρω την ακρη παντως αυτα τα μπονι τζιν πολυ ωραια φαινονται

 

ερωτηση

επειδη εχω μια μουρλα με τα μαγιοραλ υπαρχει ονλαιν να παρω???

 

στελλα γεια σου!

 

Για νεογεννητο πολυ ωραιο δωρο και οικονομικο ειναι αυτο. Εγω παντα αυτο παιρνω. Βγαινει στα 26 ευρω περιπου και ειναι ο αποστειρωτης , μαζι μπουκαλι & βουρτσα

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...