Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τελικά παρέλαβα τα crocs!!!!Αφού τους πήρα τηλ.και τους είπα οτι θα περάσει ο άντρας μου αφού αυτοί δεν προλαβαίνουν και οτι θα στείλω mail στα κεντρικά για την μη εξυπηρέτησή τους,μου τα έφεραν σε 10 λεπτά:mrgreen::mrgreen:

Made in china γράφουν και αυτά.......ο μικρός ξετρελάθηκε!!!!Δεν με αφήνει να του τα βγάλω:P:p

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξαναρωτάω μήπως και το έχει πάρει το μάτι σας.....

 

χμχμχ και να ρωτήσω και εγώ....

θέλω να πάρω το maxi cosi XR καρεκλάκι αυτοκινήτου για τον μικρό μου (το είχα πάρει και για την κόρη μου, αλλά τώρα μεγάλωσε και ο γιος μου....) και το βρήκα στο αγγλικό αμαζον (88 λίρες) αλλά δυστυχώς δεν το φέρνει ελλάδα

πέρσι το είχα από mytoys.de και μου βγήκε 125 ευρώ (εννοείται ότι ελλάδα παίζει μεταξύ 165-185 ευρώ)

το έχει πάρει κάπου το μάτι σας? έλεγα μήπως το βρω φτηνότερα και από 125 κάπου........:oops:

 

επίσης να πω ότι μόλις παρέλαβα την δεύτερη παραγγελία μου από www.directcosmetics.com

άψογοι οι τύποι! παρηγγειλα την Τρίτη και σήμερα τα έφεραν στο γραφείο (απλό ταχυδρομείο, ίσως συστημένο - για να το φέρει ο ταχυδρόμος...)

 

kalamaraki (και κάποια άλλη κοπέλα που μου είπε χτες, αλλά συγνώμη δεν θυμάμαι.....) καταπληκτική η BRIT! μυρίζει υπέροχα και ακριβώς το στυλ της κολώνιας που μου αρέσει

είχατε απόλυτο δίκιο!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρέλαβα τα crocs!!!!Αφού τους πήρα τηλ.και τους είπα οτι θα περάσει ο άντρας μου αφού αυτοί δεν προλαβαίνουν και οτι θα στείλω mail στα κεντρικά για την μη εξυπηρέτησή τους,μου τα έφεραν σε 10 λεπτά:mrgreen::mrgreen:

Made in china γράφουν και αυτά.......ο μικρός ξετρελάθηκε!!!!Δεν με αφήνει να του τα βγάλω:P:p

 

Ε τους βλάκες....τέτοια θέλουν!! Εμενα εφυγαν χτες το βραδυ ταχα μου τα κροκς...αντε να δουμε ποτε θα τα παραλάβω. Με τι σου ήρθαν ΔΗ+ΧΡ??

 

 

kalamaraki (και κάποια άλλη κοπέλα που μου είπε χτες, αλλά συγνώμη δεν θυμάμαι.....) καταπληκτική η BRIT! μυρίζει υπέροχα και ακριβώς το στυλ της κολώνιας που μου αρέσει

είχατε απόλυτο δίκιο!!

 

Ειδες που στα έλεγα?? :mrgreen:χε χε τωρα θα κολλήσεις με αυτήν....πιστεψε με!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ειδες που στα έλεγα?? :mrgreen:χε χε τωρα θα κολλήσεις με αυτήν....πιστεψε με!!

 

λες??? είναι απίθανη, απλά έχω ένα κακό, ποτέ δεν μπορώ να φορέσω το ίδιο μπουκάλι δεύτερη φορά, μου αρέσει να αλλάζω

τώρα εάν κολλήσω με αυτήν.........είδωμεν...........

 

femalάκι μου εσύ ήσουν η άλλη κοπέλα που μου είπε για thn Brit

τώρα το θυμήθηκα!! συγνώμη.........:-P:-P

 

βρε κορίτσια,,,,,,,,,,,,,τώρα μπήκα ioffer και εγώ με τόσα που ακούω.......

βρε τελικά θα τον χρειαστώ τον δικηγόρο μου φαίνεται!!!!

τις θέλω όλες τις τσάντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρέλαβα τα crocs!!!!Αφού τους πήρα τηλ.και τους είπα οτι θα περάσει ο άντρας μου αφού αυτοί δεν προλαβαίνουν και οτι θα στείλω mail στα κεντρικά για την μη εξυπηρέτησή τους,μου τα έφεραν σε 10 λεπτά:mrgreen::mrgreen:

Made in china γράφουν και αυτά.......ο μικρός ξετρελάθηκε!!!!Δεν με αφήνει να του τα βγάλω:P:p

 

Εμένα μου άφησε χθες οι "ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ" χαρτάκι, τους πήρα τηλ. αλλά δεν ήταν και πολύ εξυπηρετικοί, με τα πολλά συννενοηθήκαμε να τα φέρουν το Σάββατο πρωί, γιατί μόνο τότε θα ήμουν πρωί σπίτι. Γυρνάω σήμερα από τη δουλειά βρίσκω πάλι χαρτάκι, το οποίο έλεγε μάλιστα να περάσετε να παραλάβετε μόνη σας! Τους πήρα τηλ. και τους τα είπα λιγάκι και θα το φέρουν αύριο λέει, όπως είχαμε κανονίσει. Για να δούμε... Πάντως λίγο δυσκοίλια αυτή η μεταφορική μου φαίνεται...

Έχω και μια αγωνία αν πέτυχα τα νούμερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε τους βλάκες....τέτοια θέλουν!! Εμενα εφυγαν χτες το βραδυ ταχα μου τα κροκς...αντε να δουμε ποτε θα τα παραλάβω. Με τι σου ήρθαν ΔΗ+ΧΡ??

 

Με ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές.14/2 έφυγαν απο Ολλανδία 17/2 ήταν στην πόλη που μένω και 18/2 μου τα έφεραν!

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άφησε χθες οι "ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ" χαρτάκι, τους πήρα τηλ. αλλά δεν ήταν και πολύ εξυπηρετικοί, με τα πολλά συννενοηθήκαμε να τα φέρουν το Σάββατο πρωί, γιατί μόνο τότε θα ήμουν πρωί σπίτι. Γυρνάω σήμερα από τη δουλειά βρίσκω πάλι χαρτάκι, το οποίο έλεγε μάλιστα να περάσετε να παραλάβετε μόνη σας! Τους πήρα τηλ. και τους τα είπα λιγάκι και θα το φέρουν αύριο λέει, όπως είχαμε κανονίσει. Για να δούμε... Πάντως λίγο δυσκοίλια αυτή η μεταφορική μου φαίνεται...

Έχω και μια αγωνία αν πέτυχα τα νούμερα...

 

Και σε εμένα και καλά ήρθαν χθες και δεν με βρήκαν.Αφού τους εξήγησα οτι με το μικρό δεν το κουνάω απο το σπίτι δαγκώθηκαν και δεν ήξεραν τι να πουν:evil:Πάντως το νούμερο το πέτυχα!

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα και καλά ήρθαν χθες και δεν με βρήκαν.Αφού τους εξήγησα οτι με το μικρό δεν το κουνάω απο το σπίτι δαγκώθηκαν και δεν ήξεραν τι να πουν:evil:Πάντως το νούμερο το πέτυχα!

 

 

Κοίτα, για να μου άφησαν χαρτάκι ήρθαν, αλλά έτσι? Χωρίς ραντεβού? Και σήμερα πάλι?

 

Πάντως εμένα ταχυδρομήθηκαν 15/2 και χθες μου άφησαν το 1ο χαρτάκι.

 

Μακάρι να τα έχω πετύχει κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

EKANA MIA ΠΑΡΑΓΕΛΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ AMAZON (15/2) KAI TA ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ UPS!! ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΟΥ UPS ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!! ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ E-MAIL ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΛΕΙ

Dispatched via UPS (estimated arrival date: March 03, 2011).

 

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω τώρα...

 

Βρε κορίτσι μου... Ρωτάς αν έχει παραγγείλει καμία απ το ioffer... Εδώ δεν το είδες το site? Δεν διάβασες ότι παρήγγειλαν κάποιες κοπέλες? Στην αμέσως προηγούμενη σελίδα ένα μέλος γράφει ότι παρέλαβε η φίλη της και είναι πολύ καλή η απομίμηση...

 

Βρε κοριτσια ας μην ημαστε τοσο αποτομες,υπαρχουν μελη που δεν ξερουν να κανουν αναζητηση στο θεμα , και μην περιμενουμε οποιος ανακαλυπτει το θεμα να καθεται και να διαβαζει τις 650 σελιδες και να μην εχει αποριες!

Αρα μυνηματα με δοσεις ειρωνιας δεν βοηθανε κανενα. Και το λεω γιατι κι εγω στην αρχη ζοριστηκα λιγο μεχρι να μαθω (να ευχαριστησω και το καλαμαρι για την βοηθεια ). Εαν μπορουμε να απαντησουμε ας το κανουμε αν παλι οχι δεν χρειαζεται να σχολιαζουμε.

Ειμαι οφ σορρυ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ακουστε τι εκανα στο ioffer. του ειπα οτι θελω να πληρωσω με πειπαλ και μου εστειλε το τιμολογιο κανονικα οπως ξερω στο εμαιλ του πειπαλ, πατησα PAY NOW με πηγε κανονικα στη σελιδα του πειπαλ πληρωσα ολα οκ...................

ΟΜΩΣ δε φαινεται πουθενα ολο αυτο στο ioffer. Στο εβαυ πχ πας στα αγορασμενα αντικειμενα και φαινεται οτι εχεις πληρωσει............. Λετε να εκανα καμια βλακεια? Επρεπε καπου να φαινεται οτι πληρωσα για το αντικειμενο στο ioffer?????????

 

ΥΓ οφ τοπικ !!! βρε λιτσακι δε χρειαζεται να κατεχεις μαστερ ή πτυχιο πανεπιστημιου για να σκεφτεις οτι εκει που γραφει "αναζητηση στο θεμα" βαζεις τη λεξη που σε ενδιαφερει και σου βρισκει τα αντιστοιχα ποστ.... ειπαμε να βαριομαστε αλλα οχι κι ετσι......... συγγνωμη κι ολας.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

δλδ το ioffer είναι κάτι σαν το ebay ε??...αχα

 

ναι καπως ετσι ειναι....

ομως στο ioffer δεν μου εκαναν combined postage οι πωλητες με τιποτα.... ασε που χρεωνουν πολλα μεταφορικα.... αλλα προφανως συμβαινει γιατι οι τσαντες ειναι καπως ογκωδεις και ερχονται απο κινα κλπ αλλα δεν επρεπε να κανουν κομπαιν???? δε ξερω αυτο με χαλασε αλλιως θα παιρνα αλλη μια τσαντα απο τον ιδιο πωλητη........

και αποτι καταλαβα οι τιμες που σου δινει πανω (αν λεει οτι περιλαμβανουν μεταφορικα) ειναι τελικες για ελλαδα.... δηλαδη αποτι παρατηρησα δε χρεωνουν αλλα μεταφορικα για ελλαδα αλλα για αγγλια πχ αλλα ειναι στανταρ το ποσο και απο κατω στα σχολια ειδα οτι οσοι εκαναν παζαρια κανεις δε πετυχε... παλι στην αρχικη τιμη τα πηραν............ κ καλα ειχαν τη δικαιολογια οτι εινια μικρο το κερδος οι πωλητες.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνώμη να ρωτήσω κάτι για το ioffer...έψαξα κάποιες σελίδες πίσω και δεν βρήκα κάτι...

γιατί την ίδια τσάντα την βρίσκω σε διαφορετικές τιμές??

Προφανως εχει ποιοτητες και ποιοτητες....οι δερματινες ας πουμε ειναι πιο ακριβες.Οι pu leather(συνθετικο δερμα) ειναι φτηνουτσικες.

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ακουστε τι εκανα στο ioffer. του ειπα οτι θελω να πληρωσω με πειπαλ και μου εστειλε το τιμολογιο κανονικα οπως ξερω στο εμαιλ του πειπαλ, πατησα PAY NOW με πηγε κανονικα στη σελιδα του πειπαλ πληρωσα ολα οκ...................

ΟΜΩΣ δε φαινεται πουθενα ολο αυτο στο ioffer. Στο εβαυ πχ πας στα αγορασμενα αντικειμενα και φαινεται οτι εχεις πληρωσει............. Λετε να εκανα καμια βλακεια? Επρεπε καπου να φαινεται οτι πληρωσα για το αντικειμενο στο ioffer?????????

 

ΥΓ οφ τοπικ !!! βρε λιτσακι δε χρειαζεται να κατεχεις μαστερ ή πτυχιο πανεπιστημιου για να σκεφτεις οτι εκει που γραφει "αναζητηση στο θεμα" βαζεις τη λεξη που σε ενδιαφερει και σου βρισκει τα αντιστοιχα ποστ.... ειπαμε να βαριομαστε αλλα οχι κι ετσι......... συγγνωμη κι ολας.....

 

Ναι βρε ιριδα μου εχεις δικαιο εν μερη αλλα επειδη συνεβει και σε εμενα να μην εχω προσεξει καν τη υπαρξη του '' αναζητηση στο θεμα'' :oops:

θεωρω πως η ειρωνια δεν βοηθαει σε κατι.

 

και για να μην ειμαι τελειως οφ, ψαχνω φωτιστικο δωματιου με το μικυ, μηπως εχει παρει κατι το ματι σας?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ακουστε τι εκανα στο ioffer. του ειπα οτι θελω να πληρωσω με πειπαλ και μου εστειλε το τιμολογιο κανονικα οπως ξερω στο εμαιλ του πειπαλ, πατησα PAY NOW με πηγε κανονικα στη σελιδα του πειπαλ πληρωσα ολα οκ...................

ΟΜΩΣ δε φαινεται πουθενα ολο αυτο στο ioffer. Στο εβαυ πχ πας στα αγορασμενα αντικειμενα και φαινεται οτι εχεις πληρωσει............. Λετε να εκανα καμια βλακεια? Επρεπε καπου να φαινεται οτι πληρωσα για το αντικειμενο στο ioffer?????????

 

ΥΓ οφ τοπικ !!! βρε λιτσακι δε χρειαζεται να κατεχεις μαστερ ή πτυχιο πανεπιστημιου για να σκεφτεις οτι εκει που γραφει "αναζητηση στο θεμα" βαζεις τη λεξη που σε ενδιαφερει και σου βρισκει τα αντιστοιχα ποστ.... ειπαμε να βαριομαστε αλλα οχι κι ετσι......... συγγνωμη κι ολας.....

πηγες εκει που λεει buying/items bought?

μηπως τωρα μολις εκανες την παραγγελια......περιμενε λιγο,δεν ειναι ακριβως οπως το ebay,εχει τις ατελειες του.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ειναι στα "αγορασμενα"............. απλα νομιζα οτι θα πρεπει να ειναι και στα "πληρωμενα" αν υπαρχει κατι τετοιο............

βασικα η απορια μου δημιουργηθηκε γιατι ειδα σε ενα αλλο αντικειμενο που αγορασε καποιος (ασχετο με λιγα λογια) οτι ειχε απο κατω την ενδειξη "πληρωθηκε μεσω πειπαλ"

θενκς!!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

EKANA MIA ΠΑΡΑΓΕΛΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ AMAZON (15/2) KAI TA ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ UPS!! ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΤΟΥ UPS ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!! ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ E-MAIL ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΛΕΙ

Dispatched via UPS (estimated arrival date: March 03, 2011).

 

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ?????

 

Οχι αυτο σημαινει πως απο στιγμη σε στιγμή θα ερθει η ups (αφου βλεπεις οτι το δεμα σου εχει φτασει στην ελλαδα ή στην πολη σου) και θα σου χτυπησει την πορτα χωρις πρωτα να σε παρει τηλεφωνο...

 

Βρε κοριτσια ας μην ημαστε τοσο αποτομες,υπαρχουν μελη που δεν ξερουν να κανουν αναζητηση στο θεμα , και μην περιμενουμε οποιος ανακαλυπτει το θεμα να καθεται και να διαβαζει τις 650 σελιδες και να μην εχει αποριες!

Αρα μυνηματα με δοσεις ειρωνιας δεν βοηθανε κανενα. Και το λεω γιατι κι εγω στην αρχη ζοριστηκα λιγο μεχρι να μαθω (να ευχαριστησω και το καλαμαρι για την βοηθεια ). Εαν μπορουμε να απαντησουμε ας το κανουμε αν παλι οχι δεν χρειαζεται να σχολιαζουμε.

Ειμαι οφ σορρυ.

 

Ναι βρε ιριδα μου εχεις δικαιο εν μερη αλλα επειδη συνεβει και σε εμενα να μην εχω προσεξει καν τη υπαρξη του '' αναζητηση στο θεμα'' :oops:

θεωρω πως η ειρωνια δεν βοηθαει σε κατι.

 

Λιτσατ.....δεν ειναι θεμα ειρωνειας....

 

το εχω ξαναπει....οταν παρακολουθω ενα θεμα , το παρακολουθω...

 

Δεν μπαινω ρωταω κατι πχ στην σελιδα 59 και μετα ξαναμπαινω δυο μερες μετα ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ τι εχει γραφτει στο μεταξυ μετά απο το ερώτημα μου....παω κατευθειαν στην τελευταια σελίδα και ξανα ποσταρω το ερωτημα μου

Δεν υποννοώ κατι για το μελος που ρωτησε, σχολιαζω μια κοινή συμπεριφορα

(για να μην παρεξηγηθουμε :mrgreen:)

 

Κανεις δεν ειπε οτι πρεπει να διαβασει καποιος και τις 654σελίδες για να ειναι ενημερωμένος αλλωστε εχουν αλλάξει πααααρα πολλά απο τις πρωτες σελιδες

 

Γιατι ολο αυτο γινεται δυσχρηστο και κουραστικο....Γεμιζουμε με τα απειρα ποστ που το θεμα τους ειναι οι ιδιες και οι ιδιες παντα ερωτησεις...:confused:

 

Ξερω ακουγομαι καπως αλλα οταν λες οτι θες να παρακολουθεις ενα θεμα

Πρεπει να το παρακολουθεις....

 

Εγω πχ ειμαι παντελως ανιδεη για το ioffer και αυτο που εκανα σημερα ήταν να κατσω να διαβασω τις τελευταιες 10-11 σελιδες που εχει αναφερθει μπας και βγάλω ακρη

εκατσα να το ψαξω στις σελιδες και αν δεν καταλαβω κατι τοτε θα ρωτήσω δημοσια ή σε πμ καποιον που το κατέχει.

 

Και βρηκα ηδη που θα ξοδεψω τα τελευταια 40μου ευρω....

 

Link to comment
Share on other sites

παρανοώ......

και ψάχνω λινάτσα.....

χμ... κάτι μου λέει πως δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στο κόσμο να βρω....

καμιά ιδέα;;;

Αχ τι ειχα τραβηξει μ αυτη τη λινατσα......τελικα βρηκα εδω

panduro.co.uk τωρα ομως κοιταω και δεν εχει!!!

κοιτα εδω...

 

http://www.playcity.gr/linatsa-fisiko-chroma-metro-p-1431.html?osCsid=38ceb844d48932c2808b16716d3eb9a3

 

Να σου πω..τελικα οταν εγινε η βαφτιση ειχα βρει λινατσα σε βιβλιοπωλειο...ξερεις για χειροτεχνιες...για δες τι κι αυτο!!

κανε και μια ανζητηση στο σαιτ..ολο και κατι θα βρεις..

δες κι αυτο...

http://cgi.ebay.co.uk/SAND-GOLDEN-YELLOW-HESSIAN-JUTE-FABRIC-130CM-WIDE-/150559556293?pt=UK_Crafts_Fabric_Textiles_SM&hash=item230e0c82c5

εχει σε πολλα χρωματα..δεν ξερω τι θελεις...κανε του και μια ερωτηση αν εχεις καποια αμφιβολια....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε ιριδα μου εχεις δικαιο εν μερη αλλα επειδη συνεβει και σε εμενα να μην εχω προσεξει καν τη υπαρξη του '' αναζητηση στο θεμα'' :oops:

θεωρω πως η ειρωνια δεν βοηθαει σε κατι.

 

και για να μην ειμαι τελειως οφ, ψαχνω φωτιστικο δωματιου με το μικυ, μηπως εχει παρει κατι το ματι σας?

 

http://cgi.ebay.co.uk/DISNEY-MICKEY-MOUSE-MINNIE-PAPER-SHADE-PENDANT-LANTERN-/300522544359?pt=UK_HomeGarden_Lighting_Lamps_Lighting_SM&hash=item45f88a1ce7

 

To χάρτινο βρηκα στα γρηγορα

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.epilegin.com/index.php

 

Γεια σας κοριτσοπουλα!

 

παρηγγειλα απο αυτο το μαγαζι μια στολη. Εκανα την καταθεση τη Τεταρτη και σημερα μου ηρθε, οπως ελεγε και στο site τους. Ανοιγω το κουτι...και τι να δω?! Αλλη στολη! χα! Τους πηρα τηλεφωνο, μου ειπαν να τη στειλω πισω με δικα τους εξοδα αποστολης και θα μου στειλουν τη σωστη.

 

Δε ξερω γιατι...αλλα νομιζω οτι αυτη που εχω ζητησει δεν υπαρχει και οπου να ναι θα σκασει τηλεφωνο να μου το πουν.

 

Τεσπα....το λαθος ανθρωπινο ειναι...συγχωρειται...αλλα αν δε τη παρω στα χερια μου....δε μπορω να πω οτι εμεινα και ευχαριστημενη...οποτε, θα ξαναενημερωσω....

 

 

Link to comment
Share on other sites

παρανοώ......

και ψάχνω λινάτσα.....

χμ... κάτι μου λέει πως δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στο κόσμο να βρω....

καμιά ιδέα;;;

 

λοιπόν, πέρσι τα Χριστούγεννα που ψάχναμε λινάτσα στο γραφείο για να ολοκληρώσουμε τον στολισμό, ξέρεις που βρήκαμε?

σε μαγαζί (μάντρα στην ουσία) που πουλούσε είδη οικοδομών, μπογιές κτλ.

μήπως να δοκιμάσεις κάτι τέτοιο???

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...