Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

και 15  η προμηθεια τους και μεταφορικα απο την πολη τους(Β. Ελλαδα) στη δικη σου.

 

Ναι οκ είναι και τα μεταφορικά αλλά νόμιζα πως η Γατούλα υπολόγιζε μόνο το κόστος των κιλών, χωρίς τα μεταφορικά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Geontur πολύ όμορφο το σετάκι. Και εγώ παρέλαβα από αυτόν 2 φορεματάκια για την βαφτιστήρα μου και ήρθαν εντός 2 εβδομάδων. Ο ταχυδρόμος μου άφησε ειδοποίηση για συστημένο και τα παρέλαβα από τα ΕΛΤΑ.

Αν δεν έχει συνδρομή νομίζω πως είναι καλό να το σκεφτούμε.

Chatzico εύλογοι οι προβληματισμοί σου αλλά στην Ελλάδα πιστεύω ό,τι δεν είναι τόσο οργανωμένα τα πράγματα. Αλλά και στην Αγγλία που είναι, βλέπουμε τι τραβάτε με το MUM.

Ο μόνος τρόπος να ανακαλύψουμε είναι η δοκιμή.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναπώ ότι πολύ θα ήθελα να υπήρχε μια εναλλακτική λύση και μάλιστα ελληνική, αξιόπιστη και οικονομικά συμφερότερη. Θα την χρησιμοποιούσα…..

 

Ναι συμφωνω και εγω θα τη προτιμουσα.

Σε περιοδο εκπτωσεων υπαρχει περιπτωση να μην προλαβεις να παρεις αυτο που θελεις μεχρι να στειλεις μνμ να σου απαντησουν να κανουν ολη τη διαδικασια.

 

 

 

Ναι οκ είναι και τα μεταφορικά αλλά νόμιζα πως η Γατούλα υπολόγιζε μόνο το κόστος των κιλών, χωρίς τα μεταφορικά.

 

Αν παραγγειλεις παπουτσια και ρουχα σπανια ξεπερνας τα 8 κιλα

Εγω κανω μεταφορα πολλων κιλων καθε φορα και γενικα πραγματα με βαρος.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Chatzico εύλογοι οι προβληματισμοί σου αλλά στην Ελλάδα πιστεύω ό,τι δεν είναι τόσο οργανωμένα τα πράγματα. Αλλά και στην Αγγλία που είναι, βλέπουμε τι τραβάτε με το MUM.

Ο μόνος τρόπος να ανακαλύψουμε είναι η δοκιμή.

 

Δια της ατόπου απαγωγής, προσπαθώ να καταλήξω κάπου. Αν στην Αγγλία υπάρχει θεμα, πόσο μάλλον στην ημετέρα. Η δοκιμή είναι ίσως ο μόνος τρόπος.....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνω και εγω θα τη προτιμουσα.

Σε περιοδο εκπτωσεων υπαρχει περιπτωση να μην προλαβεις να παρεις αυτο που θελεις μεχρι να στειλεις μνμ να σου απαντησουν να κανουν ολη τη διαδικασια.

 

Αν παραγγειλεις παπουτσια και ρουχα σπανια ξεπερνας τα 8 κιλα

Εγω κανω μεταφορα πολλων κιλων καθε φορα και γενικα πραγματα με βαρος.

 

Συμφωνώ για τις εκπτώσεις, είμαι παθούσα.

 

Και για τα 8 κιλά συμφωνώ, σε ένα πακέτο MUM μπορείς μέσα στα ρούχα και στα παπούτσια, να χωρέσεις και πάνες. Παρεμπιπτόντως, ρώτησα στο ΑΜΑΖΟΝ διαστάσεις και βάρος για συγκεκριμένες συσκευασίες παμπερς. Θα κάνω ερώτημα στο MUM, να μου πουν αν π.χ. 3 μεγάλες συσκευασίες θεωρούνται ένα δέμα ή θα σπάσουν σε 2, για να έχω σαφή εικόνα των μεταφορικών (θέλει μια φίλη που πρόσφατα γέννησε). Ελπίζω να απαντήσουν με σαφήνεια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω εαν εχει αναφερθει αλλα ο Littlesunflowers Πουλαει και μεσω αμαζον

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0028OH3FG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A39C5DUOUNY1R3

 

 

αυτα τα γυαλια τα πουλαει με μεταφορικα 4,5 λιρες.και εδω ειναι ολα αυτα που πουλαει

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/browse.html?ie=UTF8&marketplaceID=A1F83G8C2ARO7P&me=A39C5DUOUNY1R3

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ravT, έχει γενέθλια η μικρή σου σήμερα ?

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ:-P:-P:-P

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια την βοηθεια σας...επειδη λειπω απο την Ελλαδα αρκετα χρονια...θελω ενα μικροτερο καροτσι και εχω βρει στο εμπει ενα με 120Ε...τι καροτσι παιρνω στην Ελλαδα μ αυτα τα λεφτα?Στο μαδερκεαρ υπαρχει κατι σ αυτη την τιμη...η να το παρω το εμπει?

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια την βοηθεια σας...επειδη λειπω απο την Ελλαδα αρκετα χρονια...θελω ενα μικροτερο καροτσι και εχω βρει στο εμπει ενα με 120Ε...τι καροτσι παιρνω στην Ελλαδα μ αυτα τα λεφτα?Στο μαδερκεαρ υπαρχει κατι σ αυτη την τιμη...η να το παρω το εμπει?

 

Φλορα μου εγω ειχα ενα δευτερο , αγορασμένο απο τζάμπο τα ακριβα του ομως ,ενα ομπρέλλα που τα λενε, πολύ ωραιο, στιβαρο και πολύ καλή ποιοτητα κατασκευης ακριβως ιδιο με του μοδερκερ που εχει η μαμα μου. Του τζάμπο το πηρα αν θυμαμαι καλα 50ευρω ενω του μοδερκερ το πηραμε 100ευρω:rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εαν εχει αναφερθει αλλα ο Littlesunflowers Πουλαει και μεσω αμαζον

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0028OH3FG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A39C5DUOUNY1R3

 

 

αυτα τα γυαλια τα πουλαει με μεταφορικα 4,5 λιρες.και εδω ειναι ολα αυτα που πουλαει

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/browse.html?ie=UTF8&marketplaceID=A1F83G8C2ARO7P&me=A39C5DUOUNY1R3

Οσες θελουν γυαλακια σε ροζ η μπλε αυτος ο πωλητης στμφερει,νομιζω το ανεφερα ξανα...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190418261483&var=490004547715&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Καλαμαρακι μου σ ευχαριστω.....θα δω τι θα κανω

Δεν ξερω αλλα απο το τζαμπο ενα καροτσι της κορης μου,οχι απο τα πολυ φθηνα,ειχε διαλυθει...ειναι και θεμα τυχης και γω απ αυτη εχω μπολικη!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φλόρα σουηδία μένεις??

τα quinny σουηδικά δεν είναι?

με τα ίδια χρήμματα πήρα το quinny zapp από το ebaby...εσύ σίγουρα εκεί θα βρεις φθηνότερο...

http://www.ebaby.gr/quinny-1/zapp-eanuooe-roller-pink-quinny.html

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για τις εκπτώσεις, είμαι παθούσα.

 

Θα κάνω ερώτημα στο MUM, να μου πουν αν π.χ. 3 μεγάλες συσκευασίες θεωρούνται ένα δέμα ή θα σπάσουν σε 2, για να έχω σαφή εικόνα των μεταφορικών (θέλει μια φίλη που πρόσφατα γέννησε). Ελπίζω να απαντήσουν με σαφήνεια.

 

Καλησπέρα :D Δεν ξερω σε ποια κούτα αναφερεσαι, εγω πάντως το καλοκαιρι που πήρα παμπερς τα κανονικα (74 tmx) οχι jumbo με χρεωσαν στο MUM για 2 κουτιά λογω βαρους. Ειχα 12 συσκευασίες παμπερς και πληρωσα 75 λιρες μεταφορικα :-(:-(:-(:-(. Βεβαια λογω της προσφορας στα παμπερς απο mothercare τοτε παλι με συμφερε αλλά δεν ήταν τα οι 35 λιρες που υπολογιζα.

Απλα στο αναφερω γιατι θελει λιγο να το προσεξεις μην σε παραχρεωσουν και δεν αξιζει τον κοπο :D:D:D:D

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :D Δεν ξερω σε ποια κούτα αναφερεσαι, εγω πάντως το καλοκαιρι που πήρα παμπερς τα κανονικα (74 tmx) οχι jumbo με χρεωσαν στο MUM για 2 κουτιά λογω βαρους. Ειχα 12 συσκευασίες παμπερς και πληρωσα 75 λιρες μεταφορικα :-(:-(:-(:-(. Βεβαια λογω της προσφορας στα παμπερς απο mothercare τοτε παλι με συμφερε αλλά δεν ήταν τα οι 35 λιρες που υπολογιζα.

Απλα στο αναφερω γιατι θελει λιγο να το προσεξεις μην σε παραχρεωσουν και δεν αξιζει τον κοπο :D:D:D:D

 

Κοίτα, λογικό μου φαίνεται για 12 συσκευασίες να πλήρωσες διπλά μεταφορικά, βέβαια δεν το υπολόγιζες και σου έπεσε βαρύ, πάω πάσο. Υπολόγισες πόσο θα πλήρωνες εδώ για αυτές τις πάνες ? Αν είχε διαφορά αρκετή, π.χ. 2 συσκευασίες ελληνικές, τότε εντάξει.

 

Γι' αυτό είπα να το ελέγξω έτσι με την φίλη που θέλει. Στην Ελλάδα, της πάει 30 λεπτά η πάνα. Αν παραγγείλει 2*τζάμπο πακς (384 πάνες) + 37,5 λίρες, της έρχεται 22,45 λεπτά η πάνα. Αν μπορεί να βάλει 3*τζάμπο πακς σε μια συσκευασία MUM, δηλαδή να πληρώσει 1 φορά μεταφορικά 37,5 λίρες, της έρχεται 18,76 λεπτά η πάνα. Η συγκεκριμένη κοπέλα μένει και σε χωριό, οπότε δεν παίζει να παρακολουθεί τις προσφορές στα ΣΜ. Το καλύτερο σενάριο είναι το δεύτερο, της έρχονται σχεδόν τα μισά λεφτά. Αλλά και με το πρώτο, πάλι κέρδος έχει, ευχαριστημένη είναι. Γι'αυτό είπα να τσεκάρω με τις διαστάσεις των πακέτων και την χρέωση μεταφορικών.

 

Συμφωνώ πάντως, θέλει προσοχή. Π.χ. από το leguidesante χλωμό το βλέπω να ξαναπαραγγείλω, παρά μόνο κάτι εξειδικευμένο. Το parapharmacie έχει πάνω κάτω τις ίδιες τιμές, και με ελάχιστα ή καθόλου μεταφορικά.

 

Μαθαίνεις από τα λάθη σου, είναι η αλήθεια. Η διαφορά είναι ότι τα λάθη κοστίζουν.....:wink::wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Έχει ωραία πράγματα αλλά δεν στέλνει Εδλλάδα, μήπως τον ρώτησες αν στέλνει και πόσο ?

 

Είχα ψωνίσει από το στοκ της ΚΙΤΤΕΝ, πολύ φθηνά αλλά είσαι Ρόδο....

 

Στο οποίο θέλω να ελπίζω οτι θα πάμε την Τετάρτη. Πρώτα ο Θεός βέβαια κι αν τη γλιτώσουμε από το γυψαδόρο...:lol::lol::lol:

 

Άσχετο:Περιμένω από το Αmazon 2 φορμάκι εδώ και 3 εβδομάδες περίπου. Παίζει να έχει ξεχαστεί στο ταχυδρομείο; Πάω και ρωτάω αν έχω δέμα ή πρέπει να έχω tracking number?

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα, λογικό μου φαίνεται για 12 συσκευασίες να πλήρωσες διπλά μεταφορικά, βέβαια δεν το υπολόγιζες και σου έπεσε βαρύ, πάω πάσο. Υπολόγισες πόσο θα πλήρωνες εδώ για αυτές τις πάνες ? Αν είχε διαφορά αρκετή, π.χ. 2 συσκευασίες ελληνικές, τότε εντάξει.

 

Γι' αυτό είπα να το ελέγξω έτσι με την φίλη που θέλει. Στην Ελλάδα, της πάει 30 λεπτά η πάνα. Αν παραγγείλει 2*τζάμπο πακς (384 πάνες) + 37,5 λίρες, της έρχεται 22,45 λεπτά η πάνα. Αν μπορεί να βάλει 3*τζάμπο πακς σε μια συσκευασία MUM, δηλαδή να πληρώσει 1 φορά μεταφορικά 37,5 λίρες, της έρχεται 18,76 λεπτά η πάνα. Η συγκεκριμένη κοπέλα μένει και σε χωριό, οπότε δεν παίζει να παρακολουθεί τις προσφορές στα ΣΜ. Το καλύτερο σενάριο είναι το δεύτερο, της έρχονται σχεδόν τα μισά λεφτά. Αλλά και με το πρώτο, πάλι κέρδος έχει, ευχαριστημένη είναι. Γι'αυτό είπα να τσεκάρω με τις διαστάσεις των πακέτων και την χρέωση μεταφορικών.

 

Συμφωνώ πάντως, θέλει προσοχή. Π.χ. από το leguidesante χλωμό το βλέπω να ξαναπαραγγείλω, παρά μόνο κάτι εξειδικευμένο. Το parapharmacie έχει πάνω κάτω τις ίδιες τιμές, και με ελάχιστα ή καθόλου μεταφορικά.

 

Μαθαίνεις από τα λάθη σου, είναι η αλήθεια. Η διαφορά είναι ότι τα λάθη κοστίζουν.....:wink::wink:

 

Εγω ειχα υπολογήσει οτι 1 συσκευασια ειναι 2 κιλα οποτε 24 συνολο άρα μια κουτα ΜUM. Αλλά δεν τους ρωτησα οπότε πολύ καλά έκανες και ρωτησες για να δεις αν συμφερει. Εγω τα υπολογισα οταν εφτασαν εκει και παλι ήταν καπως καλα (0,18 λίρες/πανα) οποτε το αφησα ετσι.Δεν ειχε και τοσες προσφορες στα σουπερ. Αλλα ήταν ψυχοφθορο γιατί η πρωτη παρτιδα χαθηκε, μετα τα ξαναεστειλαν απο mothercare και μεχρι να φτασουν μου βγηκε η ψυχη.

 

Πραγματι αν μπορεσετε να βάλετε 3 jumbo ειναι πολύ καλα. Οταν εχεις νεα απο MUM πες μας να ξερουμε ποσο χρεωνουν.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Της έστειλα μέηλ, αν ισχύει η έκπτωση, είπε ναι και προχώρησα στην παραγγελία.

Μόλις έκανα την πληρωμή στο paypal, σε 5' μου είχε ήδη κάνει refund το 15%.

Μεταφορικά δε χρέωσε καθόλου, δεν τέθηκε θέμα.

Σου θυμίζω ότι η αγορά έγινε μέσω του site της και όχι μέσω ebay

 

 

αααα τα καταφερες κι εσυ ε??? ειχα να μπω 2-3 μερες κ τωρα το ειδα! ευγε τεκνον ευγε! καλοφορετα!!!!!!!!! πολυ ωραια σχεδιακια πηρες!!!! οχι οτι υπαρχουν και ασχημα agatha..... :wink:;-):wink:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

φλόρα σουηδία μένεις??

τα quinny σουηδικά δεν είναι?

με τα ίδια χρήμματα πήρα το quinny zapp από το ebaby...εσύ σίγουρα εκεί θα βρεις φθηνότερο...

http://www.ebaby.gr/quinny-1/zapp-eanuooe-roller-pink-quinny.html

Ναι Σουηδια μενω...δε νομιζω οτι ειναι σουηδικο το quinny εδω δεν πολυκυκλοφορει,προτιμουν πιο στιβαρα καροτσια για να πηγαινουν στα χιονια.Αυτα που χρησιμοποιουμε εμεις στην Ελλαδα αυτοι τα αγοραζουν για τις διακοπες τους.

Επισης εδω τα καροτσια ειναι φωτια!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενδελεχη ερευνα και αφου μου βγηκαν τα ματακια εξω απο αυτα που διαβασα για το BPA ειδικα στα πλαστικα μπιμπερο πηραμε 2 απο αυτα http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120700623876&var=420026513351&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

αργοτερα οταν σταματησει το μωρο να πινει απο το μπιμπερο με ενα εξαρτημα της avent γινεται παγουρακι και οταν το παιδι μεγαλωσει αρκετα βγαινει και αυτο και γινεται απλο θερμος!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειχε αγορασει gymbacks απο το εμπει?

Βρηκα 50 για αγορες των 100 δολλαριων και ο πωλητης μου λεει οτι δεν ισχυουν απο δω....ειναι δυνατον?αφου ειναι για online αγορες.....

Για πειτε μου οσες πηρατε,σου δινουν κωδικο,για να χτυπησω κανενα.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα υπολογήσει οτι 1 συσκευασια ειναι 2 κιλα οποτε 24 συνολο άρα μια κουτα ΜUM. Αλλά δεν τους ρωτησα οπότε πολύ καλά έκανες και ρωτησες για να δεις αν συμφερει. Εγω τα υπολογισα οταν εφτασαν εκει και παλι ήταν καπως καλα (0,18 λίρες/πανα) οποτε το αφησα ετσι.Δεν ειχε και τοσες προσφορες στα σουπερ. Αλλα ήταν ψυχοφθορο γιατί η πρωτη παρτιδα χαθηκε, μετα τα ξαναεστειλαν απο mothercare και μεχρι να φτασουν μου βγηκε η ψυχη.

 

Πραγματι αν μπορεσετε να βάλετε 3 jumbo ειναι πολύ καλα. Οταν εχεις νεα απο MUM πες μας να ξερουμε ποσο χρεωνουν.

 

Τα βαρη που υπολογιζονται στις μεταφορικες εταιρειες ειναι ογκομετρικα βαρη. Δεν ειναι το ιδιο σε ογκο 10 κιλα βαμβακι και 10 σιδηρος...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενδελεχη ερευνα και αφου μου βγηκαν τα ματακια εξω απο αυτα που διαβασα για το BPA ειδικα στα πλαστικα μπιμπερο πηραμε 2 απο αυτα http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120700623876&var=420026513351&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

αργοτερα οταν σταματησει το μωρο να πινει απο το μπιμπερο με ενα εξαρτημα της avent γινεται παγουρακι και οταν το παιδι μεγαλωσει αρκετα βγαινει και αυτο και γινεται απλο θερμος!

 

γιατι δε πηρες τα "χρυσα" μπιμπερο της αβεντ? και φθηνα και bpa free κλπ

 

edit: να και ο πωλητης... τον ξεθαψα! http://stores.ebay.co.uk/Olivers-Baby-Care/_i.html?_nkw=avent+&_sid=127671842

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

νεξια εχεις κανα παραδειγμα για τα μεταφορικα γιατι δεν αναφερει τιποτα σχετικο?

15 κοστιζε η υπηρεσια να σου φερουν κατι απο αγγλια + τα μεταφορικα να ερθουν σπιτι σου αλλα 5 ευρω...με κουριερ!πρεπει να στειλεις μεηλ και σου τα διευκρινιζουν ολα....απο αγγλια ειναι ιδανικο αν σκεφτεις οτι με αλλο τροπο δεν θα μπορουσες να ειχες κατι που το χρειαζοσουν....

δεν ειναι η πιο οικονομικη λυση αλλα αν δεν μπορεις να κανεις αλλιως ....:(

παρολα αυτα ειναι πολυ εξυπηρετικοι!!:D

Άγγελος 11/10/2005

Νικόλας 05/04/2008

Μαριλένα 23/08/2010

Εύα 3/05/2013 ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!μαλλον θα παρω αυτο

 

http://www.vupbaby.co.uk/content/oxo-tot-4-piece-feeding-set

και για κυπελλο με καλαμακι που εψαχνα λεω αυτο http://www.vupbaby.co.uk/content/safe-sippy-2-330ml-11oz-pink-and-blue

,η εχετε καμια καλυτερη ιδεα?

 

το σετακι ειναι πολυ ωραιο, αν σου φανουν μικρο το πιατακι, μπωλακι, σε διαβεβαιωνω δεν ειναι! χωρανε φαγητο που βαζεις σε πιατο σουπας.

Το παγουρακι ειναι πολυ καλο και αυτο. Εγω προτιμησα το klean kanteen

γιατι τα μωρα μου ειναι σχεδον 2 χρ και νομιζω μπορουν να το εχουν για περισσοτερο καιρο (δεν εχει καλαμακι)

http://www.vupbaby.co.uk/content/klean-kanteen-sippy-cup-355ml-12oz-8-colours

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...