Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δημητρα βαλε μου λινκ να δω να τσεκαρω για μωροματιλα αν μπορεις

http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/set_identcodes.do

Για δες τα δικα σου που ειναι?

Αναζητωντας τα μωρομαντηλα...:):)

 

εντιτ

εχω και αγωνια αν θα μου αρεσουν πηρα και δυο δωδεκαδες

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω τρεις χαχχα!!! μια για μενα!

 

απο εχτες λενε ελλαδα

 

να παρω τη ups να δω ποτε θα τα στειλουν? γιατι δεν ειμαστε σπιτι

Με ups τα έστειλαν εσάς; Εμένα dhl και χθες ήρθαν Ελλάντα. Πήρα τηλ dhl και με παρέπεμψαν Ελτα... Όχι και τόσο καλό αυτό....... Βρήκα και αυτό http://www.dhl.gr/en/express/tracking/shippers_reference.html για μετατροπή του 12ψήφιου κωδικού σε ελληνικό κωδικό και ακόμη τίποτα. Αν κάποια πιο έμπειρη ξέρει ας με φωτίσει και εμένα...

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα μπηκες σε τοσο κοπο...

Ευχαριστω πολυ , τωρα ειμαι σιγουρη οτι πρεπει να παρω το 10 σιγουρα.Που δεν εχει παλι στοκ ομως:).

Αυτα που κερδισα ειναι 8αρι αγγλικο αλλα δεν μας κανουν με τιποτα.

Η kornilia μου ειπε οτι μπορει να ανοιξουν αλλα δε νομιζω να μπω στη διαδικασια γιατι βλεπω και ο πατος μας ειναι τσιμα τσιμα

 

Σιγά τον κόπο καλε....εβαλα το πολύ προθυμο μοντέλο να τα προβάρει αλλη μια φορα χε χε

 

Ε αυτο που κέρδισες κανει σε εμας αγγλικό 8αρι , αν ειχες παρει αλλο σχέδιο θα τα επαιρνα εγω , χαμένα δεν θα πήγαιναν σιγουρα!

 

Πούλησε τα μωρέ εδω στο παρεντς σιγουρα θα βρεθεί καποια να τα πάρει , ειναι ομορφα και εχουν και πολύ ωραια σόλα ευκαμπτη!

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΤΑ 8001182000

παρε εκει να δεις

μου εδωσαν τις ταχυμεταφορες Αργυρουπολης για μενα...αντε φτανω χαχχαχαχχαχ

 

τωρα ειδα που τα ψαχνεις...

παντα με ελτα ταχυμεταφορες ερχονται οταν ειναι dhl απο Γερμανια. Ολα τα δεματα μου ετσι ερχονται...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

μαλακιον, μαζεψες βαλιτσες???????

 

Μαζεψα τις μικρής, ρουχα παπουτσια, δωρα παππού γιαγιάς φάρμακοβαλιτσάκι μας και τωρα κανω σιγαρετο μαζευω τα δικά μου, αναμένω ενημερωση απο χαζμπαντ , παραγγέλνω δωρακια απο το perfecttoys.gr για να τα παραλάβω αυριο αθήνα χε χε και σου ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Κατά 99% φεύγω σημερα χοχοχοχο

 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τον κόπο καλε....εβαλα το πολύ προθυμο μοντέλο να τα προβάρει αλλη μια φορα χε χε

 

Ε αυτο που κέρδισες κανει σε εμας αγγλικό 8αρι , αν ειχες παρει αλλο σχέδιο θα τα επαιρνα εγω , χαμένα δεν θα πήγαιναν σιγουρα!

 

Πούλησε τα μωρέ εδω στο παρεντς σιγουρα θα βρεθεί καποια να τα πάρει , ειναι ομορφα και εχουν και πολύ ωραια σόλα ευκαμπτη!

 

Α καλα αν ειναι σαν τη δικη μου ειναι παντα προθυμη να βαζει φορεματα και παπουτσια και να παιρνει ποζες.

 

Θα δω αν κανουν την ανηψια μου που σε αντιθεση με εμας ειναι μινιατουρα αν και ενα χρονο μεγαλυτερη και αν οχι καποιο κοριτσακι θα βρουμε γιατι ειναι πολυ ωραια απο κοντα και πολυ μαλακα...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκανα την παραγγελια μου απο το http://www.perfecttoys.gr το πρωι, πηρα τα παιχνιδάκια για τα παιδάκια των κουμπαρων/φιλων που θα δω στην αθήνα, με την εγγραφη μου ειχα εκπτωση 10% τωρα μενει να δουμε αν οντως θα παραδωθούν αυριο στην πεθερά μου!

Απο τιμές παντως καλυτερες απο το βιβλιοπωλειο που πηγα χτες εδω και πηρα παλι ενα σετ playmobil και ενα βαλιτσάκι με 6 τρισδιάστατα παλζ, εδώ τα πηρα 13 και 11 ευρώ ενω στο σαιτ του τα ειχε 11 και 10 ευρώ αντιστοιχα, δεν ειναι τραγική διαφορα αλλα αν αγοράζεις για 6 παιδάκια δωράκια μαζευονται τα ευρώ.

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια επειδη δεν το κατεχω καλα....

περιμενω 2 δεματα απο αμαζον....

το ενα ΔΕΝ εχει tracking number

στο αλλο μου ελεγε παραδοση χθες...

στο status λεει "in transit" και στην dhl που βαζω το νουμερο δεν μου δειχνει τιποτα.....

κανω κατι λαθος???????????

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα τι εννοείς δεν σου γράφει τίποτα? Δεν δίνει πληροφορίες για το δέμα ή δεν αναγνωρίζει τον αριθμό αποστολής?

δεν αναγνωριζει τον αριθμο...

No result found for your DHL query

 

http://www.bibaloo.co.uk/

 

Έχετε ψωνίσει;

αν θυμαμαι καλα τοτε που ειχα ριξει μια ματια μου ειχαν φανει ακριβα...γι αυτο δεν ψωνισα...αλλιως εχει πολυ ωραια πραγματα!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωωωω μοντιέ!

 

Μολις μου έστειλε sms το μοδερκερ οτι διεκόπει η συνεργασία του με το Κουκου και τωρα μπορω να τους βρω μονο σε δυο σημεια πωλησης στην θεσσαλονίκη

 

πω πω

 

ζημιααααααααααααααααα

 

θα κάτσω να κλάψω....

 

ξεφτίλες...

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια επειδη δεν το κατεχω καλα....

περιμενω 2 δεματα απο αμαζον....

το ενα ΔΕΝ εχει tracking number

στο αλλο μου ελεγε παραδοση χθες...

στο status λεει "in transit" και στην dhl που βαζω το νουμερο δεν μου δειχνει τιποτα.....

κανω κατι λαθος???????????

 

 

στο ελληνικο dhl?για μπες εδω και βαλε τον αριθμο

 

 

 

http://www.dhl.de/en.html

 

 

αλλιως μετα δοκιμασε εδω

 

http://www.elta-courier.gr/trackit/

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

sofaki ευχαριστω!

το βρηκα....μαλλον σε αλλο εμπαινα και σιγουρα οχι στο ελληνικο....

δεν το βλεπω να το εχουμε πριν το Πασχα παντως..........

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Εκανα παραγγελία στις 4-04 και με ενημέρωσαν οτι θα την ΄χω στις 12-04.Επικοινωνώ με μέιλ στις 13-04 και με λένε να περιμένω μέχρι 20-04.Αν δεν έρθει μέχρι τις 20-04 θα ξαναστείλω μέιλ και ο θεός βοηθός.Εύχομαι όμως να έρθουν γιατί μαζί με το θερμόμετρο πήρα και ένα πιεσόμετρο δώρο τη γιαγιά μου και ήθελα να της το δώσω τώρα το πάσχα.Αναμένω!

 

Μια φορά είχε καθυστέρηση παραγγελία μου με πωλητή το ΑΜΑΖΟΝ. Αφού περίμενα την μια επιπλέον εβδομάδα που μου ζήτησαν, ζήτησα να μου επιστραφούν τα χρήματα. Όπερ και εγένετο. Δεν έλαβα ποτέ τίποτα.

 

Μια άλλη φορά είχα παραγγείλει βιταμίνες της μαμάς μου από το ΑΜΑΖΟΝ αλλά με άλλο πωλητή, περίμενα την μια εβδομάδα, περίμενα την 2η. Τελικά, μου είπε να μου στείλει πάλι την παραγγελία και να επιστρέψει και 10 λίρες σαν μπόνους για την υπομονή μου. Ευτυχώς ήρθε η αρχική παραγγελία πριν φύγει η δεύτερη αλλά το ριφαντ το έκανε.

 

Μην ανησυχείς με το αμαζον, ότι και να τύχει, τα χρήματά σου δεν τα χάνεις. Αλήθεια, για πες για πιεσόμετρο, θέλει ο πατέρας μου. Ποιό πήρες ? Αν μπορείς, βάλε λίνκ.

 

ωωωω μοντιέ!

 

Μολις μου έστειλε sms το μοδερκερ οτι διεκόπει η συνεργασία του με το Κουκου και τωρα μπορω να τους βρω μονο σε δυο σημεια πωλησης στην θεσσαλονίκη

 

πω πω

 

ζημιααααααααααααααααα

 

θα κάτσω να κλάψω....

 

ξεφτίλες...

:shock::shock::shock::shock:

:confused::confused::confused::confused:

:-(:sad::-(:sad:

 

Δεν θα ξαναψωνίσουμε ποτέεεε

Ξανά ποτέεεεεεεε

Ξανά ποτέ ε ε

 

Κορίτσια, ψάχνω τις οδοντόκρεμες της FROIKA, πήγα σήμερα στον ΧΟΝΤΟ 4,75 η μία .........

 

Κοίταξα στο parapharmacie αλλά δεν βλέπω να έχει. Μήπως είμαι αόμματη ? Εσείς τις βλέπετε κάπου, είτε εκεί είτε αλλού σε καλύτερη τιμή ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...