Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια εσείς που ενδιαφέρεστε για βάφτιση κοιτάχτε εδώ .. http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=23256

όλες όσες έχουμε κάνει μπομπο μόνες μας έχουμε παραθέσει ΟΛΑ τα καταστήματα καθώς και σχόλια και μπορείς να τα βρείς όλα!!!!!!

άν πάλι έχεις καμια ερώτηση κάνε μας πμ ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ Νανουκα μου...το ονομα πληρωνεις!!!!!!

Μια φιλη μου παντως παιρνει γυαλια απο πλανοδιους, κραταει τον σκελετο και παει σε καταστημα οπτικων και της βαζουν τους καλυτερους φακους!!!

Ετσι και γλυτωνει ενα σκασμο λεφτα και ειναι σιγιυρη οτι ο φακος ειναι αυτος που πρεπει!!!:wink:

 

Αυτό σκέφτομαι να κάνω και εγώ αλλά ο φακός δεν μπαίνει σε όλους τους σκελετούς και δεν ξέρω ποιον να πάρω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλάω για ακόμη πιο παλιά.Το 2001 έφυγα από Αγγλία, το 1999 πρέπει να ήρθα Manchester. Είχαμε πάει σε ένα Ελληνικό πάρτυ και σε 2-3 άλλα κλαμπ αλλά δεν θυμάμαι και πολλά πράγματα. Ήταν βράδυ και η βότκα κυλούσε στις φλέβες μου. Αχαχαχα! Τώρα έχω να μυρίσω αλκόολ 4 χρόνια!!!!

Σόρυ για το οφ τόπικ κοριτσάρες!

 

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ .. μεγαλείααααααααααααααααααααα .. εγώ τι να πώ που ο άντρας μου είναι άγγλος, και όταν πήγαμε Αγγλία με πήγανε για φαγητό στην .. Pizza Hut και στα Murder King (αίσχος!!!) ????????????????????? :evil::mad::evil::mad:

και παρακάλαγα να πάμε σε καμια pub να φάμε κανα stew .. αλλά πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ :cry:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου με ενδιαφέρει είναι ο φακός και όχι η μόστρα. Αλλά αυτό δεν μπορούμε να το τσεκάρουμε από εδώ.

Που είδες τα αυθεντικά βρε chatzico γιατί ο μικρός με τραβάει και δεν μπορώ να ψάξω.

StellaTD αν και εγώ σπούδαζα 5χρόνια στην Αγγλία και τα αγγλικά μου είναι πολύ καλά, ωστόσο νομίζω πως αν ξέρεις λίγα Αγγλικά και να χρησιμοποιείς την μετάφραση του γούγλη μπορείς να παραγγείλεις.

 

Μωρέ τυχαία άνοιξα κάνα δύο από το λινκ και έγραφαν οτι είναι αυθεντικά. Τι να σου πώ τώρα. Και μένα με τραβάνε και τα δύο μαζί, μεγάλο μεγαλείο!!!! Αχ ο στρατός και ο μπαμπάς που λείπει για 3η συνεχή χρονιά................

 

Άσχετο, εγώ ήμουν στο Λανκαστερ 1996-1997 ........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Murder King???Αχαχαχα 3 χρόνια δούλευα εκεί μέσα για να μπορώ να κάνω και κανένα ταξιδάκι!

 

Καλα female & nanouka το απιστευτο....εγω δουλευα στην Pizza hut!!!!!!!:-P:razz::-P

Nanouka εγω στο παρατσακ δεν τον παντρευτηκα τον Αγγλο μου...και sera sera.

Sorry girls αλλα εδω ξυπνησαν αναμνησεις!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε female .. πώς άντεχες να δουλεύεις εκεί μέσα??????????

σε όποιο κι αν πήγαμε ήταν μέσα στη μπίχλα .. κορυφαίο δε εκείνο του Edinburgh ..

στην pizza hut πήγαμε σε εκείνη στο Λονδίνο κοντά στο covent garden .. ένα υπόγειο :evil::mad:

 

 

btw.. με λένε Αθηνά .. δε μπορώ να σας λέω female, aggelomarios, chatzico κλπ κλπ κλπ :P:cool: ας eshopγνωριστούμε :lol: :lol:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Nanouka εγω στο παρατσακ δεν τον παντρευτηκα τον Αγγλο μου...και sera sera.

 

Κι εγώ που στραβώθηκα και θαμπώθηκα απο την accent του ??? Άγγλος με ελληνικές ρίζες μεγαλωμένος στο Ελλάντα .. :lol: όλα μαζί φιλαράκιιιιιιιιιιιιι.. :lol: :lol:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελευθερία εδώ!!!!

γειά σου βρε Ελευθερία με το ωραίο όνομα !!!!! ;)

χάρηκα χάρηκα !!!! :D :D :D :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Here is Elli speaking!!!!

Εμενα ο Αγγλος μου ηταν ετοιμος να τα παρατησει ολα και να ερθει Ελλαδα!! Ευτυχως που δεν το εκανε γιατι τωρα θα με συχτηριζε με την κριση που εχουμε...

Τεσπα...εμας παντως η δικια μας Pizza hut ητο κορυφαια!!!! Αφου σκεφτομουνα να παρατησω σπουδες και καριερες και να παραμεινω μια απλη και ταπεινη σερβιτορα!!!

Να φανταστειτε κοριτσια δουλευα 30 ωρες τη βδομαδα και εβγαζα περισσοτερα αποσα βγαζω τωρα!!!

 

Παρεπιπτοντως Ελευθερια....καταγωγη απο Ρεθυμνο!!!!

ΚΡΗΤΗ ΟΛΕ!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλέ χθες παρέλαβα σου λέω. Εγώ πλήρωσα μέσω paypal και γενικώς όπου έχω αυτή την επιλογή το προτιμώ.

Ορίστε καλέ λέει πως στέλνει Ευρώπη

http://www.boohoo.com/help/delivery-details/pcat/deliverydetails/?_lm_esp=14-92-647

 

 

μιλάμε δρομολογώ κάτι φορέματα τρομερά λέμε!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια...στο e-mpomponiera που ειδα αυτη που αρεσε στελνουν και δειγμα αλλα με 10 ευρα απο Σαλονικα!!! Πολλα δεν ειναι??????

 

οι περισσοτεροι που πουλανε μπομπονιερες, προμηθευονται απο 2-3 εταρεις, οποτε ειναι πολυ πιθανο να βρεις καπου κοντα σου να πας να τη δεις.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω; δεν χανεις και τιποτα να το προσπαθησεις. αν δεν σου πουν, ειναι πολυ πιθανο να τη βρεις στο http://www.narlis.gr, ο οποιος ειναι απο Καβαλα κι αυτος, αλλα λεει τους προμηθευτες του στο site. ασε που κατα 90% αν βρεις την ιδια, θα την εχει και πιο φθηνα. παντως αν θες ανεβασε φωτο μηπως τη πετυχουμε πουθενα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου με ενδιαφέρει είναι ο φακός και όχι η μόστρα. Αλλά αυτό δεν μπορούμε να το τσεκάρουμε από εδώ.

Που είδες τα αυθεντικά βρε chatzico γιατί ο μικρός με τραβάει και δεν μπορώ να ψάξω.

StellaTD αν και εγώ σπούδαζα 5χρόνια στην Αγγλία και τα αγγλικά μου είναι πολύ καλά, ωστόσο νομίζω πως αν ξέρεις λίγα Αγγλικά και να χρησιμοποιείς την μετάφραση του γούγλη μπορείς να παραγγείλεις.

 

 

χμμμμμ... εχεις δικιο δεν το ειχα σκεφτει. Ευχαριστω:P:p

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα τη βρεις πουθενα αλλου για να τη δεις απο κοντα, αλλα κατα πασα πιθανοτητα θα μπορει να στη φτιαξει ο Ναρλης και σε χαμηλοτερη τιμη. κανε ενα τηλεφωνο και πες τους να τους στειλεις τη φωτο για να σου δωσουν προσφορα. παντως κι εσυ μπορεις να τη φτιαξεις. μπορεις να βρεις πολυ ευκολα ολα τα υλικα ή στην Αθηνα ή στο ebay. απλα θα φας λιγη ωρα στη πρωτη μεχρι να βρεις το δεσιμο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα τη βρεις πουθενα αλλου για να τη δεις απο κοντα, αλλα κατα πασα πιθανοτητα θα μπορει να στη φτιαξει ο Ναρλης και σε χαμηλοτερη τιμη. κανε ενα τηλεφωνο και πες τους να τους στειλεις τη φωτο για να σου δωσουν προσφορα. παντως κι εσυ μπορεις να τη φτιαξεις. μπορεις να βρεις πολυ ευκολα ολα τα υλικα ή στην Αθηνα ή στο ebay. απλα θα φας λιγη ωρα στη πρωτη μεχρι να βρεις το δεσιμο.

 

Ευχαριστω Κορνηλια! Θα επικοινωνησω με το Ναρλη...μου φαινεται λιγο περιτεχνο το δεσιμο και εμενα δεν πιανουν και πολυ τα χερια μου!:oops:

 

Αχ βρε Κορνηλια!!! Χιλια ευχαριστω για το Ναρλη...μολις ειδα οτι εχει και τα κουφετα getta γιατι ολοι οι αλλοι δουλευουν του Μακρυγιαννακη!!!!

Ειναι super αυτα τα κουφετα!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Here is Elli speaking!!!!

nice to meet you Elli!!! ;)

 

να σε πώ .. ρίξε μια ματιά κι εδώ .. http://www.karamanis.com.gr/koufeta/

εγώ πήρα απο εκεί τα κουφέτα μου ..

η επιχείρηση είναι οικογενειακή και η εξυπηρέτηση σούπερ!!! και ειλικρινά τα κουφέτα είναι φρεσκότατα και υπέροχα .. αν θυμάμαι καλά τα είχα πάρει 7? το κιλό .. ο Χατζηγιαννάκης ήθελε νομίζω 16 ? το κιλό τότε ..

άμα πάς .. να δοκιμάσεις αυτά με το κουμ κουάτ μέσα .. έβαζα 3 μέσα στη μπομπο και 6 έτρωγα εγώ x 250 μπομπο = .. :oops: :oops: :lol: :lol:

τα έχει σε γαλάζιο και ρόζ .. άσε που μου δίνανε να δοκιμάζω απο 3 στην κάθε γεύση .. είχε μουδιάσει η γλώσσα μου .. :lol: :lol:

 

PS .. δεν έχω καμία σχέση με την εν λόγω εταιρεία .. !!! .+-

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...