Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια κ γω ειχα μεγαλο πρόβλημα με τα littlewoodseurope. παρηγγειλα κ δεν ελαβαν παραγγελια κ λεφτα ενώ στο paypal φαινοταν η πληρωμη μου. μετα απο προτροπή τους άνοιξα θεμα στο resolution center του παυπαλ και μεσα σε ένα τεταρτο η εταιρια γυρισε τα χρηματα πίσω αλλα η τραπεζα μου τα έβαλε στη καρτα μου σε τρεις μερες. Ξαναεκανα δευτερη προσπαθεια μεσω καρτας prepaid χωρις παυπαλ, πάλι το ίδιο πρόβλημα κ τωρα η τραπεζα θα μου τα επιστρψει σε 15 μερες.Τελικα μετα απο chat που είχα μαζι τους μου είπαν ότι πιθανον να έχουν τα στοιχεια στη καρτα διαφορετικα γραμμενα απο αυτα που τους ειχα εγω δωσει κ όντως η τραπεζα είχε γραψει το όνομα μου με b και εγω το έγραφα με v στο little woods. τελικα παρηγγειλα μεσω μιας φίλης. όσο αφορα τα mandco πολυ καλα. προχτες μου ήρθαν τα πραγματα . εχω κ voucher αν θες να ψωνισεις σε ρουχα full price apo 21-23 απριλιου: 25%. αν θελει κ άλλη κοπελα μου λεει. εχω 2-3. και νομιζω και κωδικο μεχρι 4 ιουνίου

 

Όπα, αυτό με ενδιαφέρει. Πώς βλέπουμε τα στοιχεία στην κάρτα μας? Φαντάζομαι από τον λογαριασμό ε? Σου έβγαζε το πέιπαλ μήνυμα του στυλ 'to process your transaction Littlewoods require your billing address?' Εφιάλτης μου έχει γίνει αυτό το ποίημα. Αύριο θα το ελέγξω μπας και αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί στην 1η παραγγελία μου δεν είχα θέμα, μετά το θυμήθηκαν? Εσύ έχεις ξαναπαραγγείλει με επιτυχία από αυτούς?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καταφερα και παρηγγειλα απο littlewoods μεσω paypal! ξαφνικα εμφανιστηκε η επιλογη!!!

Το θεμα ειναι οτι δεν μου εχουν στειλει μειλ επιβεβαιωσης απο το littlewoods για την παραγγγελια και την παραλαβη των χρηματων και εχω αρχίσει να ανησυχώ! πολυ φοβάμαι οτι θα εχουμε παλι προβλήματα!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτό το μήνυμα to process your transaction Littlewoods require your billing address, μου το εβγαζε στην πρωτη παραγγελια και μια κοπελα μου ειπε οτι στην θεση στην διευθυνση πρεπει να συμπληρωσεις και τις 2 γραμμες. Το εκανα αρκετες φορες και καποια στιγμη ολοκληρωθηκε η παραγγελια, μετα ομως ψαχναμε την πληρωμη για πολλες μερες! Νομιζω οτι αν καποιο στοιχειο σου διαφερει με τα στοιχεια του paypal δημιουργουνται προβληματα

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...Έχω αντιγράψει την διεύθυνση μου όπως αναγράφεται στον λογαριασμό μου στο πέιπαλ. Νομίζω ό,τι το σύστημά τους είναι ατελές. Ψωνίζω τόσα χρόνια,από δεκάδες σάιτ και ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν δεν έρθει e-mail από αυτούς πολύ να φοβάσαι. Την τελευταία φορά που έλαβα και δικό τους e-mail πάλι δεν ολοκληρώθηκε η πληρωμή και μου έστειλαν μετά άλλο μήνυμα πως η παραγγελία μου ακυρώθηκε. Μετά από 2 μέρες βέβαια μου έστειλαν πως η παραγγελία μου έχει αποσταλλεί.

Δεν ξέρουν τι τους γίνεται λέω εγώ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εσείς που ψωνίζετε απο iherb όταν κάτι δεν υπάρχει σε stock συνήθως σε πόσο καιρό το ξαναβάζουνε;

 

εξαρταται το προιον...

καποια τα εχει φερει αμεσα...

καποια μετα απο 2-3 μερες...

καποια περισσοτερο..

αυτη τη στιγμη περιμενω notification για ενα προιον,εχουν περασει αρκετες μερες κι ακομη δεν ειναι σε στοκ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα αυτό http://www.amazon.de/gp/product/B004AHLMFG από το Amazon Γερμανίας.

Γνωρίζει καμιά την εταιρία?, ελπίζω να είναι καλής ποιότητας.

 

η hauck εχει πολυ καλη ποιοτητα στα προιοντα της!Ειναι γνωστη εταιρεια στα βρεφικα-παιδικα!

Link to comment
Share on other sites

θα τα δοκιμασω, ευχαριστω για τις απαντησεις!!!!

 

 

να παρω και κορμακια? δεν βλεπω να εχει στο νουμερο μας 6/9?

 

Και καλά βλέπεις δεν εχει το λεει στις παρατηρήσεις

εχει 0-3 και 3-6 δυστηχως

 

Μπορεις να τα ψάξεις απο αλλο πωλητη ως

bodysuits να βάλεις τις επιλογες στο advanced search για να σου βγαλει αυτα που στελνουν ελλαδα και εκει να επιλέξεις baby clothing και απο εκει να ψάξεις μάρκες στην αριστερή μπαρα να βρεις μαρκς μοδερκερ κτλπ και να επιλέξεις και new γιατι πουλανε και μεταχειρισμένα.

 

λοιπον,να πω τι παρατηρησα στις λιστες μας...πολλες ειναι διπλες κ αλλες δεν ανοιγουν ή δεν υπαρχουν..καλαμαρακι θες βοηθεια???

 

ασε ασε.....το ξέρω οτι σιγουρα εχει διπλοεγγραφες ,,,,,,γιατι οταν μου τα στελνουν δεν καθομαι να τσεκάρω, υποθετω οτι οταν καποια παιρνει απο πωλητη της λιστας δεν μου τον ξαναστέλνει ...... αφου ειναι ήδη γνωστος!

Καποια στιγμή τωρα που ρεπάρω για δυο βδομαδες εχω σκεφτει να κατσω να τα ελεγξω αλλα.....σκεφτομουν κιολας να την καταργησουμε τη λιστα με τους πωλητες εμπευ....γιατι ετσι οπως παει γινεται μεγαλο σεντονι, δεν ειναι ευχρηστη.....οταν ερθει η ωρα το συζητάμε

 

Κορίτσια έχει αγοράσει κάποια πράγματα από Ολλανδία; Πήρα κροκ για τον μικρό από το οφισιαλ σαιτ και μου τα στείλανε με tnt post από Ολλανδία.Βλέπω από τον αριθμό αποστολής ότι έφτασε χθες και ενώ σήμερα ήμουν όλη μέρα σπίτι και δεν έφεραν τίποτα τώρα λέει ότι δεν ήμουν σπίτι όταν ήρθαν.Διάβασα κάπου ότι θα έρθει με κλασσικό ταχυδρομείο.Έχει καμιά εμπειρία;

 

εγω πηρα απο το οφισιαλ σαιτ , και ερχονται με ελτα ή ελτα ταχυμεταφορες που ηρθαν σε αλλα κοριτσια, εμενα μου ειχαν ερθει με ελτα παντως.

εσενα μαλλον με ταχυμεταφορες και σιγουρα απο δευτερα θα σου ερθουν

 

Κοριτσια τα φωτα σας!!!

Μεχρι στιγμης ολες μου οι παραγγελιες απο amazon ηταν με royal mail, χαρτακι και ταχυδρομειο...σημερα για πρωτη φορα τα στελνουν με ups (μου δινουν και tracking no). Θα ερθουν δηλαδη με courrier? Και εαν ερθουν με courrier γιατι λεει οτι θα μου ερθουν 05/05...πολυ δεν παει?:confused:

 

ω ναι ναι !! Οτι εχω παρει με τρακινγκ νουμερο εχει έρθει έιτε με ups ή με ταχυμεταφορες ελτα και καποιες φορές και με dhl , εγω ειχα και πακετο που ήρθε με ups σε λιγοτερες απο 24ωρες το παρήγγειλα το μεσημέρι και το επομενο πρωι ήταν στο σπιτι μου!!!!

 

χτες ψαχνοντας το δεμα μου απο αμαζον μιλουσα με μια ευγενεστατη κοπελα στην dhl η οποια μου εξηγησε πως λειτουργει το αμαζον,

Το αμαζον τα στελνει απο αγγλια ολα στην γερμανια και απο εκει βγαινει με ποια εταιρεια ερχονται ή dhl ή ταχυμεταφορες ελτα ή ups

μου φάνηκε κομματι παράξενο αλλα ετσι μου ειπε.....

και ενω ειχα τρακινγκ το ειδε στο συστημα της το πακετο μου και μου λεει το βλεπω εχει παει με ταχυμεταφορες παρε τηλεφωνο σε αυτους , μου εδωσε και το νουμερο τους.

 

Την ίδια ημερομηνία και με τον ίδιο τρόπο θα έρθει και σε μένα ο αποστειρωτής που παρήγγειλα προχθές. 5/5 με ups και μου και έδωσαν tracking number. Δεν νομίζω όμως βρε κορίτσια τη Δευτέρα να παραλάβουμε κιόλας. Τόσο γρήγορα;...Άσε που τη Δευτέρα έχω dopler το πρωί...

 

ναι ναι ....δες από πανω τι λεω!

 

Μόλις παράγγειλα αυτό http://www.amazon.de/gp/product/B004AHLMFG από το Amazon Γερμανίας.

Γνωρίζει καμιά την εταιρία?, ελπίζω να είναι καλής ποιότητας.

 

Ειναι πολύ γνωστή εταιρεια στην ευρωπη με αριστα προιόντα

 

Τι να πω...Έχω αντιγράψει την διεύθυνση μου όπως αναγράφεται στον λογαριασμό μου στο πέιπαλ. Νομίζω ό,τι το σύστημά τους είναι ατελές. Ψωνίζω τόσα χρόνια,από δεκάδες σάιτ και ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν δεν έρθει e-mail από αυτούς πολύ να φοβάσαι. Την τελευταία φορά που έλαβα και δικό τους e-mail πάλι δεν ολοκληρώθηκε η πληρωμή και μου έστειλαν μετά άλλο μήνυμα πως η παραγγελία μου ακυρώθηκε. Μετά από 2 μέρες βέβαια μου έστειλαν πως η παραγγελία μου έχει αποσταλλεί.

Δεν ξέρουν τι τους γίνεται λέω εγώ!

 

Βρε δεν τους στελνεις ενα γραμματακι με τις παρατηρησεις σου για το συστημα τους....μπας και τις διαβάσουν?

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ λεω να την καταργήσουμε την ebay λίστα γιατί κατ αρχήν κάποιοι πωλητές δεν υπάρχουν πια... Επίσης το ebay είναι μια τεράστια αγορά με την ασφάλεια του paypal. Οπότε και θέμα να υπάρχει, σίγουρα επιλύθηκε προς όφελος των αγοραστών.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ λεω να την καταργήσουμε την ebay λίστα γιατί κατ αρχήν κάποιοι πωλητές δεν υπάρχουν πια... Επίσης το ebay είναι μια τεράστια αγορά με την ασφάλεια του paypal. Οπότε και θέμα να υπάρχει, σίγουρα επιλύθηκε προς όφελος των αγοραστών.

 

Καλημερα κοριτσάρα μου ;)

 

και εγω αυτο σκέφτομαι και στην τελική επειδη παει πολυ μεγαλη δεν αξιζει

οταν καποια κοπέλλα αγοράζει ας τα ποστάρει

και οποια ενδιαφερεται αφου διαβαζει οοοοολες τις δημοσιευσεις και παρακολουθει το θρεντ οταν τους ανοιγει τους πωλητες μπορει να τους κανει ενα save στη λιστα της στο εμπευ και να γραφει και σχολιο για να θυμαται γιατι τον εσωσε ως πωλητη, εγω ετσι κανω και δεν την χρησιμοποιω τη λιστα μας γιατι ειναι μεγαααααλο σεντονι!!!

 

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται το προιον...

καποια τα εχει φερει αμεσα...

καποια μετα απο 2-3 μερες...

καποια περισσοτερο..

αυτη τη στιγμη περιμενω notification για ενα προιον,εχουν περασει αρκετες μερες κι ακομη δεν ειναι σε στοκ.

 

 

Κι εγω περιμενω τα αντηλιακα της badger πανω απο βδομαδα να ξαναερθουν και τελικα για το μωρο πηρα απο αλλο site γιατι δεν ηξερα ποσο καιρο θα κανει να ερθει αλλα τελικα ηρθε σε 1 βδομαδα!!!

(αυτο που απο αμερικα κανει 1 βδομαδα και απο uk μπορει να κανει και 3 ειναι ενα ακομη απο τα ανεξευρευνητα μυστηρια της φυσης)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ειπα??? Δεν ειπα????

Σημερα του Λαζαρου εγινε το θαυμα...τα παιδια μου κοιμουνται ΑΚΟΜΑ!!!

:P:p:p:p:p

Επισης το δεματακι μου απο amazon βρισκεται ηδη στην Κολωνια....πρωτη φορα μου στελνει ο αμαζονος δεματακι με courrier και ολη την ωρα καθομαι και βλεπω το ταξιδι του πακετου μου!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

καμια ιδεα για πολυθρονιτσα για τον μικρο?

ειδα μια στα imaginarium αλλα λεει ειναι φουσκωτη και νομιζω δεν θα ειναι καλη...

μετα εχει το "αυγο" στα ικεα αλλα αυτο εχει σκληρο καθισμα και πλατη...

σκεφτομουν κατι σε πιο μαλακο....

εχει καμια να μου προτεινει κατι???

δεν θελω πουφ γιατι θελω να εχει και πλατη...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κόρες. Αυτό που λέτε για την λίστα του e-bay τo έχω σκεφτεί καιρό. Είναι τόσοι πολλοί και διαφορετικοί οι πωλητές που δεν έχει νόημα να τους καταγράφουμε. Προσωπικά ποτέ δεν ανέτρεξα στην λίστα για να βρω πωλητές, εφόσον υπάρχει μια σχετική ασφάλεια στο e-bay. Καλαμάρ αν συμφωνήσουν και οι υπόλοιπες κοπέλες κάνε ένα delete μωρέ.

Όσο για τα littlewoods χθες βράδυ κοιμήθηκα στις 1 προσπαθώντας να αλλάξω διευθύνσεις και να πειραματίζομαι. Δεν κατάφερα τίποτα. Κάπου είναι κρυμμένο το μυστικό αλλά δεν ξέρω που και δυστυχώς έχω απευθυνθεί δεκάδες φορές σε αυτούς, είτε σε online advisor, είτε με e-mail και βοήθεια καμιά. Έχω αρχίσει να πιστεύω ό,τι θα συζητάνε το όνομά μου στα πηγαδάκια τους πια:):)

Μόλις έβαλα παραγγελία στα dorothyperkins. Δοκιμασμένο σάιτ, όμορφες ποιότητες.

Έλλη ερώτηση... Τα παιδάκια σου έχουν 4 χρόνια και 1 μέρα διαφορά????Τώρα πρόσεξα τα τικεράκια σου!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!

καμια ιδεα για πολυθρονιτσα για τον μικρο?

ειδα μια στα imaginarium αλλα λεει ειναι φουσκωτη και νομιζω δεν θα ειναι καλη...

μετα εχει το "αυγο" στα ικεα αλλα αυτο εχει σκληρο καθισμα και πλατη...

σκεφτομουν κατι σε πιο μαλακο....

εχει καμια να μου προτεινει κατι???

δεν θελω πουφ γιατι θελω να εχει και πλατη...

 

Πασχαλίτσα εγώ πήρα αυτή

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004HD4VXS/ref=oss_product

αλλά δεν την συστήνω. Είναι φουσκωτή και δεν είναι σταθερή. Ο μικρός κάθεται βέβαια αλλά γέρνει προς την μια ή την άλλη μεριά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

καμια ιδεα για πολυθρονιτσα για τον μικρο?

ειδα μια στα imaginarium αλλα λεει ειναι φουσκωτη και νομιζω δεν θα ειναι καλη...

μετα εχει το "αυγο" στα ικεα αλλα αυτο εχει σκληρο καθισμα και πλατη...

σκεφτομουν κατι σε πιο μαλακο....

εχει καμια να μου προτεινει κατι???

δεν θελω πουφ γιατι θελω να εχει και πλατη...

 

Εγω της εχω παρει δυο πολυθρονες απο τζάμπο, μια ντορα και μια ροζ , μια για της γιαγιας το σπιτι και μια για εμας....ασε ασε , εκεινες με το αφρολεξ, κανουν 20ευρω . Ειναι σταθερες γιατι το αφρολεξ του ειναι σκληρο σχετικα. Α και ανοιγει ξεδιπλωνει το καθισμα της πολυθρονας και μπορει να χαζοξαπλωσει εκει το παιδακι .

 

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα εγώ πήρα αυτή

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004HD4VXS/ref=oss_product

αλλά δεν την συστήνω. Είναι φουσκωτή και δεν είναι σταθερή. Ο μικρός κάθεται βέβαια αλλά γέρνει προς την μια ή την άλλη μεριά.

ειδες? αυτο που σκεφτομουν για την φουσκωτη....και την εχει και 30?

 

kalamaraki με αφρολεξ ε???

το καλυμμα βγαινει να πλυθει???

μπα ε???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειδες? αυτο που σκεφτομουν για την φουσκωτη....και την εχει και 30?

 

kalamaraki με αφρολεξ ε???

το καλυμμα βγαινει να πλυθει???

μπα ε???

 

Καλέ όχι 30 Ευρώ, 16 λίρες κάνει η συγκεκριμένη. Έχει και άλλες σε άλλα σχέδια πιο οικονομικές.

Πάντως η συγκεκριμένη έχει φερμουάρ και βγαίνει το ύφασμα για πλύσιμο.

Αυτή που λέει το Καλαμαράκι είναι σαφώς πιο σταθερή και καλύτερη ποιοτικώς αλλά μου φάνηκε μικρή για τον γιο μου. Το κάθισμά της είναι πολύ στενό.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ελευθερια μου...ο μικρος γεννηθηκε 16/11/2006 και η μπουμπου 15/11/2010...εχουν διαφορα 4 χρονια παρα 1 μερα! Και ηταν εντελως τυχαιο...

Καρεκλιτσα εμεις ειχαμε παρει απο τα jumbo αυτες τι πλαστικες με την πλατη...μια χαρα την ειχαμε βολευτει μεχρι που καθισε η γιαγια μας (ναι ειναι θεομουρλη!!!!!) και φυσικα την εσπασε!!!! Παλι απο εκει θα του παρω γιατι εκει καθοταν μονο οταν ηθελε να φαει στο τραπεζακι του σαλονιου...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Κορίτσια κανά site με κοσμήματα (όχι αληθινά) ξέρουμε (εκτός των ελληνικών που ειναι στη λίστα); Θέλω να πάρω δωράκια σε 2 φίλες και σκεφτόμουν κάτι σε κόσμημα...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Κορίτσια κανά site με κοσμήματα (όχι αληθινά) ξέρουμε (εκτός των ελληνικών που ειναι στη λίστα); Θέλω να πάρω δωράκια σε 2 φίλες και σκεφτόμουν κάτι σε κόσμημα...

Σήμερα αγόρασα ωραιότατα σκουλαρίκια από το amazon.

Έχει μεγάλη ποικιλία και είναι για όλα τα βαλάντια.

Εκμεταλλέυτηκα και τις 10 λίρες έκπτωση που ισχύει ως αύριο και μου ήρθε κουτί;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα ωραιότατα σκουλαρίκια από το amazon.

Έχει μεγάλη ποικιλία και είναι για όλα τα βαλάντια.

Εκμεταλλέυτηκα και τις 10 λίρες έκπτωση που ισχύει ως αύριο και μου ήρθε κουτί;)

 

Ποια πήρες;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Α πολύ ωραία Έλλη. Θα ξεμπερδεύεις με κοινά γενέθλια:)

Και εγώ από Άμαζον έχω πάρει όμορφα κοσμήματα και πιο συγκεκριμένα αυτό

http://www.amazon.co.uk/Buckley-Heart-Pendant-Earrings-Adjustable/dp/B0017643EK/ref=sr_1_28?s=jewelry&ie=UTF8&qid=1302944870&sr=1-28

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

καμια ιδεα για πολυθρονιτσα για τον μικρο?

ειδα μια στα imaginarium αλλα λεει ειναι φουσκωτη και νομιζω δεν θα ειναι καλη...

μετα εχει το "αυγο" στα ικεα αλλα αυτο εχει σκληρο καθισμα και πλατη...

σκεφτομουν κατι σε πιο μαλακο....

εχει καμια να μου προτεινει κατι???

δεν θελω πουφ γιατι θελω να εχει και πλατη...

Έχοντας εμπειρία από τον ανιψιό μου που έχει φουσκωτή (μάπα) και από τα δίδυμα ανίψια μου που έχουν από το Jumbo (φτηνοκατασκευή, στενή και δεν κρατά πάνω από 6 μήνες συνεχούς χρήσης) τολμώ να σου προτείνω αν θέλεις κάτι τέλειο να κοιτάξεις στο ΗΡΑ.

Σκληρό αφρολέξ, φαρδύ κάθισμα και κάλυμα που βγαίνει και πλένεται.

Η κόρη μου την έχει λιώσει από τότε που άρχισε να κάθεται, 6 μηνών.

Ξάπλωνε, χοροπήδαγε, την αναποδογύριζε, την έσουρνε, την πέταγε, δεν έπαθε το παραμικρό

Σήμερα είναι 4,5 ετών και πριν από ένα μήνα το κάλυμα κυριολεκτικά έλιωσε, το πήγα σε μοδίστρα και με το πατρόν μου έφτιαξε άλλο.

Είναι μία από τις καλύτερες αγορές που έκανα ποτέ.

Στοιχίζει 50 ευρώ αλλά στο στοκατζίδικο του ΗΡΑ μπορεί να τη βρεις και φθηνότερα, αν δεν σε ενδιαφέρει κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...