Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

 

Roni μου η μικρή δεν περπατάει εννοείται!Είμαστε στη φάση που απλά θέλει να είναι όλη την ώρα όρθια. Τα παπουτσάκια στην παρούσα φάση τα θέλουμε πιο πολύ για αισθητικούς λόγους και για να μην την έχω μόνο με το καλσόν ή την κάλτσα (που την βγάζει συνέχεια!) έξω.

 

Τα robbez έχουν δωρεάν μεταφορικά στα δύο ζευγάρια. Οπότε είμαι ανάμεσα σε αυτά και τα pediped.

 

γνωριζει καμια σας μεταφορικα απο το dpam??

 

Τελευταία παραγγελία είχα τον Ιούνιο και είχα πληρώσει 16,90.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπρίκια κολλάμε ??? πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

μια και σε βρήκα...κανένα νέο ακόμα...έστειλα το 2ο reminder πριν λίγο...

 

α, και μήπως θυμάσαι ποιος πωλητής του εμπαυ έχει αυτά τα παντοφλάκια τύπου inch blue? ;)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

μια και σε βρήκα...κανένα νέο ακόμα...έστειλα το 2ο reminder πριν λίγο...

 

α, και μήπως θυμάσαι ποιος πωλητής του εμπαυ έχει αυτά τα παντοφλάκια τύπου inch blue? ;)

σματς σμουτς :D:D

 

αμέσως κυρία μου

http://stores.ebay.co.uk/shoeszoo και η μικρή μου και ο ανιψιός που του τα πήρα δωράκι τα λατρεύουν:D:D

 

Για τα καλοκαιρινά παντοφλάκια crocs μήπως ?? δεν ξέρω η κορούλα πάντως δεν φορούσε παντόφλες τζάμπα τα κροκς αφόρετα είναι (που έμοιασε αυτό το παιδί ):oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλή χρονια και πάλι! Ελπίζω να μην είμαι εκτός θέματος αλλά επείδη τελευταία τα παράπονα πληθαίνουν για τα ΕΛΤΑ (διάβασα τι τραβάνε τα κορίτσια στην Πάτρα) αλλά και προσωπικά σήμερα με ξανασύγχυσε ο αγαπημένος μου ταχυδρόμος βρήκα και αναρτώ το link που λέει αναλυτικά τα δικαιώματά μας ως καταναλώτες και τις υποχρεώσεις τους.

 

http://www.elta.gr/index.asp

 

Άντε γιατί πολύ το έχουν ξεφτιλίσει!!!Μην ανέχεστε λοιπόν να σας πετάνε έξω από την πόρτα δεματάκια ή να σας αφήνουν χαρτάκι για δέματα κάτω των 2 κιλών. Ή οπως εμένα σήμερα που νόμιζα οτι θα έφερνε την πετσέτα cuddledry και αφού παραπονέθηκα τηλεφωνικώς για άλλη μια φορα για το ειδοποιητήριο που άφησε (αν και μεταξύ μας είχα ένα αγχος μήπως τον έκραξα τζάμπα αφού οι συσκευασίες του αμαζον μερικές φορές είναι τεράστιες) μου έφερε συστημένο πακετάκι με 2 weleda κρεμούλες το μεσημέρι στις 2 γιατί δεν χώραγε στην τσάντα του το πρωί, λες και κρατάει clutch αντί για τσάντα ταχυδρόμου!!!!!!!!!!! Και μου είπε οτι μου έκανε και εξυπηρέτηση λόγω εγκυμοσύνης .

Και για όσους δεν παίρνουν με το καλό μπορούμε να κάνουμε καταγγελία στο εξής link:

 

http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Postal/

 

Λοιπόν συγγνώμη που και πάλι πολυλόγησα αλλά θα σκάσω αν δεν τα πώ.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

εχω νεα!

πρωτον μου απαντησαν απο το mandco ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Δεν ειχανε παρει λεει τα προηγουμενα μειλ μου (αποκλειεται) και μου ζητανε χιλια συγγνωμη κτλ κτλ

μου κανανε refund και μου δωσανε και 20% για επομενη μου παραγγελια.

μου εδωσε μια κοπελα το προσωπικο της μειλ αν εχω ξανα προβλημα!

 

δευτερον

εστειλα μειλ στο Ukmail για τις πανες. Τους εστειλα το λινκ της αμαζον και ζυγισα και ενα κουτι που ειχα εδω. Τους εδωσα παραδειγμα οτι αγοραζω 4 τεμαχια, δηλαδη 8 κουτες...

Μου ειπαν οτι δεν μπορουν να υπολογισουν αν θα ξεπερασει τα μεταφορικα που ολες ξερουμε αλλα θα κανουν το καλυτερο δυνατον. Μετρησα λοιπον την κουτα που εχω και υπολογισα οτι αν βαλουμε τις 8 κουτες 4 κατω και 4 απο πανω τους βγαινει ενα κουτι διαστασεων 52*48*52

ογκομετρικα δηλαδη ζυγιζει 26 κιλα ενω κανονικο βαρος εχουν 19,2κιλα

οριακα ειμαστε... αλλα μας παιρνει...

σαν κοστος μαζι με τα μεταφορικα βγαινει περιπου 125 ευρω

αν αγοραζαμε απο ελλαδα 8 κουτες * 27 που τις εχει το καρφουρ κανει 216...

μιλαω παντα για τις πανες που εχω εγω δεν ξερω αλλα μεγεθη αν εχουν διαφορα στις διαστασεις... active fit 4

 

αυτα!

 

τι αλλα??:D:D:D:D:D:D

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω νεα!

πρωτον μου απαντησαν απο το mandco ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Δεν ειχανε παρει λεει τα προηγουμενα μειλ μου (αποκλειεται) και μου ζητανε χιλια συγγνωμη κτλ κτλ

μου κανανε refund και μου δωσανε και 20% για επομενη μου παραγγελια.

μου εδωσε μια κοπελα το προσωπικο της μειλ αν εχω ξανα προβλημα!

 

δευτερον

εστειλα μειλ στο Ukmail για τις πανες. Τους εστειλα το λινκ της αμαζον και ζυγισα και ενα κουτι που ειχα εδω. Τους εδωσα παραδειγμα οτι αγοραζω 4 τεμαχια, δηλαδη 8 κουτες...

Μου ειπαν οτι δεν μπορουν να υπολογισουν αν θα ξεπερασει τα μεταφορικα που ολες ξερουμε αλλα θα κανουν το καλυτερο δυνατον. Μετρησα λοιπον την κουτα που εχω και υπολογισα οτι αν βαλουμε τις 8 κουτες 4 κατω και 4 απο πανω τους βγαινει ενα κουτι διαστασεων 52*48*52

ογκομετρικα δηλαδη ζυγιζει 26 κιλα ενω κανονικο βαρος εχουν 19,2κιλα

οριακα ειμαστε... αλλα μας παιρνει...

σαν κοστος μαζι με τα μεταφορικα βγαινει περιπου 125 ευρω

αν αγοραζαμε απο ελλαδα 8 κουτες * 27 που τις εχει το καρφουρ κανει 216...

μιλαω παντα για τις πανες που εχω εγω δεν ξερω αλλα μεγεθη αν εχουν διαφορα στις διαστασεις... active fit 4

 

αυτα!

 

τι αλλα??:D:D:D:D:D:D

 

αυτό δεν συμφέρει καλλίτερα ???

http://www.ubershop.co.uk/help/deliveryEurope.php

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμμμμμμμ δεν τις έχει όλες ε?? αυτές που παίρνω εγώ τις έχει δεν κοίταξα για άλλες καλά που μου το είπες :D:D

 

ειδες που εισαι εγωιστρια?? χαχαχαχαχαχα

πλακα κανω!!!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

μπρίκια κολλάμε ??? πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

τα πεταλώνουμε κιολας χαχα

 

ο μικρός μου λατρεύει τα inch blue του :lol::lol::lol:

 

σμουτς σμουτς σαλιωμένα που λέει και μια ψυχή! (αλήθεια που είναι η ψυχή;;;;)

 

Δεν λεω σαλιωμενα....Σαλιωταααα λεω!! χε χε εδω ειμαι το μεσημερι λιωσαμε στον υπνο με την μικρη μαζι! σμουτσ σμουτσ

 

χμμμμμμμ δεν τις έχει όλες ε?? αυτές που παίρνω εγώ τις έχει δεν κοίταξα για άλλες καλά που μου το είπες :D:D

 

Καλησπερα κιουρια μου!! σμουτσ

και για να ειμαι ον τοπικ μολις παρήγγειλα αυτα απο τον πωλητη που ειχε δωσει καποια κοπέλα συνολο 11λιρες= 13ευρώ τα 7 εσωρουχάκια Marks and Spencer http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220723663439&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κιουρια μου!! σμουτσ

και για να ειμαι ον τοπικ μολις παρήγγειλα αυτα απο τον πωλητη που ειχε δωσει καποια κοπέλα συνολο 11λιρες= 13ευρώ τα 5 εσωρουχάκια Marks and Spencer http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220723663439&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

σματς σμουτς άκου έλιωσαν στον ύπνο τ;ς τς τς

μπου χαχαχαχα εγώ το έδωσα βρε ....................

 

efrossyni :oops::oops::oops: ντάξ μωρέ ντάξ :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

σματς σμουτς άκου έλιωσαν στον ύπνο τ;ς τς τς

μπου χαχαχαχα εγώ το έδωσα βρε ....................

 

efrossyni :oops::oops::oops: ντάξ μωρέ ντάξ :oops::oops:

 

Τοτε φιλενάς χιλια ευχαριστωωωωω!!! σμουτσ σμουτσ:wink:;-)

 

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κοπελιά... Ο ύπνος ο πολύς βλάπτει... 1ον το λινκ έχει 7αδα εσωρουχάκια και 2ον αφου κάνεις το καλό, πες μας και μεταφορικά που δεν τα αναφέρει....

 

Επίσης εγώ σήμερις παρήγγειλα από τον πωλητή που αναφέρετε παραπάνω, 2 ζευγάρια παντοφλάκια (ένα για τη μικρή μου, ένα για την...εχμ...αγέννητη ανηψιά μου)

τριπλοτσέκαρα το uber shop με τις πάνες και εντός των ημερών παραγγέλνω να χουμε να χ#$%^με, χθες έστειλα την παραγγελία μου στον ακατονόμαστο και περιμένω να πάει στο myuk για να δω πόσα κιλά είναι ώστε να κάνω και αλλού "ζημιά"

Επίσης παρήγγειλα από perfectoys ένα μομπιλ κούνιας και είχε έκπτωση νέου μέλους -10%. Πα μαλ...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κοπελιά... Ο ύπνος ο πολύς βλάπτει... 1ον το λινκ έχει 7αδα εσωρουχάκια και 2ον αφου κάνεις το καλό, πες μας και μεταφορικά που δεν τα αναφέρει....

 

Επίσης εγώ σήμερις παρήγγειλα από τον πωλητή που αναφέρετε παραπάνω, 2 ζευγάρια παντοφλάκια (ένα για τη μικρή μου, ένα για την...εχμ...αγέννητη ανηψιά μου)

τριπλοτσέκαρα το uber shop με τις πάνες και εντός των ημερών παραγγέλνω να χουμε να χ#$%^με, χθες έστειλα την παραγγελία μου στον ακατονόμαστο και περιμένω να πάει στο myuk για να δω πόσα κιλά είναι ώστε να κάνω και αλλού "ζημιά"

Επίσης παρήγγειλα από perfectoys ένα μομπιλ κούνιας και είχε έκπτωση νέου μέλους -10%. Πα μαλ...

 

helloooooo!!! ;)

Κοπελια καλα δεν κοιμομουν και απο νωρις, τρεις πεσαμε , στις 5 ξυπνησαμε....ενα δυωρακι!!

 

Ο κυριος Ζολλά ζητάει 4,75λιρες για μεταφορικά στο ελλάδα.

ααα και αν παρεις εκει που ειναι να κανεις κονφιρμ γραφεις μυνημα σε τι μεγεθος τα θελεις!

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααααα βοηθειστε την κατασταση.

ψωνιζω αοι amazon η απο electroworld δεν εχω καταλαβει...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002DGTGFE/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A2ZT1QM4DY6IYR

 

 

eva θες οπωσδηποτε το ροζ?

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Baby-Gymtastics-Bounce-Zebra/dp/B000EULX9I/ref=pd_cp_by_1_img

αυτο το χρωμα το πουλαει το αμαζον με δωρεαν μεταφορικα...

τρομερο φαινεται! που το ξετρυπωσες καλε?

ξερεις ποσο κανει εδω και αν το πουλανε ελλαδα???

δεν το χω δει πουθενα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

χθες έστειλα την παραγγελία μου στον ακατονόμαστο και περιμένω να πάει στο myuk για να δω πόσα κιλά είναι ώστε να κάνω και αλλού "ζημιά"

Επίσης παρήγγειλα από perfectoys ένα μομπιλ κούνιας και είχε έκπτωση νέου μέλους -10%. Πα μαλ...

 

γιατι δεν μου λετε ποιο ειναι το ακατανομαστο??? κλαψ

τοσες φορες σας ρωτησα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...