Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Δε μας λες ποιος ειναι ο πωλητης γιατι κι'εγω το ιδιο θεμα εχω. (42DD-E :cry: )

 

Αμέ, αυτά παραγγείλαμε http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270366009182&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Το σετάκι βγήκε στα 28 ευρώ...:P

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Age δυστυχως οικονομικα δεν ειναι αλλα ειναι απλα τελεια!!!

 

Μια φιλη μου πηρε αυτο και ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει! Στην πραγματικοτητα ειναι ακομα πιο ομορφο.

Και στελνει Ελλαδα.

 

http://www.toysbythebundle.co.uk/baby-cot-bedding---fisher-price-precious-planet-duvet-bumper-sheet-dust-ruffle-18543-p.asp

πω,πω τι τελειο που ειναι?

στο τσακ ειμασταν να παρουμε αυτα τα αυτοκολλητα για το δωματιο του...κριμα που δεν το καναμε...

 

να ρωτησω..

οσες ψωνισατε αυτες τις μερες απο shutterfly λεει οτι για παραγγελιες πανω απο 30δολαριο με τον κωδικο SHIP30 δεν πληρωνεις μεταφορικα...

ισχυει?

ειναι μονο για αμερικη ο κωδικος???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

πω,πω τι τελειο που ειναι?

στο τσακ ειμασταν να παρουμε αυτα τα αυτοκολλητα για το δωματιο του...κριμα που δεν το καναμε...

 

να ρωτησω..

οσες ψωνισατε αυτες τις μερες απο shutterfly λεει οτι για παραγγελιες πανω απο 30δολαριο με τον κωδικο SHIP30 δεν πληρωνεις μεταφορικα...

ισχυει?

ειναι μονο για αμερικη ο κωδικος???

 

Δυστυχως δεν ισχυει. Eιναι μονο για Αμερικη.

Μολις μου ηρθε mail οτι μου εστειλαν ηδη ενα μερος της παραγγελιας μου. Ηταν οι 50 δωρεαν εκτυπωσεις.:D

 

Astarti ευχαριστω πολυ. Καλοφορετα. Ειναι πολυ ομορφα.Οταν ερθουν κανε ενα κοπο σε παρακαλω να μου πεις εντπωσεις απο ποιοτητα και κατα ποσον στηριζουν το στηθος. Ευχαριστω. :cool:

Link to comment
Share on other sites

to fulah sugah byskordas ειναι...τωρα τ λετε να κανω???λεω να στηλωενα ωραιοτατο εμαιλ..και βλεπουμε...!

μπηκα στο site και λεει οτι αλλαγες δεχονται. μονο στα ειδη προσφορας δεν γινονται αλλαγες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα, θα συμφωνησω με τις προλαλησασες νεες κολλημενες με τις ιντερνετικες αγορες, βρε κοριτσια τι μου κανετε, εχω κολλησει κι εγω μαζι σας και καθε πρωι πριν ξυπνησουν τα μωρα ενημερωνομαι.Ηδη εκανα την πρωτη μου αγορα απο αμαζον και την περιμενω μεσα στην βδομαδα, κατι μπλουζακια μικυ μαουσ για το βαφτιστηρι μου.Αλλα διαβαζω διαβαζω διαβαζω στο τελος θα χρεωσω τοσο την πιστωτικη μου που θα με χωρισει ο αντρας μου και θα μεινω εγω και η πιστωτικη αγκαλιτσα!!!!Μπραβο σας που ειστε τοσο ενημερωμενες, εγω δεν ειχα ιδεα, απο εδω μεσα ό,τι εμαθα.Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Payment Method

Please select a payment method for this order.

Checkout with PayPal. The safer, easier way to pay.

 

Credit Card via WorldPay

 

 

Ποιο από τα 2 επιλέγω για να ολοκληρώσω την πρώτη μου αγορά;Έχω prepaid καρτα.

 

Έβαλα το 2ο. Τώρα μου λέει

Select your payment method

 

Τί επιλέγω;

 

ΜasterCard

Debit MasterCard

Visa Credit

Visa Debit

Visa Electron

Maestro

 

Η προπληρωμένη λέει πάνω ΜASTERCARD

 

Tamar, αν έχεις κάνει λογαριασμό στο πειπαλ, επέλεξε το. Αν όχι, καλώς πήγες στο 2ο. Με το WORLDPAY, έχω κάνει και εγώ νομίζω πληρωμή στο MUM. Αφού η κάρτα σου γράφει ΜΑΣΤΕΡ, διάλεξε το ΜΑΣΤΕΡ. Της Πειραιώς έχεις ? Και εγώ αυτήν έχω, και είναι ΜΑΣΤΕΡ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Payment Method

Please select a payment method for this order.

Checkout with PayPal. The safer, easier way to pay.

 

Credit Card via WorldPay

 

 

Ποιο από τα 2 επιλέγω για να ολοκληρώσω την πρώτη μου αγορά;Έχω prepaid καρτα.

 

Εαν εχεις paypal να το επιλεξεις, εαν δεν εχεις να κανεις και να το επιλεγεις οπου υπαρχει.:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tamar, αν έχεις κάνει λογαριασμό στο πειπαλ, επέλεξε το. Αν όχι, καλώς πήγες στο 2ο. Με το WORLDPAY, έχω κάνει και εγώ νομίζω πληρωμή στο MUM. Αφού η κάρτα σου γράφει ΜΑΣΤΕΡ, διάλεξε το ΜΑΣΤΕΡ. Της Πειραιώς έχεις ? Και εγώ αυτήν έχω, και είναι ΜΑΣΤΕΡ.

 

Ναι της πειραιώς. Η προπληρωμένη λέει mastercard. H κάρτα του λογαριασμού λέει VISA.

Εγώ δηλαδή να επιλέξω mastercard και να βάλω τον αριθμό της προπληρωμένης;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχεις paypal να το επιλεξεις, εαν δεν εχεις να κανεις και να το επιλεγεις οπου υπαρχει.:wink:

 

Τώρα; Αχ δεν ξέρω πως...Ας αγοράσω αν γίνεται με την προπληρωμένη και βλέπω μετά το paypall.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο site και λεει οτι αλλαγες δεχονται. μονο στα ειδη προσφορας δεν γινονται αλλαγες.
και γω αυτο ειπα:)οτι το πηρα σε προσφορα..και δεν το δεχοντε πισω...το ξερω οτι το γραφη...απλοσ η ερωτηση μου ηταν αν ειναι νομιμο αυτο....
Link to comment
Share on other sites

Ναι της πειραιώς. Η προπληρωμένη λέει mastercard. H κάρτα του λογαριασμού λέει VISA.

Εγώ δηλαδή να επιλέξω mastercard και να βάλω τον αριθμό της προπληρωμένης;

 

Την πλαστική δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, ούτε για κατάθεση, πάω στο μηχάνημα μέσα στην τράπεζα για να είναι άμεσα τα χρήματα στον λογαριασμό. Η πλαστική νομίζω ότι είναι τύπου ελεκτρον, σαν χρεωστική, δεν είμαι σίγουρη αλλά αμφιβάλλω αν είναι τυπική πιστωτική.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Φίλη μου επιχείρηση είναι και έχει κάποιους όρους. Από τη στιγμή που ήταν καθαρογραμμένο εξ αρχής κακώς αναρρωτιέσαι. Δεν έχεις δει ποτέ ταμπέλα σε καταστήματα "Είδη σε προσφορά δεν γίνονται αλλαγή"?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...