Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Νομιζω η Ιριδα ειπε οτι σε 5εργάσιμες της ήρθαν;)

 

αλλα....ξέχασα να σε πω....

 

Εχουμε και λεμε...

 

Μεγαλη βδομαδα.....

 

σε συνδυασμό με....

 

Ελληνικά Ελτα....

 

 

Θανατηφορος συνδυασμος....

ειναι πρωτη χρονια που λεω να παρω απο το ιντερνετ δωρο..too late ε; να μη το προσπαθησω καν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποτε ειναι η μεγαλη βδομαδα για τους καθολικους?

 

εχουμε ιδια ημερομηνα Πασχα με τους καθολικους φετος. Αρα η επομενη εβδομαδα ειναι η Μ.εβδομαδα και γι αυτους

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι πρωτη χρονια που λεω να παρω απο το ιντερνετ δωρο..too late ε; να μη το προσπαθησω καν;

 

Δεν ξέρω κοριτσάκι...τι να σου πω....ειναι ρισκο...με αυτους που εχουμε μπλέξει!:rolleyes::rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και όταν η ήρθε η τελευταία τσάντα, μου είχε στείλει και δώρο- έκπληξη ένα ζευγάρι σκουλαρικάκια,

η χειρονομία αυτή είναι πολύ ευγενική και το εκτίμησα.

Εδώ μόνο άντρα δεν έχουμε παραγγείλει ακόμη από το νετ, στην τσάντα θα κόλλαγα :lol:!!!

Καλά ψώνια κορίτσια μου!!!

 

Tελικά αυτοί οι Ασιάτες βρε παιδί μου, άλλη τάξη λογικής, άλλη φιλοσοφία, σου έστειλε δώρο τώρα ο Κορεάτης, που πήρες 3 τσάντες και δεν θα σε δεί ποτέ και ίσως να μην ξαναψωνίσεις και ποτέ. ΑΡΙΣΤΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ :!::!::!:

 

Για τον άντρα, το αφήνω ασχολίαστο, έχω συνάδελφο που γνώρισε την γυναίκα του από το φατσοβιβλίο, οπότε, όλοι οι μύθοι καταρρίπτονται....:lol::lol:

 

ΤΑΜΑΡΑΚΙ, κοίτα MAGLITE

 

https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_6_13?url=search-alias%3Daps&field-keywords=maglite+torch&sprefix=maglite+torch

 

να ευφρανθεί η καρδιά σου !!! Να σου πώ, κάποια παιδιά ήταν καλά, χάλασαν και αυτά 8-)8-)8-)8-):cool: Προσβλήθηκες και εσύ από μεταδοτική και μη αναστρέψιμη νόσο, την οξεία eshopίτιδα. Θεραπεύεται μόνο με ομοιοπαθητική:lol::lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, για πείτε τι καταλαβαίνετε εσείς από αυτό το μειλ

 

Hello MARIA ______________,

 

Chris Coles has cancelled the postage label for the reason below:

 

Label Did Not Print

 

Your package will no longer be sent using PayPal Postage with Royal Mail.

 

Sent From:

Chris Coles

16 Glapthorn Road

Oundle, Cambridgeshire

PE8 4JQ

United Kingdom

 

Sent To:

MARIA __________

PIRAEUS, ATTICA

18539

Greece

 

Posting Status: Refund Pending

 

If you have questions about why this posting was cancelled, please contact Chris Coles.

 

Service Type: RM Airmail (Small Packets) (3-5 working days)

 

Purchase DetailsAmount: £28.85 GBP

 

Τα χρήματα έχουν τραβηχθεί από την κάρτα, έστειλα μύνημα στον πωλητή να μου εξηγήσει τι συνέβη και τι θα γίνει.

 

Τι θέλει να πει ο ποιητής ? Ότι δεν μπορούσε να τυπώσει την ετικέτα για τον φάκελο αποστολής του παντελονιού μου ? Είναι ντιπ βλαμένος ? :cry:

 

Ωρέ, καβαλάω το τσέσνα και φεύγω !!!!!!!

 

Μπουρλότο στην καταραμένη χώρα !!!!!!!!

 

Μόνο τα e-shops θα αφήσω .............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τζινάκι μωρέ

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=230604927581&si=RJd%252FgG1qhfJqbbfsJlZEI5a5Q7s%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT

 

Γατούλα επάνω του !!!!!!!

 

Ωχ, αυτό το λέμε στα σκυλάκια, γράψε λάθος.......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κατι άλλο για το www.myweepiggies.co.uk πόσο καιρό έκανε να σας τα φέρει; προλαβαινω για το Πασχα;

Σε μένα έκαναν 8 μέρες.

Σχετικά με τα Agatha και το φάρδος, καλύτερα να πας κάπου που τα πουλάνε, να τα προβάρετε και να είσαι σίγουρη για το νούμερο....μη σε πάρω στο λαιμό μου.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Ο ΒΡΕΤΑΝΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ... :confused::confused::confused::confused:

Δείτε απάντηση,

Hi there!

I had a problem with the printer this morning, so couldn't print a postage label. Don't worry - I've taken the parcel to the Post Office and it's now on the way. I don't know how long it will take to arrive as I've never posted to Greece before. Do let me know when it arrives - and thanks for buying.

 

Chris

Δεν πάμε καλά, δεν μπορούσε να το γράψει με το χεράκι του δηλαδή ? Έπρεπε να κάνει τόοοση διαδικασία για ένα χαλασμένο εκτυπωτή ?

Και έψαχνα η δόλια μάνα, τι έγινε, και λέω, αποκλείεται να έγινε αυτό ......... και έγινε αυτό. Μετά με λένε ρατσίστρια με τους Άγγλους ....:shock::shock::shock::shock:

 

 

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Ο ΒΡΕΤΑΝΟΣ,

ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ... :confused::confused::confused::confused:

Δείτε απάντηση,

Hi there!

I had a problem with the printer this morning, so couldn't print a postage label. Don't worry - I've taken the parcel to the Post Office and it's now on the way. I don't know how long it will take to arrive as I've never posted to Greece before. Do let me know when it arrives - and thanks for buying.

 

Chris

Δεν πάμε καλά, δεν μπορούσε να το γράψει με το χεράκι του δηλαδή ? Έπρεπε να κάνει τόοοση διαδικασία για ένα χαλασμένο εκτυπωτή ?

Και έψαχνα η δόλια μάνα, τι έγινε, και λέω, αποκλείεται να έγινε αυτό ......... και έγινε αυτό. Μετά με λένε ρατσίστρια με τους Άγγλους ....:shock::shock::shock::shock:

 

 

 

IQ ραδικιού :lol::lol::lol::lol:

 

Αν πάρω αυτόν

https://www.amazon.co.uk/Maglite-Boxed-AAA-Solitaire-Torch/dp/B0001P0EN2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1302707777&sr=8-2

 

 

η τιμή είναι 6.95 ή πάμε στο 5.38;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

IQ ραδικιού :lol::lol::lol::lol:

 

Αν πάρω αυτόν

https://www.amazon.co.uk/Maglite-Boxed-AAA-Solitaire-Torch/dp/B0001P0EN2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1302707777&sr=8-2

 

 

η τιμή είναι 6.95 ή πάμε στο 5.38;

 

6,95 λίρες, η άλλη τιμή είναι γιά άλλους πωλητές, όχι το ΑΜΑΖΟΝ και θα σου βάλει πολλά μεταφορικά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Εγώ τον ίδιο βλέπω πάντως, και γύρω στα 45 ευρώ και άνευ μεταφορικών από το ΑΜΑΖΟΝ, χτύπα τον αλύπητα. ΑΒΕΝΤ είχα και εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

που να γραψει το ονομα σου με το χερι Ουτε να το συλλαβισει δεν θα μπορει.

 

Χρυσό μου παιδί, δεν έχω απαίτηση από Άγγλο να συλλαβίσει το 5σύλλαβο από τρία γράμματα σχεδόν κάθε συλλαβή επίθετό μου. Να το αντιγράψει όμως, ε, κάθε κρετίνος μπορεί :mad::-x:-x

 

Σε δουλειά να βρισκόμαστε, άντε δηλαδή...........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ελευθεριτσα πως ηρθαν?? Χαρτακι και ταχυδρομειο??? Ποτε ειχες παραγγειλει??? Εμενα εφυγαν απο το αμερικα 05/04...

 

Είχα παραγγείλει 29/03 και ήρθε χθες χαρτάκι σπίτι. Σήμερα πήγα ΕΛΤΑ και παρέλαβα!Σε λίγες μέρες θα έρθει και η δική σου!!!

Ααα τώρα συνηδητοποίησα ό,τι περιμένω άλλη μία που έκανα με τα gymbacks! Ι LOVE GYMBOREE!!!!:-D

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

για τις gymboree

για πειτε

ανοιξα λογαριασμο

εφτιαξα καλαθακι 55 δολλαρια

διαλεγω μεταφορικα 20 δολλαρια

μετα με τους ποντους και την εκπτωση ποια θα μου τα πει συνοπτικα

να δω αν θελω να χτυπησω ετσι να δω και αυτη την ηπειρο?

 

Γατούλα ΟΡΜΑ και ό,τι θες εδώ είμαι.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μα τον Θεό θα βάλω τα κλάματα....

Μόλις έκανα μια εκατοστή προσπάθεια να παραγγείλω από littlewoods με την προπληρωμένη του συζύγου (εντομεταξύ για να τον πείσω να μου την δώσει του έταξα Γη και Ουρανό) και δεν μου προχώρησε πάλι την παραγγελία!!!!!!!!!!! Τι έχω ρε γμτ και δεν θέλουν τα λεφτά μου, μου λέτε???????

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον ίδιο βλέπω πάντως, και γύρω στα 45 ευρώ και άνευ μεταφορικών από το ΑΜΑΖΟΝ, χτύπα τον αλύπητα. ΑΒΕΝΤ είχα και εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

 

Τον πήρα!!!!!!!!!!!!

Με γεια μας!!!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ίδιος πρέπει να είναι, και εγώ αυτόν πήρα από άμαζον...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0011DUVZE/ref=oss_product

Αυτός που μας δείχνεις έχει άλλα έξτρα, μπουκάλια, πιπίλα, θηλές κ.α. απ' αυτό που είχα πάρει εγώ, ασχέτως και αν δεν χρειάστηκα ποτέ τα μπουκάλια και τις θηλές... επίσης προσωπικά δε χρειάστηκα αυτή τη λειτουργία που τα κρατάει 24 ώρες αποστειρωμένα, αλλά αυτό εξαρτάται μάλλον από το εάν θα χρησιμοποιήσεις τα μπουκάλια... διαφορετικά έχει πιο φτηνά τον απλό:

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF274-01-Steriliser/dp/B003P9WSVM/ref=pd_cp_by_2

 

Στο Λητώ δε ξέρω αν τα έχει τα εξτρά (ρωτάω η αφελής :rolleyes:)...

Link to comment
Share on other sites

Ίδιος πρέπει να είναι, και εγώ αυτόν πήρα από άμαζον...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0011DUVZE/ref=oss_product

Αυτός που μας δείχνεις έχει άλλα έξτρα, μπουκάλια, πιπίλα, θηλές κ.α. απ' αυτό που είχα πάρει εγώ, ασχέτως και αν δεν χρειάστηκα ποτέ τα μπουκάλια και τις θηλές... επίσης προσωπικά δε χρειάστηκα αυτή τη λειτουργία που τα κρατάει 24 ώρες αποστειρωμένα, αλλά αυτό εξαρτάται μάλλον από το εάν θα χρησιμοποιήσεις τα μπουκάλια... διαφορετικά έχει πιο φτηνά τον απλό:

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF274-01-Steriliser/dp/B003P9WSVM/ref=pd_cp_by_2

 

Στο Λητώ δε ξέρω αν τα έχει τα εξτρά (ρωτάω η αφελής :rolleyes:)...

 

Toν ίδιο πήραμε. Απλά εγώ τον αγόρασα από το ίδιο το ΑΜΑΖΟΝ απευθείας.

Και αν έχω καταλάβει σωστά από τις περιγραφές είναι ο ίδιος με του Λητώ.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...