Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αποφευγω το μαντκο

τις πυζαμες

τα φορεματα

ειμαι εβαυ-χολικ

 

και δεν ειναι οφ τοπικ:D

 

εχτες ψωνισα μια πυζαμα

παπουτσακια εχ-μαδερ

σημερα μπλουζα εχ-μαδερ

και επονται

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε κοριτσια παραγγηλα απο το ιντερνετ απο ελληνικο καταστημα γνωστο.,

ειταν σε προσφορα τα ρουχα,εγραφε μεν οτι αλαγες δεν γινοντε...

ηρθαν τα ρουχα συμερα,...μεγαλα μου ηταν και δεν καμια σχεση με της φωτο.

πηρα τηλ,για να γυρισω τα 2 απο τ 3.αλλαειπαν οτι δεν γινοντε αλλαγες

και ρωτω εγω τωρα...ειναι νομιμοαυτο?????το οτι δεν δεχοντε πισω

για απλος το λενε αυτοι επειδη ετσι τους βολευει??

και εξωτερικο που ζουσα..και αλλαγες γινονται και σου δινουν τα λεφτα πισω!!

Link to comment
Share on other sites

αποφευγω το μαντκο

τις πυζαμες

τα φορεματα

ειμαι εβαυ-χολικ

 

και δεν ειναι οφ τοπικ:D

 

εχτες ψωνισα μια πυζαμα

παπουτσακια εχ-μαδερ

σημερα μπλουζα εχ-μαδερ

και επονται

 

χαχαχα να ανοιξω τοπικ με θεμα

Anonymus Ebay-holics?????

 

χαχαχαχαχα

 

κρυβε λογια κρυβε λογια....

 

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια παραγγηλα απο το ιντερνετ απο ελληνικο καταστημα γνωστο.,

ειταν σε προσφορα τα ρουχα,εγραφε μεν οτι αλαγες δεν γινοντε...

ηρθαν τα ρουχα συμερα,...μεγαλα μου ηταν και δεν καμια σχεση με της φωτο.

πηρα τηλ,για να γυρισω τα 2 απο τ 3.αλλαειπαν οτι δεν γινοντε αλλαγες

και ρωτω εγω τωρα...ειναι νομιμοαυτο?????το οτι δεν δεχοντε πισω

για απλος το λενε αυτοι επειδη ετσι τους βολευει??

και εξωτερικο που ζουσα..και αλλαγες γινονται και σου δινουν τα λεφτα πισω!!

 

απ' οσο γνωριζω αυτο ειναι παρανομο. ειδικα για τις εξ αποστασεως πωλησεις. λογικα δικαιουσαι και τα χρηματα σου πισω. γραψε μας ποιο ειναι το e-shop, για να προσεχουμε κι εμεις.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

απ' οσο γνωριζω αυτο ειναι παρανομο. ειδικα για τις εξ αποστασεως πωλησεις. λογικα δικαιουσαι και τα χρηματα σου πισω. γραψε μας ποιο ειναι το e-shop, για να προσεχουμε κι εμεις.
to fulah sugah byskordas ειναι...τωρα τ λετε να κανω???λεω να στηλωενα ωραιοτατο εμαιλ..και βλεπουμε...!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα καλυτερα σεντονια , παπλωματοθηκες κτλ για εμας κ το μωρο μας τα βρηκα στο zara home

 

Nαι αλλά μονο αυτά που ειναι με πάνω απο 300κλωστές νήματα αξιζουν.....τα υπολοιπα ειναι σαν τσιγαροχαρτα και σκληρα. Γνωμη μου

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ψάχνω να αγοράσω τζελ κυτταρίτιδας κτλ για τοπικό αδυνάτισμα ξέρετε κανένα φτηνό σαιτ ?;););) ευχαριστωωωωωωω

πολύ έρχεται καλοκαιράκι:oops::oops::oops::oops::|:|:|:|

.....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσαρες!!!

 

Εχω και εγω ενα αγορακι 2.5χρονων και με ενδιαφερουν οι συμφερουσες αγορες και μεσα απο εσας καταλαβα πως ειναι οι ιντερνετικες.

Ποσο μαλλον για εμενα που ζω επαρχια και συγκεκριμενα Πατρα. Αισχροκερδεια σε ολο το μεγαλειο!!!

Να ειστε καλα και να χερεστε τις οικογενειες σας....

Link to comment
Share on other sites

Spyni, μάλλον έχεις ξεπεράσει το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος ανά παραγγελία (1360 γρ. αν δεν έχει αλλάξει κάτι)

Τραγανό μου αγριοκερασάκι και ολοστρόγγυλό μου πεπονάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Spyni, μάλλον έχεις ξεπεράσει το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος ανά παραγγελία (1360 γρ. αν δεν έχει αλλάξει κάτι)

 

kαλα, εχεις απολυτο δικιο κοριτσακι...εβαζα εβαζα...ουτε το κοιταξα...νομιζα οτι απλα θα πληρωνα παραπανω ως εξοδα αποστολης...σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας θαυμαζω για τις γνωσεις και τις εμπειριες σας πανω στο θεμα...πολυ περισσοτερο ομως γιατι ειστε παντα προθυμες να βοηθησετε τους αδαης (βλεπε εμενα).

ελπιζω συντομα να πραγματοποιησω την πρωτη μου αγορα και να μεταφερω και εγω την εμπειρια μου...

αληθεια με τι θα ηταν καλυτερα να ξεκινησω με παυπαλ η καποια χρεωστικη;

αν εχω καταλαβει καλα το ebay δεχεται paypal ενω το amazon χρεωτικη ..και δωρεαν μεταφορικα σε καποια ειδη.

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα μέηλ από Littlewoods Europe.

10% έκπτωση και δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 25 ευρώ.

Παραθέτω τμήμα του μέηλ που δίνουν και τους κωδικούς που θα χρησιμοποιήσετε

 

Free delivery terms and conditions.

Free delivery is subject to a minimum €25 order value. Enter XV986 at the checkout.

10% off terms and conditions.

10% off is subject to a minimum €25 order value. Enter XV699 at the checkout.

These offers can be used singularly or together on orders placed before 3rd April 2011.

-------------------------------------------------------------------------------

 

Επίσης σήμερα παράγγειλα από ebay φοβερά gymboree. Ο πωλητής (γυναίκα) είναι Ιρλανδία.

Φοβερή και άμεση επικοινωνία, 100% θετική αξιολόγηση και μου έστειλε ένα κατεβατό μέηλ για ευχαριστώ και επειδή ξόδεψα αρκετά με χρέωσε 10 ευρώ μεταφορικά με συστημένο δέμα.

Της είπα ότι θα τη συστήσω σε όλες τις "φίλες" μου.... εσάς δηλαδή :)

Θα περιμένω να παραλάβω και θα σας πω να μπει στη λίστα

Link to comment
Share on other sites

Περιττο να σας πω οτι ηδη ετοιμασα καλαθακι απο littlewoods αλλα επειδη δεν μου περνει τον κωδικο για free μτφ μιλησα με το live advisor και θα περιμενω mail τους...οχι παιζουμε:cool::cool:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

andraki mou είχες ρωτήσει για ηλεκτρική κουβέρτα???Εγώ αγόρασα για τους γονείς μου που ήθελαν από το amazon αυτήν http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002QS61NO/ref=oss_product και μέχρι τώρα έχει βγει μια χαρά...Επειδή πωλητής δεν ήταν το amazon μου βγήκε 44 λίρες με τα μεταφορικά...Ήταν από τις πιο φθηνές που βρήκα...

Επίσης αγόρασα από ebay κάτι εσώρουχα για την αδερφή μου και ο πωλητής μου τα έστειλε 25 Φλεβάρη αλλά ακόμα τίποτα δεν έχω παραλάβει...2 βδομάδες για να ρθουν από Αγγλία δεν είναι too much???Ότι άλλο έχω παραγγείλει γενικά από ebay μου έχει έρθει πιο σύντομα...Τι να πω???Να ναι λόγω καιρού???Πάντως ο πωλητής έχει 100% feedback και είναι top rated seller οπότε δεν νομίζω να φταίει αυτός...Από βδομάδα λέω να στείλω κανένα email αν δεν έχει έρθει τίποτα..Πάντως τα εσώρουχα ήταν πολύ όμορφα και φοβερή τιμή...Επειδή η αδερφή μου έχει μεγάλο στήθος εδώ τα ακριβοπληρώνει οπότε αν βγουν καλά θα σωθεί...!!:lol::lol::lol:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Age δυστυχως οικονομικα δεν ειναι αλλα ειναι απλα τελεια!!!

 

Μια φιλη μου πηρε αυτο και ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει! Στην πραγματικοτητα ειναι ακομα πιο ομορφο.

Και στελνει Ελλαδα.

 

http://www.toysbythebundle.co.uk/baby-cot-bedding---fisher-price-precious-planet-duvet-bumper-sheet-dust-ruffle-18543-p.asp

Link to comment
Share on other sites

...Πάντως τα εσώρουχα ήταν πολύ όμορφα και φοβερή τιμή...Επειδή η αδερφή μου έχει μεγάλο στήθος εδώ τα ακριβοπληρώνει οπότε αν βγουν καλά θα σωθεί...!!:lol::lol::lol:

 

Δε μας λες ποιος ειναι ο πωλητης γιατι κι'εγω το ιδιο θεμα εχω. (42DD-E :cry: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...