Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχει ξαναγραφτει οτι εχει προβλημα η υπογραφη της Geonutr. Προσωπικα, επειδη κοβονται λεξεις απο τα μνμ της, δεν μπορω να διαβασω τι γραφει και αναγκαζομαι να τα προσπερναω :-(. Εχω μεγαλη οθονη στο λαπτοπ και ο συζυγος εχει η/υ με τεραααστια οθονη, σαν τηλεοραση ενα πραγμα. Οπου και να διαβαζω, με την υπογραφη της ξεχειλωνει η σελιδα, κανει κατι περιεργο.

Καποιες υπογραφες δεν τις σηκωνει το συστημα, υπαρχουν και οδηγιες για αυτο

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

αν ειχε προβλημα η υπογραφη μου θα το εμφανιζε σε ολους κ οχι σε καποιους ναι κ σε καποιους οχι!δε ξερω τι ρυθμιση πρεπει να γινει,δε θελω να βγαλω τα τικερακια μου!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν ειχε προβλημα η υπογραφη μου θα το εμφανιζε σε ολους κ οχι σε καποιους ναι κ σε καποιους οχι!δε ξερω τι ρυθμιση πρεπει να γινει,δε θελω να βγαλω τα τικερακια μου!

βρε Geonutr δεν ρωτάς κανένα μοντ τι μπορεί να συμβαίνει ???:confused: και εμένα πάντως κανονικά τα εμφανίζει

Link to comment
Share on other sites

αν ειχε προβλημα η υπογραφη μου θα το εμφανιζε σε ολους κ οχι σε καποιους ναι κ σε καποιους οχι!δε ξερω τι ρυθμιση πρεπει να γινει,δε θελω να βγαλω τα τικερακια μου!

 

Geonutr κι εγω δεν μπορω να σε διαβασω ολοκληρη:lol::lol::lol:

Καποιος που γνωριζει ας μας ενημερωσει να τις κανουμε αυτες τις αλλαγες, η εμεις η εσυ οποιος χρειαζεται τελος παντων κριμα να σε διαβαζουν οι μισοι.8-):cool:

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω??? Αγνωσται αι βουλαι του διαδυκτιου

Περναω ενα κα-τα-πλη-κτι-κο απογευμα...ο μικρος γυρισε απο το σχολειο με εμετους και πονοκοιλο...μολις πιει μια γουλιτσα νερο το βγαζει...καποια στιγμη ξυπνησε και η μικρη παω να την αλλαξω αρχιζει ο μικρος στο σαλονι να κανει εμετο και κατουρησε η μικρη το κρεβατι!!! Ευτυχως κοιμηθηκε το μωρο....

(σορρυ για το off topic αλλα ειμαι σκασμενη με το μικρο...ουφ!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω??? Αγνωσται αι βουλαι του διαδυκτιου

Περναω ενα κα-τα-πλη-κτι-κο απογευμα...ο μικρος γυρισε απο το σχολειο με εμετους και πονοκοιλο...μολις πιει μια γουλιτσα νερο το βγαζει...καποια στιγμη ξυπνησε και η μικρη παω να την αλλαξω αρχιζει ο μικρος στο σαλονι να κανει εμετο και κατουρησε η μικρη το κρεβατι!!! Ευτυχως κοιμηθηκε το μωρο....

(σορρυ για το off topic αλλα ειμαι σκασμενη με το μικρο...ουφ!!!)

 

ΥΠΟΜΟΝΗ καλη μου!!! Περαστικα σας............

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλοφόρετα !!!

είσαι σίγουρη ότι το iherb έχει δωρεάν μεταφορικά και για τις διεθνής αποστολές ?? :D:D και ότι έλεγα να βάλω παραγγελία μία από αυτές τις μέρες έχει κάποιο κωδικό που το βάζεις στο check out???

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάντως εγώ στην θέση σου (ως γνωστή σαικο) θα έστελνα κάποια από αυτές στην μαμά μου, στην πεθερά μου :? στην αδελφή μου.................. χεχεχεχεχε

 

Eυχαριστω πολυ Αge μου! Τώρα μπορεσα να ξαναμπω με τα πιτσιρικια!Στο iherb ειναι σιγουρα δωρεαν τα μεταφορικα ως σημερα εκανα 1 παραγγελια πριν μερες αλλα τελειωσαν τα λεφτα στην καρτα και.. θα τα παραγγειλω μαζεμενα τελευταια στιγμή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω litsat!!!:P

Εντωμεταξυ τα'χω παρει και με αυτη απο το ebay...αφου κυρα μου δεν τα στελνεις μεσα σε 2 μερες οπως γραφεις γιατι το γραφεις??? Για να συγχιζομαι εγω η δολια μανα?????:evil::evil::evil:

Καλε σε ποια ητανε που ειχε παραγγειλει απο ebay αλλα αργησε να της τα στειλει γιατι ειχε πεθανει ενας φιλος της??? Λετε να απεθανε και της δικιας μου κανενας??? Αλλα μια βδομαδα τωρα τι κανουν??? Κλαινε το μακαριτη???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Aggelosmarios περαστικα σας!!! :(

Για να σε αποτελειωσω ηρθε και ο τριτος φακελος απο Shutterfly.

Περιμενω τον αντρα μου να μου τα φερει και για να ειμαι προετοιμασμενη καταπινω υπογλωσσια!!! :evil:

Εντωμεταξυ μου ερχονται βροχη οι προσφορες απο shutterfly. Αν καμια κοπελα θελει να το ρισκαρει, εχω κωδικο για 50% σε πολυ μεγαλες εκτυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

...Καλε σε ποια ητανε που ειχε παραγγειλει απο ebay αλλα αργησε να της τα στειλει γιατι ειχε πεθανει ενας φιλος της??? Λετε να απεθανε και της δικιας μου κανενας??? Αλλα μια βδομαδα τωρα τι κανουν??? Κλαινε το μακαριτη???

 

:lol::lol::lol::lol:

Εγω ημουν! (ποιος αλλος;;; Ο γνωστος Μητσοτακης! :-D )

Link to comment
Share on other sites

Ελα Κωστα μου...Μαρικα εδω!!!!

Σημερα μου απαντησαν απο shutterfly να περιμενω εως τις 07/04 ΚΑΙ για τις 2 παραγγελιες...σημειωτεον οτι η 1η εφυγε απο αυτους στις 07/03!! Τι να πω δεν ξερω...περιμενω εντυπωσεις και απο την 3η παραγγελια:wink:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφου παραλαμβανουμε και δεματα νοεμβριου τι κλαιγεστε χαχαχαχαχχα

τα Ελτα τα κρατανε για εκπληξεις!!!!

 

(γατα βηχει σα γουρουνι..ουτε να μπινταρω ρε δεν αντεξα!!!!!!)

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα Κωστα μου...Μαρικα εδω!!!!

Σημερα μου απαντησαν απο shutterfly να περιμενω εως τις 07/04 ΚΑΙ για τις 2 παραγγελιες...σημειωτεον οτι η 1η εφυγε απο αυτους στις 07/03!! Τι να πω δεν ξερω...περιμενω εντυπωσεις και απο την 3η παραγγελια:wink:

 

:?::?::?:

Τα δικα μου εφυγαν μετα απο τα δικα σου!!!

Ειμαι ομως επαρχια. Ισως παιζει ρολο. (λεω και καμια σαχλαμαρα να παρηγορηθουμε :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε...μεσα στα πλαισια της αποκεντρωσης τα ΕΛΤΑ πρωτα στελνουν επαρχια και μετα κεντρο Αθηνα...σου λεει αν θες να παραλαμβανεις κυρια μου τα πακετακια σου στην ωρα τους πρεπει να μετακομισεις...:cool::cool::cool:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Geonutr κι εγω δεν μπορω να σε διαβασω ολοκληρη:lol::lol::lol:

Καποιος που γνωριζει ας μας ενημερωσει να τις κανουμε αυτες τις αλλαγες, η εμεις η εσυ οποιος χρειαζεται τελος παντων κριμα να σε διαβαζουν οι μισοι.8-):cool:

 

 

Εγω παλι τη διαβαζω κανονικα τα τικερακια φαινονται το ενα κατω απο το αλλο. Ισως ειναι θεμα browser.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Chatzico αυτο που σου ειχα γραψει εδω εληξε χτες :(

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1966840&postcount=22894

 

Δεν πειράζει βρε, καλά να είμαστε...

 

Τι να πω??? Αγνωσται αι βουλαι του διαδυκτιου

Περναω ενα κα-τα-πλη-κτι-κο απογευμα...ο μικρος γυρισε απο το σχολειο με εμετους και πονοκοιλο...μολις πιει μια γουλιτσα νερο το βγαζει...καποια στιγμη ξυπνησε και η μικρη παω να την αλλαξω αρχιζει ο μικρος στο σαλονι να κανει εμετο και κατουρησε η μικρη το κρεβατι!!! Ευτυχως κοιμηθηκε το μωρο....

(σορρυ για το off topic αλλα ειμαι σκασμενη με το μικρο...ουφ!!!)

 

Κάτι μου θυμίζει αυτό το σκηνικό του γιού σου, έχε το νού σου και θερμομέτρα τον συχνά. Η Δανάη εχθές το βράδυ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ στις 2.30 μέσα στον καλό ύπνο, άρχισε να τρέμει σαν το φύλλο. Απίστευτο τρέμουλο, σαν να ήταν στην πρίζα, σε 20 λεπτά είχε ανεβάσει 40 πυρετό (εξ ου και το τρέμουλο) και είχε κάνει 2 εμετούς. Όπως λές, ούτε νερό δεν κράτησε. Πολεμούσα να δώσω ντεπόν για τον πυρετό αλλά τίποτα. Ευτυχώς θυμήθηκε η μάντρε μου τα υπόθετα ΝΤΟΛΑΛ και ηρέμησε το παιδί. ΠΡΟΣΕΧΕ, είναι κάποια άτιμη ίωση με υψηλό πυρετό και γαστρίτιδα που γυρίζει. Εμείς βέβαια έχουμε πάρει όλες τις ιώσεις, οπότε, δεν υπήρχε θέμα, όποια νέα και να έβγαινε θα την δοκιμάζαμε.............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,εχω modzilla,μηπως εχετε explorer???????????????????????

 

Yes boss, νομίζω explorer και σας βλέπω big girl at a huge page...........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...