Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Βρε κορίτσια, εσείς το προχωρήσατε περισσότερο από εμένα, με το leguidesante. Εγώ παρήγγειλα μέσω MUM γιατί τα μεταφορικά ήταν πολλά για Ελλάδα.

 

Βάζω μια εικονική παραγγελία αξίας 70,31 λιρών και βάρους 2,048 κιλών και βγάζει μεταφορικά με το colissimo suivi 39 λίρες. Πως πετύχατε εσείς το 39 λίρες ?

 

Aggelomarios, help βρε συνπιλότισσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ψιτ κιουρια....το εχει ο amazonης..απλα επειδη το κανει dispatched σε 3 με 4 βδομαδες βγαζει τον αλλο κυριουλη πρωτα!!!;)

Τους εστειλα και mail να μου πουν αν οι 4 βδομαδες ειναι οντως 4 ή 5,6 ... 18 χρονια αρα να το παραγγειλω για το εγγονι!!!!:lol:

 

Α captain το χοντραινεις το πραγμα...θα μας αφορισει και ο μητροπολιτης Φλωρινας!!!!! (ζει αυτος????) Θα ειμαστε 'οι αφορισμενες μανες'....

ο π.Αυγουστινος κοιμηθηκε τον Αυγουστο(νομιζω)..καλο του Παραδεισο..

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές!!!Παπουτσάκια benetton που μπορώ να βρω?(Για παιδάκι)Ξέρει καμία?

Μόλις έλαβα και μια μπλουζίτσα polo που είχα κερδίσει σε δημοπρασια.:D:D.

Μου την έστειλε την ίδια μέρα(Πέμπτη)και σήμερα την έλαβα!Πολύ γρήγορος και εξυπηρετικός!

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ειναι τοσα ωστε να εχουμε τα δωρεαν μτφ...;)

Δηλαδη εσενα η παραγγελια σου τι ποσο ειναι ακριβως? Εκανες εικονικη παραγγελια και σουεβγαλε και σενα τα 0 μτφ?

 

Η παραγγελια μου ειναι 1005γρ και κοστιζει 36,42...εαν δεν πιανουμε το ποσο πες μου να προσθεσω και κατι αλλο...

 

Εμένα η παραγγελία μου είναι 31 λιρες και 2,6 kg αλλά όταν πρόσθεσα παραπάνω προιόντα για κάνω εικονική παραγγελία 75 λιρών δεν μου έβγαλε δωρεάν μεταφορικά μου έβγαλε 39 λίρες μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές!!!Παπουτσάκια benetton που μπορώ να βρω?(Για παιδάκι)Ξέρει καμία?

Μόλις έλαβα και μια μπλουζίτσα polo που είχα κερδίσει σε δημοπρασια.:D:D.

Μου την έστειλε την ίδια μέρα(Πέμπτη)και σήμερα την έλαβα!Πολύ γρήγορος και εξυπηρετικός!

 

 

myshoe.gr. Αγόρασα τις μπότες της κόρης μου (Benetton) από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η παραγγελία μου είναι 31 λιρες και 2,6 kg αλλά όταν πρόσθεσα παραπάνω προιόντα για κάνω εικονική παραγγελία 75 λιρών δεν μου έβγαλε δωρεάν μεταφορικά μου έβγαλε 39 λίρες μεταφορικά.

 

 

Η παραγγελια πρεπει να ειναι μεχρι 4 κιλα..

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Θέλω αυτήν την κούνια ή κάποια παρόμοια της FISHER PRICE για δώρο

 

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Open-Top-Rainforest-Cradle-Swing/dp/B000LXQV54/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1301911300&sr=8-6

 

Που να ψάξω ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας

εχω συνδεσει τι καρτα μου τη paypal οταν κανω μια αγορα τι θα πρεπει να κανω για να πληρωσω?ρωταω γιατι φοβαμαι μη κανω καμια κοτσανα

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ...captain!!! Σε εχει πειραξει η ελλειψη οξυγονου εκει στα αψηλα???

Ειπαμε πανω απο 79λιρονια βρεεεε....:cool:

 

Βρε έβαλα και παραγγελία 82 λιρες και 2,5 κιλά και πάλι βγάζει 39 λίρες μεταφορικά...... Γιατί ?

 

Δεν μ'αγαπάει φαίνεται ως Ελληνίδα, μόνο ως Αγγλίδα υπήκοο.........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοπέλες.

 

Εχει παραλάβει κπ κοπέλα από littlewoods πραγματάκια;

Θα ηθελα πληροφορίες σχετικά με τα μεγέθη, την ποιότητα, την ταχύτητα αποστολής κλπ.

Έχω παραλάβει αλλά δεν τα έχω πλύνει ακόμα.

Η ποιότητα φαίνεται καλή.

Από νούμερα μάλλον είναι κανονική προς φαρδιά φόρμα.

Π.χ στην κόρη μου που είναι 4,3 ετών και κανονική σε ύψος και πάχος το 4-5 ταιριάζει μια χαρά.

στα ανίψια μου που είναι 3,5 και 4 ψηλά αλλά αδύνατα πήραμε το 3-4 και τους είναι άψογο.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση? Είμαι στην τελευταία ευθεία οργάνωσης και εξοπλισμού για τον μικρό μας που θα έρθει σε ~4 βδομάδες. Να σας ρωτήσω από που πήρατε τα "σελτεδάκια", τις υφασμάτινες πάνες (για να ακουμπάμε τον μικρό σε καναπέδες), σαλιάρες κλπ... Είδα λίγο στο αμαζον, sto mytos.de kai sto babyartikel.de (από εκεί παρήγγειλα κάποια άλλα πράγματα, ήρθαν στην ώρα τους και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση). Επίσης: πως μεταφράζεται το ρημάδι το "σελτεδάκι"? :P

 

Α! Επίσης έχω (ακόμα...) σε εξέλιξη μια παραγγελία με το site bambinoworld.de έχουν ένα θεματάκι με τον ορισμό των ελληνικών νησιών: γράφουν ότι παραδίδουν στην Ελλάδα (mainland) αλλά όχι στα νησιά. Εγώ μένω σε προάστιο της Θεσσαλονίκης (επομένως πιο mainland δε γίνεται) και μετά από 3 βδομάδες που έχω κάνει την παραγγελία (και 3 ε-μαιλ που έστειλα για να ρωτησω αν ολα ειναι οκ) μου απαντησαν οτι δε στελνουν σ'αυτό το προάστιο κι αν ειναι ή να δηλώσω άλλη διεύθυνση ή να μου δώσουν τα λεφτά πίσω :|. Όταν λυθεί το θέμα θα σας ενημερώσω για να έχετε μια αίσθηση τι παίζεται με το συγκεκριμένο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! περιμενω απο ioffer 2 πορτοφολια απο τις 15/2. εχω στειλει απειρα μηνυματα να μου πει που βρισκονται και το tracking number αλλα με γραφει. Εχω πληρωσει μεσω paypal. μπορω να κανω κατι????

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση? Είμαι στην τελευταία ευθεία οργάνωσης και εξοπλισμού για τον μικρό μας που θα έρθει σε ~4 βδομάδες. Να σας ρωτήσω από που πήρατε τα "σελτεδάκια", τις υφασμάτινες πάνες (για να ακουμπάμε τον μικρό σε καναπέδες), σαλιάρες κλπ... Είδα λίγο στο αμαζον, sto mytos.de kai sto babyartikel.de (από εκεί παρήγγειλα κάποια άλλα πράγματα, ήρθαν στην ώρα τους και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση). Επίσης: πως μεταφράζεται το ρημάδι το "σελτεδάκι"? :P

 

Α! Επίσης έχω (ακόμα...) σε εξέλιξη μια παραγγελία με το site bambinoworld.de έχουν ένα θεματάκι με τον ορισμό των ελληνικών νησιών: γράφουν ότι παραδίδουν στην Ελλάδα (mainland) αλλά όχι στα νησιά. Εγώ μένω σε προάστιο της Θεσσαλονίκης (επομένως πιο mainland δε γίνεται) και μετά από 3 βδομάδες που έχω κάνει την παραγγελία (και 3 ε-μαιλ που έστειλα για να ρωτησω αν ολα ειναι οκ) μου απαντησαν οτι δε στελνουν σ'αυτό το προάστιο κι αν ειναι ή να δηλώσω άλλη διεύθυνση ή να μου δώσουν τα λεφτά πίσω :|. Όταν λυθεί το θέμα θα σας ενημερώσω για να έχετε μια αίσθηση τι παίζεται με το συγκεκριμένο μαγαζί.

 

νομιζω για σελτεδακια και λοιπους συγγενεις, το πιο οικονομικο ειναι το jumbo. και στα δυο μου παιδια απο εκει τα πηρα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! περιμενω απο ioffer 2 πορτοφολια απο τις 15/2. εχω στειλει απειρα μηνυματα να μου πει που βρισκονται και το tracking number αλλα με γραφει. Εχω πληρωσει μεσω paypal. μπορω να κανω κατι????

 

μπορεις να ανοιξεις "case" στο paypal.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω απο τοτε που ανοιξα λογαργιασμο με την πρωτη μου παραγγελεια δεχομαι πολλα κουπονια συνηθως ενα την εβδομαδα μην φανταστεις τιποτα σπουδαιο συνηθως ειναι -5 ευρω απλα δεν γνωριζω αν ειναι προσωπικος ο κωδικος. Αναφερεσαι σε αυτα ή εχεις υποψιν σου καποια αλλα κουπονια?

 

Κοριτσια ηθελα να ρωτησω πώς μπορω να παραγγειλω απο mytoys.de me voucher code???Πού βρισκω τετοια και πώς τα χρησιμοποιω??ευχαριστω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

Μίλα καλύτερα με το online help τους. Εμένα με βοήθησαν που δεν έβγαζα άκρη με το sizing.

 

Καλημέρα. Μίλησα άπειρες φορές με τους advisor. Μια μονάχα χθες με βοήθησε έτσι σήμερα με πήραν αυτοί τηλ και κάναμε την παραγγελία τηλεφωνικά!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση? Είμαι στην τελευταία ευθεία οργάνωσης και εξοπλισμού για τον μικρό μας που θα έρθει σε ~4 βδομάδες. Να σας ρωτήσω από που πήρατε τα "σελτεδάκια", τις υφασμάτινες πάνες (για να ακουμπάμε τον μικρό σε καναπέδες), σαλιάρες κλπ...

 

ΙΚΕΑ

Link to comment
Share on other sites

Aχ σ' ευχαριστώ! Θέλει η μαμά μου να πάρει στη βαφτιστήρα της...

 

Είδα κι αυτά για την κούνια του μπέμπη. Το σετ αποτελείται, αν καταλαβαίνω σωστά, από πάντα, πάπλωμα και κουνουπιέρα; Η πάντα τί διαστάσεις έχει;

 

http://www.mytoys.de/Alvi-Bettset-Teddy-Romantik-mit-Stickerei-Renforc%C3%A9-3-tlg/Bettsets-3-teilig/Bettw%C3%A4sche-Co/KID/de-mt.fu.ca06.01.06/2018085

 

κοριτσια οταν γραφει Biber ειναι το βαμβακερο τυπου φανελα οπως το λεμε στην ελλαδα και με τον ορο crettton εννοουν τα κλασικα βαμβακερα σεντονακια

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...