Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Άλλοι είπαν 10χιλ. εστιακό βάθος άλλοι 50χιλ. Δεν ξέρω τι παίζει, ξέρω μόνο πως έτρεμα σαν ψάρι. Μένουμε στον 2ο και που να πας με το παιδί αγκαλιά. Είμαι πολύ ψύχραιμος άνθρωπος αλλά με τους σεισμούς έχω θέμα. Έχω χάσει την θεία μου στην Ρικομέξ...

 

:cry::cry::cry: Ε μετα απο αυτο ενα πατατρακ το παθαινεις...ελα, περασε τωρα! Ολα καλα!! Εγω ειπα στο γιο μου οτι εγινε σεισμος και μου λεει 'ναι??? και σε ποση ωρα θα ειναι ετοιμος να φαμε???' (γελασες λιγακι???:lol:)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια παρέλαβα από εδώ αθλητικά σήμερα

www.jjbsports.co.uk

Όλα μια χαρά, ήρθαν με κούριερ στην πόρτα μου. Καλαμαράκι πρόσθεσέ το στην λίστα αν δεν υπάρχει. Μεταφορικά 9 λίρες.

 

κοριτσακι στειλε μου πμ σε παρακαλω;)

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο της εγραψα

Dear ciao_puppy,

hope everything is alright with you and your family...

Bit worried as i haven't heard from you!

Could you please inform me if you have sent the shoes?

- aggelomarios

Παραειμαι ευγενικη ε??? Ποσο περιθωριο να της δωσω πριν επικοινωνησω με ebay?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια τι ειναι το Splatter Twill Pant??? Ετοιμαζω καλαθακι στα gym και θελω αυτο http://www.gymboree.com/shop/dept_item.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524445997394&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306258471&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395917465&bmUID=1301670002342&productSizeSelected=0&fit_type αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν ειναι χειμωνιατικο ή καλοκαιρινο..

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια τι ειναι το Splatter Twill Pant??? Ετοιμαζω καλαθακι στα gym και θελω αυτο http://www.gymboree.com/shop/dept_item.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524445997394&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306258471&ASSORTMENT%3C%3East_id=1408474395917465&bmUID=1301670002342&productSizeSelected=0&fit_type αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν ειναι χειμωνιατικο ή καλοκαιρινο..

 

Δε μου ανοιγει ο συνδεσμος που γραφεις.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεδιο σου εστειλαν;

Μ'αυτα τα χρηματα και την ποιοτητα, μαλλον σε συμφερει να το κρατησεις.

Μην κλαις και με στεναχωρεις!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτο ειχα παραγγειλει http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Swift-Lite-Stroller-Squeak/dp/B002UXQEOG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=baby&qid=1301674521&sr=8-1 και ηρθε αυτο...

http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Swift-Lite-Pushchair-Chip-Block/dp/B004DBA3W2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1301674555&sr=1-1

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

geonutr το καροτσακι για τωρα το θες? σκεψου το παιδι μεσα στο μαυρο ή οτι ειναι καλοκαιριατικα.... αυτο το μπεζακι που σου εστειλαν πολυ μ'αρεσει!!! εσενα δε σ'αρεσει καθολου???

 

καλαμαρακι εβγαλες ακρη?? αν οχι...

 

 

Baby Shoe Sizing

 

US UK European

1 0.5 16

2 1 17

3 2 18

4 3 19

5 4 20

6 5 22

7 6 23

8 7 24

9 8 25

10 9 27

11 10 28

12 11 30

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

με λιγα λογια 60 ευρω για 30 κιλα...

μμμμμ καλο ακουγεται.... πολυ καλο θα ελεγα!!!!!!!!

 

Εγω τα θεωρω πολλα

 

Πολλά δεν λές τίποτα, και δεν έχει μέσα και την μεταφορά από Κομοτηνή στο σπίτι σου, όσα και να είναι αυτά τα χρήματα.

 

οκ .......δεν απαντάει όμως αν μπορώ να ψωνίσω μόνη μου και να τα στείλω κάπου στην Αγγλία. Βασικά αυτό το στείλε λινκ να σου τα αγοράσω εγώ ώς τρίτος, όταν έχω την δυνατότητα να το κάνω μόνος μου μου την δίνει, είναι χρονοβόρο..... αν δεν υπάρχει το είδος που θες και ιδίως σε περίοδο εκπτώσεων εξαφανίζονται στο τσακ μπαμ και θα πρέπει να δράσεις γρήγορα ;)

 

Συμφωνώ και επαυξάνω, είναι μεγάλο σπάσιμο. Την πάτησα έτσι στις εκπτώσεις του χειμώνα από το VERTBAUDET. Δεν λέω τα ρούχα πολύ καλά ΑΛΛΑ μάνα μου, μέχρι να καταλάβουν στο MUM και να βάλουν την παραγγελία, όλο και κάτι τελείωνε.

 

Που να ψάξω?

Είδα τα site που έχουμε δοκιμάσει.

Έχετε κάποια άλλη πρόταση?

 

Στο ebay ? Έχω πάρει από εδώ

 

http://shop.ebay.co.uk/web-optics/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

 

και άλλο μέλος επίσης, πολύ καλός και γρήγορος.

 

 

Βρε σύ, αυτό που είχες διαλέξει είχε ωραία αντίθεση χρωμάτων αλλά καλά σου λένε για το καλοκαίρι, θα ήταν πρόβλημα λίγο. Καλό είναι και αυτό που σου έστειλαν...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Είχα γράψει και κάποια άλλη μέρα και δεν είχα καμία απάντηση. Ψάχνω ένα σαιτ με τεστ ωορηξίας που είχε αναφερθεί παλιότερα. Το έχει καμία? Ακόμη θα έρθει η ξαδέρφη μου που μένει Λονδίνο για το Πάσχα και έχει χώρο για να μου φέρει κάποια πράγματα για τον μικρό. Βοηθήστε με που να δώ? Θέλω κυρίως καλοκαιρινά ρουχάκια και πέδιλα.

Ευχαριστώ

xAh6.png h1d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Να σου πω ειλικρινα;

Το μπεζ μ'αρεσει ακομα πιο πολυ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

geonutr το καροτσακι για τωρα το θες? σκεψου το παιδι μεσα στο μαυρο ή οτι ειναι καλοκαιριατικα.... αυτο το μπεζακι που σου εστειλαν πολυ μ'αρεσει!!! εσενα δε σ'αρεσει καθολου???

 

καλαμαρακι εβγαλες ακρη?? αν οχι...

 

 

Baby Shoe Sizing

 

US UK European

1 0.5 16

2 1 17

3 2 18

4 3 19

5 4 20

6 5 22

7 6 23

8 7 24

9 8 25

10 9 27

11 10 28

12 11 30

 

Δεν ειχα βγάλει ακρη ....δεν φόρτωνε η σελιδα

σε ευχαριστω πολύ κοριτσάκι !!!

σματσ

 

 

Κοριτσακι.....

και μενα μου αρέσει περισσοτερο το λάθος που σου εστειλαν , το μαυρο θα μαζευει ολη την ακτινοβολια και θα σκαει το μπεμπέ σου

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Είχα γράψει και κάποια άλλη μέρα και δεν είχα καμία απάντηση. Ψάχνω ένα σαιτ με τεστ ωορηξίας που είχε αναφερθεί παλιότερα. Το έχει καμία?

 

Σόνια, για δες εδώ

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1793241&postcount=14138

 

νομίζω είναι αυτό που θές.

 

Αν δεν βαριέσαι, δες και στο e-bay

 

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ovulation+tests&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=ovulation+tests&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Zip+code&_fsct=&LH_SubLocation=1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=1&_fsradio2=%26LH_AvailTo%3D1&_saact=80&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

 

Τελικα τα παραλάβατε βρε?

Νιωθω οτι σε πηρα στο λαιμο μου ,αλλα με μενα ήταν ολα αψογα και τις τρεις φορες που παρήγγειλα ...

 

να σήμερα τελικά,δεν με πήρες καθόλου στο λαιμό σου,τα ελτά ως συνήθως!!μια χαρά είναι όπως έλεγε στην περιγραφή...έχει λίγο κόλλα στις ενώσεις...αλλά θέλει μεγεθυντικό φακό να τα δεις!! 5.99λίρες μόνο!!!!

Να σου πω ειλικρινα;

Το μπεζ μ'αρεσει ακομα πιο πολυ!!! :D

 

συμφωνώ!!είναι πολύ πιο ωραίο!!!λαχανί με μαύρο δεν μου πολυαρέσει...

:D δεν σου αρέσει καθόλου???

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Πολυ ομορφο το δευτερο καροτσι σας! Καλοταξιδο!

 

Να ρωτησω κατι? απο ποτε το amazon σταματησε να στελνει καροτσια στην Ελλαδα?

Οποιο καροτσι βαζω στο καλαθι μου μού βγαζει μηνυμα οτι δεν στελνει στην διευθυνση μου!

Ακομη και αυτο της cosatto... τα νευρα μου κροσια...

Link to comment
Share on other sites

IIIIIIIIIIIIII αληθεια??? μου φαινεται ο,τι ηθελα καταλαβα..... φτουυυ οποιος προλαβει δηλαδη.... δε μου λες, για τη τιμη τη ρωτησες? ειπε τιποτα διαφορετικο?

 

για την τιμη ειπε οτι ισχυει το 15% εκπτωση και δωρεαν μεταφορικα

και για τα νουμερα, τη ρωτησα για leather closed sandals και μου ειπε

in this style I would go up a size to what your son normally takes

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το δευτερο καροτσι σας! Καλοταξιδο!

 

Να ρωτησω κατι? απο ποτε το amazon σταματησε να στελνει καροτσια στην Ελλαδα?

Οποιο καροτσι βαζω στο καλαθι μου μού βγαζει μηνυμα οτι δεν στελνει στην διευθυνση μου!

Ακομη και αυτο της cosatto... τα νευρα μου κροσια...

Δεν τα στελνει ολα....εγω μαλλον θα παρω αυτο που το στελνει Ελλαδα

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001F90WVW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα στελνει ολα....εγω μαλλον θα παρω αυτο που το στελνει Ελλαδα

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001F90WVW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Mα ουτε και αυτο στελνει! Μαλιστα το συγκεκριμενο ειναι η πρωτη μου επιλογη!

Link to comment
Share on other sites

Από το www.veropoulos.gr παραγγέλνω εγώ τα τελευταία 3 χρόνια. Yπάρχει απίστευτη εξυπηρέτηση. Όταν πχ παραγγέλνεις 2 μανιτάρια, σου βάζουν την πολυσυσκευασία με το 3ο δώρο, και ας μην γνωρίζεις ότι υπάρχει αυτή η προσφορά, δεν την γράφει το σύστημα./QUOTE]

Παρήγγειλα σήμερα στις 12:30 από Βερόπουλο και παρέλαβα πριν καμιά ώρα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση όντως. Μου τηλεφώνησαν κιόλας για να με ενημερώσουν για κάποια προϊόντα που είχαν σε έλλειψη και συμπλήρωσα καμει κάτι άλλο που είχα ξεχάσει να βάλω στην αρχική παραγγελία. Από carefour προσπάθησα να κανω παραγγελία και πρέπει να έχεις αυτην την κάρτα του carefour για να μπορέσεις (δεν θέλω ρε φίλε κάρτες με πόντους!).

Με ενδιαφέρει πολύ το γεγονός ότι σου βάζουν πολυσυσκευασίες και επιπλέον ότι αν δεν υπάρχει προϊόν διαθέσιμο σε καλούν. Στο κάτω - κάτω θα ζητήσεις άλλη μάρκα, στο carrefour ποτέ δε με έχουν ρωτήσει και έχω ξεμείνει...

Δοκίμασα όμως να βάλω κάποια πράγματα στο καλάθι και είναι πιο ακριβός. Και μπορεί η κάρτα να μη σου αρέσει, αφαιρεί όμως 5% από την παραγγελία. Στα 100 ευρώ βγάζεις τα μεταφορικά. Αν βέβαια ο Βερόπουλος δε χρεώνει μεταφορικά, αλλάζει το πράγμα. Χρεώνει; Αν ναι, πόσο;

Σου δίνεται η δυνατότητα να ζητήσεις συγκεκριμένη ώρα παράδοσης, πχ να ορίσεις ένα δίωρο;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...