Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Oι online εκπτώσεις ξεκίνησαν ? Μήπως έχετε δει ποιοί κάνουν ? Κοίταξα τα DPAM αλλά δεν έχουν κάτι. Βάζουν άραγε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε πολλά on line καταστήματα έχει (asos, dorothyperkins,yoox), αλλά δεν τρελαίνεσαι κιόλας. Προσωπικά για ρουχισμό δικό μου και της μπέμπας θα στραφώ στο κλασικό shopping. Τα περισσότερα μαγαζιά θα κατεβάσουν από νωρίς 50% (βλ. prenatal, mothercare, allouette, Κανελλόπουλος & Fena για Θεσσαλονίκη).

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχει ψωνησει κανεις απο http://www.pikinini.co.uk ?

ψαχνω για βαφτιστικα ρουχαλακια, κ απ οτι ειδα εχει αρκετα καλες τιμες αυτο!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει ψωνίσει μέσω www.my-uk-mail.co.uk/ πάνες και αν τελικά συμφέρει. Επίσης, τι άλλου είδους αγορές μπορούν να εξισσοροπήσουν το κόστος των υπηρεσιών του συγκεκριμένου site?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια σελίδα, όχι πολύ παλιότερα, είχα δεί κάποια σαιτς για προιόντα μαλλιών. Κοιτώντας είχα δεί και προιόντα της VICHY. Δεν θυμάμαι τίποτα - το αργόν της ώρας γαρ - μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια.. να καταθέσω και εγώ τον πόνο μου για το Amazon..είχα παραγγείλει την χρύση εποχή 4 jumbo κουτιά Pampers 4+ και 18 πακέτα μωρομάντηλα... εμένα αντίθετα με σας μου ήρθαν στην ώρα τους οι πάνες αλλά τα μωρομάντηλα ακόμα άφαντα... τους έστειλα email και μου απάντησαν πως θα μου κανουν refund τα χρήματα μου γιατί λέει δεν μπορούν να στείλουν στην διεύθυνση μου γιατί είχε απενεργοποιηθεί κάποτε και τώρα την ενεργοποίησα πάλι... δεν καταλαβαίνω τίποτα... πάντως μου φαίνεται πολύ ύποπτο βρε κορίτσια να έχουν χαθεί τοσα πράγματα ...η που δεν τα στείλανε ποτέ ή που κάποιος τα σουφρώνει στα ελτα..

Ραννια και εσυ πάτρα δεν είσαι και δεν πήρες τις πάνες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα πάντως δύο φορές που πρόλαβα να παραγγείλω πάνες, μου ήρθαν με κούριερ οπότε δεν πέρασαν από ΕΛΤΑ. Η κούτα με τα μωρομάντηλα όμως, κάνει μπαμ το τί έχει μέσα και δυστυχώς μπορεί εύκολα να κλαπεί υποθέτω...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια.. να καταθέσω και εγώ τον πόνο μου για το Amazon..είχα παραγγείλει την χρύση εποχή 4 jumbo κουτιά Pampers 4+ και 18 πακέτα μωρομάντηλα... εμένα αντίθετα με σας μου ήρθαν στην ώρα τους οι πάνες αλλά τα μωρομάντηλα ακόμα άφαντα... τους έστειλα email και μου απάντησαν πως θα μου κανουν refund τα χρήματα μου γιατί λέει δεν μπορούν να στείλουν στην διεύθυνση μου γιατί είχε απενεργοποιηθεί κάποτε και τώρα την ενεργοποίησα πάλι... δεν καταλαβαίνω τίποτα... πάντως μου φαίνεται πολύ ύποπτο βρε κορίτσια να έχουν χαθεί τοσα πράγματα ...η που δεν τα στείλανε ποτέ ή που κάποιος τα σουφρώνει στα ελτα..

Ραννια και εσυ πάτρα δεν είσαι και δεν πήρες τις πάνες?

 

ναι Πατρα...και η TATH επισης....μωρε λετε να παμε καμια βολτα απο Ελληνος Στρατιωτου? Σα πολλα πατρινα δεματα να εχουν χαθει!

 

Μικρο το κακο με τα μωρομαντηλα. Μπορεις να ξαναβαλεις τωρα παραγγελια....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε μαμάδες από πότε το mytoys σταμάτησε να στέλνει ογκώδη πράγματα στην Ελλάδα, προσπαθώ να παραγγείλω ένα καρεκλάκι και δεν μπορώ, γιατί λέει το αντικείμενο είναι ογκώδες:( Ξέρετε κάτι εσείς:confused:

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω κι εγώ για αγορά μέσω ίντερνετ. Βρήκα ένα πρόγραμμα για απώλεια βάρους, υγιειηνής διατροφής και καταμέτρησης θερμίδων. Γενικότερα με βοήθησε πολύ να χάσω κιλά, γιατί μπορώ να τρώω ότι θέλω και απλά καταγράφω με πολύ εύκολο τρόπο τι τρώω και υπολογίζει τις θερμίδες.Παραθέτω την ιστοσελίδα http://www.curiosoftware.gr/nutritionloggr/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για μάντεψε.. στο υποκατάστημα της Ελληνος Στρατιώτου ερχονται και τα δικά μου... μαλλον κάποια μανούλα εκει μέσα έχει λύσει το πρόβλημα με τις πανες και τα μωρομάντηλα για τα μικρά της..

Link to comment
Share on other sites

για μάντεψε.. στο υποκατάστημα της Ελληνος Στρατιώτου ερχονται και τα δικά μου... μαλλον κάποια μανούλα εκει μέσα έχει λύσει το πρόβλημα με τις πανες και τα μωρομάντηλα για τα μικρά της..

 

λες ε? λοιπον....λεω να παω αυριο να τους δωσω χαιρετισματα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

εγω τραβαω κολλημα με τις ...τριψηφιες αγορες ποκογιο μου!!!!

αχ και εγω το ιδιο !!!!!!!!!!!! το πηρε μια φιλη μου και λεει οτι ειναι τελειο σκουπιζει ολο το σπιτι οταν λειπουνε!!!!!! :P αν ειχα το ρευστο θα το επαιρνα σιγουρα ..............εχει και ενα παρομοιο που σφουγγαριζει.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια του θριλερ "αμαζον"!

 

Ειχα βαλει παραγγελια για 4 κουτες μωρομαντηλα. Εσπασαν την παραγγελια στα 2. Το πρωτο δεμα εχει φτασει απο παραμονη Χριστουγεννων. Το δευτερο αφαντο. Μετα απο ποοοοοολυ αλληλογραφια....μου ειπαν οτι μου το ξαναστελνουν.

 

Αυτα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οπως ανεφερα προχθες αγορασα μεσω του γερμανικου ebay ενα αντικειμενο το οποιο ο πωλητης μου εστειλε με http://www.post.at/

(απο οτι καταλαβα ο πωλητης ειναι απο Αυστρια)

Μου το εστειλε στις 21-12-10 κ δεν το εχω παραλαβει ακομα

Μπαινω στην σελιδα κ βαζοντας τον αριθμο που μου εδωσε μου βγαζει το εξης:

Status ZIP Date/Time LKZ

Item accepted at post office or post partner 4020 12/21/2010 1:56:12 PM

Item distributed 4005 12/21/2010 5:28:36 PM

Item distributed 1005 12/22/2010 12:12:02 AM

Item forwarded abroad 1005 12/29/2010 10:41:05 AM

 

Πηρα τηλ στις ταχυμεταφορες Ελτα κ πριν να δωσω αριθμο με ρωτησε το ονομα μου δεν προλαβα να το πω κ μου απανταει δεν εχω τιποτα με αυτο το ονομα....καλα θυμαται τα δεματα ολης της Ελλαδας απ'εξω?Μου λεει μπορεις να μπεις στην σελιδα κ να βαλεις τον αριθμο...ελα που μπαινω κ δεν βγαζει τιποτα

Τι να κανω?Χαθηκε λετε?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οπως ανεφερα προχθες αγορασα μεσω του γερμανικου ebay ενα αντικειμενο το οποιο ο πωλητης μου εστειλε με http://www.post.at/

(απο οτι καταλαβα ο πωλητης ειναι απο Αυστρια)

Μου το εστειλε στις 21-12-10 κ δεν το εχω παραλαβει ακομα

Μπαινω στην σελιδα κ βαζοντας τον αριθμο που μου εδωσε μου βγαζει το εξης:

Status ZIP Date/Time LKZ

Item accepted at post office or post partner 4020 12/21/2010 1:56:12 PM

Item distributed 4005 12/21/2010 5:28:36 PM

Item distributed 1005 12/22/2010 12:12:02 AM

Item forwarded abroad 1005 12/29/2010 10:41:05 AM

 

Πηρα τηλ στις ταχυμεταφορες Ελτα κ πριν να δωσω αριθμο με ρωτησε το ονομα μου δεν προλαβα να το πω κ μου απανταει δεν εχω τιποτα με αυτο το ονομα....καλα θυμαται τα δεματα ολης της Ελλαδας απ'εξω?Μου λεει μπορεις να μπεις στην σελιδα κ να βαλεις τον αριθμο...ελα που μπαινω κ δεν βγαζει τιποτα

Τι να κανω?Χαθηκε λετε?

 

μηπως ερχεται με καποια courier; εμενα μου εφερε σημερα η dhl ενα δεμα που σταλθηκε απο το ταχυδρομειο της Σιγκαπουρης. βεβαια εμενα ηταν αποστολη express, δεν ξερω μηπως εχει διαφορα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εχει ψωνησει κανεις απο http://www.pikinini.co.uk ?

ψαχνω για βαφτιστικα ρουχαλακια, κ απ οτι ειδα εχει αρκετα καλες τιμες αυτο!

 

ti ομορφο σαιτ αληθεια....εχει ψωνισει καποια να μας πει??εχω κια εγω βαφτιση τον Απριλη...μονο που δε με αφηνει να μπω στις φωτο διοτι λεει το αντιβιωτικο εχει ιους η σελιδα.εχεις εσυ καποιο προβλημα, η τα βλεπεις ολα κανονικα???

Link to comment
Share on other sites

ναι Πατρα...και η TATH επισης....μωρε λετε να παμε καμια βολτα απο Ελληνος Στρατιωτου? Σα πολλα πατρινα δεματα να εχουν χαθει!

 

Μικρο το κακο με τα μωρομαντηλα. Μπορεις να ξαναβαλεις τωρα παραγγελια....

 

Και εγώ ακόοοοομα περιμένω τα μωρομάντιλα αλλά στο κεντρικό κατάστημα του ταχυδρομείου:confused: και η δική μου παραγγελία έσπασε στα 2 κομμάτια.

Μήπως κάτι τρέχει με το αμαζον? και όχι μόνο με τα ΕΛΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...