Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτο του τζαμπο το εχω κι εγω απο το γιο μου και το χρησιμοποιησα και στη κορη μου. ειναι σκυλι, δεν παθαινει τιποτα. αν σε βγαλει ο δρομος κατα δω, στο χαριζω. εμεις πινουμε φρεσκο πια.

 

 

έχεις pm kornilia...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξερω πως ειναι σε ποιοτητα, φαινονται ομορφα πάντως και σε νορμαλ τιμες και μου αρεσε το σαιτ που μολις κατσεις λιγο πανω απο ενα αντικειμενο σου λεει available με πρασινο φωτάκι....πολύ καλο χε χε

 

Ετοιμαζω καλαθι....και αναμένω το οκ οταν παραλάβεις!!:mrgreen:

 

Λεει σε ποσες μέρες? Δεν το εψαξα

Υποτίθεται ότι δίνει 6 εργάσιμες. Για να δούμε...

 

κι εγώ τα θυμάμαι από αγγλία.πολύ ωραία ρουχαλάκια!!μας βάζεις σε πειρασμό!αχχ

 

Από μόνο του το θέμα των αγορών είναι πειρασμός!Ολόκληρη τη βδομάδα κρατήθηκα και τελικά δεν άντεξα!Τώρα είμαι στο τσακ να παραγγείλω και τον ατμομάγειρα.

 

 

Εχω παρει απο ebay και απο ποιοτητα τα ladybird ειναι πολυ καλα. Πολυ καλες τιμες με πολυ καλα μεταφορικα.

 

Τέλεια!Και μένα οι τιμές μου φάνηκαν καλές τουλάχιστον στα βρεφικά-παιδικά. Παρήγγειλα ένα φορεματάκι μακό, ένα πακέτο των 3 μπλουζάκια μακρυμάνικα και ένα σετ των 3 κολάν και μαζί με τα μεταφορικά μου βγήκαν 40 ευρώ.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

παιδια, βρηκα αυτο εδω το site http://www.eastendcosmetics.co.uk το ξερει κανεις?

εχει πολυ φθηνα πραγματα!!Listerine 500ml με 2.58 ευρω!!κτλ...

 

Με αυτά τα μεταφορικά

 

Airmail -

£2.70 per order for orders below 500g

£4.88per order for orders between 500g up to1000g

£6.30per order for orders between 1000g up to1500g

£8.10 per order for orders between 1500g up to 2000g (2kg)

 

και πειπαλ ? 6 οδοντόβουρτσες κολγκέιτ 1 λιρα !!!!!!!!!!!!!

 

Τι να πω ?

 

Ευχαριστώ τον Θεό του Ιντερνέτ ......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλησπέρες.

 

Στην αναμονή να γίνει το κοτοπουλάκι μου, έκανα μία δοκιμαστική παραγγελία με βρεφικά ρουχαλάκια από http://www.littlewoodseurope.com/ . Έχει 5 ευρώ μεταφορικά και πληρωμή μέσω paypal. Μόλις παραλάβω θα σας πω εντυπώσεις.

 

Καλόοοο!!!!!!! Μπράβο!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά τα μεταφορικά

 

Airmail -

£2.70 per order for orders below 500g

£4.88per order for orders between 500g up to1000g

£6.30per order for orders between 1000g up to1500g

£8.10 per order for orders between 1500g up to 2000g (2kg)

 

και πειπαλ ? 6 οδοντόβουρτσες κολγκέιτ 1 λιρα !!!!!!!!!!!!!

 

Τι να πω ?

 

Ευχαριστώ τον Θεό του Ιντερνέτ ......

 

εγω την εκανα την παραγγελια κιολας δεν κρατηθηκα!για να δουμε, θα σας πω εντυπωσεις!!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

 

Μη με κραξετε!!! :(

Καπου το εχετε αναφερει αλλα με την αναζητηση δεν βρισκω ακρη και επειδη δεν μου ειχε συμβει μεχρι τωρα δεν ειχα δωσει σημασια.

Θελω να παραγγειλω καποια πραγματα απο Αμερικη.

Εκανα εγγραφη με διευθυνση Αμερικης, ψωνισα και οταν πηγα να πληρωσω το συστημα δεν δεχεται τις πιστωτικες μου καρτες. :(:(:(

Δυστυχως δεν εχει paypal.

Μπορω να κανω κατι; Υπαρχει λυση;

Ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

 

Μη με κραξετε!!! :(

Καπου το εχετε αναφερει αλλα με την αναζητηση δεν βρισκω ακρη και επειδη δεν μου ειχε συμβει μεχρι τωρα δεν ειχα δωσει σημασια.

Θελω να παραγγειλω καποια πραγματα απο Αμερικη.

Εκανα εγγραφη με διευθυνση Αμερικης, ψωνισα και οταν πηγα να πληρωσω το συστημα δεν δεχεται τις πιστωτικες μου καρτες. :(:(:(

Δυστυχως δεν εχει paypal.

Μπορω να κανω κατι; Υπαρχει λυση;

Ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω

 

Μήπως δεν δέχεται πιστωτικές που έχουν εκδοθεί στην Ελλάδα ? Σε αυτή την περίπτωση και πειπαλ να είχε, δεν θα σε βοηθούσε.

 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει για ΗΠΑ και δεν έχω προσωπική άποψη, υπάρχουν όμως τα αντίστοιχα με το MyUkMail και εκεί, απλά δεν συμφέρουν, όταν το είχα ψάξει έβγαζαν μεγάλα μεταφορικά.

 

Δεν ξέρω αν κάποια πιο έμπειρη έχει άλλη άποψη...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν δέχεται πιστωτικές που έχουν εκδοθεί στην Ελλάδα ? Σε αυτή την περίπτωση και πειπαλ να είχε, δεν θα σε βοηθούσε.

 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει για ΗΠΑ και δεν έχω προσωπική άποψη, υπάρχουν όμως τα αντίστοιχα με το MyUkMail και εκεί, απλά δεν συμφέρουν, όταν το είχα ψάξει έβγαζαν μεγάλα μεταφορικά.

 

Δεν ξέρω αν κάποια πιο έμπειρη έχει άλλη άποψη...

 

Κι'εγω φανταζομαι οτι δεν δεχεται γενικα καρτες της Ελλλαδας.

Κατι αντιστοιχο με το ukmail δεν το χρειαζομαι γιατι τα πραγματα θα μου τα εφερναν απο εκει. :(

Παω να σκασω!!! Απιθανα φορεματα σε απιστευτες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω φανταζομαι οτι δεν δεχεται γενικα καρτες της Ελλλαδας.

Κατι αντιστοιχο με το ukmail δεν το χρειαζομαι γιατι τα πραγματα θα μου τα εφερναν απο εκει. :(

Παω να σκασω!!! Απιθανα φορεματα σε απιστευτες τιμες.

 

Αυτοί που θα σου τα έφερναν είναι δικοί σου άνθρωποι (συγγενείς, στενοί φίλοι)?

 

Μήπως θα μπορούσαν να πληρώσουν εκείνοι και να τους δώσεις/στείλεις τα χρήματα ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

 

Μη με κραξετε!!! :(

Καπου το εχετε αναφερει αλλα με την αναζητηση δεν βρισκω ακρη και επειδη δεν μου ειχε συμβει μεχρι τωρα δεν ειχα δωσει σημασια.

Θελω να παραγγειλω καποια πραγματα απο Αμερικη.

Εκανα εγγραφη με διευθυνση Αμερικης, ψωνισα και οταν πηγα να πληρωσω το συστημα δεν δεχεται τις πιστωτικες μου καρτες. :(:(:(

Δυστυχως δεν εχει paypal.

Μπορω να κανω κατι; Υπαρχει λυση;

Ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω

καλημέρα !!

πρώτα από όλα έχεις βάλει διαφορετική διεύθυνση στο billing (Ελλάδας) και delivery (Αμερικής) σωστά ???

δεύτερον τα συγκεκριμένα σιτε στέλνουν σε διευθύνσεις εκτός Αμερικής ?? αν ναι τότε κάτι κάνεις λάθος όταν βάζεις τα στοιχεία σου

 

αν όχι τότε μάλλον έχεις πρόβλημα, συνήθως αν δεν στέλνουν εκτός της χώρας δεν δέχονται και ξένη πιστωτική

 

θα σου έλεγα αν ισχύει αυτή η περίπτωση πρώτα από όλα να επικοινωνήσεις μαζί τους και να το παίξεις λίγο.... Μάρθα κλάψα......:lol::lol: που έμενα παλιά αμερική και πάντα ψώνιζα από τα καταστήματα σας που μου αρέσει οι ποιότητα και οι τιμές σας (και το βασικό στο δια ταύτα ) που έχω συγγενείς με διεύθυνση Αμερικής και θα ήθελα να κάνω αυτό και αυτό υπάρχει κάποιος τρόπος ?? κλπ κλπ

διαφορετικά πρέπει μάλλον κάποιος συγγενής σου από εκεί να τα ψωνίσει με δική του πιστωτική

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλές καλημέρες!

Μαξιλάρι παιδικό έχει ψωνίσει καμμία και από πού;

 

χτύπησες ευαίσθητη χορδή ................:D:D το ψάχνω :cry::cry:

(βασικά ψάχνω κάτι σε memory foam) αλλά ακόμα δεν :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

το littlewoodseurope.com εχει προβλημα στην εγγραφη μελους...το ανεφερα βεβαια το πρόβλημα σ'αυτους απο χθες...στο καλο κ ηθελα να ψωνησω!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες!

Μαξιλάρι παιδικό έχει ψωνίσει καμμία και από πού;

 

εγω ειχα παρει του γιου μου ενα ανατομικο απο τα τζαμπο με 5 ευρω και κρατησε πολυ καιρο. εχεις και θηκη που βγαινει και πλενεται. κοιτα και στην ΙΚΕΑ. εχει πολυ καλα μαξιλαρια, αλλα δεν ξερω αν εχει παιδικα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν δέχεται πιστωτικές που έχουν εκδοθεί στην Ελλάδα ? Σε αυτή την περίπτωση και πειπαλ να είχε, δεν θα σε βοηθούσε.

 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει για ΗΠΑ και δεν έχω προσωπική άποψη, υπάρχουν όμως τα αντίστοιχα με το MyUkMail και εκεί, απλά δεν συμφέρουν, όταν το είχα ψάξει έβγαζαν μεγάλα μεταφορικά.

 

Δεν ξέρω αν κάποια πιο έμπειρη έχει άλλη άποψη...

 

οταν ενα σαιτ εχει paypal ειναι δεκτες ολες οι καρτες ακομα και αν το σαιτ δεν στελνει στην χωρα μας και ακομα και αν το συστημα τους δεν δεχεται ξενες καρτες.ετσι ψωνιζω εγω σε εμερικανικο σαιτ,με paypal και διευθυνση αποστολης αμερικη.απλα το γραφω σε περιπτωση που θελει να κανει το ιδιο αλλη κοπελα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον δεν προσεξες για τι πραγμα μιλησα...

μιλησα για ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ, δεν μιλησα για υπολογιστη. μην μπερδευουμε τις εννοιες και τα πραγματα.

 

οχι δεν πρόσεξα απο ότι φαινεται γιατι μιλούσαμε για υπολογιστη και όχι για πληκτρολόγιο..

συγνώμη αγαπητή p3n

Link to comment
Share on other sites

το littlewoodseurope.com εχει προβλημα στην εγγραφη μελους...το ανεφερα βεβαια το πρόβλημα σ'αυτους απο χθες...στο καλο κ ηθελα να ψωνησω!

κι εγώ με αυτό παλεύω από χθες!!φτου κι εγώ είδα μερικά πραγματάκια!!ελπίζω να μην τα χάσω...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που θα σου τα έφερναν είναι δικοί σου άνθρωποι (συγγενείς, στενοί φίλοι)?

 

Μήπως θα μπορούσαν να πληρώσουν εκείνοι και να τους δώσεις/στείλεις τα χρήματα ?

 

Δυστυχως οχι. Θα μου τα φερει ο αδερφος μου που θα παει σε ενα μηνα αλλα μεχρι τοτε θα εξυπηρετουσε μια γνωστη που θα τα πηγαιναν στο σπιτι της. Δεν εχω τετοιο θαρρος ωστε να της πω να τα πληρωσει. :(

 

καλημέρα !!

πρώτα από όλα έχεις βάλει διαφορετική διεύθυνση στο billing (Ελλάδας) και delivery (Αμερικής) σωστά ???

δεύτερον τα συγκεκριμένα σιτε στέλνουν σε διευθύνσεις εκτός Αμερικής ?? αν ναι τότε κάτι κάνεις λάθος όταν βάζεις τα στοιχεία σου

 

αν όχι τότε μάλλον έχεις πρόβλημα, συνήθως αν δεν στέλνουν εκτός της χώρας δεν δέχονται και ξένη πιστωτική

 

θα σου έλεγα αν ισχύει αυτή η περίπτωση πρώτα από όλα να επικοινωνήσεις μαζί τους και να το παίξεις λίγο.... Μάρθα κλάψα......:lol::lol: που έμενα παλιά αμερική και πάντα ψώνιζα από τα καταστήματα σας που μου αρέσει οι ποιότητα και οι τιμές σας (και το βασικό στο δια ταύτα ) που έχω συγγενείς με διεύθυνση Αμερικής και θα ήθελα να κάνω αυτό και αυτό υπάρχει κάποιος τρόπος ?? κλπ κλπ

διαφορετικά πρέπει μάλλον κάποιος συγγενής σου από εκεί να τα ψωνίσει με δική του πιστωτική

 

Στην αρχη εβαλα διευθυνση εγγραφης στην Ελλαδα και δε δεχοταν να βαλω στο καλαθι προϊοντα οποτε αλλαξα τα στοιχεια και ειχα τα ιδια στοιχεια εγγραφης και αποστολης στην Αμερικη.

Θα δοκιμασω να στειλω mail αλλα μεχρι να το κανω δεν θα εχει μεινει τιποτα. Ενα φορεμα των 170 δολ. το ειχε 18 δολλαρια (:shock:!!!) και μεχρι να φτασω στο checkout ειχε τελειωσει στο νουμερο μου. :cry:

Παντως σας ευχαριστω για τις απαντησεις. Οσο εβαζα πραγματα στο καλαθι μου μου φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο! Αρχικη αξια 350 δολλαρια, μετα τις εκπτωσεις 62!!! Και δεχτηκε και ενα κουπονι για δωρεαν αποστολη αντι για 8 δολλαρια. Παω να σκασω...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσομανες βρηκα ενα ωραιο λευκο geox παπουτσακι σε καλη τιμη.. το εχει απο 19 μεχρι 23 νουμερο.

 

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-Infant-Geox-White-Leather-Shoes-/260741578083?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item82640666a6#ht_500wt_922

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!!!

Θελω να ψωνισω απο το www.jjbsports.com κατι παπουτσακια του μικρου μου αλλα στα delivery info λεει μονο για χρεωσεις εντος uk! Δεν μπορω να βρω αν στελνει Ελλαδα:(! Νομιζω πως καποια απο εδω εχει ψωνισει απο εκει αλλα δεν ειμαι σιγουρη... ουτε με την αναζητηση το ειδα πουθενα:roll:!!

HEEEEELP!! Ξερετε τιποτα για αυτο το site???

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ειναι σε ποιοτητα, φαινονται ομορφα πάντως και σε νορμαλ τιμες και μου αρεσε το σαιτ που μολις κατσεις λιγο πανω απο ενα αντικειμενο σου λεει available με πρασινο φωτάκι....πολύ καλο χε χε

 

Ετοιμαζω καλαθι....και αναμένω το οκ οταν παραλάβεις!!:mrgreen:

Λεει σε ποσες μέρες? Δεν το εψαξα

 

Απίστευτο site και Online εξυπηρέτηση!!! Εξεπλάγην!!!

Link to comment
Share on other sites

O καθενας με τον πονο του! :lol::lol::lol:

Αντι για απαντηση στο mail μου, μου ηρθε ενα mail με ενα κωδικο για extra 20% σε ολες τις αγορες ακομα και σε προσφορες.

Bonnie Jean σετακι απο 48 δολλαρια με την εκπτωση 5!!! :(:(:(

 

Ασχετο!

Καλαμαρακι σ'ευχαριστω πολυ-πολυ. Ξερεις εσυ γιατι... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οχι. Θα μου τα φερει ο αδερφος μου που θα παει σε ενα μηνα αλλα μεχρι τοτε θα εξυπηρετουσε μια γνωστη που θα τα πηγαιναν στο σπιτι της. Δεν εχω τετοιο θαρρος ωστε να της πω να τα πληρωσει. :(

 

 

 

Στην αρχη εβαλα διευθυνση εγγραφης στην Ελλαδα και δε δεχοταν να βαλω στο καλαθι προϊοντα οποτε αλλαξα τα στοιχεια και ειχα τα ιδια στοιχεια εγγραφης και αποστολης στην Αμερικη.

Θα δοκιμασω να στειλω mail αλλα μεχρι να το κανω δεν θα εχει μεινει τιποτα. Ενα φορεμα των 170 δολ. το ειχε 18 δολλαρια (:shock:!!!) και μεχρι να φτασω στο checkout ειχε τελειωσει στο νουμερο μου. :cry:

Παντως σας ευχαριστω για τις απαντησεις. Οσο εβαζα πραγματα στο καλαθι μου μου φαινοταν πολυ καλο για να ειναι αληθινο! Αρχικη αξια 350 δολλαρια, μετα τις εκπτωσεις 62!!! Και δεχτηκε και ενα κουπονι για δωρεαν αποστολη αντι για 8 δολλαρια. Παω να σκασω...

σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο θα πάθαινα :(:(

αν και δεν ξέρω κάτα πόσο θα βοηθήσει αυτό πλέον και θές στείλε μου το σιτε έστω και σε π.μ να του ρίξω μια ματιά μήπως και κάνεις κάτι λάθος

 

edit bonnie jean με 5 δολάρια ??? θα κλάψω ...............

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα παρει του γιου μου ενα ανατομικο απο τα τζαμπο με 5 ευρω και κρατησε πολυ καιρο. εχεις και θηκη που βγαινει και πλενεται. κοιτα και στην ΙΚΕΑ. εχει πολυ καλα μαξιλαρια, αλλα δεν ξερω αν εχει παιδικα.

 

Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

 

Από το myshoe.gr έχει παραγγείλει καμμία; Ζαχαρώνω ζευγαράκι για τον μεγάλο μου και νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα..

για οσες εχετε ψωνισει απο iherb..

Η παραγγελεια πρεπει να ειναι απο 80 δολλαρια και πανω για να στειλουν ελλαδα αν καταλαβα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...