Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοιτα αυτη που βρηκες δεν την ξερω καθολου το μονο που ειδα ειναι οτι εχει μικρη αναλυση αλλα ειναι αδιαβροχη η olympus απο κωτσοβολο εχει αναλυση 12 αυτη εχει ο αδελφος μου και ακομα και σε σκηνες που το παιδι κουνιετε αυτο τη βγαζει πεντακαθαρη σε αυτα μπορω να σε βοηθησω μονο

Link to comment
Share on other sites

καλές φωτογραφικές είναι οι casio,nikon και canon...το σημαντικό είναι να έχουν antishake,για να μην βγαίνουν κουνημένες.τα μεγκαπίξελ χρειάζονται για την εκτύπωση αν θέλεις να εκτυπώσεις μέχρι και αφίσα!!!!

http://www.skroutz.gr/c/434/psifiakes-fotografikes-mhxanes/m/268/Casio.html?o=Casio

κοίτα τιμές εδώ...

αυτή τη μάρκα έχω κι εγώ..

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

θελω να ψωνισω απο mandco, προσπαθω να κανω εγγραφη και δεν αναγνωριζει το ταχ. κωδικα και δεν προχωραει το συστημα...πως γινεται ακριβως παρακαλω???ξερει καποια?

 

θα πατησεις απο κατω που λεει:

 

"don't know postcode?"

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εκει πρεπει να βαλεις ταχυδρομικο κωδικο Αγγλιας. ειναι για αυτους που γραφονται απο εκει.

 

exeis δικιο!!!τα καταφερα...νομιζα νομιζες δεν ηξερα!!!!σε ευχαριστω κοριτσαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας παρακολουθώ καιρό και μου έχετε δώσει άπειρες ιδέες για ίντερνετ shopping.

Διάβασα σε ένα ποστ ότι το asos σταμάτησε τα παιδικά ρούχα, είναι αλήθεια προφανώς. Απλά ψάχνοντας ανακάλυψα ότι αν πατήσετε το outlet/clearance σας βγάζει κάτω κάτω στη λίστα αριστερά 70% off kidswear brands, το λινκ είναι αυτό

http://www.asos.com/Women/Sale/Childrens-Sale/Cat/pgecategory.aspx?cid=12661

 

δεν έχει πολλά πράγματα αλλά είναι σε πολύ καλές τιμές!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν διαβασεις ομως στη σελιδα τους το λενε, οτι πανω απο 2κιλα πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους...

 

For orders above 2kg please contact us on 0044 (0)2089650921

http://www.eastendcosmetics.co.uk/delivery/

 

πρεπει να διαβαζουμε προσεκτικα τη σελιδα delivery πριν προσπαθησουμε να κανουμε οποιαδηποτε παραγγελια, δεν ξερεις τι μπορει να γραφει εκει..

 

Την είχα διαβάσει τη σελίδα καλή μου. Απλά αναφέρω την απορία μου ποιός ο λόγος επικοινωνίας, έχω παραγγείλει άπειρες φορές από το εξωτερικό και δε το έχω ξανασυναντήσει αυτό.

 

Edit: Και αναρωτιέμαι γιατί το έχουν αφού δεν έχουν δεήσει να με καλέσουν ακόμα. Μήπως πρέπει να πάω σε άλλη πορτοκαλιά;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες τα φωτα σας...εχω κερδισει κατι ρουχαλακια απο ιμπευ,ο ανθρωπος μου τα εχει στειλει (εχει αποδειξη αποστολης) αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα απο τις 11/2 απο Αγγλια κ ψιλιαζομαι ελαφροχερη...γιατι κ κατι αλλα ρουχαλακια μου τα εφερε ο ταχυδρομος με ξεσκισμενη συσκευασια,σε σελοφαν..παω για καυγα στα κεντρικα:mrgreen:?????? (χχεχε)

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες τα φωτα σας...εχω κερδισει κατι ρουχαλακια απο ιμπευ,ο ανθρωπος μου τα εχει στειλει (εχει αποδειξη αποστολης) αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα απο τις 11/2 απο Αγγλια κ ψιλιαζομαι ελαφροχερη...γιατι κ κατι αλλα ρουχαλακια μου τα εφερε ο ταχυδρομος με ξεσκισμενη συσκευασια,σε σελοφαν..παω για καυγα στα κεντρικα:mrgreen:?????? (χχεχε)

 

ηταν βαρυ το πακετο?(ετσι οπως το υπλογιζεις)...γιατι μεχρι 2 κιλα (δεν ειμαι σιγουρη για το ακριβες βαρος) ειναι υποχρεωμενοι να στο φερνουν στην πορτα σου και να χτυπανε κουδουνι. εκτος αν δεν ησουν εκει....

 

συστημενο ηταν?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηταν βαρυ το πακετο?(ετσι οπως το υπλογιζεις)...γιατι μεχρι 2 κιλα (δεν ειμαι σιγουρη για το ακριβες βαρος) ειναι υποχρεωμενοι να στο φερνουν στην πορτα σου και να χτυπανε κουδουνι. εκτος αν δεν ησουν εκει....

 

συστημενο ηταν?

 

Δεν κανεις λαθος μεχρι 2 κιλα τα φερνουν,μου το εχουν πει απο το ταχυδρομειο.;)

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παντος τα φερνουνε. Και μαλιστα μου εκανε εντυπωση γιατι μου φεραν και αρκετα μεγαλο πακετο (απο τους μεγαλυτερους φακελους ) και τους ρωτησα.

Και απο m&co μου τα φερναν μεχρι προσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπιπτοντως κοριτσια χθες εκανα παραγγελια απο healthzone.gr (υπαρχει και στη λιστα). Μετα απο μια συντομη ερευνα ειχε τα πιο οικονομικα ανταλλακτικα για τη συσκευη otrisalin (4ευρω) και τις 30 αμπουλες φυσιολογικο ορο otrisalin (3,35 ευρω). Παρηγγειλα και κατι αλλα πραγματακια και πριν απο λιγο με πηραν τηλ. γιατι κατι που ηθελα δεν υπαρχει και εαν ηθελα να παρω κατι αλλο. Σημερα θα φυγει η παραγγελια και αυριο θα ειναι εδω με acs -- μτφ 2ευρω (εαν η παραγγελια ειναι πανω απο 50ευρω ειναι δωρεαν). Θα σας πω ενυπωσεις μολις παραλαβω.

 

 

ναι ειναι παρα πολυ καλο σαιτ,εχω παραγγειλει περιπου 10 φορες,δεν ειχα ποτε θεμα και φουλ τα δειγματα και τα δωρα.το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει την ποικιλια που εχει το pharmacy4u.:-(

για το healthzone θα συμφωνησω με το σοφακι...πρεπει να ανοιξουν την γκαμα τους....εχουν λιγα προιοντα αλλα πολυ καλες τιμες...

 

 

Καλησπέρα σας. Θέλω να ψωνίσω από gymboree αλλά φοβάμαι τι θα γίνει με το τελεωνείο. Εχετε ψωνίσει από εκεί να μου πείτε τι γίνεται με το τελωνείο??

εχω ψωνισει κι εγω πραγματα κατω απο 100€ χωρις κανενα προβλημα...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

ηταν βαρυ το πακετο?(ετσι οπως το υπλογιζεις)...γιατι μεχρι 2 κιλα (δεν ειμαι σιγουρη για το ακριβες βαρος) ειναι υποχρεωμενοι να στο φερνουν στην πορτα σου και να χτυπανε κουδουνι. εκτος αν δεν ησουν εκει....

 

συστημενο ηταν?

οχι,κ ουτε βαρυ..ο ταχυδρομος ηταν γνωστος κ μας τα εφερνε ανεξαρτητως ογκου..αν λειπαμε τα αφηνε στην πεθερα μου που μενει απεναντι..αλλα αυτη τη φορα τιιιποτααααααα..αλλαξε κ ο ταχυδρομος..

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ χαρούμενη :D:D:D

Σήμερα έκανα την πρώτη μου αγορά μεσω internet!!!

Αγόρασα δυό φουστανάκια σε φοβερές τιμές απο το asos..

Ελπίζω να τα έκανα όλα σωστά και να έρθουν κανονικά.

Μου ανοίξατε τα μάτια..τώρα που έκανα την αρχή δεν θα

μπορώ να μαζευτώ :rolleyes:

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωώ!!!

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια συζήτησης που έχει γίνει για τις όρθιες ηλεκτρικές σκούπες DYSAN, έλαβα το ακόλουθο μειλ από το αμαζον σήμερα

 

As someone who has recently browsed upright vacuum cleaners on Amazon.co.uk, you may be interested in the following bestsellers:

 

Dyson DC33 Multi Floor Upright Vacuum Cleaner For Every Floor Type Vax Dual V V-124A Upright Carpet Washer for Spotless Carpets Dyson DC24 Multi Floor Ultra-lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner Dyson DC25 Multi Floor Lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner for Every Floor Type

 

Vax W90-RU-B Rapide Ultra Upright Carpet and Upholstery Washer Dyson Digital Slim DC35 Multi Floor Lightweight Cordless Vacuum Cleaner Vax W90-RU-P Rapide Ultra 2 Pre Treatment Upright Carpet and Upholstery Washer Dyson DC25 Animal Lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner for Pet Owners

 

See more bestselling upright vacuum cleaners

 

Dyson DC33 Multi Floor Upright Vacuum Cleaner For Every Floor Type

by Dyson

Average customer review:

 

RRP: £249.99

Price: £194.99

You Save: £55.00 (22%)

 

Vax Dual V V-124A Upright Carpet Washer for Spotless Carpets

by Vax

Average customer review:

 

RRP: £349.99

Price: £229.99

You Save: £120.00 (34%)

 

Dyson DC24 Multi Floor Ultra-lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner

by DYSON

Average customer review:

 

RRP: £239.99

Price: £204.00

You Save: £35.99 (15%)

Dyson DC25 Multi Floor Lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner for Every Floor Type

by Dyson

Average customer review:

 

RRP: £279.99

Price: £217.99

You Save: £62.00 (22%)

Vax W90-RU-B Rapide Ultra Upright Carpet and Upholstery Washer

by Vax Ltd

Average customer review:

 

RRP: £229.99

Price: £149.99

You Save: £80.00 (35%)

 

Dyson Digital Slim DC35 Multi Floor Lightweight Cordless Vacuum Cleaner

by Dyson

 

RRP: £199.99

Price: £149.99

You Save: £50.00 (25%)

 

Vax W90-RU-P Rapide Ultra 2 Pre Treatment Upright Carpet and Upholstery Washer

by Vax Ltd

Average customer review:

 

RRP: £279.99

Price: £169.99

You Save: £110.00 (39%)

 

Dyson DC25 Animal Lightweight Dyson Ball Upright Vacuum Cleaner for Pet Owners

by DYSON

Average customer review:

 

RRP: £299.99

Price: £255.20

You Save: £44.79 (15%)

 

Για όποια ενδιαφέρεται .......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορες του internet!!!!

Μετα απο 3 ξαγρυπνες νυχτες λογω συναχιου της μπεμπας επανερχομαστε στους ρυθμους μας σιγα σιγα...φιου, περασε κι αυτο!!!

Οσες ειστε fun των all star για δεστε εδω http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140514498929&category=56203&_trksid=p5197.c0.m619#ht_1111wt_1139

Τα εχει μονο σε νουμερο 6 (ελληνιστι νομιζω 39) και κρατιεμαι με νυχια και με δοντια να μην τα χτυπησω....αλλα δεν νομιζω να αντεξω!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορες του internet!!!!

Μετα απο 3 ξαγρυπνες νυχτες λογω συναχιου της μπεμπας επανερχομαστε στους ρυθμους μας σιγα σιγα...φιου, περασε κι αυτο!!!

Οσες ειστε fun των all star για δεστε εδω http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140514498929&category=56203&_trksid=p5197.c0.m619#ht_1111wt_1139

Τα εχει μονο σε νουμερο 6 (ελληνιστι νομιζω 39) και κρατιεμαι με νυχια και με δοντια να μην τα χτυπησω....αλλα δεν νομιζω να αντεξω!!!!!

 

καλημερα...ειναι μαιμου παντως να ξερεις....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...