Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ειναι οπως σου τα λεει η Ραννια. εχω παρει κι εγω 2 φορες. ειναι μαϊμουδες, αλλα αν δεν εισαι υποψιασμενος δεν το καταλαβαινεις. τωρα απο ποιοτητα δεν μπορω να σε κατατοπισω, γιατι τα εχω παρει για δωρο και δεν παει και πολυς καιρος για να δουμε τη συμπεριφορα τους.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα, εννοειται οτι δεν ειμαι υποψιασμενη!!!! Εδω τσαντα να μου πασαρεις απο πλανωδιο και μου πεις οτι ειναι αυθεντικη θα σε πιστεψω!!! Πως το καταλαβαινεις οτι ειναι μαιμου??????

Εαν τους στειλω mail και τους ρωτησω θα μου πουν????

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

αμφιβαλω αν θα στο παραδεχτουν. ειναι σαν να παραδεχονται οτι ειναι απατεωνες. καταρχην το καταλαβαινεις απο τη τιμη, δευτερον αυτα που πηρα εγω δεν ειχαν κουτι και καλα για να μειωσουν τα εξοδα αποστολης.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

κι εμεις ειχαμε παρει ενα ζευγαρι all star και σε 2 εβδομαδες βρωμοκοπουσαν. Τωρα ενταξει....αν σκεφτεις ο τι στη τιμη που εχει στα μαγαζια αγοραζεις 4 τετοια.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

τωρα βεβαια που το σκεφτομαι μπορει και να ειναι γνησια, γιατι αυτα που πηρα εγω ηταν απο Κινα και ειχαν τα κλασσικα τα μονοχρωμα σε πολλα χρωματα. τωρα αυτα οντως μπορει να ειναι μια καλη προσφορα ειτε γιατι το σχεδιο ειναι παλιο, ειτε γιατι του εχει μεινει αυτο το νουμερο. παντως το οτι εχει πολλα κομματια για μενα ειναι υποπτο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμεις ειχαμε παρει ενα ζευγαρι all star και σε 2 εβδομαδες βρωμοκοπουσαν. Τωρα ενταξει....αν σκεφτεις ο τι στη τιμη που εχει στα μαγαζια αγοραζεις 4 τετοια.....

 

αυτο με τη βρωμα το ειχαν κι εμενα. αφου ντραπηκα να τα δωσω μ' αυτη τη μποχα και τα ειχα βγαλει πρωτα στο μπαλκονι 2-3 ημερες για να ξεμυρισουν.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο με τη βρωμα το ειχαν κι εμενα. αφου ντραπηκα να τα δωσω μ' αυτη τη μποχα και τα ειχα βγαλει πρωτα στο μπαλκονι 2-3 ημερες για να ξεμυρισουν.

 

α, εσας μυριζαν απο πριν? γιατι εμας μυριζαν φορεμενα...ξερεις...ποδαριλα! :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

α! οχι! εμας μυριζαν πετρελαιο! μαλλον το λαστιχο τους ηταν. τωρα για τη ποδαριλα δεν εχω αποψη, καθως οπως ειπα τα δωρισα και μπορει να ντραπηκαν να μου το πουν. θα ρωτησω τον εναν. ειναι πολυ φιλος και του το ειχαμε πει οτι ειναι μαϊμου.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα ναι....και κατι κολανακια που ειχα παρει του μικρου μυριζαν πετρελαιο και λαστιχο...τα επλυνα 2-3 φορες με κανονικο απορρυπαντικο να ξεβρωμισουν και...τιποτα! τα πεταξα τελικα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mia ερώτηση και απο εμενα .. εχω παραγγείλει κάτι από ενα αγγλικο σαιτ . Θα μου το στειλουν με απλη αλληλογραφια .. το θέμα είναι αφού το εχω πληρωσει τι διασφαλιση εχω ?? Το κουτι αλληλογρ της πολυκατοικιας είναι εξω και μικρο .. αν το παρατησει εκει ο ταχυδρομος και μου το παρει κανεις ??σορι για την χαζη ερωτηση ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτα που ειναι σαν μαλλινα κι εχουν σχεδιο στον ποπο; εχω παρει κι εγω της μικρης μου, αλλα ευτυχως εμενα ξεμυρισαν.

 

ναι ναι...αυτα! ασε που οταν τα τεντωνες πεταγοντουσαν κατι μικρα λαστιχακια μεσα απο την πλεξη

 

με τον ποδοσακο εβγαλες τελικα ακρη;

 

τελικα ειπα να μην παρω...καθυστερησα τωρα, οποτε...αστο λεω

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mia ερώτηση και απο εμενα .. εχω παραγγείλει κάτι από ενα αγγλικο σαιτ . Θα μου το στειλουν με απλη αλληλογραφια .. το θέμα είναι αφού το εχω πληρωσει τι διασφαλιση εχω ?? Το κουτι αλληλογρ της πολυκατοικιας είναι εξω και μικρο .. αν το παρατησει εκει ο ταχυδρομος και μου το παρει κανεις ??σορι για την χαζη ερωτηση ..

 

αν το δεμα σου ειναι μικρο, το φερνει στη πορτα σου, αλλα ειναι υποχρεωμενος να σου χτυπησει το κουδουνι, πραγμα σπανιο. αν το δεμα σου ειναι πανω απο 2 κιλα ή ειναι ογκώδες, θα σου αφησει χαρτακι να πας να το παραλαβεις απο το ταχυδρομείο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

αν το δεμα σου ειναι μικρο, το φερνει στη πορτα σου, αλλα ειναι υποχρεωμενος να σου χτυπησει το κουδουνι, πραγμα σπανιο. αν το δεμα σου ειναι πανω απο 2 κιλα ή ειναι ογκώδες, θα σου αφησει χαρτακι να πας να το παραλαβεις απο το ταχυδρομείο.

ευχαριστω!!!

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα φώτα και την εμπειρία σας !!!

 

Χρειαζόμαστε ένα ποδηλατάκι για τον μικρό, από αυτά με το χερούλι πίσω, για να ελέγχεις και να το οδηγείς, θέλω και για βόλτα έξω, όχι μόνο για παιχνίδι στο σπίτι.

 

Κοίταξα στο αμαζον και βρήκα αυτό

 

http://www.amazon.co.uk/Italtrike-2100-OKO-Tricycle-Orange/dp/B000HPKNI2/ref=sr_1_115?s=kids&ie=UTF8&qid=1299232864&sr=1-115

 

τσιμπημένο αρκετά, δεν έρχεται Ελλάδα, μόνο μέσω MUM. Τα άλλα που είδα σε αυτό τον τύπο, π.χ.

 

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Frog/dp/B00486O21K/ref=sr_1_212?s=kids&ie=UTF8&qid=1299233762&sr=1-212

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-1560811-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?s=kids&ie=UTF8&qid=1299233819&sr=1-4

 

είτε δεν έχουν ριβιούς (ούτε αυτό που σταμπάρισα έχει), είτε στα αρνητικά ριβιούς αναφέρουν προβλήματα συναρμολόγησης ή σταθερότητας του τιμονιού ή στις ρόδες.

 

Δεν θέλω τα φθηνά των 20-30 ευρώ από το τζάμπο, δεν στήνονται εύκολα και δεν έχουν ευστάθεια. Αν πάρω, να δώσω παραπάνω χρήματα αλλά να κρατήσει 1-1,5 χρόνο ακόμα και να έχει ευστάθεια.

 

Εσείς τι έχετε ? Από που πήρατε ? Τι μου συστήνετε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα φώτα και την εμπειρία σας !!!

 

Χρειαζόμαστε ένα ποδηλατάκι για τον μικρό, από αυτά με το χερούλι πίσω, για να ελέγχεις και να το οδηγείς, θέλω και για βόλτα έξω, όχι μόνο για παιχνίδι στο σπίτι.

 

Κοίταξα στο αμαζον και βρήκα αυτό

 

http://www.amazon.co.uk/Italtrike-2100-OKO-Tricycle-Orange/dp/B000HPKNI2/ref=sr_1_115?s=kids&ie=UTF8&qid=1299232864&sr=1-115

 

τσιμπημένο αρκετά, δεν έρχεται Ελλάδα, μόνο μέσω MUM. Τα άλλα που είδα σε αυτό τον τύπο, π.χ.

 

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-Frog/dp/B00486O21K/ref=sr_1_212?s=kids&ie=UTF8&qid=1299233762&sr=1-212

http://www.amazon.co.uk/Smart-Trike-1560811-Deluxe-Green/dp/B002ECE3IM/ref=sr_1_4?s=kids&ie=UTF8&qid=1299233819&sr=1-4

 

είτε δεν έχουν ριβιούς (ούτε αυτό που σταμπάρισα έχει), είτε στα αρνητικά ριβιούς αναφέρουν προβλήματα συναρμολόγησης ή σταθερότητας του τιμονιού ή στις ρόδες.

 

Δεν θέλω τα φθηνά των 20-30 ευρώ από το τζάμπο, δεν στήνονται εύκολα και δεν έχουν ευστάθεια. Αν πάρω, να δώσω παραπάνω χρήματα αλλά να κρατήσει 1-1,5 χρόνο ακόμα και να έχει ευστάθεια.

 

Εσείς τι έχετε ? Από που πήρατε ? Τι μου συστήνετε ?

 

εγω του γιου μου το ειχα παρει απο τα τζαμπο και μας ειχε βγει καλο. μετα μπορεις να κοιταξεις στο Μουστακα και στα perfectoys που εχουν δωρεαν μεταφορικα πανω απο τα 30 ευρω και -10% στα μελη τους

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και νομιζα οτι εκανα την ανακαλυψη του αιωνα!!!!! :oops:

Παντως εγω τους εστειλα και ενα mail, αγγλοι ειναι μπορει και να πουν την αληθεια!!!!

 

Μου εστειλαν απαντηση

 

Thank you for contacting In_The_Label,

I can confirm all our item's are the genuine and the real McCoy.

All item's are also brank knew and unused/worn.

Hopefully this helps but if you have any further questions then please don?t hesitate to ask.

 

Βγαζετε κανα συμπερασμα?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

οτι εκανες την ανακαλυψη????? μονο η δοκιμη θα δειξει τη πραγματικοτητα!!!!!

 

παρελαβα νεχτ φορεματακι απο εβαυ.

το χρυσοπληρωσα λογω μεταφορικων εφτασε 24 ευρα αλλα ειναι μουρλια!!!!!!

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320658330182&ssPageName=ADME:L:COSI:GB:1123

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ποδηλατάκι εγώ πήρα από εδώ:

http://www.babynet.gr/prointa/09_diaskedasi_02.htm

 

δεν εχει φωτο από αυτό που πήρα, ειναι ποδηλατάκι-σκουτεράκι με τέντα από πάνω για τον ηλιο και μια μικρή μπαγκαζιέρα πίσω, το πήρα 80 ευρώ.

από το συγκεκριμένο κατάστημα εχω πάρει κρεββατάκι, αλλαξιέρα και καθισματάκι αυτοκινήτου για τον γιο μου, εχει πολύ καλες τιμές και πολύ καλη εξυπηρέτηση

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

οτι εκανες την ανακαλυψη????? μονο η δοκιμη θα δειξει τη πραγματικοτητα!!!!!

 

παρελαβα νεχτ φορεματακι απο εβαυ.

το χρυσοπληρωσα λογω μεταφορικων εφτασε 24 ευρα αλλα ειναι μουρλια!!!!!!

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320658330182&ssPageName=ADME:L:COSI:GB:1123

 

Καλά εμάς τα κορίτσια μας θα έχουν τα ίδια ρούχα μου φαίνεται!!!Το χτύπησα σε μια δημοπρασία 14 λίρες με τα μεταφορικά!Είναι πολύ ωραίο χρώμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...