Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

λοιπόν .. πάρτης το 6αρι!! θα το φορέσει λίγο φέτος .. θα της είναι λίίίίίγο μεγαλούτσικο αλλα του χρόνου θα το καταευχαριστηθεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το έχει και σε ρόζ άμα το θέλεις ..

βασικά μια μικρή λεπτομέρεια .. στην κόρη μου της έμοιαζε σαν παλτοζακετάκι .. δηλαδή ίσα ίσα που κάλυπτε λίγο το πωπουδάκι της .. ίσως επειδή της ήτανε μικρό .. δεν ξέρω .. ίσως το σχέδιο να είναι τέτοιο .. στο λέω απλά για να μην περιμένεις κανα παλτό μέχρι το γόνατο!! :lol::P

 

Ποιο 6άρι καλέ? Το 5-6 εννοείς? Γιατί μεγαλύτερο δεν το βρήκα!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κάνετε??

Εμένα όλα τα κουλά του κόσμου μου συμβαίνουν. Ειχα παραγγείλει απο amazon αυτές τις μπότες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O02D0K/ref=oss_product

τις οποίες παρέλαβα πριν απο 1 εβδομάδα και τις ΞΑΝΑπαρέλαβα και εχτές:confused::confused:

Τους έστειλα μειλ εχτες οτι το έστειλαν 2 φορές και δεν το δέχονται!!!!

Βλέπουν μια αποστολή στο σύστημα και όχι 2! Τους είπα να το επιστρέψω πίσω γιατι εχω 2 ίδιες μπότες και να μου επιστρέψουν τα μεταφορικά και ΔΕΝ το δέχονται γιατί λέει δεν βλέπουν διπλή αποστολή και σε αποστολές εκτός UK δεν επιστρέφουν μεταφορικά....

Και τις έχω 2 φορές και πρέπει να χρεωθώ και 15ευρώ να τις γυρίσω πίσω..

Εντάξει το κουλό του μήνα!!!!

Τις θέλει καμία πραγματικά να τις χαρίσω βρε κορίτσια είναι μαύρες Νο 39

 

χαχαχ βρε το αμαζον!! Πολυ ομορφες ειναι να τις πουλησεις

εμενα μου χαθηκε η πρωτη παραγγελια, ηρθε τελικα η πρωτη ηρθε και η δευτερη και οταν τους εστειλα γραμμα μου ειπαν οτι εκτιμουν την ειλικρινεια μου και να τους στειλω την δευτερη παραγγελια και θα μου επιστρεψουν τα μεταφορικα μολις την παραλαβουν. ειπα και εγω αυτη τη βδομαδα θα το κανω.

 

Link to comment
Share on other sites

Τον Μίκυ από που τον πήρες κοπελιά?

 

Από εδώ

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170592885447&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#shId

 

12,5 λίρες με τα μεταφορικά, ήρθε σε 2,5 εβδομάδες περίπου, δεν είναι ακριβώς μίκι μάους, ο πιτσιρίκος έχει πολύ φάση όταν την φοράει.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κάνετε??

Εμένα όλα τα κουλά του κόσμου μου συμβαίνουν. Ειχα παραγγείλει απο amazon αυτές τις μπότες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O02D0K/ref=oss_product

τις οποίες παρέλαβα πριν απο 1 εβδομάδα και τις ΞΑΝΑπαρέλαβα και εχτές:confused::confused:

Τους έστειλα μειλ εχτες οτι το έστειλαν 2 φορές και δεν το δέχονται!!!!

Βλέπουν μια αποστολή στο σύστημα και όχι 2! Τους είπα να το επιστρέψω πίσω γιατι εχω 2 ίδιες μπότες και να μου επιστρέψουν τα μεταφορικά και ΔΕΝ το δέχονται γιατί λέει δεν βλέπουν διπλή αποστολή και σε αποστολές εκτός UK δεν επιστρέφουν μεταφορικά....

Και τις έχω 2 φορές και πρέπει να χρεωθώ και 15ευρώ να τις γυρίσω πίσω..

Εντάξει το κουλό του μήνα!!!!

Τις θέλει καμία πραγματικά να τις χαρίσω βρε κορίτσια είναι μαύρες Νο 39

 

Τις θέλω εγώ !!! Αλλά να πληρώσω.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ chatzico! Τα αγοράκια μας είναι περίπου ίδια ηλικία, τι νούμερο πήρες για τον δικό σου???

 

Κοίτα, το νούμερο γράφει 2-3-4, εντάξει του είναι λίγο μακρύ αλλά έχει λάστιχο στο πατζάκι, οπότε θα του το γυρίσω λίγο.

 

Ο Ερμής είναι και ψηλούτσικος, γύρω στους 95 πόντους, και έχει και πλατίτσες, οπότε θα του είναι εντάξει.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι κάνετε??

Εμένα όλα τα κουλά του κόσμου μου συμβαίνουν. Ειχα παραγγείλει απο amazon αυτές τις μπότες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O02D0K/ref=oss_product

τις οποίες παρέλαβα πριν απο 1 εβδομάδα και τις ΞΑΝΑπαρέλαβα και εχτές:confused::confused:

Τους έστειλα μειλ εχτες οτι το έστειλαν 2 φορές και δεν το δέχονται!!!!

Βλέπουν μια αποστολή στο σύστημα και όχι 2! Τους είπα να το επιστρέψω πίσω γιατι εχω 2 ίδιες μπότες και να μου επιστρέψουν τα μεταφορικά και ΔΕΝ το δέχονται γιατί λέει δεν βλέπουν διπλή αποστολή και σε αποστολές εκτός UK δεν επιστρέφουν μεταφορικά....

Και τις έχω 2 φορές και πρέπει να χρεωθώ και 15ευρώ να τις γυρίσω πίσω..

Εντάξει το κουλό του μήνα!!!!

Τις θέλει καμία πραγματικά να τις χαρίσω βρε κορίτσια είναι μαύρες Νο 39

 

Κατινακι τελειες οι μποτες σου, και μη σκας εσυ το σωστο το εκανες:P. Εαν δεν τις παρει τελικα η πρωτη υποψηφια στειλε μου ενα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία. Και ο Μάνος είναι ψηλός και παχουλούλης οπότε θα του κάνει. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες chatzico. Αν δεν βρω κάτι άλλο να μου αρέσει περισσότερο θα την πάρω! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι... ισα ισα νομιζω θα μου φτασουν....... :) οχι οκ οκ ειναι καλη ποσοτητα!

επισης θεμα ειναι οτι δεν εχουν παντα ιδια τιμη....... ανεβοκατεβαινει.......

 

Ναι, και εγώ τη μια μπαίνω και τα έχει 6 λίρες και ώσπου να ξαναμπώ για να παραγγείλω έχουν πάει 7 και κάτι λίρες! Μια χαρά πάντως!!! 1 ευρώ το πακέτο!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001ET5MDQ/ref=oss_product

 

παραγγειλαμε εχθες το απογευμα αυτη τη χυτρα..μαντεψτε...μαγειρευω!! I LOOOOOOOOOOOOOVEEEEEEE AMAZON,ολε!!!!!!!!!

 

Καλά μαγειρέματα:D και την πήρες με πολύ καλή τιμή...πριν λίγες μέρες την είχε 140 λίρες;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!

Μόλις έκανα την πρώτη μου παραγγελία!!!Παρήγγειλα crocs για τον μικρό!!Ελπίζω να τα κατάφερα σωστά:rolleyes::rolleyes:

Μήπως ξέρετε κανένα site που να έχει τα προστατευτικά που έχουμε για τον ήλιο στο αυτοκίνητο?Θέλω οχι τα κλασσικά με τις βεντούζες αλλά αυτά που είναι σαν κουρτινάκια(πιάνουν απο το παράθυρο και τραβάς το κορδονάκι προς τα κάτω)ελπίζω να με καταλάβατε τι εννοώ:rolleyes::rolleyes:

Γνωρίζει καμία?Ευχαριστώ!

 

Πρόσεχε πολύ με αυτού του είδους τα προστατευτικά....εμένα μου χάλασαν τον μηχανισμό του τζαμιού γιατί ξεχάστηκα και τα κατέβασα:rolleyes::shock:

 

Μετά την βεντούζα που έχουν στο κάτω μέρος για να στερεώνουν την έβγαλε και την έβαλε ο μικρός στο στόμα του:shock::shock::shock:...άργησα να το καταλάβω γιατί οδηγούσα...τρόμαξα να του την βγάλω πριν την καταπιεί:shock:

Link to comment
Share on other sites

Μα ουτε ενα 24 ωρο μετα την παραγγελια???Απιστευτο!!!Αφου μολις το ειπα στο συζυγο νομιζε οτι του εκανα πλακα!!Χαχαχαχαα!!!Με Ups ηρθε..κ μαλιστα ο ντελιβερας μου ειπε οτι ειχε πολλα απο amazon σημερα!!
κοριτσια ψαχνω και εγω χυτρα,,,πια προτινετε:-)

α και ποσο μεγαλη λετε να παρω ειμαστε 4 ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Στα 8,5 λίτρα αυτήν

http://www.amazon.co.uk/WMF-Stainless-Perfect-Pressure-Cooker/dp/B000UAMQ16/ref=sr_1_5?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297442121&sr=1-5

 

και στα 6,5 λίτρα αυτήν

http://www.amazon.co.uk/WMF-Perfect-Pressure-diameter-stainless/dp/B00008XWYR/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297442121&sr=1-1

 

και οι δύο με δωρεάν μεταφορικά...όσον αφορά την χωρητικότητα για 4 άτομα εγώ θα προτιμούσα την μεγάλη;)

Link to comment
Share on other sites

Στα 8,5 λίτρα αυτήν

http://www.amazon.co.uk/WMF-Stainless-Perfect-Pressure-Cooker/dp/B000UAMQ16/ref=sr_1_5?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297442121&sr=1-5

 

και στα 6,5 λίτρα αυτήν

http://www.amazon.co.uk/WMF-Perfect-Pressure-diameter-stainless/dp/B00008XWYR/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1297442121&sr=1-1

 

και οι δύο με δωρεάν μεταφορικά...όσον αφορά την χωρητικότητα για 4 άτομα εγώ θα προτιμούσα την μεγάλη;)

α να σε καλα

η πρωτη μου φαινετε πολυ μεγαλη.. τη χρειαζομαι για λιγα φαγητα.;)πχ.οσπρια και κρεατηκα...μαλον την δευτερη θα προτιμησω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα από αυτήν την σειρά την 4,5 λίτρα για φαγητά του μωρού και είμαι πολύ ευχαριστημένη:D έχουν μέσα και καλάθι για μαγείρεμα στον ατμό:D

Εσύ που έχεις οικογένεια μεγάλη καλύτερα την μεγάλη...γιατί μην ξεχνάς οι χύτρες γεμίζουν μέχρι τα 2/3 της χωρητικότητάς τους;)

Εγώ σπίτι έχω και μία 8 λίτρων για μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, τα πάμπερς στο αμαζον έχουν γίνει γιο-γιο.

 

Πήρα 9 τζάμπο πακς αυτήν και την προηγούμενη εβδομάδα (5 εγώ και 4 ένας συνάδελφος, είναι σύνολο για 3 παιδάκια) με 15,95 λίρες το ένα. Προχθές τα έβαλε 17 κάτι λίρες και σήμερα 19,54 λίρες !!!!!

 

Τι να πώ, τελικά οι νόμοι προσφοράς - ζήτησης δουλεύουν και στο άμαζον, τέλεια....

 

Σε κάποια πρόσφατη σελίδα, είχε αναφερθεί η ρομποτική σκούπα που σκουπίζει μόνη της. Βρήκα αυτό στο εμπει

 

http://cgi.ebay.com/iRobot-Roomba-400-Robotic-Cleaner-robot-floor-vacuum-/250769151371?pt=US_Vacuum&hash=item3a6301958b#shId

 

με μεταφορικά 74 δολλάρια περίπου. Πάει γύρω στα 190 δολλάρια με τα μεταφορικά, ήτοι περίπου 140 ευρώ. Να αξίζει άραγε ? Έχει και καλά ριβιούς

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα μας απογορευεις.....

 

 

 

καλα ειναι... ισα ισα νομιζω θα μου φτασουν....... :) οχι οκ οκ ειναι καλη ποσοτητα!

επισης θεμα ειναι οτι δεν εχουν παντα ιδια τιμη....... ανεβοκατεβαινει.......

 

 

απορια ηταν οχι ειρωνεια..:?

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία. Και ο Μάνος είναι ψηλός και παχουλούλης οπότε θα του κάνει. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες chatzico. Αν δεν βρω κάτι άλλο να μου αρέσει περισσότερο θα την πάρω! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

 

Και εσύ, τον κούκλο τον παίδαρο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλά πως γίνεται να έρχονται τόσο γρήγορα???????????

παρήγγειλα το καρότσι 7/02 και ακόμα περιμένω...ξεκίνησε από ιταλία,πήγε αυστρία, ουγγαρία, αθήνα και λογικά αύριο ή δευτέρα θα το έχω...

κι εσάς ούτε 24ώρο!!!wow!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλά πως γίνεται να έρχονται τόσο γρήγορα???????????

παρήγγειλα το καρότσι 7/02 και ακόμα περιμένω...ξεκίνησε από ιταλία,πήγε αυστρία, ουγγαρία, αθήνα και λογικά αύριο ή δευτέρα θα το έχω...

κι εσάς ούτε 24ώρο!!!wow!!

 

Τι να πω, και εγώ έπαθα πλάκα σήμερα, όταν είδα την καφετιέρα. Η μαμά μου μου λέει, τι έγινε βρε παιδί μου, κάθε μέρα θα έρχεται χαρτάκι από το ταχυδρομείο ή κούριερ με πακέτο ? Θα βλέπει και η γειτονιά τα πακέτα και θα λέει τι γίνεται, εν μέσω κρίσης ... ΧΑ,ΧΑ, ΧΑ ........

 

Εσύ το πήρες από αμαζον ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλά, τα πάμπερς στο αμαζον έχουν γίνει γιο-γιο.

 

Πήρα 9 τζάμπο πακς αυτήν και την προηγούμενη εβδομάδα (5 εγώ και 4 ένας συνάδελφος, είναι σύνολο για 3 παιδάκια) με 15,95 λίρες το ένα. Προχθές τα έβαλε 17 κάτι λίρες και σήμερα 19,54 λίρες !!!!!

 

Τι να πώ, τελικά οι νόμοι προσφοράς - ζήτησης δουλεύουν και στο άμαζον, τέλεια....

 

 

Για να καταλάβω...........

αγορασες παμπερς απο το αμαζον? Και στα παρέδωσαν Ελλάδα?

 

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω...........

αγορασες παμπερς απο το αμαζον? Και στα παρέδωσαν Ελλάδα?

 

Μην ψήνεσαι, δεν ξεκίνησαν τα θαύματα, μέσω MyUkMail....

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, και εγώ έπαθα πλάκα σήμερα, όταν είδα την καφετιέρα. Η μαμά μου μου λέει, τι έγινε βρε παιδί μου, κάθε μέρα θα έρχεται χαρτάκι από το ταχυδρομείο ή κούριερ με πακέτο ? Θα βλέπει και η γειτονιά τα πακέτα και θα λέει τι γίνεται, εν μέσω κρίσης ... ΧΑ,ΧΑ, ΧΑ ........

 

Εσύ το πήρες από αμαζον ?

όχι από ebaby.gr ...

μα επειδή υπάρχει κρίση πες!!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

όχι από ebaby.gr ...

μα επειδή υπάρχει κρίση πες!!!

 

Λέω, λέω, αλλά σου λένε και οι άλλοι, μα ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ πακέτα ???

 

Στο γραφείο είμαστε μαζί με μια κολλητή φίλη, και ακούει που λέμε με έναν άλλο συνάδελφο για αγορές από ιντερνετ (πάνες, παιδικά ρούχα κλπ) και μου λέει σήμερα, βρε παιδί μου, πρόσεχε, μην ανοίγεσαι τόσο, έχεις 2 παιδιά και άλλα τέτοια. Όταν της εξήγησα τις διαφορές τιμών και τα είδη που αγοράζω (δηλ. πράγματα που ούτως ή άλλως θα αγόραζα και θα διπλο τριπλοπλήρωνα), μου λέει δεν βρίσκεις και σταράκια της μικρής που τα θέλει συνέχεια. Τι να της πώ ? Ότι έχω ήδη αποφασίσει τι να της παραγγείλω, για να της τα κάνω δώρο ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...