Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

φχαριστωωωωωωω !

λοιπον παω τρεχοντας δευτερα να βγαλω πρεπαιντ για το ioffer θα ποαραγγειλω μπουφανακι!!!!

γιουπι!!!!!!

 

ΕΜS λεει ο seller κ για να βαλει την ενδειξη δωρο δε λεει τιποτα ο ατιμος. Του λεω εγω????? μπα ε!

 

του λες, του λες.. το καλό με τους κινέζους πωλητες είναι οτί κάνουν οτιδήποτε προκειμένου να πουλήσουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

bre τους ατιμους τους κινεζουληδες!!!!! Εμ μετα πως να μην ξεπουλανε σαν τρελλοι!!!

μου ειπε κ 5 με 9 ημερες με ΕΜΣ

 

τρεχω δευτερα να βγαλω προπληρωμενη (καθοτι ειμαι κ λιγο φοβιτσιαρα) κ τον πληρωνω τον κυριουλη!

 

μολις παραλαβω φυσικα σας ενημερωνω!

Link to comment
Share on other sites

Όχι μωρέ, άκου στραβομάρα. Για δοκίμασε αυτό το λινκ

 

http://shop.ebay.com/web-optics/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

 

το άνοιξα τώρα, έχει αυτά που πουλάει αυτή την στιγμή.

 

 

ΠΩΠΩ!!!!

πολλα γυαλια βρε παιδι.....

κ ειπα δεν θαπαρω φετος:P

Link to comment
Share on other sites

εγω με EMS παρελαβα μεσα σε μια εβδομαδα και μαλιστα στη πορτα μου με κουριερ! πληρωσα μονο 4 ευρω το φορο δεματος εκτος ΕΕ. μονο κοιτα να σου δωσουν αποδειξη, γιατι εγω απο τη χαρα μου που το παρελαβα δεν πηρα και δεν του τη ζητησα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

΄

Μήπως λες το JESSICA BRIDES ? Το κινέζικο ? Το κοιτούσα και εγώ τις προάλλες και έπαθα πλάκα. Απλώς δεν χρειάζομαι κάτι καλό τώρα αλλά δεν βλάπτει να ξέρεις. Για πες όταν παραλάβεις.

 

Όχι δεν είναι Κινέζικο, Αγγλικό είναι. Όταν παραλάβω θα σας πω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα παραγγειλα απο www.photomemories.gr τη δευτερα και ενω γραφουν παραδοση σε 5 εργασιμες παρελαβα πεμπτη πρωι πολυ καλη δουλεια ωραια χρωματα κλπ πολυ ευχαριστημενη πραγγειλα το α5 δε θυμαμαι ακριβως διαστσεις 32 σελιδες γυρω στις 50 φωτο 14 ευρω +5 ευρω εξοδα αποστολης με κουριερ στην πορτα μου και αντικαταβολη δε ετρεχα πουθενα

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι όμορφα γυαλιά είναι αυτά? Βρε κορίτσια τα dolce cabbana τα πλήρωσα πριν 3χρόνια 450,00 ευρώ, αυτά εδώ είναι απομίμηση σωστά ή να δέσω μια θηλιά στο λαιμό μου????

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι όμορφα γυαλιά είναι αυτά? Βρε κορίτσια τα dolce cabbana τα πλήρωσα πριν 3χρόνια 450,00 ευρώ, αυτά εδώ είναι απομίμηση σωστά ή να δέσω μια θηλιά στο λαιμό μου????

 

Αν μιλάς για τα DG γυαλιά, ο τύπος το γράφει καθαρά

 

DG eyewear is a registered trademark

These sunglasses are not Dolce & Gabbana We supply high quality sunglasses at very competetive prices

 

Είπαμε φθηνότερα από την Ελλάδα αλλά και 8 λίρες για φετεινό σχέδιο, ε, παραπάει !!!!!!

 

Για κάποια άλλα αυτής της σελίδας, λένε ότι είναι αυθεντικά. Τι να πώ ..........

 

Άλαλα τα χείλη των ευσεβών..............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειναι ευκολο να μου πειτε το κινεζικο σαιτ με τα απομιμηση DG κλπ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ψαχνω ποση ωρα και δε μπορω να το βρω κλαιει και ο μικρος ταυτοχρονα ΠΛΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΠΟΛΥ

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό μου με ενδιαφέρει είναι ο φακός και όχι η μόστρα. Αλλά αυτό δεν μπορούμε να το τσεκάρουμε από εδώ.

Που είδες τα αυθεντικά βρε chatzico γιατί ο μικρός με τραβάει και δεν μπορώ να ψάξω.

StellaTD αν και εγώ σπούδαζα 5χρόνια στην Αγγλία και τα αγγλικά μου είναι πολύ καλά, ωστόσο νομίζω πως αν ξέρεις λίγα Αγγλικά και να χρησιμοποιείς την μετάφραση του γούγλη μπορείς να παραγγείλεις.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορες!!!!

Αχ female...κι εγω 2 χρονια στο England (Manchester) για ΜΑ...

Ευτυχως βεβαια δεν ηξερα ολα αυτα τα sites και δεν ημουν τοσο ανετη με τις on line αγορες αλλιως μαλλον θα γυριζα με οικοσυσκευη στην Ελλαδα!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! μηπως μπορειτα να βοηθησετε κι εμενα με την βαφτιση:oops:

 

θεμα εχω την χιονατη,επειδη απογοητευτηκα οως γιατι δεν βρισκω τιποτα σχετικο σκεφτομαι να κανω πριγκιπισσα.

 

 

οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη για οτιδηποτε (μαρτυρικα, μπομπος, κουτια βαφτιστικων, μαξιλαρακια κτλ...)

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! μηπως μπορειτα να βοηθησετε κι εμενα με την βαφτιση:oops:

 

θεμα εχω την χιονατη,επειδη απογοητευτηκα οως γιατι δεν βρισκω τιποτα σχετικο σκεφτομαι να κανω πριγκιπισσα.

 

 

οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη για οτιδηποτε (μαρτυρικα, μπομπος, κουτια βαφτιστικων, μαξιλαρακια κτλ...)

 

 

ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ WWW.ADOREX.GR

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειναι ευκολο να μου πειτε το κινεζικο σαιτ με τα απομιμηση DG κλπ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ψαχνω ποση ωρα και δε μπορω να το βρω κλαιει και ο μικρος ταυτοχρονα ΠΛΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΠΟΛΥ

ioffer.com δεν εχω παραλαβει ομως ακομη...

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει Manchester, ποια χρονιά ήσουν εκεί? Είχα φίλους που έκανα μεταπτυχιακό. Αυτό που θυμάμαι έντονα είναι το Mukonos Cafe:cool:

 

Κλασσικα!!!!! Που αλλου να σε πηγαιναν οι Ελληναρες?????:wink:

Εγω ημουν εκει προπολεμικα...2001-2002 (ποπο καμια 10ετια κλαψ κλαψ).

Στο bridge cannal δεν σε πηγαν? Εκει που ηταν ολα τα clubs στη σειρα πανω απο ενα ποταμι???

Αχ περασμενα μεγαλεια!!!! CLUBS!!!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Άλαλα τα χείλη των ευσεβών..............

:lol: :lol: :lol:

τι να πώ ρε κορίτσα .. καλύτερα 8 λίρες και να είναι μαϊμού παρά 300? και να γίνω εγώ μαϊμού ..

μα είναι ποτέ δυνατόν?? έναν πλαστικό σκελετό κι ένα ζευγάρι πλαστικά γυαλιά να τα πουλάνε 300 και 400 ? ?? μαϊμού και πάλι μαϊμού .. και τον Τριανταφυλλόπουλο αμα λάχει !!!!!

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

εγώ τους μικρούς πρίγκηπες τους είχα βρεί στην adorex ( http://www.adorex.gr/ )

 

ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ WWW.ADOREX.GR

 

Κορίτσια αυτό το adorex δηλαδή προμηθεύει και ιδιώτες? Και εκτός Αθηνών? Με ενδιαφέρει και εμένα :-)

Ευχαριστώωωωω

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

τι να πώ ρε κορίτσα .. καλύτερα 8 λίρες και να είναι μαϊμού παρά 300? και να γίνω εγώ μαϊμού ..

μα είναι ποτέ δυνατόν?? έναν πλαστικό σκελετό κι ένα ζευγάρι πλαστικά γυαλιά να τα πουλάνε 300 και 400 ? ?? μαϊμού και πάλι μαϊμού .. και τον Τριανταφυλλόπουλο αμα λάχει !!!!!

 

Αχ Νανουκα μου...το ονομα πληρωνεις!!!!!!

Μια φιλη μου παντως παιρνει γυαλια απο πλανοδιους, κραταει τον σκελετο και παει σε καταστημα οπτικων και της βαζουν τους καλυτερους φακους!!!

Ετσι και γλυτωνει ενα σκασμο λεφτα και ειναι σιγιυρη οτι ο φακος ειναι αυτος που πρεπει!!!:wink:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...