Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσακια καλησπερα..

για οσες εχετε ψωνισει απο iherb..

Η παραγγελεια πρεπει να ειναι απο 80 δολλαρια και πανω για να στειλουν ελλαδα αν καταλαβα καλα?

 

 

οχι δεν ειναι ετσι.τα μεταφορικα ειναι 4 δολαρια για ελλαδα και για παραγγελια βαρους μεχρι 1360 γραμμαρια και ανεξαρτητως ποσου.εαν παει παραπανω απο αυτο το βαρος πρεπει να κανεις δευτερη παραγγελια.το βαρος φαινεται στο καλαθι σου ποσο ειναι.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απίστευτο site και Online εξυπηρέτηση!!! Εξεπλάγην!!!

 

Eιδες ? και μενα με εντυπωσιασε αυτο

 

Ασχετο!

Καλαμαρακι σ'ευχαριστω πολυ-πολυ. Ξερεις εσυ γιατι... :wink:

 

Ειδες που στα ελεγα? Τιποτις ;)

 

σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο θα πάθαινα :(:(

αν και δεν ξέρω κάτα πόσο θα βοηθήσει αυτό πλέον και θές στείλε μου το σιτε έστω και σε π.μ να του ρίξω μια ματιά μήπως και κάνεις κάτι λάθος

 

edit bonnie jean με 5 δολάρια ??? θα κλάψω ...............

 

Κλααααααααψεεεεεε χαχαχαχα:twisted::twisted:

 

Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

 

Από το myshoe.gr έχει παραγγείλει καμμία; Ζαχαρώνω ζευγαράκι για τον μεγάλο μου και νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

 

Ειναι στη λιστα μας μαντον και ναι εχουν ψωνισει απο εκει πολλα κοριτσια, εγω θυμαμαι την Ιριδα που της αντικατεστησαν το λαθος νουμερο χωρις χρεωση κιολας.

 

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι ετσι.τα μεταφορικα ειναι 4 δολαρια για ελλαδα και για παραγγελια βαρους μεχρι 1360 γραμμαρια και ανεξαρτητως ποσου.εαν παει παραπανω απο αυτο το βαρος πρεπει να κανεις δευτερη παραγγελια.το βαρος φαινεται στο καλαθι σου ποσο ειναι.

Εχεις δικιο σέυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σέυχαριστω!

 

 

μην καθυστερησεις να κανεις την παραγγελια σου γιατι μεχρι 28/2 εχει 6% εκπτωση σε ολα τα προιοντα του.και αν ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνεις βαλε εκπτωτικο κωδικο για -5 δολαρια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οχι. Θα μου τα φερει ο αδερφος μου που θα παει σε ενα μηνα αλλα μεχρι τοτε θα εξυπηρετουσε μια γνωστη που θα τα πηγαιναν στο σπιτι της. Δεν εχω τετοιο θαρρος ωστε να της πω να τα πληρωσει. :(

 

 

 

Στην αρχη εβαλα διευθυνση εγγραφης στην Ελλαδα και δε δεχοταν να βαλω στο καλαθι προϊοντα οποτε αλλαξα τα στοιχεια και ειχα τα ιδια στοιχεια εγγραφης και αποστολης στην Αμερικη.

Θα δοκιμασω να στειλω mail αλλα μεχρι να το κανω δεν θα εχει μεινει τιποτα. Ενα φορεμα των 170 δολ. το ειχε 18 δολλαρια (:shock:!!!) και μεχρι να φτασω στο checkout ειχε τελειωσει στο νουμερο μου. :cry:

Παντως σας ευχαριστω για τις απαντησεις. Οσο εβαζα πραγματα στο καλαθι μου μου φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο! Αρχικη αξια 350 δολλαρια, μετα τις εκπτωσεις 62!!! Και δεχτηκε και ενα κουπονι για δωρεαν αποστολη αντι για 8 δολλαρια. Παω να σκασω...

 

δε μας λες και το site βρε κορίτσι.????? δεν θα τα πάρουμε όλα το υπόσχομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

 

Από το myshoe.gr έχει παραγγείλει καμμία; Ζαχαρώνω ζευγαράκι για τον μεγάλο μου και νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

 

Καλησπερα.Αγορασα δυο ζευγαρια το καλοκαιρι και πραγματικα εκλαψα τα λεφτα μου, τα οποια ομολογουμενος δεν ηταν πολλα και αυτο ηταν και εμενα που με δελεασε.Το ενα ζευγαρι χαλασε με τη πρωτη βολτα και το αλλο με τη τριτη...Δε ξερω αν θα το αποφασισεις αλλα η δικη μου εμπειρια ηταν ακρως απογοητευτικη

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι στη λιστα μας μαντον και ναι εχουν ψωνισει απο εκει πολλα κοριτσια, εγω θυμαμαι την Ιριδα που της αντικατεστησαν το λαθος νουμερο χωρις χρεωση κιολας.

Ούπς! Την έχω κοιτάξει 800 φορές τη λίστα και πλέον δε την κοιτάω θεωρώντας ότι ξέρω τι έχουμε εκεί. Αλλά είναι τόσα τα άτιμα τα λινκς που μου ξέφυγε αυτό :oops:

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Αγορασα δυο ζευγαρια το καλοκαιρι και πραγματικα εκλαψα τα λεφτα μου, τα οποια ομολογουμενος δεν ηταν πολλα και αυτο ηταν και εμενα που με δελεασε.Το ενα ζευγαρι χαλασε με τη πρωτη βολτα και το αλλο με τη τριτη...Δε ξερω αν θα το αποφασισεις αλλα η δικη μου εμπειρια ηταν ακρως απογοητευτικη

Αυτά που θέλω να πάρω είναι παιδικά, το ένα ζευγάρι αθλητικό και το άλλο πιό casual και είναι benetton. Λές να είναι μούφα;

Εσύ ψώνισες επώνυμο παπούτσι από εκεί;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ούπς! Την έχω κοιτάξει 800 φορές τη λίστα και πλέον δε την κοιτάω θεωρώντας ότι ξέρω τι έχουμε εκεί. Αλλά είναι τόσα τα άτιμα τα λινκς που μου ξέφυγε αυτό :oops:

 

Ναι σιγα γιατι εγω τα θυμαμαι νομιζεις? μπα....

 

βαζω κοντρολ φ και ψάχνω το λινκ αλλιως ειναι τοοοοσο το κατεβατο που δεν λεει...

 

Link to comment
Share on other sites

Ctrl f, Καρασωστή!!

 

Edit: Έχω την εντύπωση ότι το javari.fr στέλνει παιδικά καθώς πήγα ως το checkout χωρίς να βγάλει μήνυμα, αλλά δεν έβαλα την παραγγελία, πανάκριβα τα έχει...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τσσσ τι νομιζες..?

τζαμπα εναμιση χρονο ρεσεψιονιστ? :cool::cool:

Α, τότε να φτιάξεις ένα site που θα σου λέμε "παπούτσια" ή "πάπλωμα" ή ό, τι ψάχνουμε τελοσπάντων και να μας αραδιάζεις τα λίνκς, χαχα

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας για αγορά eye patch:(

Δυστυχώς η κατάσταση με το ματάκι του μικρού μου απαιτεί θεραπεία με κάλυψη:(

Αγόρασα από το φαρμακείο ortopad της εταιρείας master aid...αλλά επειδή θα ακολουθήσουμε τη θεραπεία για πάρα πολύ καιρό ψάχνω στο διαδίκτυο για να αγοράσω σε συμφέρουσα τιμή μεγάλη ποσότητα.

Αν κάτι έχει πάρει το μάτι σας θα μπορούσατε να μου πείτε...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρειάζομαι τη βοήθειά σας για αγορά eye patch:(

Δυστυχώς η κατάσταση με το ματάκι του μικρού μου απαιτεί θεραπεία με κάλυψη:(

Αγόρασα από το φαρμακείο ortopad της εταιρείας master aid...αλλά επειδή θα ακολουθήσουμε τη θεραπεία για πάρα πολύ καιρό ψάχνω στο διαδίκτυο για να αγοράσω σε συμφέρουσα τιμή μεγάλη ποσότητα.

Αν κάτι έχει πάρει το μάτι σας θα μπορούσατε να μου πείτε...

ελπίζω όλα να πάνε καλά με την θεραπεία και να γίνεται γρήγορα καλά :D:D

θα μας πεις και την τιμή που τα αγόρασες όπως και πόσα είχε μέσα για να μπορέσουμε να συγκρίνουμε???

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που θέλω να πάρω είναι παιδικά, το ένα ζευγάρι αθλητικό και το άλλο πιό casual και είναι benetton. Λές να είναι μούφα;

Εσύ ψώνισες επώνυμο παπούτσι από εκεί;

Λοιπόν και εγώ αγόρασα 3 ζευγάρια παπούτσια, φλατ και καθημερινά, το καλοκαίρι. Όντως δεν αντιμετωπίζεις κανένα πρόβλημα με τις αλλαγές, είναι δωρεάν και άμεσες...

Γενικότερα το myshoe είναι "ό,τι πληρώνεις, αυτό παίρνεις". Για απλά και φθηνά παντοφλάκια κλπ καλό είναι. Τώρα έχει βάλει και μάρκες, εκεί οι τιμές είναι τσιμπημένες.

Αν είναι να αγοράσεις παπούτσι από e-shop δεν θα σου το συνιστούσα το συγκεκριμένο μαγαζί, καλύτερα από εξωτερικού που θα τα βρεις και πιο φθηνά

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

 

Από το myshoe.gr έχει παραγγείλει καμμία; Ζαχαρώνω ζευγαράκι για τον μεγάλο μου και νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

 

Έχω ψωνίσει 2 φορές. Μια χαρά όλα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω όλα να πάνε καλά με την θεραπεία και να γίνεται γρήγορα καλά :D:D

θα μας πεις και την τιμή που τα αγόρασες όπως και πόσα είχε μέσα για να μπορέσουμε να συγκρίνουμε???

 

Τα αγόρασα από φαρμακείο τα 20 τεμάχια 14 ευρώ. Αυτά που πήρα είναι με σχέδια αλλά δεν με νοιάζει αν είναι και μονόχρωμα λευκά ή μπεζ γιατί ο γιός μου είναι τόσο μικρός που δεν καταλαβαίνει από αυτά...το μόνο που καταλαβαίνει είναι ότι τον ενοχλεί και κλαίει σπαρακτικά:(

 

Μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά δυστυχώς δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη:(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν και εγώ αγόρασα 3 ζευγάρια παπούτσια, φλατ και καθημερινά, το καλοκαίρι. Όντως δεν αντιμετωπίζεις κανένα πρόβλημα με τις αλλαγές, είναι δωρεάν και άμεσες...

Γενικότερα το myshoe είναι "ό,τι πληρώνεις, αυτό παίρνεις". Για απλά και φθηνά παντοφλάκια κλπ καλό είναι. Τώρα έχει βάλει και μάρκες, εκεί οι τιμές είναι τσιμπημένες.

Αν είναι να αγοράσεις παπούτσι από e-shop δεν θα σου το συνιστούσα το συγκεκριμένο μαγαζί, καλύτερα από εξωτερικού που θα τα βρεις και πιο φθηνά

Χτες το βράδι ξενύχτησα ψάχνοντας έξω αλλά δε βρήκα οικονομικά και εκεί που βρήκα οικονομικά, δεν έστελναν Ελλάδα.

Έχεις να προτείνεις κανένα λινκ;

 

Έχω ψωνίσει 2 φορές. Μια χαρά όλα!

Ευχαριστώ

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Manti τι έχει το παιδί?

 

Διαλείπων στραβισμό στο αριστερό ματάκι:( και δυστυχώς χειροτερεύει το κάνει όλο και πιο συχνά...φοβάμαι ότι θα γίνει μόνιμο το πρόβλημα:(

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ με αυτό παλεύω από χθες!!φτου κι εγώ είδα μερικά πραγματάκια!!ελπίζω να μην τα χάσω...

 

 

ειναι βλακες παντως, τους λεω οτι κανω σωστα το registration,τους δινω το λαθος που μου βγαζει το οποιο ειναι του συστηματος τους και μου ειπαν να παρω τηλεφωνο να με βοηθησουν πως θα το κανω το registration σωστα λολ

μιλησα με εναν στο τσατ τους και ειπε οτι θα το αναφερει στο IT Department..

ελπιζω κ γω να μην τα χασω τα πραγματακια που θελω..

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που θέλω να πάρω είναι παιδικά, το ένα ζευγάρι αθλητικό και το άλλο πιό casual και είναι benetton. Λές να είναι μούφα;

Εσύ ψώνισες επώνυμο παπούτσι από εκεί;

 

Sorry τωρα ειδα το μηνυμα...:oops:

Ειχα παρει 2 ζευγαρια πεδιλα για μενα αλλα δε θυμαμαι αν ηταν καποια μαρκα.Δεν νομιζω ομως γιατι ηταν παρα πολυ φθηνα.Δεν ειναι για τα λεφτα που τα ειχα παρει στο κρανιο οσο οτι ενιωσα ηλιθια με την αγορα μου.Ας εγραφαν οτι ειναι για μια χρηση ή για καμια :mad:

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...