Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας αυτες τις μερες...

good luck ειναι για ΠΡΙΝ την βαφτιση το φορεμα?

αν ναι ειναι παρα πολυ ωραια αλλα μου φαινεται πολυ επισημο...δηλαδη τα βαφτιστικα της πως θα ειναι?

αν ειναι ακομα πιο ωραια τοτε ναι,μου αρεσει πολυ...:)

αλλιως προσεξε μην φαινεται αυτο σαν βαφτιστικο...(καταλαβαινεις τι ενοοω)

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

good luck ειναι για ΠΡΙΝ την βαφτιση το φορεμα?

αν ναι ειναι παρα πολυ ωραια αλλα μου φαινεται πολυ επισημο...δηλαδη τα βαφτιστικα της πως θα ειναι?

αν ειναι ακομα πιο ωραια τοτε ναι,μου αρεσει πολυ...:)

αλλιως προσεξε μην φαινεται αυτο σαν βαφτιστικο...(καταλαβαινεις τι ενοοω)

 

Δυστυχως εκει που θα τη βαφτισουμε μας εθεσαν ορο το βαφτιστικο της φορεμα να ειναι ολολευκο! :confused:

Παρ'όλ'αυτα εχει πολλα φρου-φρου κι'αρωματα. :D

 

Παρα πολυυυυ ομορφο οτι πρεπει για την περισταση!!

χαλαλι το ξενυχτι σου!

Το ζήλεψα :D

 

Ευχαριστω πολύ. :D

 

δεν μπορω να βλεπω αλλα φουστανακια κ χαριτωμενα παπουτσακια....εχω αγοριιιιιι

 

Eiσαι πολυ τυχερη!

Ξερεις τι οικονομια κανεις;;; :D

Link to comment
Share on other sites

εγώ έκανα παραγγελία στις 16/03 κάθισμα αυτοκινήτου και μου ήρθε 22/03 παρα πολύ γρήγορα!!με την γενική ταχυδρομική μου ήρθε όχι με τα ΕΛΤΑ για κάνε ένα τηλεφωνο εάν έχεις κοντά σου την Γενική.

 

Για το littlewoods λες? Έχει καθισματάκια αυτοκινήτου καλέ???

Καλημέρα!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο σάιτ! Αλλά έχει μόνο μέχρι 24 νούμερο;;;Φαίνονται πολύ μαλακά πάντως για εσάς που είσαστε μικρότερες από εμάς....κλαψ!

΄

Καλέ εμείς δεν είμαστε μικρότερες, αλλά μικρότεροι:)

Κοτζάμ αντρακλαράς δεν βλέπεις???:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Goodluck πανέμορφο το φορεματάκι. Εμένα μου αρέσει για την περίσταση. Είναι η μέρα της και πρέπει να ξεχωρίζει κάθε στιγμή η κουκλίτσα σου. Καλοφόρετο και με το καλό η βάφτισή σας!

Όσο για την οικονομία που κάνουν οι αγορομάνες, μην το λες. Αν έρθεις να δεις τις ντουλάπες του μικρού θα καταλάβεις...

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο σάιτ! Αλλά έχει μόνο μέχρι 24 νούμερο;;;Φαίνονται πολύ μαλακά πάντως για εσάς που είσαστε μικρότερες από εμάς....κλαψ!

 

οντως είναι πολύ ωραία. Ειναι παρόμοια με τα inch-blue (που εχει και νουμερα για μεγαλύτερα παιδάκια).

Link to comment
Share on other sites

Καλά και η Γατούλα και εγώ έχουμε σετάκι παιδάκια, αλλά το ebay καλά κρατεί. Παιδί μου, αν έχεις την πετριά, θα βρείς να πάρεις. Εγώ παρέλαβα και 2 μαγιό για τον πιτσιρίκο προχθές, μπαίνει το καλοκαίρι οσονούπω και τι θα κάναμε.

 

Τα κοριτσάκια, κατά γενική ομολογία, είναι πιο δαπανηρά, αλλά χαλάλι τους......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα μηπως υπάρχει περίπτωση να πουλανε καμια συνταγη για να κανω κορίτσι!

ΑΓΟΡΑΖΩ ΟΣΟ ΟΣΟ!!!

Εχω δυο γιους με εχουν φουντωσει κιολας πρωι πρωι, ειδα και αυτο το εκπληκτικο φορεματακι και ανεβασα πιεση 25!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!θα ηθελα να ρωτησω, για να ανοιξω στο πειπαλ θεμα-δεν εχω παραλαβει απο Mandco εδω και 20 ημερες-θα πρεπει πρωτα να ενημερωσω συτους με τους οποιους εχω το προβλημα, η απλα παω στη σελιδα του πειπαλ και το κανω???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!θα ηθελα να ρωτησω, για να ανοιξω στο πειπαλ θεμα-δεν εχω παραλαβει απο Mandco εδω και 20 ημερες-θα πρεπει πρωτα να ενημερωσω συτους με τους οποιους εχω το προβλημα, η απλα παω στη σελιδα του πειπαλ και το κανω???

 

επει΄δή είχα και γω το ίδιο θέμα με την Mandco έστειλα πρώτα σε αυτούς μήνυμα ότι θα ανοιξω θέμα.....

 

και μου επιστρέψανε από μόνοι τους τα λεφτά στην πειπαλ..για δοκίμασέ το!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Καλά και η Γατούλα και εγώ έχουμε σετάκι παιδάκια, αλλά το ebay καλά κρατεί. Παιδί μου, αν έχεις την πετριά, θα βρείς να πάρεις. Εγώ παρέλαβα και 2 μαγιό για τον πιτσιρίκο προχθές, μπαίνει το καλοκαίρι οσονούπω και τι θα κάναμε.

 

Τα κοριτσάκια, κατά γενική ομολογία, είναι πιο δαπανηρά, αλλά χαλάλι τους......

 

μαγιουδάκια απο που; (ετσι, ετσι με τα ψωνια - μια που το φερε η κουβεντα κι εγω εχω διδυμα αγορακια, εχω ηδη ψωνισει απειρα για του χρονου - ειχαν καλες τιμες! - και οταν θελω να τους πεισω να φυγουμε τους δειχνω μια καινουρια μπλουζα, να δεις για ποτε βγαζουν τη μπλουζα για να φορεσουν την καινουρια :) )

Link to comment
Share on other sites

επει΄δή είχα και γω το ίδιο θέμα με την Mandco έστειλα πρώτα σε αυτούς μήνυμα ότι θα ανοιξω θέμα.....

 

και μου επιστρέψανε από μόνοι τους τα λεφτά στην πειπαλ..για δοκίμασέ το!

 

σε ευχαριστω πολυ κοριτσδι μου...θα το στειλω λοιπον πρωτα σε αυτους!!το εχω γραψει απο χτες, οταν κοιμονταν τα ζουζουνια...να εισαι καλα....ααα αν τυχον τα πραγματα ειναι καθοδον, τι κανω??μπορω να τα παρω και να ακυρωσω τη διαδικασια refund??

Link to comment
Share on other sites

μαγιουδάκια απο που; (ετσι, ετσι με τα ψωνια - μια που το φερε η κουβεντα κι εγω εχω διδυμα αγορακια, εχω ηδη ψωνισει απειρα για του χρονου - ειχαν καλες τιμες! - και οταν θελω να τους πεισω να φυγουμε τους δειχνω μια καινουρια μπλουζα, να δεις για ποτε βγαζουν τη μπλουζα για να φορεσουν την καινουρια :) )

 

Από το VERTBAUDET μέσω MUM.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ κοριτσδι μου...θα το στειλω λοιπον πρωτα σε αυτους!!το εχω γραψει απο χτες, οταν κοιμονταν τα ζουζουνια...να εισαι καλα....ααα αν τυχον τα πραγματα ειναι καθοδον, τι κανω??μπορω να τα παρω και να ακυρωσω τη διαδικασια refund??

 

Είχε το ίδιο πρόβλημα το KATINAKI και απ' ότι θυμάμαι, είπε ότι την έγραφαν στα μυνήματα που τους έστελνε, αλλά μόλις ανέφερε το πειπαλ, της επέστρεψαν τα χρήματα στο δεκάλεπτο.

 

Βρες το ποστ της, δεν είναι πολύ πίσω.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

΄

Καλέ εμείς δεν είμαστε μικρότερες, αλλά μικρότεροι:)

Κοτζάμ αντρακλαράς δεν βλέπεις???:P

 

Ναι καλέ!!Και βέβαια βλέπω τον κούκλο σου!!!Απλά κοιταζα τα κοριτσίστικα παπούτσια και παρασύρθηκα...και επειδή έβαλες εσύ το λινκ τα μπέρδεψα λίγο..χμ...σόρυ!

 

Προφανως δεν εχει πιει ακομα καφε χαχαχα

 

Πίνω καφέ κυρία μου!!!Αλλά τον πίνω αργά αργά και δεν έχει έρθει ακόμα η καφείνη στο αίμα μου!!!Χαχαχα

 

Δε μου απαντήσατε όμως...δεν έχει μεγαλυτερα ε;;;

Link to comment
Share on other sites

Είχε το ίδιο πρόβλημα το KATINAKI και απ' ότι θυμάμαι, είπε ότι την έγραφαν στα μυνήματα που τους έστελνε, αλλά μόλις ανέφερε το πειπαλ, της επέστρεψαν τα χρήματα στο δεκάλεπτο.

 

Βρες το ποστ της, δεν είναι πολύ πίσω.

 

την εχω διαβασει την περιπτωση της και οτι εχει στειλει 35!!!!!μηνυμ3ατα και το μπερδεμα με τα δεματα της και την αλλη κοπελια, απλα δεν καταλαβα τι τελικα εγινε σε σχεση με τα πραγματα και αν βρηκε ακρη....

Link to comment
Share on other sites

Για το littlewoods λες? Έχει καθισματάκια αυτοκινήτου καλέ???

Καλημέρα!!!

 

καλημέρα!!!

για δες εδώ!!!

http://www.littlewoods.com/child-baby/car-seats/e/b/2670.end?trail=2249-2670&cm_re=Homepage-_-Header-_-Child+Baby+DD+Car+Seats&nav=top

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Καλε Ελευθερια τι ωραιο site αυτο με τα παπουτσακια!!!! Εχει και free delivery σε καποια σχεδια και λογικες τιμουλες...μπραβο!!!! Θα το τιμησουμε:lol:

 

Βρε Έλλη μου μια άλλη κοπέλα το είχε δώσει που έχει ψωνίσει κιόλας. Απλά έχω μια λίστα στο excel που σημειώνω τα σάιτ. Έχω και κάποια άλλα αλλά δεν έχω ψωνίσει!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Καλέ αυτό είναι το αγγλικό. Από εδώ δεν μπορούμε να παραγγείλουμε. Για το European μιλάω.

Πάντως είναι ακριβό. Το δικό μας καθισματάκι το έχει 332 λίρες και το πήραμε 250 Ευρώ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια εχω μια ερωτησουλα λιγο εκτος θεματος!

Μπορει να μου πει καποια μανουλα που παραγγειλε απο το pramworld ποσο καιρο εκανε να ερθει η παραγγελια ,γιατι θελω να παρω ενα καροτσακι maclaren αλλα επειδη θα φυγω για τις διακοπες του πασχα μην ερθει και λειπω!

Και κατι αλλο βρε κοριτσια ενταξει δεν λεω πανακριβα τα παπουτσια στην ελλαδα μας και χωρις κατι το ιδιαιτερο απο ποιοτητα(πηρα μουγιερ στον μικρο μου 20 μηνων τα πηραμε νοεμβριο του τα φοραω για τις καλες βολτες υποτιθεται και εχουν γινει λες και μας τα εδωσαν στον ερανο της εκκλησιας και τα εχουν φορεσει 10 παιδια,ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να του τα φοραω 80 ευρω παπουτσι δηλαδη αισχος στους 5μηνες ρε παιδια!Αλλα το θεμα μου ειναι οτι φοβαμαι μην δεν του κανουν αμα παραγγειλω και τις βαριεμαι τις αλλαγες,αμα δεν το φορεσει το παιδι δεν ειναι δυσκολο?Μου αρεσουν πολυ τα clarks αλλα μπερδευτηκα με αυτα που διαβασα τελικα ποιο site στελνει ελλαδα γιατι αν καταλαβα καλα το επισημο δεν στελνει!

 

και εγω απο εκει πήρα το καρότσι μας και μου ήρθε περίπου σε 11 μέρες μια χαρά όλα και οι καλύτερες τιμές που έβρισκα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...