Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

H αληθεια ειναι οτι δεν ειναι στην λιστα (νομιζω βεβαια οτι καποια κοπελα ειχε πει οτι κατι ειχε παρει), αλλα εχει paypal.

 

οχι ρε συ....κοιτα το καλαθι μου

 

........

Ειναι 14 κουτες αυτα. Συνολο 225 λιρες με τα μεταφορικα....κι επειδη ειναι για 5 μωρα αυτα, τα μεταφορικα στην καθε μια θα βγουν 4,6 λιρες περιπου....

 

Τωρα αμα το σκεφτεις και απο το αμαζον, αν παρεις πανω απο 25 λιρες ειναι δωρεαν τα μεταφορικα (εδω χρεωνει και 23 λιρες, γιατι να ειναι περιεργο?) ειτε παρεις ακριβως 25 λιρες ειτε παρεις 250 λιρες πραγματα. Δε ξερω....περιμενω απαντηση τους....

 

Κορίτσια το συγκεκριμένο site μου το σύστησε φίλη, η οποία παρήγγειλε pampers και νομίζω ότι έχει πλαφόν τις 6 κούτες. Επειδή δεν το δοκίμασα η ιδια απλά θεώρησα σκόπιμα να το αναφέρω μόνο και να μη ζητήσω να μπει στη λίστα.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι να σου πω βρε Ράννια μου...δεν ξέρω. Ίσως εγώ να κάνω λάθος. Η αλήθεια είναι ότι δεν το έψαξα παραπάνω γιατί έκανα στοκ από ΑΒ. Το μόνο που μένει να κάνουμε είναι να σου απαντήσουν. Αν ισχύει πάντως το πλαφόν με τις 6 κούτες δεν είναι και αμάν η ευκαιρία, δεδομένου ότι με τις προσφορές που βγάζουν τα sm βγαίνουν πάνω κάτω στα ίδια.

 

Ασχετο, αλλά έχω παραγγείλει δύο ζευγάρια παπουτσάκια από inch blue. Έχετε ιδέα με τι τα στέλνουν και τι χρόνο παράδοσης έχουν?Στο site λέιε για 21 μέρες αν θυμάμαι καλά :cry:

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες, καλησπερα!! χελπ μι πλιζζζζζζζζ..

θελω αυτο http://cgi.ebay.co.uk/Giocattolo-Choo-Choo-Express-Train-Peg-Perego-IGED1115-/110626547065?pt=Giocattoli&hash=item19c1db2579, αλλα δεν θελω να πληρωσω τοσα.. και ο ακατονομαστος το εχει 200? και κατι νομιζω..

το εχει παρει το ματι σασ πουθενα σε πιο λογικη τιμουλα????

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..

 

 

Ασχετο, bounitsa πολλα φιλακια!!

 

γαματο!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμμία ιδέα που να βρώ σταράκια σε καλή τιμή ? Τα θέλω για δώρο, μου τα ζητάει αυτή η μικρή σταθερά (χαμηλά Νο 42!!!) και δίνω σταθερά 50άρικα. Να παίζει κάτι καλύτερο ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσαρες, καλησπερα!! χελπ μι πλιζζζζζζζζ..

θελω αυτο http://cgi.ebay.co.uk/Giocattolo-Choo-Choo-Express-Train-Peg-Perego-IGED1115-/110626547065?pt=Giocattoli&hash=item19c1db2579, αλλα δεν θελω να πληρωσω τοσα.. και ο ακατονομαστος το εχει 200? και κατι νομιζω..

το εχει παρει το ματι σασ πουθενα σε πιο λογικη τιμουλα????

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..

 

 

ΑΠΑΙΧΤΟ !!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε Ράννια μου...δεν ξέρω. Ίσως εγώ να κάνω λάθος. Η αλήθεια είναι ότι δεν το έψαξα παραπάνω γιατί έκανα στοκ από ΑΒ. Το μόνο που μένει να κάνουμε είναι να σου απαντήσουν. Αν ισχύει πάντως το πλαφόν με τις 6 κούτες δεν είναι και αμάν η ευκαιρία, δεδομένου ότι με τις προσφορές που βγάζουν τα sm βγαίνουν πάνω κάτω στα ίδια.

 

καλα, σιγουρα.

 

Το θεμα ειναι οτι θελω να βαλω παραγγελια 300 λιρες και δε λεει να φαω καμια ταλαιπωρια με claim στο paypal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμμία ιδέα που να βρώ σταράκια σε καλή τιμή ? Τα θέλω για δώρο, μου τα ζητάει αυτή η μικρή σταθερά (χαμηλά Νο 42!!!) και δίνω σταθερά 50άρικα. Να παίζει κάτι καλύτερο ?

 

Ρίξε μία ματιά εδώ: http://www.amazon.co.uk/Converse-Allstar-Star-Canvas-M9697/dp/B000094VPR/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1295129555&sr=1-1&searchContext=B000094VPR,B000LFAQDU,B003Q6DCS2,B00278WDMG,B003T9VN82,B000EDMKAQ,B003QTEIZA,B0006FM9DK,B003Q6DC7S,B003Q6D9X0,B003QTEJ2C,B003QTEJ1S,B003T9VN8C,B003RRY0VI,B003Q6DBO2,B002MZYW6E,B003Q6DA3Y,B003Q6D9PI,B002TUTZX2,B0035M34L2,B003RRY0QS,B001EB7KA2,B003Q6DA02,B003Q6DC5U.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γαματο!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΑΠΑΙΧΤΟ !!!!

 

ναι ειναι σουπερ και το θελωωωωωωωωωωωωω για το ζουζουνι μου, αλλα 200 ευρα ειναι πολλα ρε γμτ..:(:oops:

εξπερ σε ιντερνετ αγορες, που ειστε?????????????????? οεο????:confused:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμμία ιδέα που να βρώ σταράκια σε καλή τιμή ? Τα θέλω για δώρο, μου τα ζητάει αυτή η μικρή σταθερά (χαμηλά Νο 42!!!) και δίνω σταθερά 50άρικα. Να παίζει κάτι καλύτερο ?

 

εγω εχω παρει τρια ζευγαρια απο εναν πωλητη του ebay απο Κινα στα 20 ευρω το ενα.

δεν ειναι αυθεντικα, αλλα δεν τα ξεχωριζεις. μονο που δεν εχουν κουτι.

ομως, επειδη πλεον δεν ειναι στο ebay, η συναλλαγη γινεται μεταξυ μας. βεβαια η πληρωμη γινεται μεσω paypal, οποτε δεν φοβαμαι οτι θα χασω τα χρηματα μου. το μειον της υποθεσης ειναι οτι κανουν κατι λιγοτερο απο μηνα για να τα παραλαβω. αν σε ενδιαφερει πες μου να σου δωσω τον πωλητη.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι σουπερ και το θελωωωωωωωωωωωωω για το ζουζουνι μου, αλλα 200 ευρα ειναι πολλα ρε γμτ..:(:oops:

εξπερ σε ιντερνετ αγορες, που ειστε?????????????????? οεο????:confused:

 

εγω μια γρηγορη ματια που εριξα, το βρισκω τοσο και ακριβοτερα μη σου πω....

 

για κοιτα στο mytoys.de να δεις .... δε προλαβα να κοιταξω εκει ....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω παρει τρια ζευγαρια απο εναν πωλητη του ebay απο Κινα στα 20 ευρω το ενα.

δεν ειναι αυθεντικα, αλλα δεν τα ξεχωριζεις. μονο που δεν εχουν κουτι.

ομως, επειδη πλεον δεν ειναι στο ebay, η συναλλαγη γινεται μεταξυ μας. βεβαια η πληρωμη γινεται μεσω paypal, οποτε δεν φοβαμαι οτι θα χασω τα χρηματα μου. το μειον της υποθεσης ειναι οτι κανουν κατι λιγοτερο απο μηνα για να τα παραλαβω. αν σε ενδιαφερει πες μου να σου δωσω τον πωλητη.

Αν μπορείς, στείλε μου πμ

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το uber shop, μήπως η φίλη σου εννοεί ότι προσπαθούσε να βάλει παραπάνω από 6 κούτες από ένα είδος? Γιατί αυτό ναι, ισχύει. Στο κουτάκι quantity έχει μέχρι 6. Μετά όμως μπορείς να προσθέτεις μια-μια και τις παίρνει.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια αγορασα ενα μπουκαλι απ το ubershop και ενω εχω πληρωσει κανονικα,δεν φαινεται οτι εχω κανει παραγγελια!!!!!!!!πηγα στο σαητ να τσεκαρω το order κ δεν υπαρχει καν!!!ουτε μου στειλανε μηνυμα στο email μου!!!τι στο καλο?/?

 

 

They replied to me with this.

 

As you had paid through Paypal there is a delay in the order showing up on the website. I have now activated your order and you should be able to see it under your account on the website.

 

 

 

So it's ok.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμμία ιδέα που να βρώ σταράκια σε καλή τιμή ? Τα θέλω για δώρο, μου τα ζητάει αυτή η μικρή σταθερά (χαμηλά Νο 42!!!) και δίνω σταθερά 50άρικα. Να παίζει κάτι καλύτερο ?

 

πηρα απο το φακτορυ στο αεροδρομιο φανταστικα καρω καφε-μπεζ με 19 ευρω, ειχε σπασμενα νουμερα αλλα αρκετα σχεδια...αν σε βολευει ριξε μια ματια...και προσοχη στα νουμερα..εγω π.χ. φοραω σχεδον σε ολα 38 και αυτα που τελικα πηρα ειναι 36,5-οχι δεν εκοψα τα νυχια μου!!!-

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση από το UBERSHOP σχετικά με το κόστος της αποστολής πανών

The delivery charges depend on the weight of your order.For eg 2 Weleda Baby creams would be £2.35 whereas 10 Jumbo packs would be £22.95. You can see more details about shipping at http://www.ubershop.co.uk/help/deliveryEurope.php

 

Could you please let me know what you are interested in buying and we could try and offer you a better shipment pricing.

 

Οπότε όποια θέλει να παραγγείλει σύντομα, ας κάνει ένα κονέ, μήπως πετύχει καλύτερα μεταφορικά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια αγορασα ενα μπουκαλι απ το ubershop και ενω εχω πληρωσει κανονικα,δεν φαινεται οτι εχω κανει παραγγελια!!!!!!!!πηγα στο σαητ να τσεκαρω το order κ δεν υπαρχει καν!!!ουτε μου στειλανε μηνυμα στο email μου!!!τι στο καλο?/?

 

 

They replied to me with this.

 

As you had paid through Paypal there is a delay in the order showing up on the website. I have now activated your order and you should be able to see it under your account on the website.

 

 

 

So it's ok.

 

 

εγώ που έκανα παραγγελία χτες βράδυ μου επιβεβαίωσαν την παραγγελία σήμερα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...