Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λεω να ανοιξω λογαριασμο και στο myus.com... Υπερβολη λετε?? Οποια ενδιαφερεται παντως, σκεφτομαι να παραγγειλω συντομα απο το www.carter's.com αν θελει καμια να μοιραστουμε τα μεταφορικα! Ειμαι στα Ανατολικα και στα Νότια προάστια...!:P

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

κοίτα αν είναι να πάθεις κάτι δεν λέει :mrgreen::mrgreen: οπότε τι θα έκανα εγώ αν είχα τέτοια καψούρα

1. τους στέλνω μαιλ να ρωτήσω μπας και ή αν όχι από που αλλού μπορώ ον λινε να τα αγοράσω .....(δεν νομίζω ότι θα βγάλεις τίποτα από αυτό)

2. ψάχνω στο ebay.com έχει αρκετά κομμάτια δεν ξέρω βέβαια και τι θές ....

3. Κατά το myukmail έχει και διάφορα σιτε που σου δίνουν αμερικάνικη διεύθυνση οπότε ψάχνεις κάτι που να μπορείς να εμπιστευτείς και συνεχίζεις ......ρίξε μια ματιά εδώ https://www.parcel2go.com/Rent-US-Address.aspx

Link to comment
Share on other sites

λεω να ανοιξω λογαριασμο και στο myus.com... Υπερβολη λετε?? Οποια ενδιαφερεται παντως, σκεφτομαι να παραγγειλω συντομα απο το www.carter's.com αν θελει καμια να μοιραστουμε τα μεταφορικα! Ειμαι στα Ανατολικα και στα Νότια προάστια...!:P

καποια στιγμη καπου ειχε παρει το μτι μου οτι το my uk συνεργαζεται με καποιο αντιστοιχο για αμερικη ρωτα τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ενταξει το κοιταξα...ειναι το Myus.com. Αλλα μαλλον ειναι υπερβολη ρε κοριτσια...Κοιταξα στο ebay και εχει αρκετα που στελνουν και Ελλαδα οποτε θα ικανοποιηθω προς το παρον και το φθινοπωρο που θα παμε Νεα Υορκη θα παρουμε! Θα σας πω να μου κανετε λιστες!!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

στο site crocs.eu αναφερει πως η ελαχιστη παραγγελια για Ελλαδα ειναι 80 ευρω. Ξερει κανεις γιατι αυτη η εξαιρεση για την Ελλαδα;

 

Εγώ τέτοιο περιορισμό δεν διάβασα πουθενά! Απορώ που στο έβγαλε ... Η παραγγελία μου ήταν εξαρχής 50ευρώ κ ένα βήμα πριν την κάνω αποφάσισα να πάρω κ δωράκι για μένα κ τον ανιψιό μου , επέστρεψα πήγε μετά στα 71ευρώ κ με το κουπόνι πήγε στα 58ευρώ. Δεν με εμπόδισε το σύστημα πουθενά κ ουδέποτε είχαμε ακούσει κάτι τέτοιο από τα αλλά κορίτσια που είχαν πάρει. Μιλάω για το http://www.crocs.eu πάντα

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τέτοιο περιορισμό δεν διάβασα πουθενά! Απορώ που στο έβγαλε ... Η παραγγελία μου ήταν εξαρχής 50ευρώ κ ένα βήμα πριν την κάνω αποφάσισα να πάρω κ δωράκι για μένα κ τον ανιψιό μου , επέστρεψα πήγε μετά στα 71ευρώ κ με το κουπόνι πήγε στα 58ευρώ. Δεν με εμπόδισε το σύστημα πουθενά κ ουδέποτε είχαμε ακούσει κάτι τέτοιο από τα αλλά κορίτσια που είχαν πάρει. Μιλάω για το www.crocs.eu πάντα

 

ναι κι εγω εχω παρει πολλες φορες και οχι πανω απο 80 ευρω... εκτος αν ειναι καινουργιο policy αυτο...οπου να ναι θα ξαναπαρω, ελπιζω να μην ισχυει

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τέτοιο περιορισμό δεν διάβασα πουθενά! Απορώ που στο έβγαλε ... Η παραγγελία μου ήταν εξαρχής 50ευρώ κ ένα βήμα πριν την κάνω αποφάσισα να πάρω κ δωράκι για μένα κ τον ανιψιό μου , επέστρεψα πήγε μετά στα 71ευρώ κ με το κουπόνι πήγε στα 58ευρώ. Δεν με εμπόδισε το σύστημα πουθενά κ ουδέποτε είχαμε ακούσει κάτι τέτοιο από τα αλλά κορίτσια που είχαν πάρει. Μιλάω για το www.crocs.eu πάντα

και εγώ το θυμάμαι που το είχαμε δει παλιότερα ακόμα και τώρα το αναφέρει στο σιτε τους

 

For Greece (Minimum order quantity ?80,00), Ireland, Lithuania, Latvia, San Marino, Hungary, Italy and Spain the shipping costs are ? 9,95 per order.

 

τώρα αν δεν ισχύει ή λόγω της κρίσης το αφήνουν στο ντούκου καλό αυτό :mrgreen::mrgreen: πές μας πάντως αν υπήρξε θέμα για να το έχουμε υπόψη

σμουτςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να επαναφέρω το θέμα των αγορών- προσφορών υπηρεσιών μεσω εταιριών τύπου goldensales tsounami κτλ . Είναι αξιόπιστες αυτές οι αγορές ή χάνεις τα χρήματα σου και σε μεταχειρίζοντα σαν "προσφορά" οταν πας εκεί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λεω να ανοιξω λογαριασμο και στο myus.com... Υπερβολη λετε?? Οποια ενδιαφερεται παντως, σκεφτομαι να παραγγειλω συντομα απο το www.carter's.com αν θελει καμια να μοιραστουμε τα μεταφορικα! Ειμαι στα Ανατολικα και στα Νότια προάστια...!:P

 

Τι κοστίζει αυτό ? Κοιτάω και εγώ στα carter's αλλά αν είναι να πληρώσουμε 100 δολλάρια μεταφορικά, μήπως δεν αξίζει ?

 

Στο parcel2go σε ένα υποθετικό κουτί 100χ10χ10 εκατ., έβγαλε μεταφορικά 200 δολλάρια ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μου έβγαλε κανένα μύνημα ούτε όταν γράφτηκα σαν μέλος ούτε όταν έκανα δοκιμές με τα παπούτσια κ το κουπόνι ! Κ μου έχουν ήδη στείλει 4 μυνήματα ένα ότι έλαβαν την παραγγελία μου, ένα ότι έλαβαν την πληρωμή μου, ένα ότι επεξεργάζονται την παραγγελία μου κ ένα ευχαριστήριο

 

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μου έβγαλε κανένα μύνημα ούτε όταν γράφτηκα σαν μέλος ούτε όταν έκανα δοκιμές με τα παπούτσια κ το κουπόνι ! Κ μου έχουν ήδη στείλει 4 μυνήματα ένα ότι έλαβαν την παραγγελία μου, ένα ότι έλαβαν την πληρωμή μου, ένα ότι επεξεργάζονται την παραγγελία μου κ ένα ευχαριστήριο

δεν ξέρω κοριτσάκι μου μπορεί να μην ισχύει πλέον ή να μην το κάναν ποτέ απλά θυμάμαι πέρσι που έψαχνα κροκς για την μικρή το ποσό που αναφέραν ήταν ανασταλτικός παράγοντας για να μην τα αγοράσω από εκεί και τα πήρα από το swimbabys (τότε που κοιτάγαμε και τα γυαλιά) :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια...μολις εκανα το πρωτο μου bid σε auction του e-bay...

H τιμη εκκινησης ηταν 0,99 και εγω εβαλα 1,50...εαν κερδισω θα μου το χρεωσει σε τοσο χαμηλη τιμη? Μπορει να αποσυρει το αντικειμενο ο πωλητης εαν δεν τον συμφερει η τιμη?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalamaraki, το ξανακοιταξα και δες τι γραφει.

 

Shipping Policy

Shipping costs depend on the country:

 

 

For Greece (Minimum order quantity €80,00), Ireland, Lithuania, Latvia, San Marino, Hungary, Italy and Spain the shipping costs are € 9,95 per order.

 

For Luxembourg, Monaco, Estonia, Portugal, Poland, Slovakia, Slovenia, Sweden (Minimum order quantity €80,00), Czech Republic and Denmark the shipping costs are € 14,95 per order.

 

Crocs EU does not ship web orders outside of Europe.

 

Note: The minimum order for Greece and Sweden must be for the amount of € 80,00

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια...μολις εκανα το πρωτο μου bid σε auction του e-bay...

H τιμη εκκινησης ηταν 0,99 και εγω εβαλα 1,50...εαν κερδισω θα μου το χρεωσει σε τοσο χαμηλη τιμη? Μπορει να αποσυρει το αντικειμενο ο πωλητης εαν δεν τον συμφερει η τιμη?

 

οχι δε μπορει να την αποσυρει.

 

Μπορει να το παρεις και 0,99 αν δεν το χτυπησει κανεις αλλος...

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω κοριτσάκι μου μπορεί να μην ισχύει πλέον ή να μην το κάναν ποτέ απλά θυμάμαι πέρσι που έψαχνα κροκς για την μικρή το ποσό που αναφέραν ήταν ανασταλτικός παράγοντας για να μην τα αγοράσω από εκεί και τα πήρα από το swimbabys (τότε που κοιτάγαμε και τα γυαλιά) :D:D

 

kalamaraki, το ξανακοιταξα και δες τι γραφει.

 

Shipping Policy

Shipping costs depend on the country:

 

 

For Greece (Minimum order quantity ?80,00), Ireland, Lithuania, Latvia, San Marino, Hungary, Italy and Spain the shipping costs are ? 9,95 per order.

 

For Luxembourg, Monaco, Estonia, Portugal, Poland, Slovakia, Slovenia, Sweden (Minimum order quantity ?80,00), Czech Republic and Denmark the shipping costs are ? 14,95 per order.

 

Crocs EU does not ship web orders outside of Europe.

 

Note: The minimum order for Greece and Sweden must be for the amount of ? 80,00

 

Κοριτσια εχετε δικιο το ειδα τωρα (το πρωι μπαινω απο το κινητο ντε...)και εγω τωρα τι να σας πω παντως την εκανα την παραγγελια και ετοιμαζεται μου λενε!

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Λεπόν, πριν λίγο παρέλαβα αυτό το εκπληκτικό φόρεμα και μάλιστα συστημένο στο σπίτι μου

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290492638132&var=590007412109&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_4219wt_932

(thanks AGE!)

 

και ένα προσωποποιημένο μπρελόκ, δώρο για τον μπαμπά μας που είχε χθες γενέθλια (το άτιμο άργησε 1 μέρα αλλά απεστάλη 6/2 οπότε ήταν γρήγοροι!)

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280624249420&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_623wt_932

 

Κοπελιά....καταρχην σμουτσ

και μετα στειλε και ενα μειλ με τον πωλητηηηηηηηηηηηηηη

 

σμουτς κοριτσάκι για πες ποιότητα και νούμερα οκ ??? αχχχχχχ τι μου κάνετε :D:D

γλυκούλικο και το μπρελοκάκι να χαίρεστε τον μπαμπά σας

 

 

τα πυρεξάκια μου το πρωί ήταν Γερμανία και τώρα μόλις πάτησαν τα πάτρια εδάφη !!! Ι λοβ αμαζον και ups !!!! αύριο θα τα έχω λέμε !!!:mrgreen::mrgreen:

 

πσσσσσσσσσσ περιμενω φωτος με τα μαγειρεμενα λεμεεεεεεεεεεεε

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...