Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν, είχατε δίκιο. Ο αποστειρωτής, τον οποίο παρήγγειλα την Τετάρτη, αν δεν κάνω λάθος, ήρθε σήμερα! Είναι η περίπτωση που το Αmazon το έστειλε με UPS και υποτίθεται οτι θα έφτανε γύρω στις 5 Μαϊου.:P

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είχατε δίκιο. Ο αποστειρωτής, τον οποίο παρήγγειλα την Τετάρτη, αν δεν κάνω λάθος, ήρθε σήμερα! Είναι η περίπτωση που το Αmazon το έστειλε με UPS και υποτίθεται οτι θα έφτανε γύρω στις 5 Μαϊου.:P

 

 

Κλαψ κλαψ...σνιφ σνιφ!!! Εμενα δεν ηρθε το πακετακι μου που ειχε φυγει μαζι με το δικο σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

kolibri τελικα περασα σημερα απο ενα ΗΡΑ να τις δω μην τρεχω τσαμπα στο Ελληνικο και ειχες δικιο...απο εκει θα παρω...γερες με ανετο καθισματακι και ομορφα σχεδια...

βρηκα και ενα που μου αρεσε πολυ...

αν καταφερουμε θα παμε και στο stock Μηπως βρω κατι ωραιοτερο...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαίρομαι που βοήθησα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια βρηκε η συνυφαδα μου ενα φορεμα στο εμπευ το οποιο δεν στελνει Ελλαδα.εστειλα μυνημα μου λεει στελνω, αλλα δεν ξερω μεταφορικα, θα μαθω αυριο.η δημοπρασια τελειωνει σε δυο ωρες!το διακινδυνευω;ασε που δεν εχει αλλαξει παλι τις ρυθμισεις και πρεπει να δω τι θα κανω με την διευθυνση.πως ειχαμε πει πως γινεται αυτο;

 

 

της το ειπα αλλά επειδη μου εχει ξανατυχει, δεν τα εχουν αλλάξει και αυτό φοβαμαι πάλι οτι θα συμβει.

 

Ουτε γι'αστειο!!! :!::!::!::!:

Μου ετυχε καποτε κατι αναλογο και ενω ζητουσε 4 λιρες για Αγγλια οταν τελειωσε η δημοπρασια ο κυριος μου εστειλε μηνυμα οτι ηθελε 40 για την Ελλαδα!!! :shock::shock::shock:

Δεν του πηγε καλα η δημοπρασια γιατι ειχε λαθος στην περιγραφη του και δεν καταλαβαν οτι προκειται για πανακριβο αντικειμενο που το πηρα 99 πενες!!! και ηθελε να βγαλει τα σπασμενα απο τα μεταφορικα! Ετσι το εστειλα σε ενα φιλο του οποιου και τη διευθυνση εχω δηλωσει ως primary shipping address για να μην εχω και το αλλο θεμα που λες με τις ρυθμισεις. Ευτυχως που υπηρχε και αυτος ο φιλος στην Αγγλια και με ξελασπωσε αλλιως τρεχα-γυρευε.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε γι'αστειο!!! :!::!::!::!:

Μου ετυχε καποτε κατι αναλογο και ενω ζητουσε 4 λιρες για Αγγλια οταν τελειωσε η δημοπρασια ο κυριος μου εστειλε μηνυμα οτι ηθελε 40 για την Ελλαδα!!! :shock::shock::shock:

Δεν του πηγε καλα η δημοπρασια γιατι ειχε λαθος στην περιγραφη του και δεν καταλαβαν οτι προκειται για πανακριβο αντικειμενο που το πηρα 99 πενες!!! και ηθελε να βγαλει τα σπασμενα απο τα μεταφορικα! Ετσι το εστειλα σε ενα φιλο του οποιου και τη διευθυνση εχω δηλωσει ως primary shipping address για να μην εχω και το αλλο θεμα που λες με τις ρυθμισεις. Ευτυχως που υπηρχε και αυτος ο φιλος στην Αγγλια και με ξελασπωσε αλλιως τρεχα-γυρευε.

 

 

καταλαβα!!!το αφηνω λοιπόν!ευχαριστω πολύ!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα της ηρθαν μια χαρα, αλλα η δικια μου εχει μινιον ποδαρακι. φαντασου οτι εδω και 6 μηνες δεν εχει αλλαξει νουμερο. παντως τα παπουτσια μπορεις να της τα ανοιξεις σε ενα τσαγκαρη.

Αυτα ειναι τα πεδιλακια δε νομιζω να ανοιγουν σε τσαγκαρη.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130503586979&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Κριμα γιατι ειναι πολυ ομορφα:(

και μετραω το ποδι της μικρης και ειναι 17,5 και λεει ο κινεζος οτι το 9 ειναι 17.5 αρα εμεις λογικα θελουμε 10 που παλι εχει τελειωσει...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κλαψ κλαψ...σνιφ σνιφ!!! Εμενα δεν ηρθε το πακετακι μου που ειχε φυγει μαζι με το δικο σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry:

 

Aφού ήρθε το δικό μου σίγουρα θα έρθει και το δικό σου. Μην μου στενοχωριέσαι!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εναλλακτικα μπορεις να βαλεις λιγο καθαρο οινοπνευμα ή νερο απο μεσα και να της τα φορεσεις λιγο μεσα στο σπιτι και θα ανοιξουν. παντως ειναι πανεμορφα!

 

μπα αφου δεν μας μπαινει καν το ποδαρακι μας μεχρι μπροστα. :):) ( ποδαρακι τωρα να λεμε τελος παντων)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Aφού ήρθε το δικό μου σίγουρα θα έρθει και το δικό σου. Μην μου στενοχωριέσαι!

Kai ego perimeno apo amazon ena thermometro raun thermoscan stis 16/04 moy eipane kai akoma tipota.Stalthike me royal mail kai xoris tracking number.Arage tha mou erthei kapote?

Link to comment
Share on other sites

Kai ego perimeno apo amazon ena thermometro raun thermoscan stis 16/04 moy eipane kai akoma tipota.Stalthike me royal mail kai xoris tracking number.Arage tha mou erthei kapote?

 

Θα έρθει βρε, ακόμα το Σάββατο έφυγε, μπορεί και μέσα στην εβδομάδα, αλλά λάβε υπ' όψη σου ότι το καθολικό πάσχα συμπίπτει με το ορθόδοξο, οπότε ίσως έχεις μια καθυστέρηση. Όπως και να' ναι, και αν ακόμα δεν έρθει, θα τους το πείς. Τι ημερομηνία παράδοσης σου δίνουν ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Kai ego perimeno apo amazon ena thermometro raun thermoscan stis 16/04 moy eipane kai akoma tipota.Stalthike me royal mail kai xoris tracking number.Arage tha mou erthei kapote?

 

Εγω περιμενα ενα ρολοι στις 11/04 και τελικα παρελαβα στις 18/04 ! Θα παραλαβεις μην ανυσηχεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα τα'χω παρει με τη ups λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......:evil:

Περιμενω το δεματακι απο τον αμαζονο που εφυγε μαζι με το δεμα της tamar και το οποιο παρελαβε...(μπραβο κοριτσακι:lol:!)

Παρακολουθω στο tracking της Ups οτι χθες ηρθε Ελλαδα δηλαδη Σπατα και μετα Κορωπι (εκει ειναι τα κεντρικα της γιουπι)...και σημερα μπαινω και βλεπω αναχωρηση Μοναχο!!!!:confused::confused::confused:

Παιρνω αμεσως τηλ και μου λενε α! το συστημα υπεθεσε οτι το πακετο το ειχαν βαλει στη χθεσινη πτηση αλλα δεν το ειχαν βαλει!!! Δηλαδη το συστημα υποθετει μονο του!!!!! Μιλαμε super ουαου!!!!!!!!!! Δηλαδη τη σκ...α tracking ειναι αυτο????? Παρτε λεει στις 11 να δουμε εαν το βαλανε στην πτηση!!!!!!!!! Τοσο καιρο που τα στελνει ο αμαζονος μεσω ελτα δεν ειχα κανενα προβλημα και τωρα που τα στελνει με courrier θα εχω???????

Τι λετε??? Να στειλω κανα mail στο amazon??? Oχι οτι φταινε αυτοι αλλα να τους ενημερωσω για τη γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.

Μπορει να μας πει καποια απο τα κοριτσια που παρελαβαν αυτα τη φορμα εχουν?

http://cgi.ebay.co.uk/White-toddler-Children-kids-slip-slops-girl-sandals-/180643923798?pt=US_Childrens_Shoes&var=&hash=item6fc39e8d4b

Στο κουτουπιε με ενδιαφερει γιατι σημερα παρελαβα κατι αλλα πεδιλα και δεν μας μπαινουν ενω ειναι το νουμερο μας. Ειναι στενα τα λουρακια επάνω.

 

Αυτα ειναι τα πεδιλακια δε νομιζω να ανοιγουν σε τσαγκαρη.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130503586979&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Κριμα γιατι ειναι πολυ ομορφα:(

και μετραω το ποδι της μικρης και ειναι 17,5 και λεει ο κινεζος οτι το 9 ειναι 17.5 αρα εμεις λογικα θελουμε 10 που παλι εχει τελειωσει...

 

Tης μικρής το ποδι ειναι 15,8εκ τωρα φοράει και γεμίζει ενα 24αρι δηλ 7αρι uk δηλ 8αρι usa, παρολα αυτα εγω της παρήγγειλα το 25αρι δηλαδη το 8αρι αγγλικό 9αρι αμερικάνικο. Σκεπτομενη οτι για το καλοκαιρι ειναι καλυτερα. Η σολα του ειναι στα 17,5εκ αλλα ο πατος ο λουλουδάτος ειναι στα 16,5εκ αρα οκ ενα εκατοστο εχουμε περιθωριο.

 

και τα λουρακια της ειναι χαλαρα και μπροστα της ειναι χαλαρο

 

19042011538-1.jpg

 

19042011539-1.jpg

 

19042011540.jpg

 

Εσεις τι νουμερο πήρατε και δεν σας κάνουν?

 

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει καποια (εκτος απο μενα :( )που δεν εχει ψωνισει απο Gymboree εβαλε εκπτωσεις μεχρι 60%.

 

Aχ μην με βάζεις σε πειρασμό γιατί σίγουρα όλο και κάτι θα βρω για τον μπέμπη (αν έχει μωρουδιακά)!!!

60%;...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Κλαψ κλαψ...σνιφ σνιφ!!! Εμενα δεν ηρθε το πακετακι μου που ειχε φυγει μαζι με το δικο σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry:
Ούτε και εμένα ήρθαν τα πακετάκια μου... Κάτσε να κλάψουμε παρέα..... Σνιφ... Σνιφ...:cry::cry::cry:Παραγγελίες 11/04 και 13/04 με πιθανή ημερομηνία άφιξης 18 και 19/04... Όχι τίποτα άλλο το ένα είναι το πατίνι του βαφτισιμιού μου... ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ όμορφες!
0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

μωρομαντιλα καμια? υποτιθεται ειναι για σημερα!

 

τα τζιμορυ με καλη εκπτωση ειναι ελαχιστα

 

να σας ρωτησω κατι, αν εχετε και τζιμπακς και 20% κωδικο, μπορουν να μπουν και τα 2 μαζι? ξερετε?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tης μικρής το ποδι ειναι 15,8εκ τωρα φοράει και γεμίζει ενα 24αρι δηλ 7αρι uk δηλ 8αρι usa, παρολα αυτα εγω της παρήγγειλα το 25αρι δηλαδη το 8αρι αγγλικό 9αρι αμερικάνικο. Σκεπτομενη οτι για το καλοκαιρι ειναι καλυτερα. Η σολα του ειναι στα 17,5εκ αλλα ο πατος ο λουλουδάτος ειναι στα 16,5εκ αρα οκ ενα εκατοστο εχουμε περιθωριο.

 

και τα λουρακια της ειναι χαλαρα και μπροστα της ειναι χαλαρο

 

Εσεις τι νουμερο πήρατε και δεν σας κάνουν?

 

Καλα μπηκες σε τοσο κοπο...

Ευχαριστω πολυ , τωρα ειμαι σιγουρη οτι πρεπει να παρω το 10 σιγουρα.Που δεν εχει παλι στοκ ομως:).

Αυτα που κερδισα ειναι 8αρι αγγλικο αλλα δεν μας κανουν με τιποτα.

Η kornilia μου ειπε οτι μπορει να ανοιξουν αλλα δε νομιζω να μπω στη διαδικασια γιατι βλεπω και ο πατος μας ειναι τσιμα τσιμα

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρομαντιλα καμια? υποτιθεται ειναι για σημερα!

 

τα τζιμορυ με καλη εκπτωση ειναι ελαχιστα

 

να σας ρωτησω κατι, αν εχετε και τζιμπακς και 20% κωδικο, μπορουν να μπουν και τα 2 μαζι? ξερετε?

 

Λοιπον εμενα γραφει οτι ειναι Ελλαδα. Ως συνηθως η ταχυμεταφορες μου τα φερνουν προς το μεσημερι. Οποτε ειμαι σε αναμονη. Για να δουμε... θα ειμαι τυχερη:):)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα...και μενα Ελλαδα εγραφε οτι ηταν το δεματακι μου και τωρα ενα Θεος ξερει που ειναι!!!!!;)

(σνιφ σνιφ κλαψ κλαψ)

 

edit -- μολις ειδα στο site της ups οτι ΞΑΝΑεφτασε στα Σπατα...για να δουμε...οντως ετσι ειναι ή το συστημα υπεθεσε ΠΑΛΙ μονο του!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει βρε, ακόμα το Σάββατο έφυγε, μπορεί και μέσα στην εβδομάδα, αλλά λάβε υπ' όψη σου ότι το καθολικό πάσχα συμπίπτει με το ορθόδοξο, οπότε ίσως έχεις μια καθυστέρηση. Όπως και να' ναι, και αν ακόμα δεν έρθει, θα τους το πείς. Τι ημερομηνία παράδοσης σου δίνουν ?

Καλημέρα.Εκανα παραγγελία στις 4-04 και με ενημέρωσαν οτι θα την ΄χω στις 12-04.Επικοινωνώ με μέιλ στις 13-04 και με λένε να περιμένω μέχρι 20-04.Αν δεν έρθει μέχρι τις 20-04 θα ξαναστείλω μέιλ και ο θεός βοηθός.Εύχομαι όμως να έρθουν γιατί μαζί με το θερμόμετρο πήρα και ένα πιεσόμετρο δώρο τη γιαγιά μου και ήθελα να της το δώσω τώρα το πάσχα.Αναμένω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και το αμαζον εχει Huge Stock Clearance and Other Offers

 

http://www.amazon.co.uk/Clearance/b/ref=nav_swm_HSC?ie=UTF8&node=161426031&pf_rd_p=239504747&pf_rd_s=nav-sitewide-msg&pf_rd_t=4201&pf_rd_i=navbar-4201&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=0S3BJC29PZKQH0CQZGTN

 

μπορει κατι να βρειτε...

 

επισης dorothy perkins 50%

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...