Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τα τσίμπησα κι εγώ τα πυρέξ. Τσάμπα πράμα. Θα με βολεύει πολύ και το μικρό, θα ζεσταίνω το φαϊ του μωρού.

 

βρε σεις δεν ειναι μονο για ζεσταμα ε? και για μαγειρεμα στο φουρνο κανει...

βασικα σα το pyroflam ειναι αλλα αυτο παει μονο στο φουρνο το φθηνο....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχχχχχ ιριδα ρεβιους δε διαβασαμε!!!

 

εεεεμ εγω τα διαβασα!!!!!!! σχεδον ολα!!!!! αλλα και παλι το ρισκαρα γιατι η τιμη τους ειναι τελεια και ξερω οτι θα χρησιμοποιησω.... αν ερθουν σπασμενα σιγουρα θα κανει επιστροφη χρηματων ή αντικατασταση το αμαζον....

 

επισης μ'αρεσε αυτο με τον ατμο απο πανω αλλα λεει στο ριβιου οτι δεν εφαρμοζε καλα και ολο το νερο εξατμιζοταν κλπ...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ παρήγγειλα 2 φορές από το http://www.directcosmetics.com/ και ήρθαν όλα στην ώρα τους με 5,5 λίρες μεταφορικά και σε αρκετά καλές τιμες. Μόνο που δεν έχει όλα τα προϊοντα... Αν όμως ξέρεις τί ψάχνεις και το έχει είναι πολύ καλή περίπτωση.

 

έχω πάθει πλάκα!!! όντως δεν έχει όλα τα προϊόντα, αλλά όσα έχω δει έχει απίστευτες τιμές!!

βρε κορίτσι, εσύ που παρέλαβες, όλα καλά? αυθεντικά?

για παράδειγμα την burberry - london tester σε 100 ml την έχει 18 λίρες, όταν ο αμερικάνος (fragrancex) την έχει 28,83 λίρες

θα μου πεις, έχει μεταφορικά 5,5 λίρες, αλλά εάν πάρεις αρκετά πράγματα αυτά μοιράζονται αντίστοιχα..........

αχ τί θα σας κάνω! πάλι στον δικηγόρο θα τρέχω!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχω πάθει πλάκα!!! όντως δεν έχει όλα τα προϊόντα, αλλά όσα έχω δει έχει απίστευτες τιμές!!

βρε κορίτσι, εσύ που παρέλαβες, όλα καλά? αυθεντικά?

για παράδειγμα την burberry - london tester σε 100 ml την έχει 18 λίρες, όταν ο αμερικάνος (fragrancex) την έχει 28,83 λίρες

θα μου πεις, έχει μεταφορικά 5,5 λίρες, αλλά εάν πάρεις αρκετά πράγματα αυτά μοιράζονται αντίστοιχα..........

αχ τί θα σας κάνω! πάλι στον δικηγόρο θα τρέχω!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

κοριτσακι γραφει ομως τεστερ.... δηλαδη λεει οτι προοριζοταν για το παγκο και θα ερθει σε ασχετο κουτι απλο και ισως χωρις καπακι... το ιδιο λεει και στο fragrancex.... τα τεστερ ειναι πιο φθηνα γιαυτο το λογο.... παλια θυμαμαι υπηρχε αλλο ενα σαιτ με πολυ φθηνα αρωματα επωνυμα...........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εεεεμ εγω τα διαβασα!!!!!!! σχεδον ολα!!!!! αλλα και παλι το ρισκαρα γιατι η τιμη τους ειναι τελεια και ξερω οτι θα χρησιμοποιησω.... αν ερθουν σπασμενα σιγουρα θα κανει επιστροφη χρηματων ή αντικατασταση το αμαζον....

 

επισης μ'αρεσε αυτο με τον ατμο απο πανω αλλα λεει στο ριβιου οτι δεν εφαρμοζε καλα και ολο το νερο εξατμιζοταν κλπ...

 

Ίριδα αυτό το ριβιού το έγραψα εγώ !!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Είναι όπως τα γράφω τα πράγματα.... απλά βάζω πλέον πολύ περισσότερο νερό για να μένει, αλλά προχθές πάλι την πάτησα και σώθηκε... αλλά όπως γράφω κάνει και για άλλη κατσαρολίτσα να το βάλεις το στίμερ, ενώ το υπόλοιπο το χρησιμοποιείς και σαν κατσαρολάκι, φούρνο, μάτι κουζίνας, ψυγείο... τέλειο... είναι πάντως πολύ καλή ποιότητα... α, από φούρνο σε κατάψυξη κατευθείαν και τούμπαλιν νομίζω κάνει μόνο το άσπρο το κεραμικό, όχι τα γυάλινα!!!

Α, επίσης εγώ έχω πάρει και τα μπολ που λέτε (όχι αυτά με το καπάκι) και είναι φανταστικά!!! Φοβερή ποιότητα... μάλλον θα πάρω τώρα και αυτά με το καπάκι, αφού είναι τρομερή η τιμή!!!

Link to comment
Share on other sites

τα πυρεξάκια είναι πολύ καλά,δεν σας είπα ότι τα έχω κι εγώ? αλλά λίγο μικρά για οικογένεια,για μαγείρεμα και για ζέσταμα,μια χαρά.

τα έδιναν πριν μερικά χρόνια δώρο με κάποιο απορρυπαντικό θυμάμαι!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katinaki σε ευχαριστω πολυ τις εχει πολυ ακριβα,μηπως ξερει καποια κοπελα να μου πει η εαν μπορεσω μεσω σαλοπετας να τις παραγγειλω απο το Αυστραλεζικο σιτε

 

εγω τις πηρα απο αυτο http://www.schuh.co.uk

 

αυτες http://www.schuh.co.uk/ugg/womens-tan-ugg-plumdale/1579076250

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη, είμαι στην δουλειά και μπαινοβγαίνω.... τώρα είδα ότι μου απάντησατε....

 

κοριτσακι γραφει ομως τεστερ.... δηλαδη λεει οτι προοριζοταν για το παγκο και θα ερθει σε ασχετο κουτι απλο και ισως χωρις καπακι... το ιδιο λεει και στο fragrancex.... τα τεστερ ειναι πιο φθηνα γιαυτο το λογο.... παλια θυμαμαι υπηρχε αλλο ενα σαιτ με πολυ φθηνα αρωματα επωνυμα...........

 

το ξέρω iridaki, εγώ γενικά τα προτιμώ τα tester γιατί και πιο δυνατά είναι (αφού προορίζονται για επίδειξη, άρα να σε τραβήξουν ως πελάτη) και δεν χρειάζομαι κουτιά, άρα τζάμπα έξοδα

για αυτό και συνέκρινα ακριβώς το ίδιο πράγμα και λέω ότι αξίζει τον κόπο

 

 

αμερικη ειναι αυτο?

 

γατούλα μου, εάν η ερώτηση απευθυνόταν σε μένα, όχι είναι Αγγλία, άρα γρηγορότερη παράδοση......(ακόμα περιμένω από fragrancex από 17/11....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον απιστευτο? Χθες εκανα απο αμαζον αγγλιας παραγγελια μια χυτρα, μολις σημερα τωρα που σας γραφω μου χτυπησε ο κουριερ... ουτε η καρτα δεν εχει χρεωθει ακομα!

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απιστευτο? Χθες εκανα απο αμαζον αγγλιας παραγγελια μια χυτρα, μολις σημερα τωρα που σας γραφω μου χτυπησε ο κουριερ... ουτε η καρτα δεν εχει χρεωθει ακομα!

 

Πω πω γαλάτ χοχο Καλά μαγειρεματα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Τα πυρεξάκια έλεγαν και εμένα ό,τι θα τα στείλουν κάπου τον Φλεβάρη αλλά στάλθηκαν πολύ νωρίτερα. Σήμερα, αύριο τα περιμένω.

Επίσης πήρα και αυτά http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001MQGXW/ref=oss_product

Ιριδούλα τον γιο μου τον λένε Μάνο!!!:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα καλα κι αλλες φορες εχουν ερθει γρηγορα αλλα αυτο πια...και ηρθε και με Ups... th xytra thn παρηγγειλα για μια φιλη καλαμαρακι μου, αλλα και τη δικη μου απο αμαζον την ειχα παρει, και ειναι τελεια....με εσωσε τωρα με τις κοτοσουπες! χχαχαχαχαχα

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...