Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια θελω τη βοηθεια σας..

θελω να παραγγειλω απο iherb.com,αλλα διαβασα στους ορους οτι για να πληρωσεις με πιστωτικη,θα πρεπει να στειλεις με μειλ αντιγραφο της καρτας κ λογαριασμο με το ονομα σου..το προβλημα ειναι οτι η καρτα μου ειναι χρεωστικη-αρα δεν παιρνω λογαριασμο,και επισης οι λογαριασμοι ειναι στο ονομα του αντρα μου...μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω;

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θελω τη βοηθεια σας..

θελω να παραγγειλω απο iherb.com,αλλα διαβασα στους ορους οτι για να πληρωσεις με πιστωτικη,θα πρεπει να στειλεις με μειλ αντιγραφο της καρτας κ λογαριασμο με το ονομα σου..το προβλημα ειναι οτι η καρτα μου ειναι χρεωστικη-αρα δεν παιρνω λογαριασμο,και επισης οι λογαριασμοι ειναι στο ονομα του αντρα μου...μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω;

Δεν χρειαζεται τιποτα μονο κανεις register. Παιρνει κανονικα την κάρτα. Η παραγγελια πρεπει να ειναι μεχρι 1360 γρ αλλιως δε θα σου τη δεχθει:)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα πάρεις!!!Και ελπίζω να μη λέω βλακείες...δυστυχώς τα έχω στη απλώστρα γιατί λείπαμε και σήμερα τα έπλυνα αλλιώς θα πήγαινα να τα ξαναέβλεπα...Σου προτείνω να τα πάρεις πάντως!!!Η μικρή ξετρελάθηκε με τα χρώματα!!!Και η μαμά με τη τιμή και τη ποιότητα!!!

 

Θα τα παρω θα τα παρω σιγουρα γιατι η τιμή τους ειναι πολύ καλη και φθηνοτερα απο του τζαμπο βγαινουν...

 

kalamaraki τα παπούτσια τα κόκκινα λες?το σκέφτομαι κι εγώ...

τα βρακάκι τι νούμερο τα πήρες?γιατί η δική μου είναι και λίγο χοντρούλα,το καλοκαίρι ξεκινάμε κι εμείς εκπαίδευση.

 

Μιαμαμα τα βρακακια δεν τα πηρα ακομα αλλα θα τα παρω στο νουμερο 3-4χρονών γιατι αν και κλεινει τα 3 τον Ιουλιο τα θελω για απο καλοκαιρι και μετα αρα πιστευω καλα ειμαστε, και αν ειναι οντως μοδερ θα εχουν φαρδια γραμμη.

απο αυτον πηρα και τα φανελάκια τα τιραντάκια ο συζηγος που τα ειδε, γιατι εγω ειμαι χωριο γκρρρ και ολα εκεινος με τον πατερα μου τα παραλαμβάνουν , ειπε οτι ενιαι πολυ ωραια και τα ρουχα που πηρα και τα τιραντακια του.

 

Τα παπά είναι τελεια και αφου ειναι μοδερ....ειναι εγγύηση γμτ!

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου που προκειται να κανετε παραγγελια απο Gymboree, μια φιλη μου που ψωνιζει χρονια απο Αμερικη, μου ειπε οτι παιρνει παντα ενα νουμερο μεγαλυτερο στα καπελακια και για τα παιδακια της και για οσα δωρακια αγοραζει γιατι εχουν στενη γραμμη. Επισης, επειδη ξετρελαθηκα με τα παπουτσακια και τη ρωτησα, μου ειπε οτι ειναι σχεδον ολα συνθετικα αλλα παρ'όλ'αυτα ειναι ευχαριστημενη.

Δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου. Σας μεταφερω απλα τι μου ειπε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα internetικες μου φιλεναδες!!!!:lol:

Καλη εβδομαδα να εχουμε, καλες αγορες και παραλαβες επισης!!!

Προθες κερδισα στο ebay 2 δημοπρασιες για κατι βρακακια του γιου και ενα μαγιουδακι της μπεμπας και χθες ειχαν γινει dispatced!!! Πως γινεται αυτο??? Απότι θυμαμαι τα ταχυδρομεια στην Αγγλια δεν ειναι ανοιχτα Κυριακες...μην και κανω λαθος? Μην και δεν θυμαμαι ορθως????:rolleyes:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θελω τη βοηθεια σας..

θελω να παραγγειλω απο iherb.com,αλλα διαβασα στους ορους οτι για να πληρωσεις με πιστωτικη,θα πρεπει να στειλεις με μειλ αντιγραφο της καρτας κ λογαριασμο με το ονομα σου..το προβλημα ειναι οτι η καρτα μου ειναι χρεωστικη-αρα δεν παιρνω λογαριασμο,και επισης οι λογαριασμοι ειναι στο ονομα του αντρα μου...μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω;

 

Πωλίνα Καλημέρα!

Εχω παραγγείλει 4-5 φορές και δεν ζητάει κάτι τέτοιο.

Μόνο περιορισμό στο βάρος και στο ποσό έχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για τα gymboree και εγώ πιστεύω ότι η φόρμα τους είναι λίγο μικρή...πήρα το 2-3 της μικρής και της είναι καλά τώρα που είναι 28 μηνών...αν ξαναπάρω θα πάρω ένα νούμερο παραπάνω λέω...

Καλά αυτό το 30% με τρέλανε!Με νύχια κρατιέμαι να μη ψωνίσω παλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρίξε μια ματιά κι εδώ...αν εννοείς αυτά,απο το άμαζον θα τα πάρεις 40 ευρώ

με δωρεαν μεταφορικά και τα έχουν διαθέσιμα!!

 

http://www.amazon.co.uk/FunToSee-Undersea-Adventure-Room-Make-Over/dp/B0002C6EXI/ref=pd_sim_kh_3

 

Λέει Delivered FREE in the UK. Για Ελλάδα δεν λέει...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Τα πήρα και εγώ βρε καλαμαράκι αυτά μαζί με κάτι φανελάκια από τον ίδιο πωλητή αλλά τα βρακάκια δεν είναι μαδερκεαρ...ή τουλάχιστον δε το γραφουν μέσα...η ταμπελίτσα μέσα γράφει TU....βέβαια μια χαρά μου φάνηκε η ποιότητα τους...

 

Μαρίτα έχει φανελάκια και για αγοράκια; Δεν ξέρω πως να δω τί άλλο πουλάει αυτός ο πωλητής.Με ενδιαφέρουν τα mothercare

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μιαμαμα τα βρακακια δεν τα πηρα ακομα αλλα θα τα παρω στο νουμερο 3-4χρονών γιατι αν και κλεινει τα 3 τον Ιουλιο τα θελω για απο καλοκαιρι και μετα αρα πιστευω καλα ειμαστε, και αν ειναι οντως μοδερ θα εχουν φαρδια γραμμη.

απο αυτον πηρα και τα φανελάκια τα τιραντάκια ο συζηγος που τα ειδε, γιατι εγω ειμαι χωριο γκρρρ και ολα εκεινος με τον πατερα μου τα παραλαμβάνουν , ειπε οτι ενιαι πολυ ωραια και τα ρουχα που πηρα και τα τιραντακια του.

 

Τα παπά είναι τελεια και αφου ειναι μοδερ....ειναι εγγύηση γμτ!

τα παπούτσια τα παρήγγειλα,θα πάω στα μόδερ να δω λίγο τα νούμερα για τα βρακάκια.

 

Κοριτσακια μου που προκειται να κανετε παραγγελια απο Gymboree, μια φιλη μου που ψωνιζει χρονια απο Αμερικη, μου ειπε οτι παιρνει παντα ενα νουμερο μεγαλυτερο στα καπελακια και για τα παιδακια της και για οσα δωρακια αγοραζει γιατι εχουν στενη γραμμη. Επισης, επειδη ξετρελαθηκα με τα παπουτσακια και τη ρωτησα, μου ειπε οτι ειναι σχεδον ολα συνθετικα αλλα παρ'όλ'αυτα ειναι ευχαριστημενη.

Δε θελω να σας παρω στο λαιμο μου. Σας μεταφερω απλα τι μου ειπε.

μια χαρά τότε,για καλά της τα πήρα,για καθημερινά θα της πάρω πιο καλή ποιότητα.

 

Καλημέρα!

Για τα gymboree και εγώ πιστεύω ότι η φόρμα τους είναι λίγο μικρή...πήρα το 2-3 της μικρής και της είναι καλά τώρα που είναι 28 μηνών...αν ξαναπάρω θα πάρω ένα νούμερο παραπάνω λέω...

Καλά αυτό το 30% με τρέλανε!Με νύχια κρατιέμαι να μη ψωνίσω παλι!

ναι ε?γιατί η δική μου παρόλο που είναι 25 μηνών,φοράει 3-4 χρονών ρούχα,κι έτσι της πήρα το 4Τ,και φοβόμουν μην είναι τεράστια...έχουμε μια κοιλιά που προεξέχει,παντελόνια δεν μπορώ να της πάρω αν δεν το δοκιμάσουμε.ελπίζω να της κάνει το νούμερο.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Miamama μπλουζάκια δε πήρες; Μια χαρά θα της είναι το 4...έχουν μικρή φόρμα...εγώ στο τσακ είμουν να τα γυρίσω και να πάρω τα μεγαλύτερα αλλά τελικά τα κράτησα.

 

Ταμαρ αυτό είναι το λινκ για τα μπεμπέ του πωλητή...για ρίξε μια ματιά...

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-Clothing-/14738/i.html?rt=nc&Gender=Boy&_catref=1&_dmpt=Baby_Clothing&_fln=1&_ssn=nmcd45&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Πεθαινω τωρα ομως.................

Θελω κι εγω κοριτσακι..............

Ειναι τελεια ............................

Και τα γυαλια ολα τα λεφτα.

Αντε και οταν παραλαβετε ενημερωστε μας.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια help please!!!!

Έκανα την προηγούμενη εβδομάδα μια αγορά από το littlesunflowers, πλήρωσα με paypal και πρώτον στο paypal δεν φαίνεται πληρωμή, δεύτερον τα χρήματα στον λογαριασμό έχουν δεσμευτεί και επίσης δεν μπορώ να κάνω log in στο site τους. Σε σχετικό mail δεν έχουν απαντήσει!

Ρίξτε τα φώτα σας στην άσχετη κορασίδα!

Link to comment
Share on other sites

Litsat...εμείς που μένουμε δίπλα μπορούμε να παραγγείλουμε παρέα αν θες καμία φορά...

Λέω να τη κάνω και εγώ τη παραγγελία στο gymboree...3 σορτσάκια και 2 μπλουζάκια 70 ευρώ καλά είναι;;;

Link to comment
Share on other sites

Ταμαρ αυτό είναι το λινκ για τα μπεμπέ του πωλητή...για ρίξε μια ματιά...

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-Clothing-/14738/i.html?rt=nc&Gender=Boy&_catref=1&_dmpt=Baby_Clothing&_fln=1&_ssn=nmcd45&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282

 

 

Όταν λέει Payments: paypal δεν μπορώ να βάλω την prepaid χωρίς να είναι μέσω paypal? Δεν έχω ανοίξει λογαριασμό στο paypall

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Το ΜUM είναι 100% ασφαλές; Γιατί λέω να παραγγείλω μέσα στην εβδομάδα από Μοthercare και Disney.

Επιπλέον, αν κατάλαβα καλά πληρώνουμε 7 λίρες για εγγραφή, 10 λίρες το μήνα, και επιπλέον τα έξοδα αποστολής που ποικίλουν ανάλογα με τον τρόπο αποστολής; Συμφέρει;

 

Aπορία Νο3:

Το οτι στο λογαριασμό μου εχει αφαιρεθεί κάποιο ποσό αυτό σημαίνει πως η αγορά έχει πραγματοποιηθεί ή οτι έχει δεσμευτεί από την τράπεζα; Πάντως κωδικό παραγγελίας έχω λάβει.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέει Payments: paypal δεν μπορώ να βάλω την prepaid χωρίς να είναι μέσω paypal? Δεν έχω ανοίξει λογαριασμό στο paypall

 

 

οχι δεν μπορεις,πληρωμη μεσω paypal.σκετες καρτες στο e-bay οχι.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια help please!!!!

Έκανα την προηγούμενη εβδομάδα μια αγορά από το littlesunflowers, πλήρωσα με paypal και πρώτον στο paypal δεν φαίνεται πληρωμή, δεύτερον τα χρήματα στον λογαριασμό έχουν δεσμευτεί και επίσης δεν μπορώ να κάνω log in στο site τους. Σε σχετικό mail δεν έχουν απαντήσει!

Ρίξτε τα φώτα σας στην άσχετη κορασίδα!

εγω πηρα εχθες γυαλια ηλιου για την μικρη μολις τσεκαρα το paypal και τα λεφτα τα εχουν παρει στο ονομα Beverley Newman και περιμενωωωω

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα εχθες γυαλια ηλιου για την μικρη μολις τσεκαρα το paypal και τα λεφτα τα εχουν παρει στο ονομα Beverley Newman και περιμενωωωω

 

και εγω γυαλιά ηλίου παρήγγειλα και καπέλο για τον μικρό αλλά στο paypal δεν φαινεται η πληρωμή και όταν μπορούσα να μπώ στο account μου στο site τους στο status έλεγε paypal processing. Εδώ και 2-3 μέρες δεν μπορώ να μπω. τα νεύρα μου!!!:mad:

 

(μίλησα με eurobank και μου είπαν ότι αν δεν στείλουν παραστατικό αποδεσμεύονται τα χρήματα αυτόματα μετα από 10 μέρες)

Link to comment
Share on other sites

helloooooooooo

εχει αγορασει καμια για τον αντρουλη της ανταλλακτικα ξυραφακια???

θελω τα gillette fusion manual (ειναι πορτοκαλι συσκευασια και μπελ το ξυραφακι οχι τα "power")

πλιζ χελπ!!!!!!!!!!!! που να τα βρω φθηνα??? στο αμαζον τα βρισκω σχετικα φθηνοτερα, αλλα θελω καποια καλυτερη τιμη..............

 

 

http://www.carrefour.gr/CarrefourOnline1/Products/000/PID-000288522.aspx

τα 4 κοστιζουν 11 ευρω

 

http://www.amazon.co.uk/Gillette-Fusion-Manual-Blades-Pack/dp/B000GE571C/ref=sr_1_12?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1300102658&sr=1-12

 

τα 8 κοστιζουν περιπου 18 ευρω

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααα και μου ηρθε η τσαντα απο ioffer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συστημενο τελικα το δεμα και θα μου το φερει σπιτι το απογευμα ο ταχυδρομος!!!!!!!!!!!

ανυπομονω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...