Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ποιον βραστήρα ψάχνεις ακριβώς?

 

Δεν έχω συγκεκριμένη προτίμηση, απλά είμαι σε φάση εξοπλισμού για τον μικρούλη που έρχεται (αρχές Μάη) και μιλώντας με φίλους και παιδίατρο μου είπαν ότι θα χρειαστεί κι ένας βραστήρας. Έχεις κάτι να προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, έστειλα μύνημα στο DIRECT COSMETICS για το πειπαλ και μου απαντησαν το εξής

 

Thank you for your enquiry

We currently only accept Paypal for UK orders, but we should be extending this service to EU destinations in the near future. Details will be listed on the website when available.

 

Kind regards

Jane

customer care

 

Τελικά, όντως ζαλίζεται το πειπαλ όταν περνά την Μάγχη ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για τα gymboree και εγώ πιστεύω ότι η φόρμα τους είναι λίγο μικρή...πήρα το 2-3 της μικρής και της είναι καλά τώρα που είναι 28 μηνών...αν ξαναπάρω θα πάρω ένα νούμερο παραπάνω λέω...

Καλά αυτό το 30% με τρέλανε!Με νύχια κρατιέμαι να μη ψωνίσω παλι!

 

βρε κορίτσια εγώ μια ζακετούλα που πήρα 2Τ νομίζω θα την φορέσουμε όταν πάμε τεσσάρων.. μου φάνηκε πολυ μεγάλη η φόρμα της και η κόρη μου είναι κανονική...

τελος πάντων θα δω και τα υπόλοιπα και θα σας πω..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω παραγγειλει τουλαχιστον 3 φορες απο τα gymboree και μαλιστα η μια ηταν στα 160Ε πρεπει να προσεξετε μονο να τα βαλετε με απλο ταχυδρομειο και οχι το express γιατι τοτε θα τα περασει η κουρριερ υποχρεωτικα τελωνειο. τα πακετα τα ελαβα μετα απο 15 μερες στο ταχυδρομειο αλλα ειμαι επαρχια. επισης τα χρηματα τα τραβανε την ημερα που φευγει η παραγγελια απο την αποθηκη τους.Παπουτσια δεν εχω παρει αλλα τα ρουχα τους ειναι πολυ καλα.

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα παπούτσια τα παρήγγειλα,θα πάω στα μόδερ να δω λίγο τα νούμερα για τα βρακάκια.

 

 

μια χαρά τότε,για καλά της τα πήρα,για καθημερινά θα της πάρω πιο καλή ποιότητα.

 

ναι ε?γιατί η δική μου παρόλο που είναι 25 μηνών,φοράει 3-4 χρονών ρούχα,κι έτσι της πήρα το 4Τ,και φοβόμουν μην είναι τεράστια...έχουμε μια κοιλιά που προεξέχει,παντελόνια δεν μπορώ να της πάρω αν δεν το δοκιμάσουμε.ελπίζω να της κάνει το νούμερο.

 

Aν προσεξετε στα Αμερικανικα νουμερα γραφει κανονικα μεχρι 24 μηνων και μετα εχει 2Τ, 3Τ κλπ.

Το 24 μηνων δεν ειναι το ιδιο με το 2Τ. Το 2Τ ειναι 2-3 χρονων, το 3Τ ειναι 3-4 χρονων κλπ. Βεβαια εξαρταται κι'απο την εταιρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχω παραγγειλει τουλαχιστον 3 φορες απο τα gymboree και μαλιστα η μια ηταν στα 160Ε

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Βλέπω ότι οι κόρες μας είναι σχεδόν ίσα.

Για τη δική μου, με ύψος 107εκ και βάρος 18 κιλά, παράγγειλα το 5Τ.

Λες να είναι μεγάλο?

Εσύ τι νούμερο της παραγγέλνεις?

Link to comment
Share on other sites

και εγω της εχω παρει το 5 και 6 και ειναι 110 και 17 κιλα το 5 της ειναι μια χαρα το 6 ειναι λιγο μεγαλο, οποτε νομιζω οτι θα ειναι μια χαρα και για την μικρη σου. αντε καλοφορετα!!!

 

προσθηκη: το size guide που εχει ειναι πολυ καλο για να τσεκαρετε μεγεθη.

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εδω...http://www.sewingmachine-sales.co.uk

Εγω ειχα παρει απο εκει πριν απο 2 χρονια την πρεσσα elnapress opal (την κοκκινη που διαφημιζει το alter) 500ευρω μαζι με τα μτφ...να σκεφτεις οτι εκεινη την περιοδο εδω ειχε περιπου 1000ευρω!!!! Επισης και φετος πηρα απο αυτους κατι πραγματακια ανταλλακτικα για την πρεσσα...αψογοι!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω συγκεκριμένη προτίμηση, απλά είμαι σε φάση εξοπλισμού για τον μικρούλη που έρχεται (αρχές Μάη) και μιλώντας με φίλους και παιδίατρο μου είπαν ότι θα χρειαστεί κι ένας βραστήρας. Έχεις κάτι να προτείνεις?

 

θεωρρω οτι ολες οι μαρκες ειναι καλες. το μονο που θα σου ελεγα να προσεξεις ειναι να εχει καλυμμένη την αντισταση που θα ζεσταινει το νερο , καποια φτηνοτερα μοντελα δεν την εχουν με αποτέλεσμα να διμιουργουνται αλατα στο νερο

 

κατα τα αλλα εμενα ολοι οι βραστηρες ιδιοι μου φαινονται

μου εκανε δωρο η πεθερα μου αυτον

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000T76TEU/ref=s9_simh_gw_p79_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-5&pf_rd_r=1GZ1YZ6VBCN8THHX9FFH&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128293&pf_rd_i=468294

 

αλλα εγω απο μονη μου τοσα λεφτα δεν θα εδινα , θα επαιρνα και βικο μαρκα που λεει ο λογος αρκει η αντισταση να ειναι καλυμένη

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτα εδω...http://www.sewingmachine-sales.co.uk

Εγω ειχα παρει απο εκει πριν απο 2 χρονια την πρεσσα elnapress opal (την κοκκινη που διαφημιζει το alter) 500ευρω μαζι με τα μτφ...να σκεφτεις οτι εκεινη την περιοδο εδω ειχε περιπου 1000ευρω!!!! Επισης και φετος πηρα απο αυτους κατι πραγματακια ανταλλακτικα για την πρεσσα...αψογοι!!!

 

Γιατί δεν την βλέπω την πρέσσα της elna?βρίσκω μόνο ραπτομηχανές.Σκεφτόμουν να αναβαθμίσω αυτή που έχω αλλά η τιμή εδώ στην Ελλάδα είναι απαγορευτική.Πριν από 2 χρόνια συγκεκριμένα εμένα μου είχαν πει 1200ευρώ.

Αν μπορέσεις και υπάρχει ακόμη βαλε ένα λινκ για την πρέσσα της ελνα.

Σ'ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν την βλέπω την πρέσσα της elna?βρίσκω μόνο ραπτομηχανές.Σκεφτόμουν να αναβαθμίσω αυτή που έχω αλλά η τιμή εδώ στην Ελλάδα είναι απαγορευτική.Πριν από 2 χρόνια συγκεκριμένα εμένα μου είχαν πει 1200ευρώ.

Αν μπορέσεις και υπάρχει ακόμη βαλε ένα λινκ για την πρέσσα της ελνα.

Σ'ευχαριστώ

 

Δυστυχως πια δεν πουλαει πρεσσες της elna το συγκεκριμενο site, μονο καποια εξαρτηματα γι'αυτο και δεν το ειχα προτεινει στο forum...

Παντως, απότι θυμαμαι γενικα στην Αγγλια ηταν πολυ φθηνοτερη...αν βαλεις elnapress opal uk στο google θα σου βγαλει αρκετα sites...εγω το ειχα ψαξει παρα πολυ τοτε και ειχα 'κουφαθει' απο τη διαφορα στην τιμη...

Εδω δυστυχως ειναι μονοπωλιο γι'αυτο βαρανε...εμενα μου ειχανε πει 1200 με ατοκες δοσεις αν θυμαμαι καλα και γυρω στα 950 μετρητοις...αντε γεια!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για να ανοίξω λογαριασμό στο PAYPALL πρέπει να βάλω τον αριθμό πιστωτικής (οποιασδήποτε) ή τον αριθμό prepaid κάρτας;

 

εδώ εχει οδηγιες για τα πάντα διαβασε και οτι απορια σου δημιουργηθει ελα μετα να ρωτήσεις

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδώ εχει οδηγιες για τα πάντα διαβασε και οτι απορια σου δημιουργηθει ελα μετα να ρωτήσεις

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943#post1766943

 

Το διάβασα. Λέει ότι Visa και Mastercard.Επειδή έχω ένα θέμα με τις κάρτες δεν ξέρω τι είναι καλύτερο να βάλω. Την πιστωτική ή την prepaid (αυτή που έχω λέει MASTERCARD)

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα. Λέει ότι Visa και Mastercard.Επειδή έχω ένα θέμα με τις κάρτες δεν ξέρω τι είναι καλύτερο να βάλω. Την πιστωτική ή την prepaid (αυτή που έχω λέει MASTERCARD)

 

 

οτι και να βαλεις ειναι paypal.απολυτα ασφαλες.βαλε οτι θα σε κανει εσενα να νιωθεις ησυχη!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,

 

βρηκα αυτο το ονλαιν φαρμακειο. Θα ψωνισω συντομα και θα σας πω εντυπωσεις, γιατι βλεπω οτι εχει μεγαλες διαφορες στις τιμες και πολυ μεγαλη ποικιλια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πείτε στην κοπέλα όμως ότι όποια κάρτα συνδέσει στο paypal θα πρέπει να έχει λεφτά μέσα για να κάνει αγορές...

 

 

 

H πιστωτική δεν μπορεί να έχει λεφτά μέσα. Μόνο η prepaid.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

H πιστωτική δεν μπορεί να έχει λεφτά μέσα. Μόνο η prepaid.

 

 

φυσικα και εχει!!!!!δεν εχεις ενα πιστωτικο οριο?????π.χ 2.000 ευρω? ε ολα αυτα ειναι διαθεσιμα σε εναν καλο χακερ :lol::lol::lol:

 

 

γι"αυτο και πολλοι τις αποφευγουν για ψωνια μεσω ιντερνετ.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια θελω κατι τετοιο http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180636180917&ssPageName=ADME:X:AAQ:GB:1123#ht_968wt_905 για να μπορω να κανω μονη μου μπανιο τη μπεμπουλα..εχει καμια σας ιδεα ποσο μπορω να το βρω στο Ελλαντα????

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...