Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εσεις που το ψαξατε βρηκατε καλυτερη τιμη για τα κλασικα απο 6,5 λιρες;

 

Βρηκα αυτον τον πωλητη και ψαχνω για μια φιλη μου.

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250802363837

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που το ψαξατε βρηκατε καλυτερη τιμη για τα κλασικα απο 6,5 λιρες;

 

Βρηκα αυτον τον πωλητη και ψαχνω για μια φιλη μου.

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250802363837

 

Πολύ καλή τιμή, ουτε να το σκέφτεσαι!!! Χτυπήστε τα αλύπητα!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είχα ξεχάσει 2 δωράκια και ήταν επειγον και πήρα τηλέφωνο perfect toys και μου τα έστειλαν αυθυμερόν χωρις χρέωση και τυλιγμένα. Ξέρετε που μπορώ να κοιταξω για κανένα ποδηλάτάκι?

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είχα ξεχάσει 2 δωράκια και ήταν επειγον και πήρα τηλέφωνο perfect toys και μου τα έστειλαν αυθυμερόν χωρις χρέωση και τυλιγμένα. Ξέρετε που μπορώ να κοιταξω για κανένα ποδηλάτάκι?

 

AAAAAAAXXXXX

 

 

για μας το ψάχνεις???? χαχαχαχαχα

 

κανονισε αυριο σου έρχομαι το απογευμα!! Τωρα τρεχω ερχεται η κουνιαδα μου με τον αντρα της και τον ανιψιο μουυυυυυ

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω βρει και έχω λατρέψει αυτό το μαγιουδάκι για την ανηψιά μου

http://cgi.ebay.co.uk/P005-12-Boys-Girls-one-pieces-BEE-Swimwear-1-2-Years-/160565847258?pt=Baby_Clothing&hash=item25627864da

 

Το βρήκα όμως στο Χονγκ Κονγκ όπως βλέπετε και ίσως με πείτε χαζή αλλά σκέφτομαι όλο το θέμα με τη ραδιενέργεια από Ιαπωνία που είναι απέναντι . . . Εσείς ψωνίζετε πλέον από πωλητές της Κίνας ή είμαι υπερβολική? :?

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσακι μου!

Αν το σκεφτομασταν αυτο δε θα ξαναψωνιζαμε ΤΙΠΟΤΑ!

Ολα ειναι ΚΙνεζικα πλεον. Κοιτα λιγο χωρα προελευσης στα επωνυμα παιχνιδακια σου (fisher-price κλπ)

Ηλεκτρονικα, ηλεκτρικα, ειδη ρουχισμου, τα παντα! :(

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAXXXXX

 

 

για μας το ψάχνεις???? χαχαχαχαχα

 

κανονισε αυριο σου έρχομαι το απογευμα!! Τωρα τρεχω ερχεται η κουνιαδα μου με τον αντρα της και τον ανιψιο μουυυυυυ

 

οχι καλέ δεν ήταν τα δικά σου, τα δικά σου τα έχω έτοιμα..τα δώρα!!!

Ελα δεν χωράμε λέμε!!!

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

παλι για τελεωνειο λετε ε? ε λοιπον μια φιλη μου μου ειπε χτες οτι ψωνιζει συνεχεια απο αμαζον και εβαυ αμερικανικο και ποτε δενε χει πληρωσει τελεωνειο.... συμπεριλαμβανεται λεει στη τιμη... και παντα κανει αγορες απο τριψηφια νουμερα!!!!!!!!!!!!!!!! επωνυμες τσαντες ρουχα κλπ ακριβα πραγματα δηλαδη........ αθηνα μενει.

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σε ολους

ξερει κανεις που μπορω να βρω μπουρνουζακια για παιδακι 7 χρονων ?

και επισης, επειδη την εχω ξανακανει την ερωτηση, το AMAZON ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ δεν εχουν τους ιδιους περιορισμους οσον αφορα τα καθισματακια αυτοκινητων σε σχεση με το Αγγλικο αδερφακι τους απο οτι εχω διαβασει μεσα στα site τους. Γνωριζει καποια απο εσας τιποτα απο αυτο ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παλι για τελεωνειο λετε ε? ε λοιπον μια φιλη μου μου ειπε χτες οτι ψωνιζει συνεχεια απο αμαζον και εβαυ αμερικανικο και ποτε δενε χει πληρωσει τελεωνειο.... συμπεριλαμβανεται λεει στη τιμη... και παντα κανει αγορες απο τριψηφια νουμερα!!!!!!!!!!!!!!!! επωνυμες τσαντες ρουχα κλπ ακριβα πραγματα δηλαδη........ αθηνα μενει.

 

Kαλά το ΑΜΑΖΟΝ, από το ebay της γράψουν την κανονική τιμή στο πακέτο ή δώρο ή μειωμένη τιμή ?

 

Όσο για το τελωνείο, πίστεψε με, πεστης να πάρει λαχείο. Είναι τρομερά τυχερή που δεν έχει πληρώσει ακόμα κάτι. Πέστης να παίξει και στο καζίνο λέμε.......

 

KIDS, δεν έχω δει για καθισματάκι στα άλλα ΑΜΑΖΟΝ, αλλά για να σε αφήνει να τσεκάρεις και να πληρώσεις, σημαίνει ότι δεν έχει κόφτη για Ελλάδα.

 

Δες μόνο τα μεταφορικά και τις τιμές, αν σε συμφέρουν.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα ξαναπαραγγελει κ τελικα παρηγγειλα μεσω δυο κοριτσιων οι οποιες παρηγγειλαν με τη πρωτη. Ενας φιλος μου μου είπε να μι΄λησω με την τραπεζα. η τραπεζα είχε αποθηκευσει το όνομα ως barbara και εγω στο littlewoods ειχα εγγραφει ως varvara. Τα littewoods μουε έιπαν ότι πρεπει να προσεξω α) το ip address (δηλ. η διευθυνση υπολογιστη) να είναι αυτη της χωρας απο όπου παραγγελνω και β) η καρτα που πληρωνω ή ο λογαριασμος παυπαλ, και τα στοιχεια μου να συμπιπτουν με αυτα που εχω δωσει σε αυτους. αλλιως φοβουνται μηπως έχει γίνει κλοπη καρτας και δεν δεχονται τα στοιχεια μας. ελπιζω αυτο να ηταν το προβλημ.α στο μελλον θα ξαναδοκιμασω να παραγγειλω. να ξερεις ότι στη σελιδα τους στα contact εχουν να κανεις chat με υπαλληλο τους κ ειναι πολυ εξυπηρετικοι. επίσης δεχονται κ τηλεφωνικες παραγγελίες. κρατα και αυτοςυ τους δυο κωδικούς

 

XV 699 εχεις έκπτωση 10%

XV986 για δωρεάν αποστολή.

 

ενα χρησιμοποεις αναλογα στο τι σε συμφερει. εμεις που παραγγειλαμε 2-3 άτομα μαζι γλυτωσαμε με το κωδικο γυρω στα 23 ευρω.

τοςυ κωδικους τους δεχονται κ τηλεφωνικα μου ειπαν

good luck

 

Βαρβάρα μου σε ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω μιλήσει με πολλούς ονλάιν advisor και έχω κάνει την παραγγελία τηλεφωνικά αλλά κάπου σκαλώνει. Η διεύθυνση στην κάρτα είναι διαφορετική από αυτή του πέιπαλ (διαφέρει ο ΤΚ) αλλά μέχρι τώρα ποτέ δεν είχα θέμα. Θα προσπαθήσω να συμφωνήσω τις 2 διευθύνσεις και βλέπουμε.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.

Μπορει να μας πει καποια απο τα κοριτσια που παρελαβαν αυτα τη φορμα εχουν?

http://cgi.ebay.co.uk/White-toddler-Children-kids-slip-slops-girl-sandals-/180643923798?pt=US_Childrens_Shoes&var=&hash=item6fc39e8d4b

Στο κουτουπιε με ενδιαφερει γιατι σημερα παρελαβα κατι αλλα πεδιλα και δεν μας μπαινουν ενω ειναι το νουμερο μας. Ειναι στενα τα λουρακια επάνω.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θελω την βοηθεια σας εκανα μια αγορα μεσω paypal,πληρωσα την αξια του αντικειμενου χωρις τα εξοδα,τα οποια τα ειχαμε συμφωνησει απο πριν.Σημερα μου εκανε request money αλλα δε μπορω με τιποτα να ανοιξω την σελιδα του paypal μεσω του email μου για να ολοκληρωσω την συνναλαγη.Τι κανω λαθος και πως θα ολοκληρωσω την συναλλαγη μου?Οπως καταλαβατε δε το κατεχω καθολου μα καθολου το αθλημα!!!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια.

Μπορει να μας πει καποια απο τα κοριτσια που παρελαβαν αυτα τη φορμα εχουν?

http://cgi.ebay.co.uk/White-toddler-Children-kids-slip-slops-girl-sandals-/180643923798?pt=US_Childrens_Shoes&var=&hash=item6fc39e8d4b

Στο κουτουπιε με ενδιαφερει γιατι σημερα παρελαβα κατι αλλα πεδιλα και δεν μας μπαινουν ενω ειναι το νουμερο μας. Ειναι στενα τα λουρακια επάνω.

 

εμενα της ηρθαν μια χαρα, αλλα η δικια μου εχει μινιον ποδαρακι. φαντασου οτι εδω και 6 μηνες δεν εχει αλλαξει νουμερο. παντως τα παπουτσια μπορεις να της τα ανοιξεις σε ενα τσαγκαρη.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

30€ εχει του imaginarium και ειναι ιδια με αυτη που εχει 10 λιρες...

 

 

κολιμπρι...ευχαριστω!

μαλλον εκει θα παω να δω...

ΗΡΑ STOCK. Τιτάνων 26, Ελληνικό τηλ. 210 9923578

 

kolibri τελικα περασα σημερα απο ενα ΗΡΑ να τις δω μην τρεχω τσαμπα στο Ελληνικο και ειχες δικιο...απο εκει θα παρω...γερες με ανετο καθισματακι και ομορφα σχεδια...

βρηκα και ενα που μου αρεσε πολυ...

αν καταφερουμε θα παμε και στο stock Μηπως βρω κατι ωραιοτερο...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Θελω την βοηθεια σας εκανα μια αγορα μεσω paypal,πληρωσα την αξια του αντικειμενου χωρις τα εξοδα,τα οποια τα ειχαμε συμφωνησει απο πριν.Σημερα μου εκανε request money αλλα δε μπορω με τιποτα να ανοιξω την σελιδα του paypal μεσω του email μου για να ολοκληρωσω την συνναλαγη.Τι κανω λαθος και πως θα ολοκληρωσω την συναλλαγη μου?Οπως καταλαβατε δε το κατεχω καθολου μα καθολου το αθλημα!!!

 

To τακτοποιησα.Ειχα ενα θεματακι με το email μου που το εχω ανοιξει στο in.gr και δε δουλευει αρκετα συχνα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσακι μου!

Αν το σκεφτομασταν αυτο δε θα ξαναψωνιζαμε ΤΙΠΟΤΑ!

Ολα ειναι ΚΙνεζικα πλεον. Κοιτα λιγο χωρα προελευσης στα επωνυμα παιχνιδακια σου (fisher-price κλπ)

Ηλεκτρονικα, ηλεκτρικα, ειδη ρουχισμου, τα παντα! :(

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα αυτό που λες και έχεις απόλυτο δίκιο!

Για το μαγιουδάκι το σκέφτηκα γιατί είδα το Χονγκ Κονγκ φάτσα κάρτα.

Θα κοιτάξω για τίποτε άλλο από Αγγλία πάντως.

Είδα ένα ανάλογο gymboree αλλά πολύ ακριβό, 27 λίρες για ένα μαγιό βρεφικό πολλά μου φαίνονται :?

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παράγγειλα αυτό στον γιο μου το Σαββάτο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004HO6B7Q/ref=oss_product

 

Επιλεκτικά κάποια παιδικά παπούτσια τα στέλνει Ελλάδα. Να ρίχνετε μια ματιά και εκεί όσες ενδιαφέρεστε!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βρηκε η συνυφαδα μου ενα φορεμα στο εμπευ το οποιο δεν στελνει Ελλαδα.εστειλα μυνημα μου λεει στελνω, αλλα δεν ξερω μεταφορικα, θα μαθω αυριο.η δημοπρασια τελειωνει σε δυο ωρες!το διακινδυνευω;ασε που δεν εχει αλλαξει παλι τις ρυθμισεις και πρεπει να δω τι θα κανω με την διευθυνση.πως ειχαμε πει πως γινεται αυτο;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mama xrysa εγω στη θεση σου δεν θα το διακινδυνευα...μου εχει τυχει τυπισσα που στην Αγγλια να στελνει με 1,50 λιρα και οταν τη ρωτησα για Ελλαδα μου ειπε 7,50...δεν μπορει να σου πει στο περιπου?? Παντως εαν αποφασισεις να το χτυπησεις πες της να αλλαξει τις ρυθμισεις της...εγω ετσι ειχα κανει, δεν αλλαξα κατι εγω..

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...