Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

καλησπερα στα κοριτσια!!

 

Μαρακιιιιιιιιι σμουτσ σμουτσ!

 

Και εγω λεω να γραφτω μολις πληρωθω για να μη το δει ο χαζμπαντ και με γιουχαρει χοχο αλλα μαλλον θα παω με την μηνιαια συνδρομη....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εκτος αν πληρωσεις την ετησια συνδρομη...

 

Το σκέφτηκα αλλά η ετήσια είναι σαν 5 μηνιαίες...τι στο καλό να παραγγείλω πάνω από 5 φορές;;Μου φαίνεται δύσκολο...γιατί είναι και τα μεταφορικά που είναι αρκετά για να παραγγέλνεις συνέχεια....

 

Μάλλον με τον μήνα θα πάω...το μόνο πρόβλημα είναι το νεξτ....αν είχε λυθεί το πρόβλημα θα είχα ήδη παραγγείλει από το myukmail...

Link to comment
Share on other sites

επισης δε ξερω αν το ειπατε ηδη, αλλα επειδη ολες μας καινε τα παμπερς το λεω

 

καρφουρ και μαρινοπουλος -30% στα παμπερς τριτη εως παρασκευη http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εισαι φαν του καμπινγκ????? :D:D:D:D

18 ευρω ακριβουτσικο δεν ειναι?????? πολλα μου φαινονται.....

που να βρω αυτο το πραγμα φθηνοτερο??? ας ειναι αλλη μαρκα.... αν και αυτο το συγκεκριμενο φαινεται κορυφαιο!

είμαι είμαι :mrgreen::mrgreen: ή μάλλον ήμουν ήμουν γιατί τελευταία φορά πήγα πριν κάνω την μικρή πςςςςςςςςςςς

τότε δες και εδώ

 

http://www.dimitriadis.gr/en/eshop?page=shop.browse&category_id=32

 

Πάντως ναι η συγκεκριμένη εταιρεία είναι κορυφαία από ότι βλέπω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το σκέφτηκα αλλά η ετήσια είναι σαν 5 μηνιαίες...τι στο καλό να παραγγείλω πάνω από 5 φορές;;Μου φαίνεται δύσκολο...γιατί είναι και τα μεταφορικά που είναι αρκετά για να παραγγέλνεις συνέχεια....

 

Μάλλον με τον μήνα θα πάω...το μόνο πρόβλημα είναι το νεξτ....αν είχε λυθεί το πρόβλημα θα είχα ήδη παραγγείλει από το myukmail...

 

και εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα μαριτα....

οτι σιγουρα θα κανω τρεις φορες μεσα στο χρονο, ανοιξηκαλοκαιρι μια γεναρη και σεπτέμβρη...αρα δεν με συμφερει η ετήσια.

 

Link to comment
Share on other sites

είμαι είμαι :mrgreen::mrgreen: ή μάλλον ήμουν ήμουν γιατί τελευταία φορά πήγα πριν κάνω την μικρή πςςςςςςςςςςς

τότε δες και εδώ

 

http://www.dimitriadis.gr/en/eshop?page=shop.browse&category_id=32

 

Πάντως ναι η συγκεκριμένη εταιρεία είναι κορυφαία από ότι βλέπω

 

γιατι με μπριζωνεις να το παρω? γιατι????????? δε με λυπασαι???

δε μπορω να δωσω τοσαααααααααααα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα αλλά η ετήσια είναι σαν 5 μηνιαίες...τι στο καλό να παραγγείλω πάνω από 5 φορές;;Μου φαίνεται δύσκολο...γιατί είναι και τα μεταφορικά που είναι αρκετά για να παραγγέλνεις συνέχεια....

 

Μάλλον με τον μήνα θα πάω...το μόνο πρόβλημα είναι το νεξτ....αν είχε λυθεί το πρόβλημα θα είχα ήδη παραγγείλει από το myukmail...

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κολλάτε με το next εγώ κάτι πιζαμάκια και κάτι φανελάκια που αγόρασα από το ebay για την μικρή μάπα μου βγήκαν. Βέβαια νταξ τα σχέδια τους στα ρούχα είναι φανταστικά άλλα μην πεθάνουμε κιόλα αφού αυτοί δεν θέλουν να βγάλουν κάνα φράγκο παραπάνω από το Ελλαδισταν μην σώσουν και στείλουν ;);)

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κολλάτε με το next εγώ κάτι πιζαμάκια και κάτι φανελάκια που αγόρασα από το ebay για την μικρή μάπα μου βγήκαν. Βέβαια νταξ τα σχέδια τους στα ρούχα είναι φανταστικά άλλα μην πεθάνουμε κιόλα αφού αυτοί δεν θέλουν να βγάλουν κάνα φράγκο παραπάνω από το Ελλαδισταν μην σώσουν και στείλουν ;);)

 

συμφωνω και επαυξάνω, προσφατα μας εκανε δωρο μια φιλη μια μπλουζιτσα αυτη με το πονυ....πανεμορφη δε λεω αλλα σαν τσιγαροχαρτο....ουτε του καρφουρ τα ΤΕΧ δεν ειναι τοσο λεπτα!

 

Link to comment
Share on other sites

Πολλά ρούχα του είναι όπως τα λέτε...αλλά έχω παραγγείλει ρούχα από εμπέι πέρισυ και ήταν τέλεια!!!Απλά δεν έχει πολλά σχέδια...

 

Αλλά θα το τολμήσω και εγώ με το γιουκειμέιλ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλά ρούχα του είναι όπως τα λέτε...αλλά έχω παραγγείλει ρούχα από εμπέι πέρισυ και ήταν τέλεια!!!Απλά δεν έχει πολλά σχέδια...

 

Αλλά θα το τολμήσω και εγώ με το γιουκειμέιλ....

 

κοιτα και εγω πηρα πριν 4 μηνες παντελονι κοτλε γκρι ιβουάρ απο το εμπευ νεξτ με τελική τιμή 8ευρώ....καλο δε λεω αλλα λεπτο...του καρφουρ που εχω παρει ποιο χοντρουτσικα ειναι χωρις να εχουν ουτε αυτα επενδυση.

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα βρε κοριτσια παντως...ο,τι πηρα απο νεξτ(και δεν πηρα λιγα) μια χαρα μου βγηκε...ουτε πολυ λεπτα μου φαινονται,ωραια μακουδακια και τα φορεματακια υπεροχα και τα ζακετακια χοντρουλια.

Σαν τα μαδερ μου φαινονται....

απλα το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ηταν οτι στα ολοσωμα φορμακια με ποδαρακι ηθελα μεγαλυτερο νουμερο..ενω σε ολα τα αλλα δεν αντιμετωπισα τετοιο ζητημα..μια χαρα ανετα βγηκαν!!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ψωνίσει από το adams.co.uk; Προσπαθώ και μου απορρίπτει την πιστωτική ενώ η τράπεζα μου λέει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα; Μήπως ξέρετε κάτι περισσότερο;

 

 

Τίποτα; καμμία δεν ξέρει; Μία βοήθεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάντως θεωρώ ότι τα νεξτ είναι κατώτερα ποιοτικώς από μαδερ και γκαπ...

 

έφερε η νονά του Νικολιού κάτι ρουχαλάκια γκαπ απίστευτα! Και όλα βαμβάκι!

Ενώ του νεξτ, τα περισσότερα έχουν μέσα συνθετικό...

 

φιλάκια κορίτσι του βορρά! Αι μις γιου ολ!! Κάνε το περιστέρι τώρα ;)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εμενα και τις 2 φορες μου ηρθαν με dhl την επομενη εργασιμη

 

ρε κοριτσι σε μια εργασιμη???????? απο αγγλια?????????

ειναι δυνατον????????????????????????????????????????

και οι αλλες κοπελες που παραγγειλαν τοσο γρηγορα τα πηραν????

ε αυτο αν δεν το δω δεν το πιστευω.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσι σε μια εργασιμη???????? απο αγγλια?????????

ειναι δυνατον????????????????????????????????????????

και οι αλλες κοπελες που παραγγειλαν τοσο γρηγορα τα πηραν????

ε αυτο αν δεν το δω δεν το πιστευω.........

 

καλε γιατι δε με πιστευεις?????????????????????????

κλαψψψψ

αληθεια σου λεω....

αφου χρησιμοποιουν courier

και στη δουλεια μου ο,τι στελνω Αγγλια και γενικως Ευρωπη μια εργασιμη κανει, ειτε ειναι δεμα ειτε ειναι γραμμα

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι με μπριζωνεις να το παρω? γιατι????????? δε με λυπασαι???

δε μπορω να δωσω τοσαααααααααααα

βρε κοριτσάκι μου εξαρτάτε για τι δουλειά το θες έχει και το jumbo κάτι πολύ μικρά θερμό που μια χαρά κάνουν δουλειά δηλαδή εγώ έβαζα καφέ ή τσάι και το πρωί ήταν ακόμα χλιαρό για 2-3 ώρες μια χαρά δηλαδή το κρατάει (και το κρύο με πάγο μέσα)

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο βέβαια με ότι συζητάτε αυτή τη στιγμή αλλά εγώ θα το πω. Πριν 1 μήνα περίπου έκανα παραγγελία στο ecobaby.gr για τις κρέμες weleda. Τις είχε 6 ευρώ ενώ στο φαρμακείο τις παίρνω 9,70. Τελικά η παραγγελία δεν έχει έρθει και όταν τους πήρα τηλ μου είπαν ότι θα διώξουν την παραγγελία μου. Φυσικά και την ακύρωσα από τα νεύρα μου και έκανα νέα εχθες από το apo-rot με 3,89 παρακαλώ την κάθε κρεμούλα . Σήμερα το apo-rot έδιωξε την παραγγελία μου. Το λέω για να γράψουμε στη λίστα ότι αργούν πολύ τα πράγματα από το ecobaby.gr. Ουφ, τα είπα και ξεθύμανα!

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο βέβαια με ότι συζητάτε αυτή τη στιγμή αλλά εγώ θα το πω. Πριν 1 μήνα περίπου έκανα παραγγελία στο ecobaby.gr για τις κρέμες weleda. Τις είχε 6 ευρώ ενώ στο φαρμακείο τις παίρνω 9,70. Τελικά η παραγγελία δεν έχει έρθει και όταν τους πήρα τηλ μου είπαν ότι θα διώξουν την παραγγελία μου. Φυσικά και την ακύρωσα από τα νεύρα μου και έκανα νέα εχθες από το apo-rot με 3,89 παρακαλώ την κάθε κρεμούλα . Σήμερα το apo-rot έδιωξε την παραγγελία μου. Το λέω για να γράψουμε στη λίστα ότι αργούν πολύ τα πράγματα από το ecobaby.gr. Ουφ, τα είπα και ξεθύμανα!

 

Στέλλα να σε ρωτήσω, τελικά παρέλαβες από mandco??? (Καθένας με τον πόνο του...):oops::oops::oops:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα να σε ρωτήσω, τελικά παρέλαβες από mandco??? (Καθένας με τον πόνο του...):oops::oops::oops:

 

Ναι, αμέ, κανονικότατα!!! Έκανα κι άλλες 2 παραγγελείες την μία στις 5/1 και την άλλη χθες. Και οι δύο φύγαν την επόμενη μέρα. Το μόνο που με νευρίασε ήταν ότι δεν κατάφερα να πάρω την προσφορά με το μπουφάν που το εβγαλε με 4,77 ευρώ! Αλήθεια μήπως ξέρει κανείς από που να αγοράσω φθηνά παλτό για την μικρή μου; Εννοείται μέσω ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω ψωνισει απο gap μεσω Ukmail και εβαλα κανονικα την πιστωτικη μου και τη διευθυνση μου την ελληνικη στο billing address.. Μου ηρθαν τα πραγματα κανονικα

 

Και εγώ έχω ψωνίσει από Gap,βάζοντας την ίδια διεύθυνση με αυτή του UKmail. Πολύ ωραία ποιότητα!

 

καλημέρα κοριτσάκια !!! :P:p

ερώτηση για το my uk mail από την στιγμή που τους πεις οκ (και τους πληρώσεις) στείλτα σε πόσες μέρες περίπου είναι στην πόρτα σου και με τι έρχονται ???

 

Εμένα μου έρχονται στις 10 μέρες

 

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κολλάτε με το next εγώ κάτι πιζαμάκια και κάτι φανελάκια που αγόρασα από το ebay για την μικρή μάπα μου βγήκαν. Βέβαια νταξ τα σχέδια τους στα ρούχα είναι φανταστικά άλλα μην πεθάνουμε κιόλα αφού αυτοί δεν θέλουν να βγάλουν κάνα φράγκο παραπάνω από το Ελλαδισταν μην σώσουν και στείλουν ;);)

 

Συμφωνώ με τα NEXT, δεν είναι κάτι ιδιαίτερο! Την ποιότητα του ακατανόμαστου δεν την έχουν

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αμέ, κανονικότατα!!! Έκανα κι άλλες 2 παραγγελείες την μία στις 5/1 και την άλλη χθες. Και οι δύο φύγαν την επόμενη μέρα. Το μόνο που με νευρίασε ήταν ότι δεν κατάφερα να πάρω την προσφορά με το μπουφάν που το εβγαλε με 4,77 ευρώ! Αλήθεια μήπως ξέρει κανείς από που να αγοράσω φθηνά παλτό για την μικρή μου; Εννοείται μέσω ιντερνετ

 

 

οταν λες φτηνο???Ποσο φτηνο ας πουμε???

Εγω παρηγγειλα για δωρο απο ebay ενα σετ φορεμα-παλτο-καπελακι σε ενα γλυκυτατο κοκκινο...απλο και κοστισε μαζι με τα μεταφορικα 40 ευρω!!

καλα μην φανταστεις ολομαλλο-ειχε και συνθετικο μεσα αλλα ηταν τρελλα κατα την γνωμη μου!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...